revlon-emulsja rozswietlajaca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 23:38   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

revlon-emulsja rozswietlajaca


Mma pytanie do dziewczyn,ktore juz uzywaly tego produktu.Jakie wrazenia,czy warto kupic? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=522

posiadam podklad photogenic lancome i ciekawa jestem efektu zmieszania podkladu z ta emulcja revlona?czy ktoras z wAs z tego probowala?

mam tez pytanie w sprawie odcienia,zastanawiam sie nad Peach Light albo

Bare Light
:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60220170

Jak to sie sprawdza na twarzy?ja mam raczej ciepla karnacja,ale zalezy mi na naturlanym efekcie.
bardzo prosilabym o dorade
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 13:12   #2
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: revlon-emulsja rozswietlajaca

Witam! Mam emulsję rozświtelajacą revlonu od 4 miesięcy, używam na spółkę z mamą więc myślę, że jest bardzo wydajna. Poleciła mi ją wizażystka z Pupy (coś musi w tym być skoro poleca konkurencyjny produkt) i jestem strasznie zadowolona. Nie zatyka porów, wspaniale rozświetla muśnięte partie twarzy i wygląda szalenie naturalnie. Jeśli miałabym typowac to jest to mój ulubiony kosmetyk. Pozwala osiągnąć efekt taki jak na zdjęciach w kolorowych magazynach ( takie rozświetlone kości policzkowe i skronie). Też mam odcień peach light. Jestem brunetką o ciemnych oczach i średniej karnacji. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić, no i na allegro można kupic za całkiem przyzwoitą cenę.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 16:49   #3
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: revlon-emulsja rozswietlajaca

Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz glownie pytalam o odcien,bo bedac w g.centrum byl tylko kolo najjasniejszy i najciemniejszy,wiec nie moglam zobaczyc na wlasne oczy ytych kolorow posrednich.
czy mozna to zmieszac z podkladem?jak sie sprawdza?albo pod podklad?

stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 00:54   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: revlon-emulsja rozswietlajaca

Peach light to taka jasna brzoskwinka,ciepla tonacja-zakochana jestem w emulsjach Revlonu i w sumie mam obecnie 3 golden light(bardzo ciemna,opalona;jest to bardziej brązer rozswietlacz),natural light(rozswietlacz,bardzo jasny kolor,wiec zdecydowanie dla jasnych karnacji,bladolicych oraz peach light(ktora w zasadzie wyrownuje koloryt cery i nadaje jednoczesnie blasku).
Emulsje stosuje sama,nie mieszam jej z podkladem,chyba ze chce cos ukryc-co ostatnio bardzo rzadko sie zdarza,ewentulanie mieszam z kremem.
Mam nadzieje,ze nie co pomoglam
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.