Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 08:18   #511
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Podkład, puder mineralny.

potwierdzam, że puder mineralny z sephory jest godny polecenia. Jesli zależy ci na zakrycu piegów - powinnaś być zadowolona, bo krycie ma bardzo dobre
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:24   #512
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Karolina_a90 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Czy któraś z Was jest w stanie doradzić mi dobrze kryjący, lekki, nawilżający (nie świecący) podkład? Póki co najlepszym tego typu kosmetykiem jest Healthy Mix od Bourjois, jednak chciałabym sobie go troszkę odmienić
Z pewnością nie pasuje mi Aqualumiere od Chanel (stracone pieniadze)

Czekam na porady! Pozdrawiam
A próbowałaś Revlon Photo Ready? Albo Bourjois Flower coś tam? Ja mam oba i jestem zadowolona, ale Bourjos lubię bardziej.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 18:26   #513
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Podkład, puder mineralny.

ale, który to ?

ten :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tujacy-8h.html
czy ten:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:29   #514
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
pilne, proszę mi pomóc ..

Mam dość już nakładania codziennie podkładu i pudru (muszę, bo mam piegi, których nienawidzę) i proszę nie piszcie, że piegi są fajne -.-. Możecie mi doradzić jakiś puder, który by zakrył choć w połowie piegi, lub jakiś podkład, po którym nie trzeba przypudrowania (mam suche skórki) moja koleżanka też się maluje, ale ładnie u niej to wygląda. Ostatnio kolega powiedział do mnie po co mam taki makijaż, a wcale nie nakładam dużo, może dlatego, że nie umiem się malować ? Proszę o radę..mam mieszaną cere, piegi, suche skórk, straszne cienie pod oczami i strasznie jestemm czerwona na twarzy ;(. Proszę o pomoc.
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:52   #515
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: pilne, proszę mi pomóc ..

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Mam dość już nakładania codziennie podkładu i pudru (muszę, bo mam piegi, których nienawidzę) i proszę nie piszcie, że piegi są fajne -.-. Możecie mi doradzić jakiś puder, który by zakrył choć w połowie piegi, lub jakiś podkład, po którym nie trzeba przypudrowania (mam suche skórki) moja koleżanka też się maluje, ale ładnie u niej to wygląda. Ostatnio kolega powiedział do mnie po co mam taki makijaż, a wcale nie nakładam dużo, może dlatego, że nie umiem się malować ? Proszę o radę..mam mieszaną cere, piegi, suche skórk, straszne cienie pod oczami i strasznie jestemm czerwona na twarzy ;(. Proszę o pomoc.
Jak widzę - co pytanie z Twojej strony, to nowy wątek. Podobnych zakładałaś już kilka. Niepotrzebnie. Proszę korzystaj z wyszukiwarki, zwłaszcza, że większość Twoich wątków to pytania o podkłady, a odpowiedzi możesz znaleźć (lub w razie czego zadać pytanie) w tym wątku zbiorczym (trudno go przeoczyć, jest podwieszony). Proszę zastosuj się do obowiązujących tu zasad.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:55   #516
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: pilne, proszę mi pomóc ..

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Mam dość już nakładania codziennie podkładu i pudru (muszę, bo mam piegi, których nienawidzę) i proszę nie piszcie, że piegi są fajne -.-. Możecie mi doradzić jakiś puder, który by zakrył choć w połowie piegi, lub jakiś podkład, po którym nie trzeba przypudrowania (mam suche skórki) moja koleżanka też się maluje, ale ładnie u niej to wygląda. Ostatnio kolega powiedział do mnie po co mam taki makijaż, a wcale nie nakładam dużo, może dlatego, że nie umiem się malować ? Proszę o radę..mam mieszaną cere, piegi, suche skórk, straszne cienie pod oczami i strasznie jestemm czerwona na twarzy ;(. Proszę o pomoc.
Revlon CS do cery mieszanej lub droższy Estee Lauder Double Wear - oba mega trwałe i idealnie wszystko maskują - ja nakładam je pędzlem wtedy jest idealnie poczytaj o nich na KWC
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 15:21   #517
Misschanelka
Raczkowanie
 
Avatar Misschanelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35
Dot.: pilne, proszę mi pomóc ..

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Revlon CS do cery mieszanej lub droższy Estee Lauder Double Wear - oba mega trwałe i idealnie wszystko maskują - ja nakładam je pędzlem wtedy jest idealnie poczytaj o nich na KWC
Ja także polecam Estee Lauder Double Wear. Warty jest swojej ceny. Może spróbuj kupić pędzel skuks do pokładu - będzie lepiej się rozprowadzał i może kolega już nie będzie rzucał takich głupich komentarzy
__________________
Mój blog lifestylowy: http://misschanelka.blogspot.com/
Misschanelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 19:30   #518
leyhay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
leyhay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:24   #519
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
Bardzo pomaga przeglądnięcie KWC.
Jeśli to nie wystarczy, zapraszam do przejrzenia tego wątku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 21:10   #520
lovemaniurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
tlusta cera a podklad

Witam. Mam tlusta cere z niedoskonalosciami

Moje pytanie brzmi jakich kosmetykow uzywac aby to wszystko zatuszowac, aktualnie uzywam podkladu bb z garniera po jakis 2 godzinach podklad schodzi wtedy moja cera staje sie szara wszystkie niedoskonalosci staja sie widoczne. Prosze o polecenie jakiegos trwalego podkladu korektora itd z gory dziekuje
lovemaniurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 21:13   #521
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
Polecam sprawdzic revlon colorstay mineral mousse. Jak dla mnie wykonczenie genialne taki soft matte. Cera jest zmatowiona ale jednoczesnie wyglada troche jak po (dobrej) obrobce PS. Chodzi mi o wykonczenie. Tu zajmuje u mnie nr 1. Krycie ma srednie nie mocne i jesli nie masz bardzo (mam na mysli NC15 i nizej) jasnej cery to kolorystycznie powinno buc okej. U mnie wlasnie ze wzgl na kolor odpada, a szkoda bo tak slicznie wyglada u mnie na twarzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 21:45   #522
leyhay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

O takie wykończenie mi chodziW takim razie poczytam o nim i sprawdzę A gdzie można go dostać? Jest w jakiejś drogerii?
leyhay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 21:47   #523
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
O takie wykończenie mi chodziW takim razie poczytam o nim i sprawdzę A gdzie można go dostać? Jest w jakiejś drogerii?
ja widziałam w Hebe - poproś najpierw o próbkę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 23:17   #524
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: tlusta cera a podklad

Kwc.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 08:29   #525
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: tlusta cera a podklad

Cytat:
Napisane przez lovemaniurka Pokaż wiadomość
Witam. Mam tlusta cere z niedoskonalosciami

Moje pytanie brzmi jakich kosmetykow uzywac aby to wszystko zatuszowac, aktualnie uzywam podkladu bb z garniera po jakis 2 godzinach podklad schodzi wtedy moja cera staje sie szara wszystkie niedoskonalosci staja sie widoczne. Prosze o polecenie jakiegos trwalego podkladu korektora itd z gory dziekuje
Proszę zajrzyj na KWC.
Polecam też przed zakładaniem nowego wątku przeglądnąć zawartość tego forum. Póki co przesuwam Twój wątek we właściwe miejsce.
Odpowiedź możesz znaleźć też tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=722179
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 14:08   #526
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: podkład kryjący i rozświetlający do cery miesznej lub tłustej

Cytat:
Napisane przez leyhay Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu szukam podkładu, który by dosyć dobrze krył ale też nie dawał efektu płaskiego matu. Obecnie używam matującego podkładu kobo i wyglądam tak jakbym przesadziła z pudrem... Dlatego zależy mi na tym żeby oprócz dobrego krycia był lekko rozświetlający, żeby cera wyglądała promiennie i zdrowo. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś poleciły do cery mieszanej lub tłustej w przystępnych cenach najlepiej z podkładów występujących w dosyć jasnych odcieniach, mój obecny jest trochę za ciemny;/
Bourjois Flower Perfection, kryje, matuje bez płaskiego matu, jasne kolory.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:00   #527
Malka565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
jaki podkład?

Mam wielki problem od kilku lat. Mianowicie po nałożeniu podkładu na nosie robi mi się cos, co wygląda jakby mi skóra schodziła. Wygląda to strasznie. Niewiem co mam zrobić używałam już różnych podkladów i do cery suchej i mieszanej i to z takich lepszych marek, peelingi, dawałam krem pod podkład i nic nie pomaga! jak dam na to puder prasowy to jest jeszcze gorzej.... może jakies sugestie????
Malka565 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:38   #528
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez Malka565 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem od kilku lat. Mianowicie po nałożeniu podkładu na nosie robi mi się cos, co wygląda jakby mi skóra schodziła. Wygląda to strasznie. Niewiem co mam zrobić używałam już różnych podkladów i do cery suchej i mieszanej i to z takich lepszych marek, peelingi, dawałam krem pod podkład i nic nie pomaga! jak dam na to puder prasowy to jest jeszcze gorzej.... może jakies sugestie????
Przede wszystkim sugeruję zapoznać się z zawartością forum przed założeniem nowego wątku.
Naprawdę na większość pytań można uzyskać odpowiedź w istniejących już wątkach, albo je przeszukując, albo zadając pytanie we właściwym miejscu.
Pomocne jest też przejrzenie KWC.
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć tu pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 19:44   #529
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki podkład?

Cytat:
Napisane przez Malka565 Pokaż wiadomość
Mam wielki problem od kilku lat. Mianowicie po nałożeniu podkładu na nosie robi mi się cos, co wygląda jakby mi skóra schodziła. Wygląda to strasznie. Niewiem co mam zrobić używałam już różnych podkladów i do cery suchej i mieszanej i to z takich lepszych marek, peelingi, dawałam krem pod podkład i nic nie pomaga! jak dam na to puder prasowy to jest jeszcze gorzej.... może jakies sugestie????
....
masz przesuszoną i odwodnioną skóre na nosie....peeling enzymatyczny np co 3 dni...do tego mocno nawilżający krem,najlepiej z ceramidami...o takiej treściwszej konsystencji....kosmetyki wysuszające i matujące odpadają zupełnie...dużo nawilżamy,lekko aczkolwiek niezbyt mocno złuszczamy...ja tez miałam ten problem kiedyś i taka pielęgnacja mi bardzo pomogła.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 11:28   #530
ewa15512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
co polecacie? bardzo wazne

Witajcie wiec zaraz wybieram sie na zakupy w celu kupienia dobrego podkladu. uzywalam revlona ale zapchal mnie . mam plamki na policzkach i potrzebuje dobrego krycia. co polecacie?
ewa15512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 11:42   #531
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: co polecacie? bardzo wazne

KWC, zamiast zakładać nowe wątki
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:53   #532
Cosmopolitan1996
Raczkowanie
 
Avatar Cosmopolitan1996
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
GG do Cosmopolitan1996
Dot.: co polecacie? bardzo wazne

Proszę bardzo
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...am-finish.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...oundation.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-w-piance.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ion-spf15.html
__________________
Don't worry, don't cry, drink vodka and fly
Cosmopolitan1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:06   #533
hatethathate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: jaki podkład?

Cześć dziewczyny, to ja miałam problem z tymi podkładami i potem, ale po waszym doradzeniu podkładu revlon colorstay po prostu zostałam URATOWANA. Podkład w połączeniu z matującym pudrem jest rewelecyjny! Nie ściera się, nie brudzi i co najważniejsze nie błyszczę się już ani trochę no i pot ? mogę się pocić ile wlezie w tym podkładzie a on i tak nie zejdzie. No po prostu reeeeeweeelacja !! Fakt, faktem że jest on trochę tłusty i raczej nie radzę go używać bez pudru... ale tak czy siak jest super aaa i jeszcze jedno, to jest niesamowite, że po nałożeniu go z rana, patrząc w lusterko po całym dniu na uczelni w ogole nie muszę go poprawiać!! no jestem zachwycona

Edytowane przez hatethathate
Czas edycji: 2013-11-15 o 17:07
hatethathate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:02   #534
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: co polecacie? bardzo wazne

Moze przejdz sie do Sephory, tam na pewno Ci dobrze doradza
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:33   #535
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny czy istnieje identyczny podkład jak Rimmel Wake me up tyle, że bez tych okropnych drobinek?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 01:21   #536
kosmetyk_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
Dot.: jaki podkład?

[QUOTE=hatethathate;437338 57]Cześć dziewczyny, to ja miałam problem z tymi podkładami i potem, ale po waszym doradzeniu podkładu revlon colorstay po prostu zostałam URATOWANA. Podkład w połączeniu z matującym pudrem jest rewelecyjny! Nie ściera się, nie brudzi i co najważniejsze nie błyszczę się już ani trochę no i pot ? mogę się pocić ile wlezie w tym podkładzie a on i tak nie zejdzie. No po prostu reeeeeweeelacja !! Fakt, faktem że jest on trochę tłusty i raczej nie radzę go używać bez pudru... ale tak czy siak jest super aaa i jeszcze jedno, to jest niesamowite, że po nałożeniu go z rana, patrząc w lusterko po całym dniu na uczelni w ogole nie muszę go poprawiać!! no jestem zachwycona [/QUOTE

No ja uważam, że jest jeden z lepszych. Używam go od kilku lat na zmianę z innymi podkładami i jestem mega zadowolona. Jak dla mnie podkład potrafi bardzo dobrze zakryć niedoskonałości
kosmetyk_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:18   #537
ania78_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny!

Znacie jakiś dobry podkład do cery tłustej ze skłonnością do nadmiernego błyszczenia się? Potrzebuje takich z żółtym odcieniem do jasnej karnacji.

Używałam do tej pory mnóstwo, różnych podkładów, ale żaden z nich nie był w stanie zapanować nad święceniem twarzy. Wiem, że powinnam jeszcze nakładać pudry - ale tutaj kolejna klapa! Wszystkie, które miałam są do niczego. POMOCY!
ania78_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:29   #538
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ania78_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Znacie jakiś dobry podkład do cery tłustej ze skłonnością do nadmiernego błyszczenia się? Potrzebuje takich z żółtym odcieniem do jasnej karnacji.

Używałam do tej pory mnóstwo, różnych podkładów, ale żaden z nich nie był w stanie zapanować nad święceniem twarzy. Wiem, że powinnam jeszcze nakładać pudry - ale tutaj kolejna klapa! Wszystkie, które miałam są do niczego. POMOCY!
...
poczytaj wątek,80procent dziewczyn tutaj ma identyczny problem.
Ponad to dodaj więcej nawilżania,często odwodnienie jest przyczyną nadmiernego błyszczenia<oby niczym co zawiera parafine>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:23   #539
madmlazel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Obecnie używam bourjois healthy mix i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealnie kryje, a robi efektu maski. Jest jednak trochę drogi bo 40 zł to minimum jakie trzeba za niego dać. Znacie jakiś podobny podkład, który będzie nawilżał ale nie będzie święcił i nie będzie za ciężki? Jest jakiś tańszy podkład podobny do healthy mix?
madmlazel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:36   #540
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hmm, zależy jakiego koloru HM używasz... Mineralny z Ingrid jest bardzo zachwalany przez moje znajome, może nie nawilża ale też nie wysusza i jest tani jak barszcz.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.