Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 19:55   #4501
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hmm to nie pomogę ja taka średnio jasna jestem i o ile ton jest ok to wszystko zbyt różowe. Chociaż jakiś czas temu kupiłam podkład laury mercier i mój kolor creme jest jasny,ale żółty. Były jaśniejsze i spora gama,może tam coś się uda wybrać. Może ktoś się jeszcze wypowie
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 21:30   #4502
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Miałam krem tonujący Laury Mercier. Miał całkiem fajne krycie i kolor był nawet dość jasny, ale jakaś taka żółta się czułam
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 21:48   #4503
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Miałam krem tonujący Laury Mercier. Miał całkiem fajne krycie i kolor był nawet dość jasny, ale jakaś taka żółta się czułam
Z Laury Marcier chciałabym wypróbować ten nowy candlelight czy jakoś tak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 04:10   #4504
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Z Laury Marcier chciałabym wypróbować ten nowy candlelight czy jakoś tak
Mnie podkłady Stilla, kusza. Narazie dorwałam tylko podkład serum .... Sama nie wiem

---------- Dopisano o 05:10 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Ja również szukam podkładu.

Mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami. Najlepiej czuję się w podkładach o średnim kryciu (może być pełne, byle nie tworzyło maski).

I teraz się zaczyna największy problem: Jestem bardzo blada. Tak bardzo-bardzo. Praktycznie wszystkie podkłady drogeryjne są dla mnie za ciemne. Dotąd jedynie kolor 0 Porcelain z palety Bobbi Brown mi odpowiadał (i Revlon CS Ivory, ale stara wersja - ta nowa ciemnieje na twarzy). Z tym, że podkład Bobbi Brown którego używałam średnio mi odpowiadał (może możecie polecić coś konkretnego z tej marki?). Bardzo podoba mi się podkład Rouge Bunny Rouge Mleczna Akwarela w kolorze Kokosowa Mleczna Radość - z tym, że on jest chyba trochę za żółty. Ja jestem bardziej porcelanowa i wchodzę w raczej różowe tony. Jestem typową zimą.

Obecnie używam minerałów - tu akurat nie ma problemów z kolorówką, ale nie skaczę z zachwytu i wolałabym mieć też coś w płynie.

Z góry dzięki!
Dagmara
A mialaś b10 z ysl toutche eclact ? ( solidnie rozświetlający)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:00   #4505
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie miałam, zapiszę sobie, dzięki
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 10:51   #4506
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Próbowałam kiedyś BB, już mi ta fascynacja przeszła Testowałam kilkanaście kremów, do gustu przypadła mi w sumie tylko Missha Signature, ale to też nie "to"
Mi tez kremy BB nie odpowiadają, za mało trwałe jak dla mnie
Pinqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 15:31   #4507
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
zapytaj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=811288 może dziewczyny Ci podpowiedzą
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 19:21   #4508
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja lubię po prostu podkłady, żadne kremy, pudry itd. Podkład który fajnie kryje, zatuszuje to co ma zatuszować, nie zrobi maski. Cerę mam czasem bardzo wrażliwą, a czasem normalną. W sumie ciężka sprawa, ale jakoś zawsze udaje mi się coś dobrać.
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 19:53   #4509
bulkacebulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

lubie te ,które nie jakos magicznie ale lekko dopasowuja kolor do cery
bulkacebulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:25   #4510
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Problemy z podkładami ...

Cytat:
Napisane przez Wika723 Pokaż wiadomość
Witajcie z góry przepraszam jeśli już powstał taki wątek . Dobra ale od początku czy znacie podkłady które są o 1-2 tonu jaśniejsze i ewentualnie bardziej żółte od podkładu Catrice all matt plus 10 Light Beige ? Ja nie orientuję się w tym dobrze więc prosiła bym was o pomoc chodzi mi o coś takiego bardziej żółtego i jeszcze bardziej jasnego . Proszę o pomoc .
Zapraszam do wątku zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 17:14   #4511
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może ktoś poleci mi jakiś dobry podkład? Nie mogę trafić na taki, który by maskował niedoskonałości, nie był zbyt lejący (żeby nie łuszczył skóry), długo się utrzymywał (nie zmywał się po 2 godzinach). Może ktoś doradzi jakąś dobrą markę? Myślałam nad revlonem albo rimmel ale nie wiem, które lepsze. Może jest jakaś lepsza? Jestem kompletnie w tym zielona... Używam obecnie z firmy bell, ale niestety jest bardzo nietrwały i zaczął mnie denerwować. Zazwyczaj jeśli chodzi o barwy to wybieram coś w jasnych kolorach beżu Pomocy!
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 19:39   #4512
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ktoras z was uzywala podkladu DIOR w sprayu ? albo SEPHORA w sprayu ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 22:22   #4513
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny który z podkładów dostępnych w sephora/douglas polecilybyscie dla skóry mieszanej, wrażliwej, naczynkowej, teraz odwodnionej (infaniblle od loreal zrobił masakrę na twarzy;().

Szukam podkładu ideału.. zależy mi na;
- satynowym wykończeniu,
- średnim kryciu w kierunku full
- żółtych odcieniach (jestem 180 w revlonie colorstay)

Poszukuje rownież dobrego kremu pod makijaż, polecilybyscie cos?

Cena nie gra roli.

Posiadam obecnie w swojej kolekcji: estee lauder double wear light, lancome teint idole, powyższy colorstay, dior forever - niestety żaden z nich sie nie sprawdził wiec szukam dalej;(
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 11:10   #4514
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Gdyby którąś z Was to interesowało - kupiłam Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation w kolorze 0 Porcelain. Póki co jestem zachwycona
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 15:45   #4515
ewiczka1990
Przyczajenie
 
Avatar ewiczka1990
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez bulkacebulka Pokaż wiadomość
lubie te ,które nie jakos magicznie ale lekko dopasowuja kolor do cery
według mnie mayballine superstay 24h właśnie taki jest, świetnie matuje i nie mam efektu maski
ewiczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 18:04   #4516
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Gdyby którąś z Was to interesowało - kupiłam Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation w kolorze 0 Porcelain. Póki co jestem zachwycona
A jaki masz rodzaj skory? i czy ten odcien wpada w ladny porcelanowy roz?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 09:57   #4517
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
A jaki masz rodzaj skory? i czy ten odcien wpada w ladny porcelanowy roz?
Mam skórę mieszaną i podkład nawet bez pudru daje radę. Przeżył całonocną imprezę i nadal dobrze wyglądał
Odcień jest jaśniutki, na mojej cerze jest niewidoczny, ale wolałabym, by był trochę bardziej różowy - ma sporo żółtych tonów. Ciekawa jestem też odcienia 00 Alabaster, ale w moim Douglasie w ogóle go nie mieli
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:04   #4518
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez TheSketchedLady Pokaż wiadomość
Mam skórę mieszaną i podkład nawet bez pudru daje radę. Przeżył całonocną imprezę i nadal dobrze wyglądał
Odcień jest jaśniutki, na mojej cerze jest niewidoczny, ale wolałabym, by był trochę bardziej różowy - ma sporo żółtych tonów. Ciekawa jestem też odcienia 00 Alabaster, ale w moim Douglasie w ogóle go nie mieli
Dla mnie też jest on żółty, ale nie jakoś bardzo. Ja mam neutralny odcień karnacji i nie odznacza się jakoś pomarańczowo, a robią to podkłady, które są bardzo ciepło-żólte. Dla mnie jest to idealnie dobrany odcień(fajny też jest kolorystycznue Armaniusz Lasting lub Luminous Silk w odcieniu 02).

Z BB Alabaster miałam z tego Serum Foundation i również kolorystycznie było ok, według mnie nei było jakiejś sporej różnicy między nim a Skin foundation czy Long wear w odcieniu 0 Porcelain.

Nie ogarniam trochę kolorystyki bo w D wychodzi na to, że najjaśniejszym odcieniem long wear i skin f. jest Porcelain a na oficjalnej stronie BB jest jeszcze alabaster, natomiast w D można kupić nowy serum foundation w odcieniu właśnie alabaster . Nie pamiętam jak jest w salonie Bobbi Brown, może tam jest więcej dostepnych odcieni?

Trzeba natomiast uważać na Rich bo on ma ciemniejsza kolorystykę od reszty podkładów Bobbi
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:25   #4519
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest on żółty, ale nie jakoś bardzo. Ja mam neutralny odcień karnacji i nie odznacza się jakoś pomarańczowo, a robią to podkłady, które są bardzo ciepło-żólte. Dla mnie jest to idealnie dobrany odcień(fajny też jest kolorystycznue Armaniusz Lasting lub Luminous Silk w odcieniu 02).





Z BB Alabaster miałam z tego Serum Foundation i również kolorystycznie było ok, według mnie nei było jakiejś sporej różnicy między nim a Skin foundation czy Long wear w odcieniu 0 Porcelain.





Nie ogarniam trochę kolorystyki bo w D wychodzi na to, że najjaśniejszym odcieniem long wear i skin f. jest Porcelain a na oficjalnej stronie BB jest jeszcze alabaster, natomiast w D można kupić nowy serum foundation w odcieniu właśnie alabaster . Nie pamiętam jak jest w salonie Bobbi Brown, może tam jest więcej dostepnych odcieni?





Trzeba natomiast uważać na Rich bo on ma ciemniejsza kolorystykę od reszty podkładów Bobbi
BB Skin Foundation i Long Wear w odcieniu 00 Alabaster nie są dostępne w PL Gama kolorystyczna zaczyna się od 0 Porcelain.

Podkład-serum występuje u nas w odcieniu 00, tyle że wypada ciemniej niż wymienione.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Jeszcze pytanie do dziewczyn używających Lasting Silk Armaniego - czy zastyga na twarzy i potem jest nie do ruszenia, jak Luminous Silk czy Macowy Pro Longwear? Nie mam jak zdobyć próbki, a testowałam wymienione, dlatego proszę o opinię
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 14:47   #4520
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie do dziewczyn używających Lasting Silk Armaniego - czy zastyga na twarzy i potem jest nie do ruszenia, jak Luminous Silk czy Macowy Pro Longwear? Nie mam jak zdobyć próbki, a testowałam wymienione, dlatego proszę o opinię
Dla mnie on bardziej zastyga niż Luminous, ale przez to jest mniej komfortowy w noszeniu, natomiast nie zauwazyłam żeby na mojej mieszanej cerze utrzymywał się jakoś dłużej niż Luminous. Lasting wydaje się bardziej suchawy. Oba podkłady u mnie wytrzymywały bardzo długo Do Pro Longwear nie mam porównania bo musiałam go zmyć z twarzy po nałożeniu- za ciemny i brzydko wyglądał.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 15:02   #4521
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dla mnie on bardziej zastyga niż Luminous, ale przez to jest mniej komfortowy w noszeniu, natomiast nie zauwazyłam żeby na mojej mieszanej cerze utrzymywał się jakoś dłużej niż Luminous. Lasting wydaje się bardziej suchawy. Oba podkłady u mnie wytrzymywały bardzo długo Do Pro Longwear nie mam porównania bo musiałam go zmyć z twarzy po nałożeniu- za ciemny i brzydko wyglądał.
Dziękuję

Czyli jednak lepiej by było, gdybym zdobyła próbkę Lastinga. Martwi mnie to, że jest bardziej suchy :/
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 17:17   #4522
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję

Czyli jednak lepiej by było, gdybym zdobyła próbkę Lastinga. Martwi mnie to, że jest bardziej suchy :/
No dla mnie był. Ładnie wyglądał na twarzy, ale po paru godzinach zaczynała wyglądać na bardziej wysuszoną i ściągniętą. Nie zauważyłam niczego takiego przy Luminous, który w sam w sobie jakiś nawilżający nie jest, dawał po prostu ładny matowy i świeży efekt. Najlepiej faktycznie przetestować bo trochę kosztuje jednak, ale ja mam dosyć odwodnioną cerę pomimo tego, że jest mieszana więc może przez to dawał uczucie ściągnięcia twarzy.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 18:27   #4523
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
No dla mnie był. Ładnie wyglądał na twarzy, ale po paru godzinach zaczynała wyglądać na bardziej wysuszoną i ściągniętą. Nie zauważyłam niczego takiego przy Luminous, który w sam w sobie jakiś nawilżający nie jest, dawał po prostu ładny matowy i świeży efekt. Najlepiej faktycznie przetestować bo trochę kosztuje jednak, ale ja mam dosyć odwodnioną cerę pomimo tego, że jest mieszana więc może przez to dawał uczucie ściągnięcia twarzy.
Moja cera też jest podatna na odwodnienie dlatego nie chcę kupować w ciemno. Może uda mi się zorganizować jakąś próbkę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 21:05   #4524
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Moja cera też jest podatna na odwodnienie dlatego nie chcę kupować w ciemno. Może uda mi się zorganizować jakąś próbkę
Dla mnie nie był taki znów suchy. Bardzo przyjemny podkład. Nie ślizgał się i nie mazał jak Luminous; bardziej zastygał, niemniej nie miałam wrażenia, że mogę go ściągnąć z twarzy jak maskę peel off.

Dziewczyny, czy któraś próbowała nowego Revlona z pompką??? Czytam w internecie sprzeczne opinie - niektóre dziewczyny twierdzą, że wersja z pompką i bez niczym się nie różni, inne - że to dwa inne podkłady
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 21:45   #4525
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dla mnie nie był taki znów suchy. Bardzo przyjemny podkład. Nie ślizgał się i nie mazał jak Luminous; bardziej zastygał, niemniej nie miałam wrażenia, że mogę go ściągnąć z twarzy jak maskę peel off.





Dziewczyny, czy któraś próbowała nowego Revlona z pompką??? Czytam w internecie sprzeczne opinie - niektóre dziewczyny twierdzą, że wersja z pompką i bez niczym się nie różni, inne - że to dwa inne podkłady
Dziękuję za opinię Może to byłby dobry wybór dla mnie



Nowego Revlona nie miałam, sama jestem ciekawa czy się zmienił, bo poprzedniej wersji nie lubiłam
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 23:58   #4526
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
BB Skin Foundation i Long Wear w odcieniu 00 Alabaster nie są dostępne w PL Gama kolorystyczna zaczyna się od 0 Porcelain.

Podkład-serum występuje u nas w odcieniu 00, tyle że wypada ciemniej niż wymienione.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Jeszcze pytanie do dziewczyn używających Lasting Silk Armaniego - czy zastyga na twarzy i potem jest nie do ruszenia, jak Luminous Silk czy Macowy Pro Longwear? Nie mam jak zdobyć próbki, a testowałam wymienione, dlatego proszę o opinię
Miałam próbkę Lastinga i dla mnie był właściwie taki sam jak Luminous, ale faktycznie jest bardziej ściągający skórę.
Luminous jest fajny, ale no krycie i trwałość nie dla mnie, więc chcę go sprzedać.
BB dużo lepszy. Mam nadzieję, że się sprawdzi na dłuższą metę

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-05-10 o 00:07
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 00:13   #4527
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja się ostatnio jaram Diorem Capture Total - hmm czyżby ideał w końcu ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 05:05   #4528
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Może to byłby dobry wybór dla mnie



Nowego Revlona nie miałam, sama jestem ciekawa czy się zmienił, bo poprzedniej wersji nie lubiłam
Ja najbardziej lubiłam starego Revlona, sprzed zmiany filtra, podejrzewam, że kolejna zmiana mogła znowu coś napsuć :/
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 07:36   #4529
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Revlona nie polecacie? A jaki podkład możecie dziewczyny polecić który jest trwały i ładnie się rozprowadza i maskuje niedoskonałości? Bo szukamy czegoś odpowiedniego
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 14:46   #4530
violet_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 55
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;60131381]Ja najbardziej lubiłam starego Revlona, sprzed zmiany filtra, podejrzewam, że kolejna zmiana mogła znowu coś napsuć :/[/QUOTE]

Mam to samo odczucie. Kolor Buff to zupełnie inna bajka niż przed zmianą. Poza tym jest mniej trwały niż kiedyś.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Revlona nie polecacie? A jaki podkład możecie dziewczyny polecić który jest trwały i ładnie się rozprowadza i maskuje niedoskonałości? Bo szukamy czegoś odpowiedniego
Jeśli posiadasz cerę tłustą, to polecam Ci Skin Balance z Pierre Renee. Krycie dobre i matowe wykończenie. Trzyma się bardzo dobrze. Tylko trzeba go nakładać zwilżoną gąbeczką, bo inaczej lubi się zważyć.
violet_oleander jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.