likwidacja przebarwien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-25, 10:35   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Likwidacja przebarwień - do Beatki Krajnik


Ostatnio przewinęło się na forum kilka wątków dotyczących potrądzikowych (głównie) przebarwień na skórze.
Ponieważ sama mam ten problem, postanowiłam zostać waszą myszą doświadczalną [img]icons/icon23.gif[/img] - zapisałam się za złuszczanie kwasami w gabinecie dermatologii kosmetycznej.
Wcześniej oczywiście rozważałam zabieg w moim gabinecie kosmetycznym, ale nie gwarantują mi tam ani skuteczności, ani twałości zabiegu. Podobną opinię wydali dermatolodzy (trzech) - tylko lekarz może mi pomóc. No więc zapisałam się, pani doktor ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie i obiecuje trwały efekt kuracji (4 zabiegi x 300 zł + krem za 130).
Oczywiście przeczytałam ponownie wszystkie artykuły na wizaż i mam dwie lekkie obawy:
- piszesz, Beatko, że przed złuszczaniem kosmetyczka daje klientce kremy, które przygotowują skórę do zabiegu - w moim wypadku lekarka nie poleciła mi tego - czy powinnam np. wcześniej unikać jakichś środków ?
- pani dermatolog zastrzegła, że po zabiegu muszę całkowicie chronić skórę przed słońcem przed dłuższy czas kremem z wysokim filtrem (nawet 100 !!! - gdzie coś takiego dostać?)
Czy to oznacza, że muszę zrezygnować z kosmetyków pielęgnacyjnych na codzień, bo mają zbyt niskie filtry ?
Co to znaczy w wypadku takiego zabiegu "unikać całkowicie" słońca? - czy podróż do pracy (ok. 45 min.) to już ryzyko? Dodam, że nie opalam się wcale, a jednak po depilacji brwi także zrobiły mi się przebarwienia.
Będę Ci wdzięczna za pomoc, a wszystkim zainteresowanym wizażankom obiecuje pamiętnik myszy doświadczalnej [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 11:17   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Likwidacja przebarwień - do Beatki Krajnik

Koniecznie juz po pierwszym zabiegu napisz swoje wrażenia.Jestem bardzo zaineresowana np.tym czy zabieg oprócz likwidacji przebarwień także wpłynie na kondycje Twojej skóry.Osobiście poddaje sie( z dobrym skutkiem)dośc mocnemu peelingowi,który niestety zmusza mnie do korzystania
z kilkudniowego urlopu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 12:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Likwidacja przebarwień - do Beatki Krajnik

Wg pani dermatolog, efekty widać dopiero po 3-cim zabiegu, czasem po 2-gim. Pytałam oczywiście, czy będę mogła normalnie funkcjonować - w mojej pracy urlop jest wykluczony.
Lekarka zapewnia, że tak; termin zabiegu mam tak dobrany, aby złuszczanie nastąpiło w weekend. Oczywiście napiszę za tydzień I-szy odcinek pamiętnika myszki doświadczalnej i zeznam, czy okazało się to prawdą, czy tragiczną w skutkach pomyłką..
A ciekawa jestem - jakimi kosmetykami zabezpieczasz skórę po zabiegu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-25, 13:12   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Likwidacja przebarwień - do Beatki Krajnik

Mówiac szczerze to specjalnie się nie "pieszczę" Uzywam przez 2 tygodnie pod podkład krem z wysokim filtrem.To mi wystarcza.Skóra dość szybko wraca do równowagi.
Myśle tylko,ze to Twoje złuszczenie przez weekend to bardzo
optymistyczna wersja.Nastaw się może na to że w poniedziałek bedziesz miała problem z położeniem fluidu Może podkreślac łuszczace się drobne skórki.Ale to tylko moje gadanie nie znam zabiegu.Życze oszałamiajacych efektów.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 08:46   #5
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
likwidacja przebarwien

dziewczyny, bardzo Was prosze o rade. Mam przebarwiona skore nad gorna warga. Probowalam rozjasnic woda uteniona,sokiem z cytryny ale nic nie pomaga. Na wakacjach,pod wplywem slonca jeszcze bardziej skora mi sie przyciemnila i na zdjeciach wygladam jak zombie z taka ciemna plama pod nosem....:-( blagam pomozcie!!!!! moze macie jakies domowe sposoby albo znacie jakis dobry kosmetyk-bede wdzieczna.
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 09:20   #6
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: likwidacja przebarwien

skorzystaj z wyszukiwarki bylo juz wiele takich tematow
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 18:03   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: likwidacja przebarwien

Zaden kosmetyk tylko idz do kosmetyczki na kwasy (najlepiej jesienia jesli masz jeszcze zamiar sie opalac...) lub na mikrodermabrazje - po mikro nie wolno sie opalac ok.2tyg. i trzeba wtedy uzywac ywoskich filtrow.
Nie licz, ze jakis kosmetyk czy domowy sposob wybarwi plame...

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 18:09   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: likwidacja przebarwien

doklanie. donmowymi sprsobami mozesz delikatnie zluscic , przygotowac skore do dalszych zabiegow. jesli przebarwienie jest baardzo plytkie i swieze mozna je zlikwidowac, ale generalnie to przygotowanie cery do dalszych zabiegow.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 11:52   #9
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Likwidator przebarwien na skórze firmy EUCERIN EVEN BRIGHTER CLINICAL w pędzelku

Dziewczyny zakupilam ten likwidator przebarwien firmy EUCERIN EVEN BRIGHTER Clinical w pędzelku ,na opakowaniu napisane jest ,że trzeba stosować 2 razy dziennie ,ale czy nakladajac go pod oczy regiony oczui na czolo,tam gdzie mam przebarwienia ,nakłądając go w ciagu dnia nie porobi mi sie wiecej przebarwień od niego ??
Prosze doradzcie

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Badania kliniczne i dermatologiczne wykazały, że Eucerin EVEN BRIGHTER Korektor punktowy redukujący przebarwienia redukuje istniejące przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Zawiera duże stężenie B-Resorcinolu, który zmniejsza produkcję melaniny u źródła oraz zmniejsza ryzyko nieregularnego rozłożenia barwnika, dzięki czemu koloryt skóry jest jednolity. Jednocześnie jest wystarczająco łagodny, by stosować go codziennie. Stosuj bezpośrednio na przebarwienia, aby po zaledwie czterech tygodniach skóra zaczęła stawać się wyraźnie jaśniejsza i gładsza.
– 60 SEKUND NAUKI –




Badania kliniczne wykazały, że B-Resorcinol zmniejsza produkcję melaniny w skórze.

B-RESORCINOL– CO TO JEST?


Zwalcza hiperpigmentację zmniejszając produkcję melaniny. Melanina nadaje naszej skórze i włosom ich naturalny kolor. Ale oddziaływanie słońca, uszkodzenia skóry, zmiany hormonalne i niektóre choroby mogą prowadzić do nadprodukcji melaniny w niektórych miejscach, wywołując przebarwienia, plamy starcze, melazmę, piegi, blizny trądzikowe i inne rodzaje hiperpigmentacji. B-Resorcinol zmniejsza produkcje melaniny, aby wyraźnie zredukować widoczność przebarwień.
To główny składnik aktywny linii Eucerin EVEN BRIGHTER. Po czterech tygodniach regularnego stosowania Eucerin EVEN BRIGHTER skóra jest wyraźnie jaśniejsza, a jej koloryt bardziej wyrównany.









Po 12 tygodniach, skóra badanych osób stała się wyraźnie jaśniejsza, promienna i nabrała bardziej równomiernego kolorytu.
BADANIA KLINICZNE


Przeprowadziliśmy badania skuteczności linii EVEN BRIGHTER u osób z przebarwieniami.
GŁÓWNE SPOSTRZEŻENIA
Wykazano, że linia EVEN BRIGHTER:Badani stwierdzili również, że produkty „zapewniają promienny, zdrowy i młodszy wygląd”, „wygładzają i ujędrniają skórę” oraz „nie pozostawiają tłustej warstwy”.

Pobierz badanie <Link do pliku PDF do pobrania>





SKŁADNIKI

Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, 4-Butylresorcinol, Glycyrrhetinic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT.
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.