Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 09:29   #2161
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Lisiczko-zanim ja odnalazłam to forum to zdążyłam wywalić fortune na różne i wszelkie inne zabiegi aby pozbyć sie plam. Pisałam już o laserze( porażka-wogóle nie pomaga) pilingi lakarskie- stężonony TCA( myślałam nad migdałowym. ale to doktor poleciła mi ten mocniejszy TCA)i jeszcze mikrodermabrazja diamentowa- też kasa w błoto. Cosmelan to była ostatnia deska ratunku( chociaż doktor mówiła mi o nim od razu ale ja ją prawie wyśmiałam, że ja nie wierze w cuda kremy... i najpierw wywaliłam fortune na wszystko co nic nie pomogło a na końcu ostatkiem sił i kasy zrobiłam cosmelan i teraz jestem szczęśliwa, bo wyglądam normalnie. Pluje sobie w twarz, że ile też zapłaciłam za swoją niewiedzę....
Ale teraz są tu dziewczyny i fajnie jest dzielić sie doświadczeniami i pomagać i uświadamiać inne.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:33   #2162
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No i jeszcze jedno, na temat preparatu Pigmanorm. Widziałam, że kilka osób się nim interesowało. Jest on dostepny w Niemczech na recepte. Jego skład to:
100 g enth.: Hydrochinon 5 g, Tretinoin 0,1 g, Hydrocortison 1 g. Nie znam dobrze niemieckiego, a po angielsku nie znalazlam szerszych wiadomosci, że juz po polsku to nie wspomnę , ale znalazlam apteke online w ktorej mozna to kupic, podaje link http://www.apotheke-online-internet....orm-creme.html
Jakby ktos przetlumaczyl czy trzeba recepte czy nie bylabym wdzieczna. Generalnie ten Pigmanorm zawiera 4% hydrochinonu, jest to bardzo duzo, bo Neostrata HQ zawiera 2% a juz to wzbudza kontrowersje. Ja sama najpierw sprobuje z Neostratą. Jak nie podziala siegne po Pigmanorm. Tylko trzeba do tego czasu, postaram sie informowac na bieżąco.
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:36   #2163
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:38   #2164
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Lisiczko-zanim ja odnalazłam to forum to zdążyłam wywalić fortune na różne i wszelkie inne zabiegi aby pozbyć sie plam. Pisałam już o laserze( porażka-wogóle nie pomaga) pilingi lakarskie- stężonony TCA( myślałam nad migdałowym. ale to doktor poleciła mi ten mocniejszy TCA)i jeszcze mikrodermabrazja diamentowa- też kasa w błoto. Cosmelan to była ostatnia deska ratunku( chociaż doktor mówiła mi o nim od razu ale ja ją prawie wyśmiałam, że ja nie wierze w cuda kremy... i najpierw wywaliłam fortune na wszystko co nic nie pomogło a na końcu ostatkiem sił i kasy zrobiłam cosmelan i teraz jestem szczęśliwa, bo wyglądam normalnie. Pluje sobie w twarz, że ile też zapłaciłam za swoją niewiedzę....
Ale teraz są tu dziewczyny i fajnie jest dzielić sie doświadczeniami i pomagać i uświadamiać inne.
Madziusia, a probowalas kremow z hydrochinonem?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:39   #2165
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Lisiczko- z tego co mówiła mi doktor to cos2 podtrzymuje działanie maski cos1. Faktycznie dziewczyny cos pisały że cos2 sam też działa( łuszczy sie skóra i tp i td) ale mi trudno powiedzieć konkretnie bo ja robiłam całe zabiegi.
Przy bardzo zapuszczonej skórze (taka jak moja kiedyś) sam cos 2 pewnie mało by zdziałał, dlatego zrobiłam całe zabiegi.
Pozdrawiam cie gorąco
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:43   #2166
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczko- nie tego nie próbowałam bo o nich dowiedziałam sie dopiero od was i to nie dawno. ale z tego co wiem to cos w swoim składzie ma właś nie hydrohinon.
Po tych moich przejściach to miałam tak dość, że pewnie na nic innego jak już tylko cosmelan to sie bym nie zdecydowała.
Buziaczki.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:57   #2167
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam "plamki" chciałam się dołączyć do głosu że pora roku nie ma wpływu na powrót [plam.Mój pierwszy zabieg robiłam w grudniu!!.Obecnie jestem miesiąc po i jest super.A za 3 tyg. jade do Egiptu i słońca się nie boję bo przecież w lodówce mam zapas cos1 haha.Chociaz muszę przyznać że zostały mi takie "reakcje obronne" przed słońcem czyli odwracanie się tyłem do słonka lub robienie z dłoni daszka.Tak mam i już.Teraz wiem że cos i ja to jedno.Pozdro. A.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 11:00   #2168
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Aha chciałam jeszcze powiedzieć że od lekarki wiem iż rekordzistka pojechała w tropiki 2 tyg.po zabiegu cosmelan i co?I nic pewnie się chroniła odpowiednio ale nic jej sie nie pogorszyło ani nie poplamiło.HA.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:40   #2169
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I na takie słowa właśnie czekałam! Dzięki Ane120 Mi też się nic nie poplami podczas tych moich wakacji
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 06:34   #2170
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dziewczyny ,ja swoje plamy mam od 15 lat(37lmam na karku) i myślę że głównie to wina ,słońca, solarium,w pewnym okresie hormonów,no i myślę ze wspomnian przez kogoś problemy z wątrobą,a przede wszystkim głupota bo kto myśli że po pilingu, może bezkarnie korzystać z solarium
mam do was pytanie ile miałyście lat ,kiedy plamy wysypały się najmocniej.
wśród koleżanek jestem jedyna, która siada na plaży tyłem do słońca,lub ma zasłoniętą twarz,a tu widzę że problem zaczął dotyczyć koleżanek które mogły zawsze opalać się bezkarnie
co do stosowanych kremów thiospot rozbicie plamek,neostrara lekkie rozjaśnienie,a w tej chwili cos2 no i lekkie rozjaśnienie, i opisane tu przez dziewczyny wygładzenie bużki,i mimo pobytu nad morzem i dni spędzonych na dworze jakby brak ciemnienia posiadanych plam(oczywiście tyłem do słonka i polecany na forum filtr chanel 50)
spróbuję jeszcze zakupić przez brata pigmanorm,jesli się uda dam wam znać,a jesienią cały zabieg cosmelanu....

może któraś z was jest z Poznania?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:57   #2171
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam Cie, mnie wysypalo niedawno, mam 28 lat. A mam do Ciebie 2 pytania

1. duzo masz tych plam?

2. Stosowalas Neostrate HQ z hydrochinonem?, jakie efekty?

pozdrawiam!
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 12:22   #2172
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie cosmitki.

Etna 021- mi plamy wywaliło jak miałam 25 lat (słońce na maxa bez filtrów, solarium do bólu i sie dorobiłam. ). Etna i nie jestes jedyna ja też należe do tych co sie od słońca odwracają, i nawet mówią na mnie ..."no ta zawsze w kapeluszu..." ale mam to gdzieś bo teraz buzia bez plam jest dla mnie najważniejsza.

Lisziczko- oooo ty moja równolatko. Ja miałam plamy pod oczami (dosłownie jak miś panda) i na czole trójkąt "do góry nogami" czubek zaczynał sie miedzy brwiami.....oj jak sobie przypomne to mi nie dobrze...

Pozdrawiam was
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:16   #2173
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczynki, a jak stosujecie Flavo C serum? Kupiłam dziś 8% - tak żeby nie przesadzić od razu, bo to moje pierwsze zetknięcie z tą formą wit. C. Jestem zaskoczona oleistą konsystencją. A jeszcze bardziej tym, że moja skóra spiła sporą porcję serum, do suchej nitki ... że się tak wyrażę. Czy na to mogę stosować jeszcze jakiś krem?

Buczacza, rozmawiałam dizś z moją panią doktor odnośnie botoxu. Mówiła, że praktykę ma długą i nigdy przenigdy nie zdarzyło jej się spotkać z jakimikolwiek powikłaniami (np. opadająca powieka - brrrrr!). Specjalnych przygotowań (tzn. jakiejś szczególnej diety, abstynencji itpprzed zabiegiem) nigdy pacjentkom nie zalecała, bo i nie ma ku temu wskazań. Jedyne co zawsze radzi, to nie schylać głowy do 4 godz. po wstrzyknięciu botoxu, bo płyn może się przemieścić, a wtedy nie sparaliżuje tych mięśni, które powinien.

A w ogóle, to jestem zadowolona, bo udało mi się od mojej lekarki kupić dziś drugi słoik cosmelanu2 za "jedyne" 480 zł, choć wcześniej chciała ode mnie 600zł. Pewnie i tak przepłaciłam, ale przynajmniej mam od ręki i pewna jestem, że ze sprawdzonego źródła.

Już za tydzień będę na bezcłówce Na pewno zrobię maleńkie zakupki Molly pisała, ze warto, bo duuuużo taniej niż u nas. Całuję WAS cosmelanki.
A w ogóle, to gdzie się podziały "stare" wygi tego forum? (jeśli tak mogę napisać.... :-/ Piszcie, piszcie.......
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:27   #2174
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Rozgadałam się, bo piwka sobie chlapnęłam odrobinkę na dobry sen. Tak dla towarzystwa mężowi, który śledzi poczynania Portugalczyków w boju z Niemcami i żłopie (dobre "ż" ?? czy może "rz" - kurczę, nie wiem).

Cassatta, a jak twoje plamy? Przypomniała mi się twoja historia i tak myślę że to straszne co cię spotkało. Prócz nerwów i strat finansowych, jesczcze te plamy... Jak twoja buzia? Odezwij się.

Molly, ty nadal w podróżach?

Lidio, tak zazdroszczę ci dłuższego wolnego. Od jutra masz wakacje, prawda?

Halo, jesteście, czy sama tu zostałam?
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 22:41   #2175
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

mi tez pojawily sie plamy w zeszlym roku, a kiedys bezkarnie sie opalalam i nic mi sie nie dzialo, to teraz mam tzw.trojkat na czole, plamy po obu stronch policzek i nad gorna warga
w zeszlym roku na jesien stosowalam Glyco-A , troszke rozjasnilo skore, ale to wszystko.....teraz sie filtruje, a tak bardzo chcialabym sie opalic na moje wesele, mysle ze jak poloze chustke na twarz posmarowana filtrem to nic sie nie stanie
a na jesien musze zabrac sie za te plamiska!!
myslalam wlasnie o Neostracie i moze wybiore sie na peeling migdałowy...
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 23:09   #2176
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Molly, ty nadal w podróżach?
Halo, jesteście, czy sama tu zostałam?
Annaluiza..jaka znow sama jestem, wrocilam wlasnie juz jestem w kraju
zapomnialam kupic kolejnego Chanela (uzaleznilam sie) ale to nic bo z douglas pewnie niebawem dostane znizke
Rzeczywiscie na bezclowce wszystko tansze

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
..teraz sie filtruje, a tak bardzo chcialabym sie opalic na moje wesele, mysle ze jak poloze chustke na twarz posmarowana filtrem to nic sie nie stanie..
Chodzi o solarium? to odradzam nawet z tuzinem chustek, ktoras z dziewczyn ma patent z folia aluminiowa (ja nie probowalam i nie zamierzam) ale i tak jest to niebezpieczne, chustka Ci nie pomoze - najdalej za 2 tyg plamy Cie obsypia i co wtedy zrobisz? ja robilam podobnie - na twarz gruba warstwa +50 Vichy na to recznik i wylaczone lampy na twarz, 5 min i to wystarczylo zeby pojawily sie nowe plamy..tak jakby tych starych bylo malo
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:56   #2177
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Moll_y mam pytanie odnosnie stosowania samego Cosmelanu 2, z tego co wyczytalam to Ty stosowalas go bez wczesniejszego uzycia Cos 1? Wiec napisz prosze jak to stosowac i czy to pomoglo jakos?
Drugie pyt. głupie (?) a jak zakryje twarz poduszka i na to jeszcze powiedzmy bluze poloze, no to chyba promienie solaryjne nie przedostana sie?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:58   #2178
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam jeszcze jedno pytanie czy podczas stosowania Neostrady HQ mozna robic peeling? TZN taki zwykly w domu?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 17:32   #2179
Sylwia Pilcher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam dziewczyny
ja chciałam tylko kilka słów o cosmelanie jestem kosmetyczka od 9 lat i stosuje cosmelan od roku dla siebie i swoich klientek i cóż mogę powiedzieć to poprostu rewelacja zawsze gwarantuję 60% poprawę tak na wszelki wypadek zaniżam, ale efekt zwykle dochodzi do 100% jestem ''zakochana po uszy'' w tym zabiegu i kosmetyku też próbowałam z różnymi zabiegami: kwasy, złuszczania, IPL i nic nie przegija efektu który daje Cosmelan!!!
pozdrawiam pilsyl@poczta.onet.pl
Sylwia Pilcher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 19:03   #2180
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Moll_y mam pytanie odnosnie stosowania samego Cosmelanu 2, z tego co wyczytalam to Ty stosowalas go bez wczesniejszego uzycia Cos 1? Wiec napisz prosze jak to stosowac i czy to pomoglo jakos?
Drugie pyt. głupie (?) a jak zakryje twarz poduszka i na to jeszcze powiedzmy bluze poloze, no to chyba promienie solaryjne nie przedostana sie?
Lisiczka - stosowalam C2 samodzielnie w domu i jesli dobrnelas do moich postow to byc moze przeczytalas, ze z poczatku bylam bardzo zadowolona z efektow ktore oczywiscie byly a jakze - nazwalam je nawet (o ile pamietam) - spektakularne
jednakze ten najbardziej spektakularny efekt pojawil sie w postaci plam pod oczami mimo iz wcale nie musialam nakladac C2 w tym miejscu zachlannosc zwyciezyla - pomyslalam,ze odnowie za jednym "cieciem" skore calej twarzy i dorobilam sie..nowych plam. Nie nakladalam C2 pod oczy, uwazalam zeby pozostawic ok. 3cm odstepy od dolnej powieki (w podobny sposob w jaki naklada sie maseczki domowe - omijajac okolice oczu)
Tuz po tym, jak czerwien zniknela z mojej facjaty a stare plamy rozjasnily sie maksymalnie - zobaczylam poczatki tego, co w kilka tygodni pozniej poglebilo sie bardziej - efekt pandy wokol oczu
Nie wiem czy zrobilam dobrze ze zastosowalam sam C2, byc moze w polaczeniu z C1 efekt bylby inny(?)

Jezeli chodzi o solarium to ja Ci odradzam, primo masz plamy juz, secundo - stosujesz peelingi w domu - swietna recepta zeby poglebic kolor istniejacych juz plam tudziez - nabawic sie nowych
Nie polecam ale jesli sie uparlas i czujesz ze nie odpuscisz to lepiej zrobi maske z folii aluminiowej - otwory na usta i oczy , pod spodem filtr i wylaczone lampy.
Folia aluminiowa nie przepuszcza promieni solariowych, tak pisala jedna z dziewczyn, calkiem niedawno. Pisala, ze nie wyszly jej nowe plamy.
pozdrawiam i uwazaj na to solarium mimo wszystko
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 19:34   #2181
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ach moll_y,w nastepna srode robie maske , zaryzykuje i naloze pod oczy.Zobaczymy co sie stanie.Jak zauwazylam mamy teraz fachowca na watku,to moze poradzi Sylwia Pilcher.Byloby fajnie.
lisiczka daj spokoj z tym solarium,tez mialam ochote,ale mi przeszla.Dziewczyny mi pomogly(im wszystkim )
annaluiza,dzieki za info o botoxsie.Z cala pewnoscia zrobie(40 tka sie zbliza)
I znowu mam dola.Czerwonego wina brak ,ale jakies biale widzialam w lodowce.
Jeszcze raz poczytam Wasze posty to moze mi sie humor poprawi.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 22:57   #2182
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Lidio, tak zazdroszczę ci dłuższego wolnego. Od jutra masz wakacje, prawda?
annaluiza - droga moja, niestety nie mam wakacji, bo jestem belfrem od tych ...większych dzieci, a one teraz właśnie mają sesję wakacje w sierpniu i we wrześniu, oczywiście w Grecji (tym razem może Santorini...); a na lato koniecznie - piękna plaża, gorące słońce, jeszcze gorętszy facet , który wmasuje w nas "filtry" oraz wielki ...kapelusz i okulary z "Polowania na muchy" (Małgorzata Braunek miała tam takie fajowe!)
buczacza - białe winko też jest ...cool! właściwie to nie bardzo lubię te słodkie, ale białe-półsłodkie-musujące potrafią być świetne!!! Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą!
molly - zniżka w Douglasie..? czyżbyś w niedługim czasie miała jakieś swoje święto (pamiętam, że przysyłaja znizki na urodziny)? choć może po prostu "zasłużyłaś" sobie na nią niekoniecznie ...żyjąc oszczędnie ) buźka!

Pozdrowienia i na dobranoc!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 23:08   #2183
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ach moll_y,w nastepna srode robie maske , zaryzykuje i naloze pod oczy.Zobaczymy co sie stanie.Jak zauwazylam mamy teraz fachowca na watku,to moze poradzi Sylwia Pilcher.Byloby fajnie.
lisiczka daj spokoj z tym solarium,tez mialam ochote,ale mi przeszla.Dziewczyny mi pomogly(im wszystkim )
annaluiza,dzieki za info o botoxsie.Z cala pewnoscia zrobie(40 tka sie zbliza)
I znowu mam dola.Czerwonego wina brak ,ale jakies biale widzialam w lodowce.
Jeszcze raz poczytam Wasze posty to moze mi sie humor poprawi.
Buczacza - zadnych dolow rzadko bywasz na forum,byc moze z tego powodu homory Ci troche padly
Trzymam kciuki za twoj zabieg, jak pisalam wczesniej - nie ma co sugerowac sie moja porazka poniewaz moja maska C2 nie byla poprzedzona C1 wiec byc moze w tu byl problem nie przejmuj sie, skoro dziewczyny po C1+C2 nie nabawily sie plam pod oczami(przeciwnie - co poniektore sie ich pozbyly) to Tobie napewno tez nic nowego sie nie pojawi, jesli juz to raczej zniknie
Jezeli chodzi o moj botox to od kilku dni widze ze "puszcza" - jestem pewna, ze pani dr u ktorej robilam zaoszczedzila na mnie albo tez - preparat ktory mi wstrzyknela nie byl swiezy, nic nie widzialam bo strzykawke przygotowywala za moimi plecami napewno juz do niej nie pojde bo za polowe tej ceny mozna zrobic to samo i na pol roku a nie 3 m-ce. Teraz nie bede juz robic botoxu - wybieram sie na kwas hialuronowy i w przyszlym tyg zadzwonie do dr Iskrzyckiej albo Julity (zapomnialam nazwiska)
Acha, wstapilam dzis do apteki po biopycnogenol ktorego obecnie brakuje wszedzie, skoro zabraklo i w tej aptece ktorej bylam dzis postanowilam nie ogladac juz kosmetykow i wycofalam sie grzecznie do wyjscia..jak sie latwo domyslic, na postanowieniach sie skonczylo bo w oko wpadlo mi pudeleczko z napisem "Pure Collagen" - w ampulkach..! porwalam pudelko i do kasy, zeby sie jednak nie rozyslic..ach dziewczyny! nalozylam juz cala ampulke na buzke, wchlonal sie w try migi, juz nie uzywa sie kremu na noc lecz zostawia tak po prostu i tak tez zrobilam..nie moge sie napatrzec na moja buzie jaka jasna i napieta
ampulek w pudelku jest 7 - na tydzien, codziennie po 1 ( nalozylam tez po oczy) i po tygodniu przerwa i potem juz mozna doraznie albo kilka razy w roku
Wiem, wiem - wpadam w zachwyt byc moze zbyt wczesnie bo mozliwe ze to jedynie dorazna pomoc w wygladzie skory ale zastanawiam sie, co to bedzie po tygodniu skoro teraz taka zmiana

EDIT: Lidio kochana nie nie, zadnych urodzin juz w tym roku (a kysz!) czekam na znizke -40zl, taka otrzymuje sie na podobnych zasadach jak w sephorze tj. po uzbieraniu ilus-tam pukntow
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 06:28   #2184
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczko-neostrata zawierała 2% hydrochinone,stosowanie przyniosło rozbicie plam i delikatne rozjaśnienie,póżniej zaczeło mi przeszkadzać to że jest on troszkę lepki a skóra zrobiła się taka "papierowa" ale to moje odczucie
sprawa solarium nie że jestem za,ale zamiast folii alum.,stosowałam folię która jest w apteczce samoch. z jednej strony srebrna z drugiej złota ,która chroni przed promieniemi plus ręcznik wyłaczone lampy i filtr

co do moich plam uważam że mam ich sporo....
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 08:34   #2185
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

a gdzie mozna kupic ten Cosmelan?? szukalam na allegro ale nic nie mamacie jakies namairy zeby kupic online?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 09:58   #2186
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly - nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale ma nie robic w ogole peelingow sama w domu, chodzi mi o takie najzwyklejsze, np. Vichy?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 17:51   #2187
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a gdzie mozna kupic ten Cosmelan?? szukalam na allegro ale nic nie mamacie jakies namairy zeby kupic online?
hej, czekoladka21, na allegro mozna kupic cosmelan, nalezy w wyszukiwarce wpisac: cosmelan 2, program wybierze dwie pozycje za zł 499,00 oraz 469,00, sama sie zastanawiam bo jest mi krem potrzebny "na gwalt" a moja lekarka nie chce spuscic nic a nic - 600 zl kosztuje. Nigdy nie kupowalam kosmetykow na allegro a na ebay nie bardzo umiemwiec nie wiem jak wiarygodne sa to zrodla, mozna tez kupic w tym sklepie http://www.sklepestetyka.pl/ - 523,00, nic tylko :conf used:,pzdr
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:57   #2188
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczynki potrzebuję pilnie waszej porady. Nie wiem co robię źle, ale znów mam wysypkę - po nocy z cosmelanem Taka drobna kaszka na całej twarzy - prawie niewidoczna (lekkie zaczerwienienie i kaszka manna), ale piekąca i nie mijająca od soboty rano! Skóra taka "gruba" i szorstka w dotyku... CO robię nie tak? Żadnych nowosci procz serum z witaminą C nie próbowałam. Czy to możliwe że Flavo C 8% pokłócił się z cosmelanem? A jak to nie przejdzie w ogóle? Moja skóra zrobiła się mega-wrażliwa Co robić, żeby zlikwidować kaszę z twarzy? HELP!!
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:15   #2189
perfekt100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej dziewczyny Tak się zastanawiam..czy cosmelan bardzo wybiela skórę? Czy po zabiegu buzia bardzo odróżnia się ona od reszty ciała?? Bo ja i tak już jestem bardzo bladziutka od tych wszystkich filtrów i kremów wybielających(które tylko rozjaśniały "zdrową skórę")to po cos chyba będę biała jak ścianaale co tam,ważne żeby pomógł..
perfekt100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:11   #2190
LINKA1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny!
Ja robiłam zabieg tydzień temu. Jestem bardzo zadowolona. Ja plam na twarzy nie mam, ale moja Pani doktor zrobiła mi go na skórę z problemami trądzikowymi. Efekt rewelacja!!! Buzia się wygładziła, nabrała ładnego koloru i co najważniejsze wogóle nie muszę się malować. Wszyscy widzą ogromną zmianę. Za tydzień jadę na 2 tygodnie na urlop, mam ndzieję że nic się nie stanie. Czy ktoś może polecić jakiś dobry krem z filtrem, czy wystarczy stosować tylko cosmelan 2 i Factor K. I jescze mam pytanie o jakiś dobry, wypróbowany podkład z filtrem. Serdecznie was pozdrawiam i życzę powodzenia. Warto zrobić sobie ten zabieg - gorąco polecam!!!!
LINKA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.