Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 09:36   #961
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no wiec tak jak myslalam, serum renew mnie zapacho wiec raz na zawsze moge zapomniec o oleju oliwkowym(i mleczku). a takie mialam nadzieje... ale na retinol jeszcze kiedys sie skusze na mazidlach.
wrrr a juz mialam taka oczyszczona buzie, a teraz znowu musi wszystko sie oczyscic czyli znow bedzie wysyp. zawsze cos przedobrze....
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2011-11-01 o 09:38
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 16:28   #962
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
no wiec tak jak myslalam, serum renew mnie zapacho wiec raz na zawsze moge zapomniec o oleju oliwkowym(i mleczku). a takie mialam nadzieje... ale na retinol jeszcze kiedys sie skusze na mazidlach.
wrrr a juz mialam taka oczyszczona buzie, a teraz znowu musi wszystko sie oczyscic czyli znow bedzie wysyp. zawsze cos przedobrze....
Masz na myśli serum oliwkowe Renew z retinolem 0.5%? Chcesz się go pozbyć?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:27   #963
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Trafiłam na dużo sprzecznych opinii dot. olejku myjącego. Jedni twierdzą, że spokojnie można stosować go solo do oczyszczania twarzy, a inni że nadaje sie tylko do demakijażu i trzeba po nim użyć innego środka myjącego, żeby dobrze oczyścić twarz. Mam cerę tłustą, trądzikową, ale skłonną do łuszczenia - zwłaszcza na czole i przy nosie. Stosuję tą drugą metodę i zastanawiam się czy nie pogarsza to całej sytuacji... Możliwe, że takie pytanie już było i z góry przepraszam, ale już nie mam siły się przegrzebywać przez sterty postów.
Dlatego za kazdym razem dany produkt trzeba testowac na sobie. Osobiscie uwazam ze SAM olejek jest w pelni wystarczajacy. Najpierw mocno zwilzam twarz letnia woda, nastepnie leje olej (wcale nie kilka kropel) i go tak wmasowuje ,nastepnie splukuje letnia woda i absolutnie nic mi na twarzy nie zostaje, nie wyskakuja mi zaskroniki czy pryszcze, wrecz przeciwnie. Wlasnie odkad odrzucilam wszelkie plyny micelarne i zaczelam twarz oczyszczac tylko olejkiem to stan mojej cery znacznie sie poprawil.

Poza tym czytalam wszystkie Twoje wypowiedzi i problem moze tkwic w tym ze po umyciu olejkiem myjacym ,myjesz twarz zelem Babydream. Z tego co pamietam to mi takzze wysuszyl cere i wlosy jak sie nim mylam.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dzięki
Ze spojówkami problemu nie mam.
Raz tylko podrażnił mnie krem Yves Saint Laurent, który dostałam na wypróbowanie. Oczy tak mnie piekły, że myślałam, że oślepnę, łzy i przekrwione białka - koszmar. G....o w ładnym pudełeczku Znajoma, której go oddałam, też go nie mogła strawić
Masz coś jeszcze sprawdzonego pod oczy? Oprócz tego oleju? Będę wdzięczna
Pod oczy dobrze tez dzialalo na mnie serum azeo oliwkowe. Z tym ze ja... musze zazanaczyc w tym miejscu,ze problemu ze zmarszczkami w tym miejscu nie mam raczej z delikatnymi workami i cieniami. Ale z tego co wiem to wlasnie malinka z zelem HA dzialala korzystnie i wlasnie serum azelo oliwkowe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:48   #964
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Masz na myśli serum oliwkowe Renew z retinolem 0.5%? Chcesz się go pozbyć?
moge go oddac nawet za darmo, tylko mam go w domu w lodowce, a bede w polsce dopiero za tydzien
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 07:29   #965
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pod oczy dobrze tez dzialalo na mnie serum azeo oliwkowe. Z tym ze ja... musze zazanaczyc w tym miejscu,ze problemu ze zmarszczkami w tym miejscu nie mam raczej z delikatnymi workami i cieniami. Ale z tego co wiem to wlasnie malinka z zelem HA dzialala korzystnie i wlasnie serum azelo oliwkowe.
Serum azelo nie zamówię never ever Miałam z nim niemiłą przygodę
A za radę z malinką wielkie dzięki
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:51   #966
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dla mnie kresm z retinolen i krem z kwasem liponowym rewelacja. Z retinolem nam już kolejny raz i nie zamienię go na nic innego - jedyny krem po którym widzę taka poprawę w wyglądzie cery, z kwasem liponowym dopiero zaczełam ale też jestem zadowolona.
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:09   #967
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny,chyba przez przypadek dostałam z BU hydrolat rozmarynowy zamiast lawendowego.Mogę go uzyć jako zamiennika do Toniku AHA BHA 10%?
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 11:20   #968
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Serum azelo nie zamówię never ever Miałam z nim niemiłą przygodę
A za radę z malinką wielkie dzięki
Ale nie musisz go klasc na cala twarz. Wystarczy,ze bedziesz machala nim sobie miejsce pod oczami.. Tam zadne podskorne gule raczej nie wyskocza.

Mysle,ze tez dobrym pomyslem na likwidacje zmarszczek w tym miejscu byloby uzycie kremu/serum z retinolem w skladzie tylko ze uprzednio musialabys poczytac czy mozna nim smarowac miejsce pod oczami ( zwykle w sposobie zastosowania na stronie BU jest napisane czy mozna czy tez nie).

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
chciałabym zamówić puder bambusowy,z jedwabiem oraz perłowy.
Na stronie nic nie ma o trwałości tych pudrów.
Powiedzcie na ile starcza Wam puder? Oraz jaka jest data przydatności gdy go kupowałyście?
Nie wiem czy przez rok/2lata uda mi się wykorzystać te 3 pudry...
Osobiscie polecam Ci puder bambusowy z jedwabiem. Ja jestem z niego szalenie zadowolona. Odnosnie pudru perlowego... mial tak zachwycac, ale niestety nie mnie U mnie sie nie sprawdzil bo: za mocno bielil, jakos tak dziwnie zachowywal sie na twarzy, kichalam gdy mialam go na buzi i odnioslam wrazenie,ze mi oczy troche podraznia, a w kontekscie noszenia soczewek nie bylo to zbyt przyjemne.

Natomiast puder bambusowy z jedwabiem zachwyca bo: jest bardzo wydajny (bierze sie go naprawde niewiele), ladnie matuje (nawet na kilka godzin), wygladza cere, sprawiajac ze jest ladniejsza. Nie robi mi sie zadne tzw. ciasto ani placki , nie wysusza tez mnie.

I ODRADZAM Ci kupno trzech... to zdecydowanie za duzo. Nie dasz rady ich wszystkich wykonczyc;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:02   #969
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale nie musisz go klasc na cala twarz. Wystarczy,ze bedziesz machala nim sobie miejsce pod oczami.. Tam zadne podskorne gule raczej nie wyskocza.

Mysle,ze tez dobrym pomyslem na likwidacje zmarszczek w tym miejscu byloby uzycie kremu/serum z retinolem w skladzie tylko ze uprzednio musialabys poczytac czy mozna nim smarowac miejsce pod oczami ( zwykle w sposobie zastosowania na stronie BU jest napisane czy mozna czy tez nie).
Co do serum azelo, to jednak wolę nie Po prostu nie opłaca mi się kupować go tylko na stosowanie pod oczami. I nie sądzę, żeby akurat ono pomogło mi na zmarchy No i złe wspomnienia nie pozwolą mi na jego ponowne kupno
Skorzystam jednak z olejów


Co do pudrów, to fakt, są bardzo wydajne Mojego pierwszego bambusa męczyłam chyba przez 10 miesięcy Ale już drugi, z jedwabiem będzie chyba u mnie krócej, zależy czy w ciągu dnia poprawiam makijaż, a czasami trzeba - wtedy bambus jest wtedy nieoceniony Czasami przychodzę do domu po pracy i mając wizję wyjścia gdzieś, myję buzię, a potem znowu bambus w ruch. Jednak 3 pudełeczka pudru to za dużo nawet dla mnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:04   #970
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Chciałam zrobić zamówienie, a na BU znowu przerwa
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:28   #971
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić zamówienie, a na BU znowu przerwa
ciekawe co na to reszta dziewczyn - boję się
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 13:40   #972
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Co do serum azelo, to jednak wolę nie Po prostu nie opłaca mi się kupować go tylko na stosowanie pod oczami. I nie sądzę, żeby akurat ono pomogło mi na zmarchy No i złe wspomnienia nie pozwolą mi na jego ponowne kupno
Skorzystam jednak z olejów


Co do pudrów, to fakt, są bardzo wydajne Mojego pierwszego bambusa męczyłam chyba przez 10 miesięcy Ale już drugi, z jedwabiem będzie chyba u mnie krócej, zależy czy w ciągu dnia poprawiam makijaż, a czasami trzeba - wtedy bambus jest wtedy nieoceniony Czasami przychodzę do domu po pracy i mając wizję wyjścia gdzieś, myję buzię, a potem znowu bambus w ruch. Jednak 3 pudełeczka pudru to za dużo nawet dla mnie
Z tym azelo to masz racje. Jak Ci oleje nie pomoga to... zostaja te kremy z retinolem. Ja mam zamiar teraz sobie sprawowac ktorys z tych produktow tj. serum albo krem i jak mi pomoga na moje lekkie bruzdy na czole i wokol usst to zdam Ci relacje;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:02   #973
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z tym azelo to masz racje. Jak Ci oleje nie pomoga to... zostaja te kremy z retinolem. Ja mam zamiar teraz sobie sprawowac ktorys z tych produktow tj. serum albo krem i jak mi pomoga na moje lekkie bruzdy na czole i wokol usst to zdam Ci relacje;d
O relacje poproszę
Moje zmarchy pod oczami są spowodowane różnymi czynnikami, zaniedbaniami albo złymi nawykami - nienoszenie okularów słonecznych (a więc promienie słoneczne) albo zwykłych korekcyjnych i mrużenie oczu (żeby coś wyraźniej zobaczyć) oraz stosowanie w latach młodzieńczych specyfików antytrądzikowych na bazie alkoholu i innych wysuszaczy (myślenie typu: im mocniejszy, tym lepszy), których działanie odbiło się niestety na delikatnej skórze pod oczami Kto tam myślał o porządnym nawilżaniu mając 15 lat Teraz ta świadomość jest większa.
A do tego zmarchy dodają lat Więc jak mnie nerwy poniosą, to wpadnę do kosmetyczki i zapytam co ona mogłaby tu zrobić
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 15:11   #974
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
O relacje poproszę
Moje zmarchy pod oczami są spowodowane różnymi czynnikami, zaniedbaniami albo złymi nawykami - nienoszenie okularów słonecznych (a więc promienie słoneczne) albo zwykłych korekcyjnych i mrużenie oczu (żeby coś wyraźniej zobaczyć) oraz stosowanie w latach młodzieńczych specyfików antytrądzikowych na bazie alkoholu i innych wysuszaczy (myślenie typu: im mocniejszy, tym lepszy), których działanie odbiło się niestety na delikatnej skórze pod oczami Kto tam myślał o porządnym nawilżaniu mając 15 lat Teraz ta świadomość jest większa.
A do tego zmarchy dodają lat Więc jak mnie nerwy poniosą, to wpadnę do kosmetyczki i zapytam co ona mogłaby tu zrobić
Możesz spróbować retinoidów
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:09   #975
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Dziewczyny,chyba przez przypadek dostałam z BU hydrolat rozmarynowy zamiast lawendowego.Mogę go uzyć jako zamiennika do Toniku AHA BHA 10%?
Oczywiście

Poprzedni zestaw do Toniku AHA/BHA opierał się właśnie na hydrolacie rozmarynowym. Dopiero od sierpnia nowa formuła bazuje na lawendowym
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:49   #976
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny mam ochote wyprobowac nowe produkty...Wiec bylabym wdzieczna za recenzje:

1.Olej z rozy rdzawej - chodzi mi szczegolnie o to czy nie zapycha i co robi dla skory.

2. Olej arganowy

3.Serum oliwkowe Renew z retinolem - jw. glownie czy nie zapycha ,czy nie powstaja tzw. podskorne gule.


Albo moze polecicie po prostu jakis olej ktory ladnie sie wchlania,nie zapycha i robi "fajne" rzeczy z cera?Czesto przewijaja sie mnie oleje z truskawki , z arbuza, ktos kiedys zachwalal arganowy <?> z czarnuszki;d I mam mentlik w glowie,bo mam teraz ladna cere i nie chce jej zaszkodzic, a tez mam ochote wyprobowania nowosci;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:50
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 18:52   #977
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ochote wyprobowac nowe produkty...Wiec bylabym wdzieczna za recenzje:

1.Olej z rozy rdzawej - chodzi mi szczegolnie o to czy nie zapycha i co robi dla skory.

2. Olej arganowy

3.Serum oliwkowe Renew z retinolem - jw. glownie czy nie zapycha ,czy nie powstaja tzw. podskorne gule.


Albo moze polecicie po prostu jakis olej ktory ladnie sie wchlania,nie zapycha i robi "fajne" rzeczy z cera?Czesto przewijaja sie mnie oleje z truskawki , z arbuza, ktos kiedys zachwalal arganowy <?> z czarnuszki;d I mam mentlik w glowie,bo mam teraz ladna cere i nie chce jej zaszkodzic, a tez mam ochote wyprobowania nowosci;d
No niestety, trzeba próbować, nikt Ci nie da 100% gwarancji, że Cię nie zapcha+zadziała perfekcyjnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:15   #978
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ochote wyprobowac nowe produkty...Wiec bylabym wdzieczna za recenzje:

1.Olej z rozy rdzawej - chodzi mi szczegolnie o to czy nie zapycha i co robi dla skory.

2. Olej arganowy

3.Serum oliwkowe Renew z retinolem - jw. glownie czy nie zapycha ,czy nie powstaja tzw. podskorne gule.


Albo moze polecicie po prostu jakis olej ktory ladnie sie wchlania,nie zapycha i robi "fajne" rzeczy z cera?Czesto przewijaja sie mnie oleje z truskawki , z arbuza, ktos kiedys zachwalal arganowy <?> z czarnuszki;d I mam mentlik w glowie,bo mam teraz ladna cere i nie chce jej zaszkodzic, a tez mam ochote wyprobowania nowosci;d
jesli nie szkodzi ci oliwa z oliwek to serum tez nie bedzie szkodzic. mnie zapchalo, ale jest bardzo milusie w uzytkowaniu. jesli nie masz duzycg problemow to moge ci je polecic.

wogole to jestem zla na to serum renew! na bu napisali, ze jest to produkt do cery znieczyszczonej, tradzikowej; i o ile retinol ladni goi gule - u mnie poradzil sobie w niecaly tydzien z wielka gula, to z drugiej strony oliwka jest bezlitosnie zapychajaca, zreszta to jest chyba dosc oczywiste jesli spojrzy sie na jej procentowa zawatrosc kwasow tluszczowych ( i nawet wyciag z lisci oliwki niewiele tu pomoze ).
ja mysle, ze moze lepiej by bylo dodac do tego serum np olej z maliny, ktory dziewczyny bardzo chwala...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:53   #979
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ochote wyprobowac nowe produkty...Wiec bylabym wdzieczna za recenzje:

1.Olej z rozy rdzawej - chodzi mi szczegolnie o to czy nie zapycha i co robi dla skory.

2. Olej arganowy

3.Serum oliwkowe Renew z retinolem - jw. glownie czy nie zapycha ,czy nie powstaja tzw. podskorne gule.


Albo moze polecicie po prostu jakis olej ktory ladnie sie wchlania,nie zapycha i robi "fajne" rzeczy z cera?Czesto przewijaja sie mnie oleje z truskawki , z arbuza, ktos kiedys zachwalal arganowy <?> z czarnuszki;d I mam mentlik w glowie,bo mam teraz ladna cere i nie chce jej zaszkodzic, a tez mam ochote wyprobowania nowosci;d
Używałam swego czasu obu olejów - z róży rdzawej i arganowego. Porównując je do oleju z pestek arbuza (który jest moim numerem jeden), to są dość tłuste, ale całkiem przyzwoicie się wchłaniają. Nie zapchały mnie. Trudno mi stwierdzić co było w nich tak urzekającego, pewnie nic takiego... Wygładzały, lekko natłuszczały skórę. Dopiero przy oleju z pestek arbuza zauważyłam co też olej potrafi uczynić ze skórą


Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
jesli nie szkodzi ci oliwa z oliwek to serum tez nie bedzie szkodzic. mnie zapchalo, ale jest bardzo milusie w uzytkowaniu. jesli nie masz duzycg problemow to moge ci je polecic.

wogole to jestem zla na to serum renew! na bu napisali, ze jest to produkt do cery znieczyszczonej, tradzikowej; i o ile retinol ladni goi gule - u mnie poradzil sobie w niecaly tydzien z wielka gula, to z drugiej strony oliwka jest bezlitosnie zapychajaca, zreszta to jest chyba dosc oczywiste jesli spojrzy sie na jej procentowa zawatrosc kwasow tluszczowych ( i nawet wyciag z lisci oliwki niewiele tu pomoze ).
ja mysle, ze moze lepiej by bylo dodac do tego serum np olej z maliny, ktory dziewczyny bardzo chwala...
Ja dobrze reaguję na mleczko oliwkowe, czego nie mogę powiedzieć o oleju z pestek malin... Nie ma tu chyba jednego dobrego rozwiązania
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:09   #980
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja dopiero dzisiaj zobaczyłam, że jest hydrolat z drzewa oliwkowego
Ostatnimi czasy tak się obkupiłam tu i w ZSK, że nawet nie zaglądałam na strony bo zaraz bym coś chciała i robiła listę must have nr 574732291
Ale hydrolat prezentuje się interesująco
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:14   #981
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja chcę zamówić znowu olejki myjące, bo robienie ich samemu wychodzi o wiele drożej. I skuszę się na żel pod oczy Miała go któraś z Was
Tylko niech już otworzą
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:30   #982
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
A ja chcę zamówić znowu olejki myjące, bo robienie ich samemu wychodzi o wiele drożej.

Naprawdę? Ale za półprodukty do stworzenia identycznego olejku myjącego jak z BU zapłacimy chyba mniej niż za kupno 1 gotowca.
Chyba, że źle myślę, to niech mnie ktoś oświeci
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:34   #983
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
I skuszę się na żel pod oczy Miała go któraś z Was
Tylko niech już otworzą
Chodzi Ci o serum na okolice oczu i naczynka czy jest jakaś nowość?

Jeśli tak, to pisałam już o nim:
Cytat:
Ja miałam to serum (zużyłam 2 opak.) i smarowałam pod oczami (głownie chodziło mi o zredukowanie opuchlizny) i miejscowo na naczynka na nosie i policzkach. Lubiłam je, choc nie na tyle, aby kupic 3 opakowanie Jedno starczyło mi na około 3-4 tygodnie z tego co pamiętam. Efekt zauważylam w trakcie 2 opakowania (zmniejszenie opuchlizny, na naczynka i podrażnioną skórę działa kojąco szybciutko).

Na zredukowanie fest cieni bym nie liczyła, ale spróbować można.

Na serum nakładałam obowiazkowo krem, bo to serum jest lekkie (może na lato samo by wystarczyło, ale ja to stosowałam podczas holenderskiego deszczu i wiatru i nie dało rady bez kremu).
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:06   #984
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
A ja chcę zamówić znowu olejki myjące, bo robienie ich samemu wychodzi o wiele drożej. I skuszę się na żel pod oczy Miała go któraś z Was
Tylko niech już otworzą
?! Tylko pierwszy mój olejek myjący zamówiłam z BU - robię na Glyceryl Cocoate z olejkiem pomarańczowym - wychodzi mi 4 zł za 100ml. Kupuję olej słonecznikowy zimnotłoczony nierafinowany z jakiejś małej polskiej rodzinnej firmy za 12zł/1l w sklepie naturalno-duchowo-buddyjskim
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:57   #985
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
No niestety, trzeba próbować, nikt Ci nie da 100% gwarancji, że Cię nie zapcha+zadziała perfekcyjnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
Oczywiscie. Dlatego chce jedynie recenzje na ten temat, a nie gwarancji odnosnie dzialania danego produktu Wiem,ze cera kazdej z nas jest inna i inaczej reaguje.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
jesli nie szkodzi ci oliwa z oliwek to serum tez nie bedzie szkodzic. mnie zapchalo, ale jest bardzo milusie w uzytkowaniu. jesli nie masz duzycg problemow to moge ci je polecic.

wogole to jestem zla na to serum renew! na bu napisali, ze jest to produkt do cery znieczyszczonej, tradzikowej; i o ile retinol ladni goi gule - u mnie poradzil sobie w niecaly tydzien z wielka gula, to z drugiej strony oliwka jest bezlitosnie zapychajaca, zreszta to jest chyba dosc oczywiste jesli spojrzy sie na jej procentowa zawatrosc kwasow tluszczowych ( i nawet wyciag z lisci oliwki niewiele tu pomoze ).
ja mysle, ze moze lepiej by bylo dodac do tego serum np olej z maliny, ktory dziewczyny bardzo chwala...
A to nie jest zaden przejsciowy etap?Jakis proces oczyszczania, wyciagania? Tak jak w przypadku kwasow?

Kurde. Niestety ja takze naleze do tych co niemal wszystko zapycha. Podejrzewam,ze mleczko oliwkowe takze. Kiedys mialam serum Azelo (ma w skladzie mleczko oliwkowe)po ktorym wyskakiwalo mi mnostwo ciezko gojacych gul pozostawiajace trudne do usuniecia przebarwienia. Nie chcialabym powtorki z rozrywki. A w sumie to mleczko ciezko bedzie zastapic olejem z pestek malin ,bo wtedy przybierze on oleista formule. Poza tym jak to pogodzic z proporcjami w stosunku do pozostalych skladnikow...Eh..;d

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Używałam swego czasu obu olejów - z róży rdzawej i arganowego. Porównując je do oleju z pestek arbuza (który jest moim numerem jeden), to są dość tłuste, ale całkiem przyzwoicie się wchłaniają. Nie zapchały mnie. Trudno mi stwierdzić co było w nich tak urzekającego, pewnie nic takiego... Wygładzały, lekko natłuszczały skórę. Dopiero przy oleju z pestek arbuza zauważyłam co też olej potrafi uczynić ze skórą




Ja dobrze reaguję na mleczko oliwkowe, czego nie mogę powiedzieć o oleju z pestek malin... Nie ma tu chyba jednego dobrego rozwiązania
Moglabys mi napisac ktory konkretnie olej z pestek arbuza zakupujesz?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:46   #986
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moglabys mi napisac ktory konkretnie olej z pestek arbuza zakupujesz?
Z Naturalnego Piękna, ale z tego co widzę na ich stronie, wycofali go . Mam zamiar zamówić ten z ZSK. A Ty który miałaś? Z ZSK? Bo nie wiem gdzie jeszcze można się w niego zaopatrzyć.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 07:40   #987
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Z Naturalnego Piękna, ale z tego co widzę na ich stronie, wycofali go . Mam zamiar zamówić ten z ZSK. A Ty który miałaś? Z ZSK? Bo nie wiem gdzie jeszcze można się w niego zaopatrzyć.
Ja też się czaję na arbuza I chetnie dowiem się szczegółów
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 07:58   #988
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Naprawdę? Ale za półprodukty do stworzenia identycznego olejku myjącego jak z BU zapłacimy chyba mniej niż za kupno 1 gotowca.
Chyba, że źle myślę, to niech mnie ktoś oświeci
Ja do tej pory kupowałam olejki i maceraty na ZSK i w Mazidłach i wychodzi zdecydowanie drożej niż gotowy olejek z BU.
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o serum na okolice oczu i naczynka czy jest jakaś nowość?

Jeśli tak, to pisałam już o nim:
Tak, tak, o ten , dzięki

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
?! Tylko pierwszy mój olejek myjący zamówiłam z BU - robię na Glyceryl Cocoate z olejkiem pomarańczowym - wychodzi mi 4 zł za 100ml. Kupuję olej słonecznikowy zimnotłoczony nierafinowany z jakiejś małej polskiej rodzinnej firmy za 12zł/1l w sklepie naturalno-duchowo-buddyjskim
Ano właśnie, i na tym polegał mój błąd Jak pisałam wyżej półprodukty zamawiałam na ZSK lub na Mazidłach, a tu trzeba w sklepie z naturalną żywnością kupić.
Też robiłam z GC z pomarańczką, ale na bazie olejku z orzecha włoskiego i maceratu brzozowego, dlatego wyszło mi zdecydowanie drożej. I w tym kontekśćie napisałam, że taki olejek wychodzi drożej niż na BU.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:51   #989
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja dopiero dzisiaj zobaczyłam, że jest hydrolat z drzewa oliwkowego
Ostatnimi czasy tak się obkupiłam tu i w ZSK, że nawet nie zaglądałam na strony bo zaraz bym coś chciała i robiła listę must have nr 574732291
Ale hydrolat prezentuje się interesująco
Do mnie leci hydrolat z drzewa oliwkowego. Opis działania niezwykle kuszący
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:09   #990
jeanett
Raczkowanie
 
Avatar jeanett
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny Na wstepie prosze o wyrozumialosc, ze tutaj zamieszczam to pytanie. Kupiłam ostanio w ecospa koenzym Q10 plus E i chcialam go dodawac do kremu pod oczy, jednak nie bardzo wiem ile(Zalecane stężenie: kremy, mleczka, lotiony - 0,5-2%, intensywna terapia/sera – do 4%)(wagi:
dodawać do emulsji w temperaturze 35-40 st. C; unikać ekspozycji gotowych produktów na światło) i tak niby wszystko jasne, ale nie chce zepsuc nic Chciałabym dodac np do Ava, eco linea rewitalizujacy krem pod oczy 15ml. wolalabym chyba mocniejszy rezultat. Bardzo prosze o odpowiedz jesli ktos sie orientuje.
jeanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.