Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-10, 17:38   #1381
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

jesli lubicie mieszac kolorki to polecam allvaves(?) maja swietny mixton , chyba nr 333, cudownie pomaranczowy
, ale odradzam mieszanie farby artego, moja jedyna proba czyli wiemieszanie 8.43 i zlotego blondu z poziomu 7 dalo nierowny , brzydki i szary kolor wrecz. przy czym dalam proporcje 3:1 czyli kolor powinien jedynie troszke sciemniec. wczesniej bawilam sie w mieszanie kolorow majirel, allvaves, revlon wiec ciezko powiedziec, ze nie umialam tego zrobic

kathy opisz efekty

agusiaki dzisiaj eksperymentuje z chusteczkami samoopalajacymi, zobaczymy jak bedzie , chciaz udalo mi sie wreszcie przerobic kolor brwi na braz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2010-09-10 o 17:39
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:44   #1382
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Julianna - ja te¿ mêczê chusteczki samoopalaj±ce. Najlepszy stosunek ceny do jakosci maj± te z rossmanna (nie pamiêtam nazwy, ale maja ciemnobr±zowe opakowanie i s± po 2 sztuki sprzedawane). Tylko nie przesad¼, bo jednak chsteczkami tez mozna sobie narobiæ smug

Zrobi³am sobie od¶wie¿enie koloru saszetkami delii. Za rada jednaj z wiza¿anek tu wzie³am dwie saszetki (choc jedna z powodzeniem ilo¶ciowo wystarcza³a) i rzeczywi¶cie kolorek jest intensywniejszy. Nieco ciemniejszy ni¿ mam farbê, ale i tak piêkny.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:20   #1383
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy - niewiem jak to wyglada u Ciebie, ale ja te¿ mam taka sytuacjê, ¿e u nasady ciemniej sporo ni¿ na d³ugo¶ci i robie dwoma rodzajami wód wtedy. 6% przy nasadzie i 3% na d³ugo¶æ, ¿eby ich dodatkowo nie rozja¶niaæ, bo i tak sa na poziomie 9 jak sie wyp³ukaj±... Kolor wychodzi równiutki i co najwa¿niejsze równo sie sp³ukuje. Wcze¶niej jak robi³am jedna woda po ca³o¶ci to wyp³ukiwa³o siê szybciej z d³ugo¶ci i koñców a nasada zostawala intensywniejsza i ciemniejsza.

tak masz racjê to najlepsza metodaale tym razem 9 u nasady bo naprawdê strasznie tam siê ciemno zrobi³o, na koñce 3.

no ju¿ po farbowaniu kolorek taki naturalny rudy z po¶wiat± z³otego - ogólnie nie jest ¼le ale ten 8.43 to te¿ odradzam, my¶lê ¿e efekt by³ by fajniejszy po samym 8.4 -¿ywszy, no mój kolorek do ¿ywych nie nale¿y, na szczê¶cie farba wyj±tkowo ³agodnie obchodzi siê z moimi w³osami i ma ok zapach
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-10 o 20:26
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:27   #1384
jusstinee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dziewczyny, witam serdecznie

zapewne to pytanie pad³o ju¿ nie raz, ale có¿..ja te¿ spróbujê. Jestem naturalnie ruda, a chcia³abym co¶ zmieniæ-dok³adniej chodzi mi o kolorek w stylu Kasi Zieliñskiej. Nadmieniam, ¿e interesuj± mnie farby/szampony drogeryjne, gdy¿ funduszy brak na wizytê u fryzjera i profesjonalne farbowanie. Widzê, ¿e tu wiêkszo¶æ do¶wiadczona, wiêc proszê o szybk± i fachow± pomoc! bêdê wdziêczna

ps. farbowa³am na wakacjach w³osy szamponem garniera nr 6.45, nie by³o ¼le, ale to jeszcze nie to!
jusstinee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:32   #1385
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez jusstinee Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, witam serdecznie

zapewne to pytanie pad³o ju¿ nie raz, ale có¿..ja te¿ spróbujê. Jestem naturalnie ruda, a chcia³abym co¶ zmieniæ-dok³adniej chodzi mi o kolorek w stylu Kasi Zieliñskiej. Nadmieniam, ¿e interesuj± mnie farby/szampony drogeryjne, gdy¿ funduszy brak na wizytê u fryzjera i profesjonalne farbowanie. Widzê, ¿e tu wiêkszo¶æ do¶wiadczona, wiêc proszê o szybk± i fachow± pomoc! bêdê wdziêczna

ps. farbowa³am na wakacjach w³osy szamponem garniera nr 6.45, nie by³o ¼le, ale to jeszcze nie to!

jako naturalnie ruda odradzam to co z drogerii, no chyba, ze saszetke z delii -bardzo tu znan±
natomiast zupelnie odradzam wszelkie farby z drogerii, na gorze strony masz opisane krok po kroku jak dziewczyny farbuj± profesjonalnymi farbami, nawet za 15 zl na miesi±c, to taniej niz z drogerii a efekt
lepszy
zreszt± przejzyj w±tek to znajdziesz mnostwo porad

agusiaki zaopatrzylam sie wlasnie w ta chusteczke, mam nadzieje, ze jutro rano nie bede w plamki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:47   #1386
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

agusiaki zaopatrzylam sie wlasnie w ta chusteczke, mam nadzieje, ze jutro rano nie bede w plamki
twarzy nie powinnas mieæ... ja za to mia³am nadgarstki po wewnêtrznej stronie, tam gdzie skóra zazwyczaj jest sucha ca³e rude, a w³a¶ciwe rdzawe. Nie, ¿ebym mia³a taki zamiar
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 07:47   #1387
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Melanchton,agusiaki dziêkujê
W³a¶nie nie wiem czy z blondu by³oby konieczne rozja¶nianie utleniaczem?
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 11:17   #1388
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

K-H Je¶li masz jasny blond to ja nie radzi³abym u¿ywac silnego utleniacza, 3% wystarczy. A utleniacz byæ musi do farby, jesli o to pyta³a¶.

Kathy - dasz zdjêcie nowego kolorku?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-11 o 11:22
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:36   #1389
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kole¿anka fryzjerka rozjasni³a mi czarne wlosy rozja¶niaczem z joanny, robilysmy to stopniowo- pasmami. w koncu cale moje wlosy staly sie wsiekle rude. Nalozylam farbe z joanny czerwona porzeczka, umylam raz wlosy i dzis juz sa o odcieniu rudym a nie czerwonym. Poszukuje jak najbardziej trwalej farby w odcieniu czerwieni.
MusicIsMine jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:13   #1390
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
twarzy nie powinnas mieæ... ja za to mia³am nadgarstki po wewnêtrznej stronie, tam gdzie skóra zazwyczaj jest sucha ca³e rude, a w³a¶ciwe rdzawe. Nie, ¿ebym mia³a taki zamiar
powiedzmy zatem, ze uzyska³a¶ naturalniejszy rudy wygl±d
a co do nadgarstków to mia³am kolezanke, ktora naturalnie ma czerwono-rude wlosy i wlasnie mnostwo piegow, w tym "zgromadzenia" na nadgarstkach wlasnie. swoja drog±, przez uprzejmych rowiesnikow farbuje sie od liceum na fiolet

a ja na razie czekam na efekt chusteczek, bo wyjasniony kolor twarzy na razie wcia¿ tkwi
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:16   #1391
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Po wielu próbach i b³êdach mam w koñcu kolor o jaki mi chodzi³o. Uda³o mi siê z farb± Chantal. Wymiesza³am w proporcji 1:1 kolor bardzo jasny tycjan 8.4 ze specjalnym blondem miedzianym 1000/4 i wysz³o cudnie
Je¶li której¶ z Was zale¿y na takim kolorze to polecam, bo farba jest bardzo tania i wydajna. Mi dwie tubki starczy³y na 4 farbowania, a w³osy mam d³ugie i gêste. Zdjêcie jest po kilku myciach.
bardzo ³adny kolorek mam pytanie, jak jest z trwa³o¶ci± koloru?? zmywa siê tak szybko jak farby drogeryjne?
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 15:22   #1392
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ³adny kolorek mam pytanie, jak jest z trwa³o¶ci± koloru?? zmywa siê tak szybko jak farby drogeryjne?
Nie zmywa siê, kolor traci jedynie na intensywno¶ci. Wcze¶niej to farby wyp³ukiwa³y mi sie az do nastêpnego farbowania. Ca³a wanna by³a pomarañczowa. Ta barwi tylko przy pierwszym myciu.
I nie niszczy w³osów.


Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ


a ja na razie czekam na efekt chusteczek, bo wyjasniony kolor twarzy na razie wcia¿ tkwi
Oj Kochana, efekt jest po pierwszych 3-4h. Jak do dzi¶ nie ma to nastêpna chusteczka
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-09-11 o 15:24
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:00   #1393
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zmywa siê, kolor traci jedynie na intensywno¶ci. Wcze¶niej to farby wyp³ukiwa³y mi sie az do nastêpnego farbowania. Ca³a wanna by³a pomarañczowa. Ta barwi tylko przy pierwszym myciu.
I nie niszczy w³osów.

Dziêki za odp muszê w koñcu spróbowaæ jakiej¶ mieszanki farby profesjonalnej, bo te drogeryjne do sza³u cz³owieka doprowadzaj±!
Kolor do pierwszego mycia fajny,a potem to ju¿ szkoda gadaæ...
Mówiê o lorealu (mango), joanna ( p³omienna iskra), garnier ...
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:54   #1394
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Unhappy Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odp muszê w koñcu spróbowaæ jakiej¶ mieszanki farby profesjonalnej, bo te drogeryjne do sza³u cz³owieka doprowadzaj±!
Kolor do pierwszego mycia fajny,a potem to ju¿ szkoda gadaæ...
Mówiê o lorealu (mango), joanna ( p³omienna iskra), garnier ...
No ja mam tak z profesjonalnymi dzisiaj wpad³am na genialny pomys³ ¶ciêcia w³osów i powiem wam ¿e tak kusiiiiiiiiii, od skóry ok 3cm mam piêkny kolorek, reszta nie mam blasku.

Dziewczyny co my¶licie ¿eby zrobiæ aby mój kolorek trochê siê o¿ywi³, no przez te mieszanie z 8.43 trochê straci³ wigoru....dac na to delie...czy mo¿e Revlon bez amoniaku 8.4 - matko moje wymêczone w³osy
......................... ......................... ......................... ......................... .......................

Osoby, które wybieraj± intensywne kolory, takie jak ognista czerwieñ, p³omienna mied¼, mahoñ, powinny mieæ wyraziste rysy twarzy, zimn± oprawê oczu i do¶æ intensywne (nie za jasne) kolory têczówek: br±zowe, zielone lub niebieskie.

Kobiety o delikatniejszej urodzie mog± zostaæ "przyt³oczone" takim kolorem w³osów. Nie musz± jednak rezygnowaæ z rudo¶ci. Maj± do wyboru ³agodne, stonowane odcienie, na przyk³ad z³oty, miodowy, jasny kasztan.

co o tym s±dzicie?

a mój kolorek wyszed³ tak jak na obrazku

dzisiaj umy³am i kolor lepszy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-13 o 16:20
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 08:07   #1395
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja wczoraj robi³am Majirel 8.34.
Wyszed³ jak naturalny jasny rudy kolor. Czyli nie marchewkowy, nie pomarañczowy, nie za ¿ó³ty, i ani grama czerwony.
Jak na tych dwóch zdjêciach.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 09:47   #1396
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj robi³am Majirel 8.34.
Wyszed³ jak naturalny jasny rudy kolor. Czyli nie marchewkowy, nie pomarañczowy, nie za ¿ó³ty, i ani grama czerwony.
Jak na tych dwóch zdjêciach.
jeste¶ zadowolona? bo u mnie na koñcach takie daje jakie¶ szare refleksy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 13:13   #1397
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Osoby, które wybieraj± intensywne kolory, takie jak ognista czerwieñ, p³omienna mied¼, mahoñ, powinny mieæ wyraziste rysy twarzy, zimn± oprawê oczu i do¶æ intensywne (nie za jasne) kolory têczówek: br±zowe, zielone lub niebieskie.

Kobiety o delikatniejszej urodzie mog± zostaæ "przyt³oczone" takim kolorem w³osów. Nie musz± jednak rezygnowaæ z rudo¶ci. Maj± do wyboru ³agodne, stonowane odcienie, na przyk³ad z³oty, miodowy, jasny kasztan.
No nie wiem sk±d ten cytat. Raczej nie mam wyrazistych rysów twarzy, a intensywny bij±cy po oczach rudy chyba mi pasuje (przynajmniej ja tak s±dzê ). Moim zdaniem to jest bardziej kwestia odcienia cery i koloru oczu. w ka¿dym b±d¼ razie ja tymi kryteriami kieruje sie przy doborze koloru w³osów.


Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj robi³am Majirel 8.34.
Wyszed³ jak naturalny jasny rudy kolor. Czyli nie marchewkowy, nie pomarañczowy, nie za ¿ó³ty, i ani grama czerwony.
Jak na tych dwóch zdjêciach.
A mi to bardziej na odcieñ br±zu wygl±da ni¿ typowy rudy.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 16:08   #1398
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
No nie wiem sk±d ten cytat. Raczej nie mam wyrazistych rysów twarzy, a intensywny bij±cy po oczach rudy chyba mi pasuje (przynajmniej ja tak s±dzê ). Moim zdaniem to jest bardziej kwestia odcienia cery i koloru oczu. w ka¿dym b±d¼ razie ja tymi kryteriami kieruje sie przy doborze koloru w³osów.




A mi to bardziej na odcieñ br±zu wygl±da ni¿ typowy rudy.
Live to rudy jest (nazywa siê jasny blond z³ocisto-miedziany).
Pewnie na ka¿dym monitorze inaczej wygl±da.
Z reszt± naturalnych rudych jest 1001 odcieni, jak blondów i br±zów.
Mi siê u naturalnych rudzielców podobaj± te stonowane, ciemniejsze odcienie, a nie marchewka jak u "Ani z Zielonego Wzgórza".
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 16:15   #1399
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj robi³am Majirel 8.34.
Wyszed³ jak naturalny jasny rudy kolor. Czyli nie marchewkowy, nie pomarañczowy, nie za ¿ó³ty, i ani grama czerwony.
Jak na tych dwóch zdjêciach.

farbowa³am sie nim juz dosc dawno temu, bo na moje geste wlosy potrzebowalam 2 tubek przy dlugosci do ramion wiec w ogole majirel odpuscilam
co do koloru, mi ten odcien spieral sie do zlotego blondu ewentualnie jasnego brazu?? mam jeszcze chyba polowe tubki na polce i jakos mi sie nie pali zeby jej uzyc , ale rozumiem faze na truskawkowe blondy, mnie tez czasem dopada


co do rysów?? wydaje mi sie,ze to jeden z tych tekstow szablonowo pisanych przez tzw. polskich stylistow fryzur, ktorzy mianuja sie tym tytulem po jednym ( no czasem kilku) kursach i uzbrojeni w ta "wiedze" atakuj± z gazet/programow tv itp...
w pelni zgadzam sie z agusiaki kolor powinien przede wszystkim podkreslac cere, oczy bo blasku tych dwoch elementow nic nie jest w stanie nadrobic i kazdy szanujacy sie stylista powinien o tym pamietac.
a dla przykladu co do rysow->przez moje wyraziste rysy namowiono mnie kiedys do zafundowania sobie czerni na wlosach, szkoda tylko , ze stylizacyjny geniusz zapomnial wspomniec, ze aby wyjsc z domu bede musiala niemal k±paæ sie w samoopalaczach(inaczej ludzie beda wspolczuc anemii np), a wyjscie na spacer z bratem zakonczy sie uznaniem go za syna ( po powrocie do naturalnej palety znowu proszono o moj dowod w sklepach)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 17:27   #1400
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Live to rudy jest (nazywa siê jasny blond z³ocisto-miedziany).
Pewnie na ka¿dym monitorze inaczej wygl±da.
Z reszt± naturalnych rudych jest 1001 odcieni, jak blondów i br±zów.
Mi siê u naturalnych rudzielców podobaj± te stonowane, ciemniejsze odcienie, a nie marchewka jak u "Ani z Zielonego Wzgórza".

Pewnie, to rzecz gustu Gdyby nie to, ¿e ka¿da z nas ma inny, ¶wiat by³by nudny i jednolity
Ja akuratnie z natury jestem blondynk± i nie podobuje mi siê to. Lubiê ¿ywe i intensywne kolory w³osów, bo czujê siê w nich m³odziej (oczywi¶cie nie mówiê o jednolitym sztucznym odcieniu, tylko wielowymiarowym, takie 3D na w³osach ). Takie stonowane jak na zdjêciach, które za³±czy³a¶ przyt³umiaj± mnie i wygl±dam ¼le.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-12, 23:19   #1401
zofiaferment
Przyczajenie
 
Avatar zofiaferment
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Generalnie je¿eli chodzi o rysy twarzy, to jest to do¶æ ¶liska sprawa. Je¿eli chodzi o farbowanie, to jest w tym du¿a cze¶æ prawdy - ¿e dobrze dobrany kolor podkre¶li rysy twarzy - ogó³em - nietylko oczy, cerê (choæ nietwierdzê, ¿e to nie jest istotne). S± ludzie, którzy maj± jak±¶ konkretn± urodê, i nawet z twarz± bia³a jak papier, najlepiej bêdzie im w czerni, ciemnej czekoladzie (ca³y pic w tym, ¿eby jeszcze oceniæ najodpowiedniejszy odcieñ - ciep³y/zimny). Znam rude dziewczyny, które farbuj± siê, i na kilometr zalatuje to oszustwem. Czasem w³a¶nie o to chodzi - o przerysowanie, o zabawê kolorem, "graficzno¶æ" stylu.
S± te¿ takie, najlepiej z natury blondynki, ciemne blondynki, których uroda, rysy twarzy sprawiaj±, ¿e ludzie autentycznie bêd± siê zachwycaæ tymi w³osami - bo wygladaj± naturalnie - bo w ich przypadku odrosty przy dobrej farbie s± wmiarê naturalne nawet po miesi±cu (bo do tego rudy ma to do siebie, ¿e siê wyp³ukuje szybko, nie znam ¿adnej farby, która trzyma³aby ostry rudy d³u¿ej ni¿ 2 tygodnie - liderem jest dla mnie Socolor, ale niszczy w³osy niestety, a Colorsync - wiadomo). Dlatego trzeba wiedzieæ jaki efekt chce siê osi±gn±æ przy rudo¶ciach, poogl±daæ, no i przede wszystkim nie oczekiwaæ, ¿e pierwsza ruda farba bêdzie strza³em w dziesi±tkê.

Moje typy je¿eli chodzi o intensywno¶æ to w³asnie Matrix Socolor Intensywne Miedzie, a jak jeszcze pokombinuje siê i pomiesza z SoRed to wychodzi ¶liczna marchewa. Trzyma siê stosunkowo d³ugo, je¿eli u¿yje siê szamponu i maski Color Smart (swoj± drog± fajna sprawa na zniszczone od farby w³osy)... no ALE. Niszczy jednak w³osy. Czasem mo¿na kombinowaæ 2 razy ColorSync, 1 raz Socolor. Fajnie wychodzi Colorsync z busterami, ale niedostêpne s± w Polsce, maj± je tylko nieliczni fryzjerzy, ale efekty cudne - i zdrowsze ni¿ zwyk³e farby. Bo wszelkie farby z pu³ek drogeryjnych to czyste Z£O i jak widzê jak laska wrzuca Garniera 100% albo Castinga to mnie nosi. Ja sobie tak poniszczy³am w³osy tymi farbami, ¿e koniec ¶wiata. Ju¿ pomijaj±c, ¿e jestem cienko-krêcono-w³osa i chyba nigdy nie powinnam decydowaæ siê na farby ¿adne.
Ostatnio przekona³am siê troszkê do Color Toucha Welli. Maj± ³adn± marchewê, ale trzyma siê 3 mycia ¿wawo, a potem powoli schodzi. No ale te¿ je¿eli chodzi o kondycjê w³osów to miêdzy Socolor a Colorsync.

No i w³a¶nie je¿eli chodzi o sp³ukiwanie siê koloru. Wiêcej razy us³ysza³am, ¿e mam ³adny kolor w³osów, równie¿ od fryzjerki spod flagi matrixa, gdy mia³ ju¿ 3-4 tygodnie - czyli by³ ju¿ nie¼le sp³ukany. Wiêc mo¿e czasem warto wybierac nieco ja¶niejsze rudo¶ci, zw³aszcza je¿eli chodzi o dziewczyny, którym kolor ³atwo nie schodzi, no i maj± ja¶niejsza karnacje, ale za to ciemniejsze oczy. Fajnie te¿ wygl±daj± ja¶niejsze pasma ze spodu przy rudo¶ciach (tyle, ¿e nie blondy - jezeli ma byc efekt naturalny) przy osobach o normalnej karnacji, lub lekko brzoskwiniowej.

S³ysza³am te¿ o jakich¶ w³oskich farbach, ale nie znalaz³am ich nigdzie na allegro, ani nigdzie indziej, wiêc podejrzewam, ¿e s± nie do zdobycia dla "nie-fryzjerek". A s± niez³e, blisko im do Colorsync. I pachn± ¶licznie. I wychodzi marchewa, która w zimie sp³ukuje siê jak Socolor.

Mam nadziejê, ¿e siê nie pom±drzy³am... To piszê ze swojego w³asnego do¶wiadczenia, nie jestem ¿adnym specjalista, ani fryzjerk±. Mam za to przyjació³kê, która trochê ogarnia te tematy, i przekazujê to, czego od niej siê dowiadujê.

Milego szukania, no i odnalezienia "swojego" rudego Bo chyba tak czy siak, ka¿dy rudy jest piekny
zofiaferment jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 00:30   #1402
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No zupe³nie siê nie mogê zgodzic z tym co piszesz. Dla mnie to filozofia z palca wyssana. Rysy twarzy nie maj± tu nic do rzeczy. Jedyne co ma przy doborze odcienia w³osów to okre¶lenie swojej "pory roku" i odnalezienie siê we w³a¶ciwych odcieniach wspó³graj±cych z ni±.
Rysy twarzy to mo¿na sobie podkre¶liæ makija¿em. Jedyne co jest tu prawd±, to ¿e ciemne kolory wyostrzaj± rysy twarzy (niezale¿nie jakie sie ma), a jasne wrêcz odwrotnie. I w tym momencie nie ma podzia³u na rude, blondy, br±zy itp. Jest tylko podzia³ jasne i ciemne.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 10:46   #1403
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

...moim zdaniem ostre rysy twarzy mo¿na ³agodzic kolorem, wtedy nie u¿ywamy ¿arówek - bo bêdzie jeszcze ostrzej (Jaga), ale oczywi¶cie najwa¿niejsze jest to jak siê czujemy. Czasami widzê starsze panie na ulicy w bardzo nie dobranym kolorze, szczególnie mahoñ lub ostra czerwieñ albo czerwieñ fioletu. Ja ju¿ chyba przesz³am przez prawie wszystkie odcienie rudo¶ci i w ka¿dej wygl±dam inaczej - nawet kolor oczu mi siê zmienia, w ciemnych odcieniach moja skóra wygl±da na opalon± - w jasnych jestem bardzo blada. Ogólnie mog³yby¶my wygl±dac lepiej stosuj±c siê do rady stylisty takiego z prawdziwego zdarzenia ale czy warto skora nie czu³yby¶my siê w tym dobrze.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 12:03   #1404
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

stylista z prawdziwego zdarzenia, ech marzenie
mam niewielkie porownanie polskich artystow i zagranicznych i wyjde na klasyczna polke bo polskich moge wylacznie skrytykowac, ewentualnie tolerowac... nie rozpisujac sie zagraniczni maja wiecej fantazji, polotu i jak dla mnie dostrzegaja to czego polscy stylisci nie umieja- osobowosc klientki. to co mnie denerwuje w tego typu radach to fakt, iz u nas sa one stosowane szablonowo. rzadko kto dopuszcza istenienie mieszanych typow urody, o mieszano cieplo-zimnych w ogole jeszcze nie wiedza lub przecza ich istnieniu... co mnie np. smieszy bo wystarczy mieszane etnicznie pochodzenie i juz mamy zupelnie nowe polaczenie, czesto piekne i wyjatkowo oryginalne, zupelnie nie pasujace do szablonow...
prosty przyklad ja w jasnych odcieniach rudosci wygladam na wlasnie bardziej zlocista a w ciemnych bardziej delikatnie, jasniej czyli zupelnie rozne twarze dwoch jesieni (kathy i ja).
dobry stylista to taki, ktory dostrzeze moim zdaniem wlasnie takie niuanse i pogodzi je z osobowoscia swojej klientki bo z calym szacunkiem, ale nie widze "klasycznej rudej dziewczyny" w chlodnej stylizacji klasycznej czerni czy superdelikatnym blondzie np.
a co do ciepla kolorow sie zgodze w calosci, kazdy kontakt z zimnym kolorem mi dodaje kilka lat i podkrazone oczy

czesto korzystam z wloskich farb/odzywek, jesli podasz nazwe moge wskazac gdzie mozna je nabyc -> do nowej uzytkowniczki, nie zapamietalam nicka
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:11   #1405
madzioreksus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam. Ja równie¿ poszukuje odpowiedniej farby tak aby uzyskac kolor rudy.
Mój naturalny kolor to ciemny br±z. Pierwszy raz farbowa³±m kolorem p³omienna iskra- joanna, a kilka dni temu farb± LOREAL Feria Preference-Pure Paprika-P78 Intensywan Mied¼ lecz kolor po obu farbach nie jest rudy tylko bardziej czerwony;/ Czy mo¿ecie mi poradzic jak± farbe u¿yc aby uzyskaæ taki rudy?? http://i.pinger.pl/pgr437/8f428db400...haircolor4.jpg
madzioreksus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:17   #1406
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez madzioreksus Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ja równie¿ poszukuje odpowiedniej farby tak aby uzyskac kolor rudy.
Mój naturalny kolor to ciemny br±z. Pierwszy raz farbowa³±m kolorem p³omienna iskra- joanna, a kilka dni temu farb± LOREAL Feria Preference-Pure Paprika-P78 Intensywan Mied¼ lecz kolor po obu farbach nie jest rudy tylko bardziej czerwony;/ Czy mo¿ecie mi poradzic jak± farbe u¿yc aby uzyskaæ taki rudy?? http://i.pinger.pl/pgr437/8f428db400...haircolor4.jpg
Podobny kolor widzia³am niedawno w palecie Revlon Revlonissimo - (farba profesjonalna- tylko hurtownie fryzjerskie) kolorek 7.40 my¶lê ¿e na pocz±tek z wod± 9.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:33   #1407
madzioreksus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobny kolor widzia³am niedawno w palecie Revlon Revlonissimo - (farba profesjonalna- tylko hurtownie fryzjerskie) kolorek 7.40 my¶lê ¿e na pocz±tek z wod± 9.

a czy jest jaka¶ farba dostêpna w drogeriach o takim lub podobnym kolorze?
madzioreksus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 17:08   #1408
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez madzioreksus Poka¿ wiadomo¶æ
a czy jest jaka¶ farba dostêpna w drogeriach o takim lub podobnym kolorze?

nie farbujê drogeryjnymi wiêc siê nie wypowiem - wydaje mi siê ¿e nie osi±gniesz takiego efektu drogeryjnymi.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zofiaferment Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie je¿eli chodzi o rysy twarzy, to jest to do¶æ ¶liska sprawa. Je¿eli chodzi o farbowanie, to jest w tym du¿a cze¶æ prawdy - ¿e dobrze dobrany kolor podkre¶li rysy twarzy - ogó³em - nietylko oczy, cerê (choæ nietwierdzê, ¿e to nie jest istotne). S± ludzie, którzy maj± jak±¶ konkretn± urodê, i nawet z twarz± bia³a jak papier, najlepiej bêdzie im w czerni, ciemnej czekoladzie (ca³y pic w tym, ¿eby jeszcze oceniæ najodpowiedniejszy odcieñ - ciep³y/zimny). Znam rude dziewczyny, które farbuj± siê, i na kilometr zalatuje to oszustwem. Czasem w³a¶nie o to chodzi - o przerysowanie, o zabawê kolorem, "graficzno¶æ" stylu.
S± te¿ takie, najlepiej z natury blondynki, ciemne blondynki, których uroda, rysy twarzy sprawiaj±, ¿e ludzie autentycznie bêd± siê zachwycaæ tymi w³osami - bo wygladaj± naturalnie - bo w ich przypadku odrosty przy dobrej farbie s± wmiarê naturalne nawet po miesi±cu (bo do tego rudy ma to do siebie, ¿e siê wyp³ukuje szybko, nie znam ¿adnej farby, która trzyma³aby ostry rudy d³u¿ej ni¿ 2 tygodnie - liderem jest dla mnie Socolor, ale niszczy w³osy niestety, a Colorsync - wiadomo). Dlatego trzeba wiedzieæ jaki efekt chce siê osi±gn±æ przy rudo¶ciach, poogl±daæ, no i przede wszystkim nie oczekiwaæ, ¿e pierwsza ruda farba bêdzie strza³em w dziesi±tkê.

Moje typy je¿eli chodzi o intensywno¶æ to w³asnie Matrix Socolor Intensywne Miedzie, a jak jeszcze pokombinuje siê i pomiesza z SoRed to wychodzi ¶liczna marchewa. Trzyma siê stosunkowo d³ugo, je¿eli u¿yje siê szamponu i maski Color Smart (swoj± drog± fajna sprawa na zniszczone od farby w³osy)... no ALE. Niszczy jednak w³osy. Czasem mo¿na kombinowaæ 2 razy ColorSync, 1 raz Socolor. Fajnie wychodzi Colorsync z busterami, ale niedostêpne s± w Polsce, maj± je tylko nieliczni fryzjerzy, ale efekty cudne - i zdrowsze ni¿ zwyk³e farby. Bo wszelkie farby z pu³ek drogeryjnych to czyste Z£O i jak widzê jak laska wrzuca Garniera 100% albo Castinga to mnie nosi. Ja sobie tak poniszczy³am w³osy tymi farbami, ¿e koniec ¶wiata. Ju¿ pomijaj±c, ¿e jestem cienko-krêcono-w³osa i chyba nigdy nie powinnam decydowaæ siê na farby ¿adne.
Ostatnio przekona³am siê troszkê do Color Toucha Welli. Maj± ³adn± marchewê, ale trzyma siê 3 mycia ¿wawo, a potem powoli schodzi. No ale te¿ je¿eli chodzi o kondycjê w³osów to miêdzy Socolor a Colorsync.

No i w³a¶nie je¿eli chodzi o sp³ukiwanie siê koloru. Wiêcej razy us³ysza³am, ¿e mam ³adny kolor w³osów, równie¿ od fryzjerki spod flagi matrixa, gdy mia³ ju¿ 3-4 tygodnie - czyli by³ ju¿ nie¼le sp³ukany. Wiêc mo¿e czasem warto wybierac nieco ja¶niejsze rudo¶ci, zw³aszcza je¿eli chodzi o dziewczyny, którym kolor ³atwo nie schodzi, no i maj± ja¶niejsza karnacje, ale za to ciemniejsze oczy. Fajnie te¿ wygl±daj± ja¶niejsze pasma ze spodu przy rudo¶ciach (tyle, ¿e nie blondy - jezeli ma byc efekt naturalny) przy osobach o normalnej karnacji, lub lekko brzoskwiniowej.

S³ysza³am te¿ o jakich¶ w³oskich farbach, ale nie znalaz³am ich nigdzie na allegro, ani nigdzie indziej, wiêc podejrzewam, ¿e s± nie do zdobycia dla "nie-fryzjerek". A s± niez³e, blisko im do Colorsync. I pachn± ¶licznie. I wychodzi marchewa, która w zimie sp³ukuje siê jak Socolor.

Mam nadziejê, ¿e siê nie pom±drzy³am... To piszê ze swojego w³asnego do¶wiadczenia, nie jestem ¿adnym specjalista, ani fryzjerk±. Mam za to przyjació³kê, która trochê ogarnia te tematy, i przekazujê to, czego od niej siê dowiadujê.

Milego szukania, no i odnalezienia "swojego" rudego Bo chyba tak czy siak, ka¿dy rudy jest piekny
Mo¿esz jak±¶ numeracjê podac tych rudo¶i, z Matrixa, s³ysza³am ¿e so color bardzo nadaje siê do porowatych w³osów - fajnie ³apie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:23   #1409
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Jakie w³osy to porowate w³osy?
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 18:27   #1410
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez K-H Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie w³osy to porowate w³osy?
podniszczone zabiegami chemicznymi/nadu¿ywaniem ich, otwarta ³uska
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.