Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-07, 18:10   #91
maja21
Raczkowanie
 
Avatar maja21
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 39
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Jak juz odwiedzisz Dermed czy jakis inny gabinet,daj znac jak bylo.Pozdrowienia.
maja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 21:05   #92
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Dam znać, a póki co czekam na odpowiedzi do Twojego wątku. Ja próbowałam już kilka dni temu, ale nikt się z Łodzi nie odezwał - nie wiem, czy Łodzianek na Wizażu nie ma (poza Iwonalodz czy do kosmetyczki nie chodzą...
Łodzianki!!! Odezwa!!! Napiszcie cokolwiek, nawet o złych, odsiedlowych zakładach!!! Wspomożcie kolezanki w bólu, bo my nie wiemy, dokąd się udać
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 08:58   #93
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Ja nie rozumiem chyba pytania ??? Chodzi o gabinet dobry kosmetyczny czy lekarski, np.dermatologiczny ??? Bo Dermed to gabinet lekarski Ja kosmetycznych nie znam, ponieważ z moja buzią naczynkową odwiedzam tylko dermatologów poza tym jesli już idę to u mnie na osiedlu , mieszkam na Retkinii ale tylko na maseczki albo masaż świetne gabinety są w W-wie niestety tych droższych firm, jak jestem tam u przyjaciółki to sobie chodzę na takie zabiegi wokół oczu, ust i na szyjkę Bo ja już starsza pani jestem i muszę dbać o te newralgiczne punkty
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 17:56   #94
maja21
Raczkowanie
 
Avatar maja21
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 39
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Niestety my na prowincji mieszkamy i takich"luksusow" jak w W-wie nie mamy.Ostatnio nawet na zakupy wybieram sie do Stolicy gdyz do Lodzi dochodza chyba tylko resztki kolekcji.
maja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 17:58   #95
maja21
Raczkowanie
 
Avatar maja21
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 39
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Iwonalodz napisał(a):
> Ja nie rozumiem chyba pytania ??? Chodzi o gabinet dobry kosmetyczny czy lekarski, np.dermatologiczny ???

Ja szukam kosmetycznego.
maja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-08, 23:42   #96
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Ja też kosmetycznego.
A dermed ma dwie kosmetyczki
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 10:55   #97
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Z Dermedu korzystałam owszem i z tego na Jaracza i z chirurga na Piotrkowskiej. Nie chodzę do kosmetyczek (niestety ) , więc nie moge nic Wam polecić.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-09, 14:07   #98
Anirrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 17
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

joannea napisał(a):
> Maju, ja też szukam, dokłądnei tego samego. Na dzień dzisiejszy, wszysce mnei wysyłają do Dermedu na Piotrkowskiej (ju.z ich nawet znalazłam w internecie: http://www.dermed.com.pl/), ale sama nic nei moge powiedzieć, pozatym, że były tam co najmniej dwie moje przyjaciółki, a reszta słyszała o kimś, kto ich odwiedzał .
> Pamietam, kiedyś na WIzażu pojawił się wątek Guerlaina, i ktoś sugerował, że wybiera sie do łódzkiego, czy może są jakieś wieści?'

Ja w Guerlain jakiś czas temu robiłam makijaż - i powiem szczerze: efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
W życiu tak pięknie nie wyglądałam
Makijaż był po prostu genialny: wydobywał to, co piękne a ukrywał, to co ukryć należało - a poza tym trwał, trwał i trwał - bez efektu maski mumii. Podsumowując - jesli chodzi o makijaż - polecam (nawet mimo dość zaporowej ceny 150 zł)
Anirrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 14:42   #99
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
....

Edytowane przez youare
Czas edycji: 2005-09-01 o 12:42
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 15:52   #100
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: "Cudowny" dermatolog B-stoku, zna ktoś namiary?

Malutka, nie załamuj się, to nie warte Twoich smuteczków Najważniejsze to być radosną i uśmiechniętą, a reszta... Cóż, zawsze kobieta znajdzie w sobie jakąś wadę Jak nie trądzik, to za długi nos, za krótki nos, za grube uda, za cienkie uda, za grube włosy, za cienkie włosy itd itp

A tu masz namiar na lekarza w Białymstoku
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1023480592

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 17:35   #101
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: "Cudowny" dermatolog B-stoku, zna ktoś namiary?

...za duży celulitis, za małe wcięcie w tali, za zółte ząbki.
a jak już kobieta uważa, ze naprawde zrobiła ze sobą wszystko, mężczyzna moze jej powiedzieć, jak mój mnie wczoraj:
-you are not fat, you are puffy, but at the border.
-hmm, is X fat or puffy? (pytam, żeby ustalić skalę)
-X is puffy.
-dear, she is much fatter then me!!!
-yes, she is, but she is blond.

co byście zrobiły takiemu? Ja nie jestem, oczywiście, i wbrew preferencjom rzeczonego, blondynką, i w zwiazku z tym uważam, ze nie ma się co przejmować wyglądem czy rzeczami jak trądzik, na które nie mamy wpływu. Tzn staram się tak myśleć
Wiesz Youare, kiedyś mój ginekolog, złoty człowiek, mając już bardzo dość mojego marudzenia na temat trądziku i hisurytyzmu, powiedział mi, prywatnie, że leczenie takie nie ma większego sensu, bo, o ile zawiodły podstawowe środki, prawdopodobnych przyczyn może być bardzo wiele, i, według jego określena, przyjmując kolejne leki i testując inne metody mozna sobie zniszczyć wątrobę, żołądek i wiele innych organów, które nie powinny cierpieć tylko dlatego, że my jesteśmy uparte na leczenie . Za którymś razem kazał mi siebie zaakceptować, bo usilne walczenie z komstycznymi bądź co bądź schorzeniami nie jest obojętne dla reszty organizmu, i niekonieczne
I od tamtej pory mam trochę inne podejście. Wiesz, ja mam trądzik od kiedy (prawie) pamiętam, a teraz (24lata) baardzo zniszczoną cerę wszelkimi antybiotykami, utleniaczami, matowaczami itp, i właśnie wielkiego pryszcza na brodzie Nie martw się, nie ma co

aha: jedna skuteczna metoda: nie wyciskać. Jeden, dwa miesiące bez wyciskania, i zobaczysz, jak ładnie będziesz wyglądać
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-09, 17:41   #102
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

czy mogłabyś podać namiary na ten salon Guerlain? Szukałam go na ich stronie, ale jakoś nie mogam znaleźć?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 18:02   #103
Anirrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 17
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Hmm - nazwy ulicy nie znam - ale bardzo łatwo tam trafić: to taka malutka uliczka odchodząca od Piotrkowskiej - przy BRE BANKU. Chyba Nawrot - ale głowy nie dam sobie uciąć
Z tym, że zastrzegam, że ja byłam tam z 1,5 roku temu - więc nie wiem, czy to nadal aktualny namiar
Anirrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 18:32   #104
maja21
Raczkowanie
 
Avatar maja21
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 39
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Wydaje mi sie ze jeszcze istnieje tam perfumeria ,wiec jest szansa ze gabinet tez.Jest to na poczatku Nawrot od razu za Piotrkowska.
maja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 19:22   #105
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

aaaa, faktycznie, cosik mi świta. Dzięki, zobaczę, czy jeszcze istnieją
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 19:45   #106
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: "Cudowny" dermatolog B-stoku, zna ktoś namiary?

Dziękuję Wam, Buniek dzięki za linka, tyś w tej dziedzinie chyba niezastąpiona , a na maila odpiszę później, bo na razie i nie mam co i czasu brak...Joannea , wiesz, to jest tak że ja już mam dość tego męczenia twarzy podkladami, korektorami wszelkiej maści itd. Nie dążę do ideału (tzn być może podświadomie ) bo wiem, że takiego nigdy nie osiągnę, ale zazdrość mną szarpię jak widzę w internecie uśmiechnięte buzie modelek bez żadnej skazy, wiem niby że są one poprawiane komputerowo, ale i tak wtedy żałuje, że moja skora nie jest taka nieskazitelna. Mam ochotę się rozpłakać jak widzę kolejne czerwone krostki na skórze, świecącą się twarz, rozszerzone pory...Lepiej się czuję jak mam taką zblizoną choć do ideału skórę bez wielu krostek, wtedy jakoś częściej się usmiecham, jestem zadowolona. Bo wlasnie może to dziwne, ale ładny wyglad jest moim niezawodnym lekarstwem na zly humor więc wlasnie dlatego chcialabym nie mieć trądziku, ale w tym wieku to raczej niemozliwe...Chcialabym wiec choc troche zlagodzic jego objawy i szukam metody, ale slabo mi to wychodzi...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 20:31   #107
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: "Cudowny" dermatolog B-stoku, zna ktoś namiary?

Polecam Ci świetną, doswiadczoną starszą panią dermatolog, która pomogła wielu mojm znajomym. Nazywa się dr Paszko, kiedyś pracowała w klinice, obecnie przyjmuje w "Esculapie", na ul. Kolejowej( naprzeciw dworca PKP), tel. 6513581. Naprawdę warto, mój siostrzeniec jeździł do niej dwa lata, miał tragiczną twarz, myśleliśmy, że po tym trądziku będzie miał bliznę na bliźnie. Teraz, to zupełnie nie ten chłopak. Ta kobieta się naprawdę zna na rzeczy.
Powodzenia
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 15:51   #108
gochaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Ja polecam gabinet "beauty" na gdańskiej 91 podaje stronkę www.beauty.info.pl
maja nowoczesny dobrze wyposazony gabinet i profesjonalne kosmetyczki.
Naprawdę dobry.
pozdrawiam
gochaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-10, 16:02   #109
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Dzięki!!!
Znam ten gabinet, bo, w moich poszukiwaniach miejsca, gdzie usuwano by blizny potrądzikowe, trafiłam i do nich. Zrazili mnie bardzo ceną: była to najdrozsza z ofert na łódzkim rynku: 500 PLN, a ja mam tych blizn moze całość 4 cm kwadratowe... W innych miejscach twierdzili, że cena zależy od ilości zabiegów, a te od zachowania skóry (najniższa cena to było bodajże 40-30 PLN za zabieg).
Ale moze są tak sobie liczą w Beauty, bo są skuteczni? Co u nich robiłaś (jezeli mogę spytać . Nie wiem, orientujesz się może, czy przeprowadzają też czyszczenie? Bo na ich stronce nic na ten temat nie znalazłam?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-11, 07:50   #110
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

Ja mam niestety złe wspomnienia z Łodzi (ale to było kilka lat temu). Odradzam gabinet na rogu Zielonej i Piotrkowskiej, ale najgorsze wspomnienia mam z gabinetu na Retkini - koło Narciarskiej - teraz podejrzewam, że ta pani, która włożyła mi hennę do oczu była kiepską praktykantką. Może już tam nie pracuje?
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 14:43   #111
gochaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 43
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

nie wiem czy robią czyszczenie ale pewnie tak ja robiłam u nich mikrodermabrazje i za twarz 200zł a twarz z dekoltem 250zł.robiłam tez mikrodermabrazję w dermedzie tam za twarz było 100zł za pierwszy raz a nastepne po 80zł. ale niestety muszę przyznać, że lepszy efekt był po zabiegu w beauty. tez miałam opory co wybrać bo z jednej strony kasa a z drugiej efekty - wniosek mój był taki jak mam wydać 100zł bez efektów i zadowolenia to lepiej juz dołożyć i byc zadowoloną i wróciłam do beauty.
powodzenia w wyborze buziaczki
gochaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-11, 14:49   #112
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Profesjonalny gabinet w Lodzi

ooo, a dlaczego odradzasz ten na rogu Zielonej i Piotrkowskiej? Często stoję na przystanku '12'ki naprzeciwko niego, i już się parę razy zastanawiałam, czy nie wejsć?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 10:06   #113
monika_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2
dermatolog w Szczecinie

Czy możecie kogoś polecic?
monika_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-17, 13:36   #114
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dermatolog w Szczecinie

Najlepszy dermatolog jakiego znam, współpracuje z moim gabinetem:
Jolanta Wesołowska
tel.kom. 692 484048
gabinet ma w Podjuchach
trzeba umawiać się telefonicznie
dokładniejsze namiary podam Ci wieczorem (nie mam teraz wizytówki p.doktor.
Jak będziesz się chciała umówić to powołaj się na Beatę Krajnik - Studio Urody z os.Bukowego
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-18, 06:59   #115
monika_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2
Re: dermatolog w Szczecinie

Pani Beato będę bardzo wdzięczna za adres pani doktor. Mam nadzieję, że pomoże mi w walce z demodexem.
monika_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 08:17   #116
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
ul.Szpitalna Salon Kosmetyczny

Wczoraj bylam na makijazu w Spehorze.Pani wizazystka polecila mi salon kosmetyczny na ul.Szpitalnej (tam chcialabym sobie wyregulowac brwi) Ja chcialam was zapytac jakie sa salony w Krakowie na tej ulicy? mam sie tam zglosic do pani Ani...
Moze cos sie orientujecie?

caluski
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:15   #117
anastazjaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 16
Re: ul.Szpitalna

Na Szpitalnej jest chyba Ina center.Ja tam nie lubię wchodzić,bo obrzucają wzrokiem.Może p.Ania jest miłym fachowcem,ale tam może być drogo.
anastazjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:20   #118
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: ul.Szpitalna

wanna42 napisał(a):
> Na Szpitalnej jest chyba Ina center.Ja tam nie lubię wchodzić,bo obrzucają wzrokiem.

ooo!to nie dobrze tez tego nie lubie...

>Może p.Ania jest miłym fachowcem,ale tam może być drogo.

ciekawie ile moza kosztowac tam wydepilowanie brwi?

Ja mam dosc geste z natury brwi i chce by ktos z wyczuciem ladnie mi je wyregulowal,nie robiac nitek z nich.Raz poszlam do pewnej kosmetyczki i zanim sie obejrzalam z brwi zrobila mi cieniutki kreski,bylam zalamana.Od tego czasu nei bylam w zadnym gabinecie kosmetycznym.

Mozecie mi polecic jakis dobry gabinet w Krakowie z mila atmosfera i profesjonalnymi kosmetyczkami?


z gory dziekuje!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 19:46   #119
anastazjaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 16
Re: ul.Szpitalna

Jest taki fajny gabinecik,a w nim fachowa,miła,młodziutka kosmetyczka na os.Kolorowym w pawilonie,w którym od "frontu" jest BPH.Wysiadasz z tramwaju 1 przystanek za Rondem Czyżyńskim w kierunku pl.Centralnego i widzisz ten pawilon.Gabinet jest po lewej stronie za zegarmistrzem.Mam numer telefonu:6431813.Trzeba się umawiać.
anastazjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 14:24   #120
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Wizażanki z Gdyni! poradźcie!

Jaki gabinet kosmetyczny możecie polecić (Gdynia)?? Których się wystrzegać? Macie swój 'wypróbowany'? Gdzie warto, a gdzie nie warto? Może znacie przykładowe ceny w 'swoich' gabinetach..? Podzielcie się ze mną wrażeniami
pozdrawiam!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.