Panny Młode 2008 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-08, 23:13   #1
olcia_17
Przyczajenie
 
Avatar olcia_17
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 10

Panny Młode 2008


moj pierwszy watek jesli juz byl taki to z gory przepraszam :-)
chcialabym wiedziec czy ktos jeszcze procz mnie zamierza wychodzic za maz w 2008 roku. jesli tak to chcialabym wiedziec czy juz cos zaczynacie robic w tym kierunku chodzi mi o to czy juz macie jakies plany czy juz zaczynacie z przygotowania, jesli tak to jakie.
Pozdrawiam goraco:cmok:
olcia_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-09, 20:51   #2
Emiliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 72
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Ojej! Dziwię się jak można planować ślub z tak dużym wyprzedzeniem. Przecież to 1,5 (conajmniej) W ciągu tego czasu tyle może się zmienić....można się np rozstrać z ukochaną(ukochanym).
Emiliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 21:59   #3
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Panny Młode 2008 ?

może to jeszcze dużo czasu, ale plany w końcu można mieć - tak własnie jest u mnie - planujemy nasz ślub na sierpień 2008 - chcieliśmy rok wcześniej, ale niestety finansowo nie dało by rady (brat mojego Tż akurat za tydzień się żeni, a wiadomo, że wesele to wydatek)
na razie jest tylko plan, za salą rozejrzymy się koło kwietnia - maja 2007 - zresztą wstępnie mamy już jedną upatrzoną, gdzie wesele miał mój brat w zeszłym roku i gdzie byliśmy w lipcu u koleżanki na weselu - oczywiście wszystko się może zmienić, ale zobaczymy
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 15:04   #4
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Witam ja tez mam zamiar brac slub w 2008 roku i to wcale nie sa odlegle plany jak jedna z was powiedziala .Wesele to jest wydatek a tak jak my mieszakmy za granica to pozalatwienie wszystkiego to naprawde potrzeba czasu.Trzeba zamowic zespol sale i wogole wszedze sa terminy to nie jest takie proste w ciagu roku zalatwic.Sale mamy zamowiona na kwietnia 2008 bo do konca 2007 nie ma miejsc z zespolem sie jeszcze wachamy bo maja kolorowe ceny ufff no ale trzeba tez wybrac kamerzysta jednak to jest sporo zalatwiania .Nic samo nie przychodz nic dobrze miec plany .Pozdrawiam i zycze dopiecia wszystkiego na ostatni guziczek
covera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 15:30   #5
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Witajcie!!!!!

Jestemy juz po slubie cywilnym.
Koscielny planujemy na 02.08.2008.
Akurat nie mieszkamy w Polsce....a jednak bedziemy robic koscielny tu.
Nie wiem czy jest to duzo czasu (jak napisala jedna dziewczyna)a dlatego ze jak zadzwonilismy do jednej sali,to pani powiedziala nam ze akurat liiec 2008 maja juz zarezerowane.
A co z naszymi przygotowaniami:
narazie rozgladam sie w internecie
sale na 99% mamy juz wybrana(tylko zalezy czy jeszcze bedzie wolne miejsce....
W przyszlym roku jedziemy do Polski to wtedy wszystko pozalatwiamy na ostatni guzik jak to sie mowi.....

Pozdrawiam was wszystkie
i zycze milych przygotowan
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 15:33   #6
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Z własnego doświadczenia wiem, że tak naprawdę to przygotowania do ślubu wcale tak dużo czasu nie pochłaniają jak się wydaje. My zorganizowaliśmy wszystko w ciągu 9 miesięcy. Z początku było wielkie bum! Załatwiliśmy salę, grajków, termin w kościele i nastąpił wielki przestój. Kolejne miesiące kompletnie nic nie robiliśmy. Potem 3 miesiące przed ślubem pojawiło się trochę zamieszania bo kupiłam suknię i zapraszaliśmy gości. No i znowu przestój. Zaczęło się tak na poważnie dopiero miesiąc przed ślubem. A ślubu też nie braliśmy tam gdzie mieszkamy i było to pewne utrudnienie. Ale kochane, naprawdę nie przejmujcie się czasem, że mało, że tyle do zrobienia. Mi też się tak wydawało A do 2008 roku to jeszcze tyle czasu, tyle może się zmienić. Jeśli nie musicie to nie śpieszcie się z wyborem sali (z tym może być problem), orkiestry, sukni itp. bo jeszcze wam się odwidzi i wtedy będzie problem

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 15:46   #7
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Panny Młode 2008 ?

No jak cztam to te dziewczyny kaza sie nie spieszyc w zalatwianiem co mieszkaja w Polsce .To nie jest takie wszystko latwe jak sie wam wydaje naprawde .Mieszkajac za granica to trzeba organizowac z wyprzedzeniem bo tzo bedzie moje wesele a nie np moich rodzicow ja nie che zeby oni mi zalatwiali wszystko chce sama i dla tego taki termin wybralismy 2008 to jest taki rok w ktorym bedziemy miec wszystko dopiete .inaczej jest jak sie bierze slub w jednym dniu a inaczej jak jest to rozlozone wiec starajcie sie zrozumiec kochane wizazystki te panienki mlode ktore planuja cos z wielkim wyprzedzeniem moj cywilny odbedzie sie 31 sierpnia 2006 to juz za poare dni i to nie jet moj termin ktory chialam miec tylko sytuacjia nas tak zmusila .
covera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 15:59   #8
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Ale nie ja mówię, że nie rozumiem, że ktoś planuje ślub z takim wyprzedzeniem Wiadomo, ze są sprawy, które trzeba załatwić wcześniej jak np. sala. Tak naprawdę my wzięliśmy salę, która najbardziej nam się podobała i tuż przed naszym przybyciem zwolnił się fajny termin. Wiem, że na ta salę pierwsze wolne terminy są dopiero na końcówkę października 2007, czyli właściwie koniec "sezonu". Teraz zaczynają się ślubu wyżu demograficznego i krucho z terminami
Chodzi mi tylko o to, że nie ma się co przerażać tym wszystkim i nie wszystko robić z tak dużym wyprzedzeniem. To, że sama wszystko chcesz zrobić to tylko Ci się chwali. My też mieliśmy problemy z organizacją wszystkiego, bo nie byliśmy na miejscu, a jedyna rzecz o którą poprosiliśmy rodziców, a właściwie mamy, to to, żeby wybrały jakimi kwiatami ozdobić kościół. Po pierwsze dlatego, żeby też miały jakiś udział w tym wszystkim, a po drugie nie bardzo się na kwiatkach znamy, jakie by pasowały

Pozdrawiam

PS. Wszystkiego najlepszego covera z okazji ślubu. Tak naprawdę to już niedługo będziesz żonka Szkoda, że nie możecie załatwić wszystkiego jednego dnia. Ale z drugiej strony... są też plusy... podwójna impreza
Powodzenia
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 16:01   #9
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Dziewczyny inna sytuacja jak mieszka sie na miejscu .....to mozna nawet slub zalatwic w 2 miesiace(moja kolezanka tak zrobila)a nie jak mieszka sie duzo kilometrow dalej i jak to jedna dziewczyna napisala to ma byc wesele NASZE a nie RODZICOW....
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 16:09   #10
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Cytat:
Napisane przez izabela1982
Dziewczyny inna sytuacja jak mieszka sie na miejscu .....to mozna nawet slub zalatwic w 2 miesiace(moja kolezanka tak zrobila)a nie jak mieszka sie duzo kilometrow dalej i jak to jedna dziewczyna napisala to ma byc wesele NASZE a nie RODZICOW....
Ale kto tu mówi o ślubie czy weselu Waszych rodziców. Spokojnie, więcej luzu... Nikt Was tu nie neguje za to, że planujecie ślub za 2 lata. Ja starałam się tylko podzielić swoim doświadczeniem, ale jeśli nie ma takiej potrzeby... Chociaż chyba po to wchodzi się na to forum...
Spokojnie, nikt tu nie jest przeciwko Wam.

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 16:36   #11
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Panny Młode 2008 ?

heheheh nie no nie tak ostro hehe przeciesz jest ok ehhe rany jednak kobietki sa ostre hehe no coz trzeba wymieniac sie ja z moim no przyszlym mieszkamy w niemchech i mamy straszny problem co do zespolow jak posluchalam jak graja i jak sie cenia to oczy stoja deba wiadomo ze nie ma porownania zarobkowego w niemchech a w polsce no ale ... ja sie boje ze nic nie znajdziemy fajnego wesele bedziemy robic w Opolu bo ja tam mieszkalam moze wy cos wiecie
covera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 16:56   #12
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Gdzie mieszkacie w Niemczech???
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:09   #13
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Hej.My wstępnie planujemy nasz ślub w roku 2008,w miesiącu wrzesień,bo uważam że pogoda będzie wtedy,nie za zimno nie za gorąco,mam nadzieje Narazie jeszcze nic nie załatwiamy,lecz układam sobie już w głowie jakby to miało wyglądac
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:10   #14
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Ja mieszkam w Fuldzie land Hessen
covera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:13   #15
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Dzieki za odpowiedz.

ja pozdrawiam z Stolbergu-Nordrhein-Westfalen

a takze z rybnika-woj.slaskie
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:24   #16
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Panny Młode 2008 ?

W tym wątki mnie nie może zabraknąć Pazdziernik 2008 Narazie i od zawsze data ustalona. Mniej więcej za rok zaczynamy przygotowania Choć COŚ już mamy Zależy mi na konkretnej dniu dlatego zapewne juz w czerwcu pojdziemy ja zaklepać skoro wyż demograficzny itp. Choć wg mnie to nie jest reguła,bo ślubów chyba się bierze coraz mniej i coraz pózniej Mam nadzieje ze lada dzień,ten wątek rozkwitnie a my będziemy się dzielić postepami w przygotowaniach
Pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2008
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-03, 23:25   #17
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Cytat:
Napisane przez Emiliana
Ojej! Dziwię się jak można planować ślub z tak dużym wyprzedzeniem. Przecież to 1,5 (conajmniej) W ciągu tego czasu tyle może się zmienić....można się np rozstrać z ukochaną(ukochanym).
Bardzo mnie rozbawiła twoja wypowiedż

Przechodzac do tematu, my planujemy slub w 2008 roku, jeszcze niedawno była mowa o sierpniu-wrzesniu, teraz naszło nas na miesiąc w ktorym sie poznalismy i związaliśmy , czyli październik.To raczej chłodna pora, ale mamy do niej pewien sentyment.Jak na razie nic praktycznego nie robimy w tym kierunku, tylko snuje sobie w głowie jak miałoby to wszystko wygladać.Za wszelkie przygotowania bierzemy sie brać dokładnie za rok.
Pozdrowienia dla Przyszłych Żon 2008
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 11:59   #18
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Dziewczyny wyzej pisalam ze mam wesele 02.08.2008 a ostatni miesiac bylam bardzo zla dlatego ze jak bym was wszytskich sluchalam....do tej pory nie mialabym sali..wiec nasza data troche sie zmienila 19.07.2008 i byl straszny problem z znalezieniem wolnego miejsca wsali ktora sobie wybralam
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 07:01   #19
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Panny Młode 2008 ?

zgłasza się kolejna panna Młoda 2008 Termin jeszcze nie wybrany, ale najpewniej będzie to czerwiec.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 22:28   #20
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Panny Młode 2008 ?

To super,że grono panien Młodych 2008 się powiększa. My tez narazie nic jeszcze niezałatwiamy,ale pogadać i pomału rozmyslać jaki ma być nasz piękny dzień mozna.


Cytat:
Napisane przez Emiliana Pokaż wiadomość
Ojej! Dziwię się jak można planować ślub z tak dużym wyprzedzeniem. Przecież to 1,5 (conajmniej) W ciągu tego czasu tyle może się zmienić....można się np rozstrać z ukochaną(ukochanym).
Jasne,chyba chciałabyś....Twoje niedoczekanie Napewno nie u nas.....
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 10:08   #21
emcia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Panny Młode 2008 ?

hej dziewczyny,my również planujemy ślub za 2 lata, a dokładniej w październiku 2008, nie możemy wcześniej, bo za rok za mąż wychodzi moja siostra więc trzeba troszeczkę odczekać żeby rodzice uzbierali troszkę pieniędzy. Faktem jest, że to jeszce dwa lata, ale planować już można zacząć, w końcu to bardzo ważny dzień w naszym życiu
emcia997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 20:53   #22
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 ?

ojojo co to sie bedzie działo w tym 2008 roku
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 19:31   #23
ryjek_1
Raczkowanie
 
Avatar ryjek_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Hej dziewczyny! My też planujemy ślub w 2008. Mamy już wybraną datę 23.08.2008. Za salą zaczęliśmy się rozglądać już na początku wakacji. Mamy już jeden typ i najpewniej będzie to ta. Szczerze mówiąc myślałam, że ludzie będą się śmiać, że z takim wyprzedzeniem działamy. A tu sie okazuje, że jeśli mamy już swoją wyśnioną,wymarzoną datę to lepiej załatwiać wcześniej i mieć wybór, niż decydować sie na to co zostało (tym bardziej, że podobno najszybciej rozchodzą się terminy czerwcowe i właśnie sierpniowe). Co do reszty, to poczekam do targów ślubnych w okolicy w przyszłym roku.

pozdrawiam wszystkich
ryjek_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 21:03   #24
izabela1982
Raczkowanie
 
Avatar izabela1982
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Stolberg /kiedys Rybnik
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Witaj .
bardzo mi milo,ze dolaczylas do nas.widze ze naprawde sa tu fajne dziewczyny...bo na niektorych forumkach...osoby wysmiewaja takie osoby ktore planuja wesele z 2 letnim wyprzedzeniem a co dopiero z podpisywaniem umow z sala.a z wlasnego doswiadczenia wiem ze b.trudno zalatwic cos wolnego akurat na czas wakacyjny.pozdrawiam was wszytskie
izabela1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 10:45   #25
wiśnia_wisienka
Raczkowanie
 
Avatar wiśnia_wisienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Panny Młode 2008 ?

My planujemy ślub na wrzesień 2008, ale jeszcze nic nie załatwiamy, tylko obgadujemy co i jak, jak to sobie wyobrazamy.

Pozdrawiam
wiśnia_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 21:56   #26
reśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Mu planujemy ślub na sierpień 2008, chcielismy 16.08.2008 (bo to taka ładna data ) ale chyba sie już nie uda. Planujemy ślub na 250 osób i co się okazało jak zaczeliśmy szukać sali, że w okolicy jest bardzo mało sal na taką ilość osób Wkońcu zdecydowaliśmy się na jedną ale 16.08 jest już zajety więc będziemy musieli wybrać inną date. Tylko jeszcze nie robią zapisów, bo nie mają kalendarza co wcale mnie nie cieszy. Byłaby już sala to byśmy mieli konkretny termin a tak to niepewność bo jak już dojdzie do rezerwacji to mogą mieć zarezerwowane inne fajne daty same problemy
Ale nie mogę się już doczekać
reśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 22:10   #27
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Cytat:
Napisane przez wiśnia_wisienka Pokaż wiadomość
My planujemy ślub na wrzesień 2008, ale jeszcze nic nie załatwiamy, tylko obgadujemy co i jak, jak to sobie wyobrazamy.

Pozdrawiam
No własnie ja z moim partnerem przesuneliśmy sobie date naszego slubu na pażdziernik, miesiąc ten duzo dla nas znaczy i nic nie bedzie w stanie zepsuc tego pieknego dnia (na wstepie 18.10.2008), nawet brzydka pogoda, którą każdy mnie straszny (ale i tak odpukać, żeby nie padało hehe )
Pozdrawiam

EDIT:Naszą ostateczną datą stał się 23.08.08
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-31 o 14:40 Powód: ostateczna data zmieniona
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 09:32   #28
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Panny Młode 2008 ?

reśka - ja też myslę nad datą 16.08.2008, własciwie to nie wiem dlaczego, po prostu tak mi się spodobała
za salą mamy zamiar rozejrzeć się około marca - kwietnia przyszłego roku, wstępnie mamy już swoje typy, ale do ostatecznego wyboru jeszcze czas


__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 12:40   #29
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Panny Młode 2008 ?

już wam zazdroszczęteż bym tak chciała ale muszę jeszcze "trochę" poczekać..wcale sięnie dziwię że teraz planuje się ślub z dużym wyprzedzeniem..ale to przecież najważniejszy dzień w naszym życiu i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik

My chcielibyśmy zoragnizować sami wesele i nie brać kasy od rodziców..więc będziemy planować wczesniej żeby rozłozyć wydatki, które nie są małe:/

miałabym prosbę żebyście możę napsiały końcowy kosztorys??na pewno w ten sposób pomożecie innym przyszłym pannom młodym??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-10, 13:04   #30
reśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode 2008 ?

miss.hot- chcieliśmy 16.08.2008 bo moj przyszły mąż nie ma głowy do dat więc się śmiałam ze może tak prostą gdzie wszystko kojarzy się z 8 zapamięta
reśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.