produkty Lush - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 17:57   #1
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942

produkty Lush


Chciałam się was spytać czy kupujecie produkty firmy Lush. Zamawiacie ja na ich stronach internetowych czy przez allegro?
Jakie macie doświadczenia z nimi ?

www.lush.com

nie znalazłam niczego w wyszukiwarce i dlatego zakładam wątek.

Edytowane przez Amizu
Czas edycji: 2009-06-18 o 17:59
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:40   #2
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: produkty Lush

Zajrzyj jeszcze na KWC

Osobiście używałam tylko maseczki oczyszczającej, z miętą. Miło ją wspominam. Gruntownie oczyszczała, wygładzała i rozjaśniała skórę. Chętnie bym ją zamówiła, ale na Allegro jej nie widzę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:03   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Podbijam wątek!
co z Lusha warto kupić???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:42   #4
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

zachęcona pozytywnymi opiniami i zachwytami nad Lushem postanowiłam spróbować

oto moje pierwsze Lushowe zakupy:
Breath Of Fresh Air, Fair Trade Foot Lotion, Handy Gurugu, Enzymion, Brazened Honey, Catastrophe Cosmetic
Heavenly Bodies, Soft Coeur (The Honeymooner), Aqua Mirabilis Body Butter, Blue Skies and Fluffy White Clouds, You Snap the Wip
lip balm Whip Stick, Squeaky Green, Pop In The Bath Bubble Bars, Ma Bar, Porridge Hand & Body Soap
Vanilla In The Mist Soap

jestem ciekawa Waszych opinii i Lushowych KWC
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:45   #5
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: produkty Lush

Ale fajny watek
Marti z Twoich zakupow Aqua Mirabilis jest booooskie Wlasnie mi sie skonczylo
Polecam tez kostke do mycia Coal Face, ktorej uzywam wieczorem (zmywa rowniez idalnie makiaz oczywiscie nie ten z oczu ), a rano myje twarz Herbalismem, ktory fajnie uspokaja twarz i delikatnie peelinguje.
Poza tym mydlo Sexy Peel ma obledny zapach i nie wysusza.
No a szampony w kostkach, to moja milosc A do tego odzywka American Dream
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:53   #6
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ale fajny watek
Marti z Twoich zakupow Aqua Mirabilis jest booooskie Wlasnie mi sie skonczylo
to co nie krzyczałaś? bym Ci kupiła

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Polecam tez kostke do mycia Coal Face, ktorej uzywam wieczorem (zmywa rowniez idalnie makiaz oczywiscie nie ten z oczu ), a rano myje twarz Herbalismem, ktory fajnie uspokaja twarz i delikatnie peelinguje.
a jak z ich zapachem? Lush ma dużo fajnych rzeczy o fajnej funkcjonalności.. ale niektóre śmierdzą okrutnie.. jakoś chyba nie miałabym odwagi nałożyć tego gdziekolwiek na moje ciało.. tym bardziej na twarz..

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Poza tym mydlo Sexy Peel ma obledny zapach i nie wysusza.
on u nas odpadł ze względu na cytrusy w składzie.. mój P. jest uczulony, więc wolałam nie ryzykować

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
No a szampony w kostkach, to moja milosc A do tego odzywka American Dream
jak się te szampony w kostkach używa? namydlasz głowę, to znaczy włosy? czy ręce i potem na włosy? jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić
i co robi American Cream? nadaje się do przetłuszczających włosów?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:08   #7
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
to co nie krzyczałaś? bym Ci kupiła
No wlasnie jakos nie zalapalam, ze do Lusha tez wstepujesz
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a jak z ich zapachem? Lush ma dużo fajnych rzeczy o fajnej funkcjonalności.. ale niektóre śmierdzą okrutnie.. jakoś chyba nie miałabym odwagi nałożyć tego gdziekolwiek na moje ciało.. tym bardziej na twarz..
Coal Face pachnie delikatnie lukrecja - ja ten zapach lubie, natomiast z Herbalismem mielismy poczatkowo problemy, bo hmm troche jakby wodorostami z lekka daje Ale np kolezance ten zapach sie podoba


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
on u nas odpadł ze względu na cytrusy w składzie.. mój P. jest uczulony, więc wolałam nie ryzykować
buuu szkoooda, bo to idealna aromaterapia

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak się te szampony w kostkach używa? namydlasz głowę, to znaczy włosy? czy ręce i potem na włosy? jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić
i co robi American Cream? nadaje się do przetłuszczających włosów?
Kostka jezdzisz chwileczke po wlosach i wytwarza sie mega piana Ze znanych mi tylko trichomania mniej sie pieni, bo jest bardziej odzywcza super sprawa Moj faworyt to karma komba - lagodna, wlosy po niej miekkie i lsniace
AD na przetluszczajace wlasnie wlosy stosuje co 2 dzien Naprzemiennie z Coolaulin, ktory lubie mniej za zapach wlasnie. Zapach AD natomiast mi baaardzo odpowiada. Ja mam cienkie, krecone wlosy w niewielkiej ilosci i taki zestaw sie swietnie u mnie sprawdza. Glowa zdecydowanie w lepszej kondycji, wlosy blysczzace, puszyste, ale nie puszace sie. Jedynie kostka Soft troche mi puszy wlos
EDIT: co do szamponow w kostce, to tez nie moglam sobie tego wyobrazic az nie przetestowalam Bylam milo zaskoczona, ze to sie pieni i to mocno

Edytowane przez m-habibi
Czas edycji: 2010-03-08 o 14:12
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:23   #8
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

i co robi American Cream? nadaje się do przetłuszczających włosów?

Witam wszystkich Lushomaniaków!
American Cream ja używam, też mi się włosy przetłuszczają, ale na wszelki wypadek nie nakładam na skórę tylko tak trochę dalej od nasady.Ostatnio kładę zwłaszcza na grzywkę, bo super wygładza włosky, są miękkie, nie puszą się, ale nie są po tym tłuste. Kocham za zapach. Jak chcesz, to masz chyba teraz mój, to sobie utwórz i powąchaj, pomacaj, czy co tam chcesz

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-08 o 14:25
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:03   #9
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
No a szampony w kostkach, to moja milosc A do tego odzywka American Dream
Szampony w kostkach są super, szkoda, że tak szybko się kończą, u mnie przynajmniej Nie wiem, jak jedna kostka może starczyć za trzy butelki szamponu
A AD kusi, oj kusi, wszyscy zachwalają...

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak się te szampony w kostkach używa? namydlasz głowę, to znaczy włosy? czy ręce i potem na włosy? jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić
i co robi American Cream? nadaje się do przetłuszczających włosów?
Możesz namydlać włosy, możesz namydlać ręce i potem nakładać pianę na głowę (ten drugi sposób jest jednak czasochłonny ).

Aha, i odżywek nigdy nie nakładam na skórę głowy i okolice, bo robi się efekt tłuściakowatych włosów. Mam wrażenie, że rejony skóry głowy odżywiają się same
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:04
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:05   #10
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Coal Face pachnie delikatnie lukrecja - ja ten zapach lubie, natomiast z Herbalismem mielismy poczatkowo problemy, bo hmm troche jakby wodorostami z lekka daje Ale np kolezance ten zapach sie podoba
kojarzę coś z wodorostami i mnie lekko zemdliło.. ale nie wiem czy to był akurat ten Herbalism, czy inne cudo

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
buuu szkoooda, bo to idealna aromaterapia
może więc kupię tylko dla siebie

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Kostka jezdzisz chwileczke po wlosach i wytwarza sie mega piana Ze znanych mi tylko trichomania mniej sie pieni, bo jest bardziej odzywcza super sprawa Moj faworyt to karma komba - lagodna, wlosy po niej miekkie i lsniace
AD na przetluszczajace wlasnie wlosy stosuje co 2 dzien Naprzemiennie z Coolaulin, ktory lubie mniej za zapach wlasnie. Zapach AD natomiast mi baaardzo odpowiada. Ja mam cienkie, krecone wlosy w niewielkiej ilosci i taki zestaw sie swietnie u mnie sprawdza. Glowa zdecydowanie w lepszej kondycji, wlosy blysczzace, puszyste, ale nie puszace sie. Jedynie kostka Soft troche mi puszy wlos
EDIT: co do szamponow w kostce, to tez nie moglam sobie tego wyobrazic az nie przetestowalam Bylam milo zaskoczona, ze to sie pieni i to mocno
dziękuję za wskazówki.. na pewno skorzystam.. mój P. chyba sobie wziął jakiś szampon w kostce.. ja jakoś nie byłam przekonana, ze względu na skomplikowaną aplikację ale skoro tak nie jest, to mu podkradnę i sprawdzę

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Lushomaniaków!
American Cream ja używam, też mi się włosy przetłuszczają, ale na wszelki wypadek nie nakładam na skórę tylko tak trochę dalej od nasady.Ostatnio kładę zwłaszcza na grzywkę, bo super wygładza włosky, są miękkie, nie puszą się, ale nie są po tym tłuste. Kocham za zapach. Jak chcesz, to masz chyba teraz mój, to sobie utwórz i powąchaj, pomacaj, czy co tam chcesz
no ja właśnie po powąchaniu Twojej zapałałam do niej miłością


ja akurat jestem bardzo sceptyczna jeśli chodzi o wszelakie specyfiki do włosów.. mam cienkie, sianowate, przetłuszczające się i nie chcę jeszcze bardziej pogarszać ich stanu.. czy Lushki mają rzeczywiście jakieś właściwości działające pozytywnie na włosy? czy poza fajnym wyglądem i czasem zapachem nie robią nic?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:22   #11
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja akurat jestem bardzo sceptyczna jeśli chodzi o wszelakie specyfiki do włosów.. mam cienkie, sianowate, przetłuszczające się i nie chcę jeszcze bardziej pogarszać ich stanu.. czy Lushki mają rzeczywiście jakieś właściwości działające pozytywnie na włosy? czy poza fajnym wyglądem i czasem zapachem nie robią nic?
Robią, robią, miałam kostkę z jadem węża, kuracja na skalpa Fajny, tylko troszkę specyficznie pachnie Wydaje mi się, że tak jak np. z maskarami, każdemu pasuje inna, tu też po prostu musisz przetestować, wcześniej wybierając po opisie.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 17:34   #12
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kojarzę coś z wodorostami i mnie lekko zemdliło.. ale nie wiem czy to był akurat ten Herbalism, czy inne cudo


może więc kupię tylko dla siebie


dziękuję za wskazówki.. na pewno skorzystam.. mój P. chyba sobie wziął jakiś szampon w kostce.. ja jakoś nie byłam przekonana, ze względu na skomplikowaną aplikację ale skoro tak nie jest, to mu podkradnę i sprawdzę


no ja właśnie po powąchaniu Twojej zapałałam do niej miłością


ja akurat jestem bardzo sceptyczna jeśli chodzi o wszelakie specyfiki do włosów.. mam cienkie, sianowate, przetłuszczające się i nie chcę jeszcze bardziej pogarszać ich stanu.. czy Lushki mają rzeczywiście jakieś właściwości działające pozytywnie na włosy? czy poza fajnym wyglądem i czasem zapachem nie robią nic?
no to mamy identyczne sianko na głowach mimo, iż pewni byłabym skłonna kupowac American dla samego tylko zapachu, to jednak ja widzę różnicę w stanie włosów. Np. od niedawna mam grzywkę i jak rano wstaję lub pomyciu to każdy włos w inną stronę i takie pierze jakby się robi, a wystarczy, że zastosuję AC i włosy są jakby nawilżone, jakby trochę jak po jedwabiu, ale bez takiej tłustawej warstewki. Jednak martaboy ma rację- nie każdemu to samo pasuje, dlatego najlepiej jak sama przetestujesz Tylko proponuję kupować w mniejszych butelkach, bo akurat jak kilka razy miałam większą to albo zapach sie ulotnił albo jakoś tak się zmienił (jakby zjełczały tłuszcz ) i nie mogłam się zdobyć, żeby nałożyć to na włosy, ale widocznie to efekt tego, że to naturalne składniki.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:40   #13
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Robią, robią, miałam kostkę z jadem węża, kuracja na skalpa Fajny, tylko troszkę specyficznie pachnie Wydaje mi się, że tak jak np. z maskarami, każdemu pasuje inna, tu też po prostu musisz przetestować, wcześniej wybierając po opisie.
na pewno tak zrobię

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no to mamy identyczne sianko na głowach mimo, iż pewni byłabym skłonna kupowac American dla samego tylko zapachu, to jednak ja widzę różnicę w stanie włosów. Np. od niedawna mam grzywkę i jak rano wstaję lub pomyciu to każdy włos w inną stronę i takie pierze jakby się robi, a wystarczy, że zastosuję AC i włosy są jakby nawilżone, jakby trochę jak po jedwabiu, ale bez takiej tłustawej warstewki. Jednak martaboy ma rację- nie każdemu to samo pasuje, dlatego najlepiej jak sama przetestujesz Tylko proponuję kupować w mniejszych butelkach, bo akurat jak kilka razy miałam większą to albo zapach sie ulotnił albo jakoś tak się zmienił (jakby zjełczały tłuszcz ) i nie mogłam się zdobyć, żeby nałożyć to na włosy, ale widocznie to efekt tego, że to naturalne składniki.
Twoja recenzja brzmi przekonująco
kupię sobie.. a co tam..
najpierw tylko trochę zużyję to co już mam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:04   #14
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

dołączam ponownie
zamówiłam sobie:
Noubar mydełko
The Comforter Bubble Bar
Baby Face
Fresh Farmacy
Godiva szampon
niedługo będę testować i na pewno podzielę się opiniami
habibku - masz, przez Ciebie moja wishlista znów się wydłuża...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:23   #15
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny
Dołączam sie do Lushomaniaczek
Lusha-a odkryłam bardzo niedawno dzieki YT.Moja historia z tymi kosmetykami jest troche dziwnaJak dostalam pierwsza paczke z kosmetykami jak ja rozpakowałam i otworzylam pudelko min. Dream cream i Dreamwash myslalam,ze sie rozpłacze tak mi te wszystkie"cuda"śmierdział y,nie mogłam tego zapachu znieść,ale postanowilam sie przelamac i użyć....w tej chwili nie umie bez tych kosmetykow zyc,pokochałam nawet zapachy
Na pewno niedlugo ponownie zloze moje 3 zamówienie w tym sklepie,szkoda ze u nas nie ma Lush-a
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:48   #16
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dołączam ponownie
zamówiłam sobie:
Noubar mydełko
The Comforter Bubble Bar
Baby Face
Fresh Farmacy
Godiva szampon
niedługo będę testować i na pewno podzielę się opiniami
habibku - masz, przez Ciebie moja wishlista znów się wydłuża...
Godiva jest cuuuuuuuuudowna, pachnie jak lato
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:57   #17
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Godiva jest cuuuuuuuuudowna, pachnie jak lato
odrobina lata w tę masakryczną porę będzie jak znalazł
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:58   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
lip balm Whip Stick
Ja mam w tej chwili trzecie opakowanie tego cuda i jestem uzależniona Uwielbiam ten pomarańczowo-czekoladowy zapach, świetne i długotrwałe nawilżenie Uwielbiam też jak ludzie, kiedy tylko odkręcę pudełeczko, kierują wzrok w moją stronę skuszeni przepięknym zapachem
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:43   #19
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
habibku - masz, przez Ciebie moja wishlista znów się wydłuża...
o to to

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam sie do Lushomaniaczek
Lusha-a odkryłam bardzo niedawno dzieki YT.Moja historia z tymi kosmetykami jest troche dziwnaJak dostalam pierwsza paczke z kosmetykami jak ja rozpakowałam i otworzylam pudelko min. Dream cream i Dreamwash myslalam,ze sie rozpłacze tak mi te wszystkie"cuda"śmierdział y,nie mogłam tego zapachu znieść,ale postanowilam sie przelamac i użyć....w tej chwili nie umie bez tych kosmetykow zyc,pokochałam nawet zapachy
Na pewno niedlugo ponownie zloze moje 3 zamówienie w tym sklepie,szkoda ze u nas nie ma Lush-a
no właśnie mnie nie przekonują niektóre zapachy..
ale może trzeba wkroczyć w kolejną fazę uzależnienie, że zaczyna się je lubić, albo przestaje zwracać wielką uwagę

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja mam w tej chwili trzecie opakowanie tego cuda i jestem uzależniona Uwielbiam ten pomarańczowo-czekoladowy zapach, świetne i długotrwałe nawilżenie Uwielbiam też jak ludzie, kiedy tylko odkręcę pudełeczko, kierują wzrok w moją stronę skuszeni przepięknym zapachem
a jak Ci się go nakłada? bo ja w sklepie miałam problem.. kupiłam go skuszona opiniami jakie znalazłam w necie.. ale nie mogłam go wcale nałożyć na usta.. aż musiałam wdubać w niego paznokcia.. zebrać kawałek, nałożyć na usta i rozsmarować
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 20:21   #20
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Szampony w kostkach są super, szkoda, że tak szybko się kończą, u mnie przynajmniej Nie wiem, jak jedna kostka może starczyć za trzy butelki szamponu
A AD kusi, oj kusi, wszyscy zachwalają...


No wlasnie, z tym, ze zastepuja 3 buletki zwyklego szamponu, to jakis przekret Ale wybaczam im

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kojarzę coś z wodorostami i mnie lekko zemdliło.. ale nie wiem czy to był akurat ten Herbalism, czy inne cudo


może więc kupię tylko dla siebie


dziękuję za wskazówki.. na pewno skorzystam.. mój P. chyba sobie wziął jakiś szampon w kostce.. ja jakoś nie byłam przekonana, ze względu na skomplikowaną aplikację ale skoro tak nie jest, to mu podkradnę i sprawdzę


no ja właśnie po powąchaniu Twojej zapałałam do niej miłością


ja akurat jestem bardzo sceptyczna jeśli chodzi o wszelakie specyfiki do włosów.. mam cienkie, sianowate, przetłuszczające się i nie chcę jeszcze bardziej pogarszać ich stanu.. czy Lushki mają rzeczywiście jakieś właściwości działające pozytywnie na włosy? czy poza fajnym wyglądem i czasem zapachem nie robią nic?
Podkradnij P i sie przekonaj Lushowe kostki i odzywki, to jedyne spcefiki, ktore nie robia mi klapiacych smetnych wlosow (po kilku zastosowaniach) a z kazdym myciem jest tak samo super Serio - tez bylam niedowiarkiem co do tych kostek, tylko mowa Bojkota mnie skusila na nie i jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Robią, robią, miałam kostkę z jadem węża, kuracja na skalpa Fajny, tylko troszkę specyficznie pachnie Wydaje mi się, że tak jak np. z maskarami, każdemu pasuje inna, tu też po prostu musisz przetestować, wcześniej wybierając po opisie.
Sie pod tym podpisuje, ale przyznaje, ze zaskakujaca ich ilosc mi pasuje A ktora to z tym jadem?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dołączam ponownie
zamówiłam sobie:
Noubar mydełko
The Comforter Bubble Bar
Baby Face
Fresh Farmacy
Godiva szampon
niedługo będę testować i na pewno podzielę się opiniami
habibku - masz, przez Ciebie moja wishlista znów się wydłuża...

Ja przez Ciebie i reszte tego towarzystwa mam dluga liste MACowa

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Godiva jest cuuuuuuuuudowna, pachnie jak lato
No racja - zapomnialam o godivie pachnie pieeeeeeeeeknie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:33   #21
natkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: produkty Lush

moja przygoda z lushem zaczęła się od balsamu do ust whip stick który super nawilża i przyjemie pachnie, balsam tak mi się spodobał , że postanowiłam wypróbować też inne ich produkty i tak stałam się posiadaczką:

-szamponów w kostkach: ultimate shine i trichomania - oba są super, zero problemu z nakładaniem ( trichomania mniej się pieni), włoski po ich użyciu pięknie lśnią, (przy zakupie 2 szt. szamponów Lush dodaje gratis 1 pudełeczko do ich przechowywania -na wyjazd jak znalazł)

- szamponu Big - szampon z dużymi kryształkami soli zatopionymi w żelu o dziwo bardzo dobrze się pieni , jak zobaczyłam tą prawie samą sól to miałam duże wątpliwości czy tym można włosy umyć - a jednak, włosy po tym szamponie są mięciutkie, zwiększają objętość i są lśniące

-odżywki do włosów American cream, która przyjemnie pachnie i jak dla mnie to główna i jedyna zaleta tej odżywki, ale zapach jest naprawdę ciekawy – kupiłam też perfum w kremie American cream (nawet długo się utrzymuje aczkolwiek o jakimś intensywnym zapachu nie ma mowy)

- odżywki w kostce Jungle –dla mnie to jeden koszmar jeżeli chodzi o nakładanie, zero jakiegokolwiek poślizgu na włosach na początku nie wiedziałam czy w ogóle udało mi się ją na włosy nałożyć , dopiero jak ją spłukiwałam to wiedziałam , że jednak coś nałożyłam, za to działanie rewelacyjne, zero problemów z rozczesywaniem, włosy odżywione, mocniejsze , z połyskiem , gładkie

- peelingu dark angels – bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia skóry ( produkt z krótkim terminem przydatności do użycia )

-krem skin nanny- krem dobrze nawilża, niestety ja go stosuje wyłącznie na noc, bo na dzień jak dla mnie jest za tłusty
natkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:20   #22
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
No wlasnie, z tym, ze zastepuja 3 buletki zwyklego szamponu, to jakis przekret Ale wybaczam im
No w sumie racja, niech im będzie. Im chyba chodziło, że 3 kostki to jedna butelka

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Podkradnij P i sie przekonaj Lushowe kostki i odzywki, to jedyne spcefiki, ktore nie robia mi klapiacych smetnych wlosow (po kilku zastosowaniach) a z kazdym myciem jest tak samo super Serio - tez bylam niedowiarkiem co do tych kostek, tylko mowa Bojkota mnie skusila na nie i jestem zachwycona
Kostki są fajne. Mnie jeszcze przekonuje, że nie trzeba tachać całego szamponu ze sobą, tylko takie maleństwo pachnące

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Sie pod tym podpisuje, ale przyznaje, ze zaskakujaca ich ilosc mi pasuje A ktora to z tym jadem?
Pomyliłam jad z olejem Ale pachnie jak jad
http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80

Cytat:
Napisane przez natkka Pokaż wiadomość
- odżywki w kostce Jungle –dla mnie to jeden koszmar jeżeli chodzi o nakładanie, zero jakiegokolwiek poślizgu na włosach na początku nie wiedziałam czy w ogóle udało mi się ją na włosy nałożyć , dopiero jak ją spłukiwałam to wiedziałam , że jednak coś nałożyłam, za to działanie rewelacyjne, zero problemów z rozczesywaniem, włosy odżywione, mocniejsze , z połyskiem , gładkie
O to coś dla mnie! I chyba nawet nakładanie nie jest mi straszne przy takim efekcie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:44   #23
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

no właśnie mnie nie przekonują niektóre zapachy..
ale może trzeba wkroczyć w kolejną fazę uzależnienie, że zaczyna się je lubić, albo przestaje zwracać wielką uwagę
Marti ja na samym początku bylam taka zła,ze dałam sie skusić na te produkty,a właśnie wszystko przez te zapachy,ale tak jak piszesz wkracza sie w fazę uzależnienia i ja az za bardzo w nia wkroczyłam(podobnie jak z Mac-iem)
Widze,ze masz rowniez te kostkę do masażu (serduczko)o zapachu ciasteczkowym,uwielbiam ja,az chciałoby się zjesc
Właśnie siedzę na stronie Lush-a i mimo,ze mam w tej chwili mase ich produktów myślę co by tu jeszcze kupić
Kusi mnie ta kostka do masażu o zapachu truskawek(mniam),zel pod prysznic i te apetycznie wyglądające kostki do mycia ciala
Dziewczyny powiedzcie,ze mi to nie potrzebne:brzyda l:
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:00   #24
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Marti ja na samym początku bylam taka zła,ze dałam sie skusić na te produkty,a właśnie wszystko przez te zapachy,ale tak jak piszesz wkracza sie w fazę uzależnienia i ja az za bardzo w nia wkroczyłam(podobnie jak z Mac-iem)
bardzo możliwe już się boję

w każdym razie, to co już mam pachnie cudnie.. unosi się taki zapach w mieszkaniu, że aż rozprasza.. oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę na stronie Lush-a i mimo,ze mam w tej chwili mase ich produktów myślę co by tu jeszcze kupić
to tak jak ja.. walczę ze sobą, żeby czegoś jeszcze nie zamówić

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie,ze mi to nie potrzebne:brzyda l:
potrzebne potrzebne Lushków, tak jak MACzków nigdy za wiele
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:43   #25
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natkka Pokaż wiadomość

- odżywki w kostce Jungle –dla mnie to jeden koszmar jeżeli chodzi o nakładanie, zero jakiegokolwiek poślizgu na włosach na początku nie wiedziałam czy w ogóle udało mi się ją na włosy nałożyć , dopiero jak ją spłukiwałam to wiedziałam , że jednak coś nałożyłam, za to działanie rewelacyjne, zero problemów z rozczesywaniem, włosy odżywione, mocniejsze , z połyskiem , gładkie

- peelingu dark angels – bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia skóry ( produkt z krótkim terminem przydatności do użycia )

-krem skin nanny- krem dobrze nawilża, niestety ja go stosuje wyłącznie na noc, bo na dzień jak dla mnie jest za tłusty
Chyba sie skusze na dzungle w takim razie a jak z jej zapachem?

Co do dark angels tez mnie kusi... tylko powiedz, czy nei smierdzi troche?

W kwestii kremow ja posiadam imperialism i stosuje go tylko na noc, gdyz sie po nim swiece, ale zaznaczam, ze mam tlusta cere, ze sklonnoscia do luszczenia, naczynek i w ogole wszystko co najgorsze No i po imperialismie wstaje z twarza bez ani jednej suchej skorki Zapach sredni

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No w sumie racja, niech im będzie. Im chyba chodziło, że 3 kostki to jedna butelka



Kostki są fajne. Mnie jeszcze przekonuje, że nie trzeba tachać całego szamponu ze sobą, tylko takie maleństwo pachnące



Pomyliłam jad z olejem Ale pachnie jak jad
http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80



O to coś dla mnie! I chyba nawet nakładanie nie jest mi straszne przy takim efekcie
Taaaak, super jest tez to, ze nic Ci sie nei wyleje Ten waz smakowicie nawet wyglada ale chyba sie go boje

A co mi sie w ogole pomigalo, ze to american dream a nie cream chyba takie odjazdowe, ze nei mysle

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Marti ja na samym początku bylam taka zła,ze dałam sie skusić na te produkty,a właśnie wszystko przez te zapachy,ale tak jak piszesz wkracza sie w fazę uzależnienia i ja az za bardzo w nia wkroczyłam(podobnie jak z Mac-iem)
Widze,ze masz rowniez te kostkę do masażu (serduczko)o zapachu ciasteczkowym,uwielbiam ja,az chciałoby się zjesc
Właśnie siedzę na stronie Lush-a i mimo,ze mam w tej chwili mase ich produktów myślę co by tu jeszcze kupić
Kusi mnie ta kostka do masażu o zapachu truskawek(mniam),zel pod prysznic i te apetycznie wyglądające kostki do mycia ciala
Dziewczyny powiedzcie,ze mi to nie potrzebne:brzyda l:
co do kostek do masazu polecam each peach, jezeli ktos lubi cytrusy, bo pachnie oblednie fakt, ze jezeli aplikujemy ja na cale cialo, to starcza na jakies 4 razy, ale warto
Nastepnym razem kupie to rozowe serducho

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bardzo możliwe już się boję

w każdym razie, to co już mam pachnie cudnie.. unosi się taki zapach w mieszkaniu, że aż rozprasza.. oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu


to tak jak ja.. walczę ze sobą, żeby czegoś jeszcze nie zamówić


potrzebne potrzebne Lushków, tak jak MACzków nigdy za wiele
no prosze, a jesczez 2 dni temu mowilas, ze sie nie wkrecilas
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:49   #26
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Co do dark angels tez mnie kusi... tylko powiedz, czy nei smierdzi troche?
nie śmierdzi.. wygląda może dziwnie, ale zapach całkiem całkiem
dostałam próbkę - pełen pojemniczek

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
A co mi sie w ogole pomigalo, ze to american dream a nie cream chyba takie odjazdowe, ze nei mysle
haha.. to tak jak mi.. też ciągle o niej mówię American Dream

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no prosze, a jesczez 2 dni temu mowilas, ze sie nie wkrecilas
jestem bardzo podatna na uzależnienia, jak widać..
i to wszystko Wasza zasługa..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:06   #27
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: produkty Lush

Hello! i Ja się melduję

Już się nie mogę doczekać swoich nabytków: enzymion, american cream i godiva aaa i jakaś maseczka
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:11   #28
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie śmierdzi.. wygląda może dziwnie, ale zapach całkiem całkiem
dostałam próbkę - pełen pojemniczek


haha.. to tak jak mi.. też ciągle o niej mówię American Dream


jestem bardzo podatna na uzależnienia, jak widać..
i to wszystko Wasza zasługa..
O to mam kolejny produkt na liscie

No tak chyba ladniej brzmi Dream a nie Cream

No jestes i to na jaka skale
Ja od dzis robei sobei kosmetyczny odwyk miesieczny

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hello! i Ja się melduję

Już się nie mogę doczekać swoich nabytków: enzymion, american cream i godiva aaa i jakaś maseczka
Czesc

Cudne nabytki Ciekawa jestem jak w praktyce enzymion (kojarzy mi sie ta nazwa z wymionami )
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:32   #29
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
O to mam kolejny produkt na liscie

No tak chyba ladniej brzmi Dream a nie Cream

No jestes i to na jaka skale
Ja od dzis robei sobei kosmetyczny odwyk miesieczny

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


Czesc

Cudne nabytki Ciekawa jestem jak w praktyce enzymion (kojarzy mi sie ta nazwa z wymionami )
A jeszcze nie wiem, na razie Mari ma go w swoich łapkach a fakt może się tak kojarzyć
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:01   #30
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Taaaak, super jest tez to, ze nic Ci sie nei wyleje Ten waz smakowicie nawet wyglada ale chyba sie go boje

A co mi sie w ogole pomigalo, ze to american dream a nie cream chyba takie odjazdowe, ze nei mysle
Myślę, że można sobie węża darować
A to chyba ma się tak mieszać

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ja od dzis robei sobei kosmetyczny odwyk miesieczny
I zobaczysz jak to jest

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hello! i Ja się melduję

Już się nie mogę doczekać swoich nabytków: enzymion, american cream i godiva aaa i jakaś maseczka
Godiva... Paka wyleciała dziś ok.10.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.