I love POLE DANCE. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Na tym forum dowiesz się wszystkiego o świecie fitnessu oraz poznasz różne rodzaje aktywności fizycznej takie jak tabata, joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-11-15, 13:02   #2071
Juncia
Zakorzenienie

Dot.: I love POLE DANCE.

Ja, niestety, nie rozumiem postu powyżej
Juncia jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-11-15, 17:32   #2072
Pomponia
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez kasiuleczka91 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Chciałabym zapytać czy któraś z Was zamawiała stroje na Pole Dance Costumes na fb? Próbuję złożyć tam zamówienie od kilku dni, ale tempo odpisywania na moje wiadomości jest co najmniej ślimacze. Stroje są mi potrzebne na początek grudnia, ale mam obawy, że skoro samo złożenie zamówienia tyle trwa to co mówić wysyłka...

Jakie macie z nimi doświadczenia?
Mam komplet od PD Costumes i potwierdzam- kontakt jest tragiczny. Zamawiałam ponad rok temu, więc już dokładnie nie pamiętam, ale zostało mi ogólnie niemiłe wrażenie. Od momentu zamówienia do odebrania stroju minęło około półtora miesiąca.
Styl i czas odpisywania świadczył trochę o olewaniu klienta. Jest mnóstwo innych marek kostiumów w podobnym przedziale cenowym albo i tańszych, ze świetną jakością i z zupełnie innym podejściem do sprzedaży, więc jeżeli nie jest to jeden jedyny strój, który musisz mieć, na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad innym sklepem
Stary 2018-11-16, 11:48   #2073
kasiuleczka91
Przyczajenie

Dot.: Pole dance

Dziękuję za odpowiedź.

Powoli tracę już cierpliwość do tej firmy.

Mam też tam problem z doborem rozmiaru. Jeśli chodzi o topy to rozmiar XS ma przedział 76-80 cm. Rozmiar S to 84-88 cm. A ja mam w biuście 82 cm i nie wiem czy brać XS czy S. Prosiłam kilka razy o pomoc w tej kwestii, zadawałam pytanie jaki rozmiar w moim przypadku byłby lepszy i za każdym razem to pytanie zostało olane. Wybrałam 5 strojów i legginsy do zakupu, więc kwota nie mała, a oni sprawiają wrażenie jakby im się nie chciało i robili jakąś łaskę. Szkoda, bo modele mają piękne. Chyba zamówię na Bandurska Design.
kasiuleczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 12:05   #2074
Juncia
Zakorzenienie

Faktycznie nieciekawie. W jakim oni świecie żyją, że nie wiedzą (albo świadomie olewają), że obsługa i kontakt z klientem to jedna z przewag konkurencyjnych..
Juncia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 14:11   #2075
yennefer94
Raczkowanie

W Pole Dance Costumes upatrzyłam sobie jedne szorty ale po tych opiniach chyba zrezygnuję. Chociaż bardzo ładnie się prezentowały na dziewczynie, która je miała...

W ramach ostrzeżenia - podobna obsługa klienta jest też w Flying Ninja, a raczej cyrk a nie obsługa. Po dwóch miesiącach oczekiwania na odpowiedź w sprawie odbioru osobistego, jak już poszłam do wyznaczonej szkoły odebrać zamówienie to się okazało, że sprzedawca ZAPOMNIAŁ przynieść moje szorty. Zamówiłam już z dostawą do pracy, po kolejnym miesiącu jak poprosiłam o zwrot pieniędzy to dopiero przyszła paczka...Dostałam drugie spodenki gratis w ramach rekompensaty ale obsługa fatalna. Plus, spodenki mają nieszczególny krój, na pupie wyglądają ok ale z przodu się marszczą brzydko.

Podoba mi się nowa marka Bosari, bardzo ładne stroje ale nie widziałam jeszcze na żywo.

yennefer94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pole dance, rura, taniec, trening

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości