Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 11:08   #2821
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Princess na nadgarstku Musiałam się przekonać czy ją tak naprawdę chcę I zgadnijcie co się stało? ...kliknęłam tą zabójczą kwotę
A co to, gdzie to, pakażi?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 11:11   #2822
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Pachnę Hypnose Eau Sheer Legere Cudne są. Na lewym nadgarstku Brit EDT, który upolowałam w czwartek i muszę stwierdzić, że to był doskonały wybór. Zapach ciepły, intensywny, esencjonalny a przy tym przejrzysty. Gruszkowo marcepanowy, otulający wonną chumrką, a może nawet całkiem sporą chmurą Prawie przytłumił kilka psików Hypnose, a mam go tylko kilka kropel na nadgarstku. Wspaniały

Strachulcu Twoim przykładem muszę zrobić kolejne podejście do Hypnose EDP
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 11:11   #2823
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Hypnotic Poison.

Ale trudno o pracę na Śląsku. We Wrocławiu w kilka dni bym znalazła, a tutaj męczę się już trochę i nic.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 11:15   #2824
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

212 Caroliny Herrery, wciąz do nich wracam
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 11:23   #2825
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII


adidas "pure lightness" wczoraj sobie kupilam tak na codzien, pachnie jak frezje...

pycha!!!
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 12:29   #2826
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Do HP doszedł JPG Classique.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 12:37   #2827
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Sephora Abricot Pulp z 10 ml perfumetki - ot, taka orenzadka )).
(oranzadka?? ;-) )
khy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 12:46   #2828
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Do HP doszedł JPG Classique.
HP kojarzy mi się z Harrym Potterem, albo Hewlettem - Packardem.
JPG zaś to taki standard kompresji...

Łomatko, po jakiemu my tu piszemy...?

Idę się zdrzemnąć godzinkę z Theoremą Leggero.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 13:10   #2829
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Perles de lalique
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 13:33   #2830
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
212 Caroliny Herrery, wciąz do nich wracam
Ja też. Mam próbkę i co parę dni ją wącham. Tylko nietrwałe na mnie są bardzo...

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Na lewym nadgarstku Brit EDT, który upolowałam w czwartek i muszę stwierdzić, że to był doskonały wybór. Zapach ciepły, intensywny, esencjonalny a przy tym przejrzysty. Gruszkowo marcepanowy, otulający wonną chumrką, a może nawet całkiem sporą chmurą Prawie przytłumił kilka psików Hypnose, a mam go tylko kilka kropel na nadgarstku. Wspaniały
Ale smakowity opis. Wodzicie na pokuszenie...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 13:42   #2831
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Rankiem zanosiło się na słoneczny dzionek i miało być Dune,ale widząc po jakimś czasie nadciągające czarne chmury zmieniłam zamiar i jest The Parfum
secco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 14:59   #2832
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Wizażanka wczoraj pachniała ładnie (w kolejności: Addict, Dune i Extraordinary na dobry sen), a dziś jest w złym humorze i jej się nie chce pachnieć.
Nieprzyjemne przeboje na A. mnie spotkały. Kupiłam jakiś czas temu od babki używanego Mexxa, tego żółtego, żeby sobie przypomnieć prezent od ukochanego. Dostałam niestety nieświeży egzemplarz. Grzecznie pisałam do sprzedającej, że perfumy zepsute i że to może przez warunki, w których były trzymane itp, wszystko w bardzo miłym i ugodowym tonie. Ofuknęła mnie, że przecież perfumy nie psują się os światła ani od wysokiej temperatury (a to ciekawe ) i łaskawie pozwoliła mi zwrócić "skoro nie jestem zadowolona". Potem widzę maila, że wystąpiła o zwrot prowizji (nie czytałam tego maila, bo nie wiedziałam, że to pociąga za sobą jakieś konsekwencje dla mnie), a dziś się dowiaduję, że A. dało mi ostrzeżenie za niewywiązanie się z transakcji Napisałam do nich o zaistaniałej sytuacji i zażądałam anulowania ostrzeżenia, no bo niby co zrobiłam nie tak?

Ufff, wiedziałam, że mi ulży jak sobie poużywam tu na forum na tą "przemiłą" panią. Jeszcze całą korespondencję prowadzi takim kpiącym tonem, że mam ze skóry wyjść. Mam nadzieję, żę sytuacja się pomyślnie zakończy.

Już mi lepiej i chyba zaraz czymś się dziabnę Ale jeszcze nie wiem czym, pewno słodkim.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:31   #2833
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Strachulcu Twoim przykładem muszę zrobić kolejne podejście do Hypnose EDP
Mi się niestety Hypnose po dzisiejszym podejściu coraz bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ufff, wiedziałam, że mi ulży jak sobie poużywam tu na forum na tą "przemiłą" panią. Jeszcze całą korespondencję prowadzi takim kpiącym tonem, że mam ze skóry wyjść. Mam nadzieję, żę sytuacja się pomyślnie zakończy.

Już mi lepiej i chyba zaraz czymś się dziabnę Ale jeszcze nie wiem czym, pewno słodkim.
Dziabnij koniecznie Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy z A

Pachnę The Parfum - do ciemnych włosów pasuje mi bardziej (byłam się dziś odblondzić )
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:35   #2834
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Pachnę The Parfum - do ciemnych włosów pasuje mi bardziej (byłam się dziś odblondzić )
I jak wygląda nasz Marta-Monika??

Zadowolona?

Założę się, że piękniej niż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Monica Bellucci 6.jpg (60,3 KB, 9 załadowań)
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:36   #2835
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pachnę Nu.
Niestety zauważyłam, że nie wzbudza ono entuzjazmu u istot płci przeciwnej.

Zachwytem reagują na zapachy typu Poison (ale to zwykle istoty wielce dla mnie nieinteresujące), albo najbardziej ulepny z używanych przeze mnie kiedykolwiek Angel Le Lys, za który zbierałam komplementów na pęczki (osobniki wysoce atrakcyjne, ale zapach nie bardzo mój). E tam... Na snopki. Czasem zdarza się zainteresowanie BC (osobniki dziwne, zwykle fajnie, ale często nietrzeźwe nieco).

Mnie także Nu dziś rozczarował.
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
U mnie podobna historia. U plci przeciwnej Nu nie wywolywalo zadnej reakcji, natomiast ja sama jakos nie pokochalam tych perfum, mimo poczatkowej wielkiej (aczkolwiek krotkiej) fascynacji. Nu wiec zmienily wlascicielke i mam nadzieje, ze ta je bardziej pokocha
Moje doświadczenia z Nu (edp) są identyczne - przy pierwszych testach ogromne rozczarowanie, potem dla odmiany wielka fascynacja, która zgasła tak szybko, jak się pojawiła - sama właściwie nie wiem dlaczego, ale nie potrafiłam się globalnie w Nu odnaleźć, mimo iż w testach nadgarstkowych nieodmiennie mnie fascynuje...
I poleciał w świat, chociaż miałam wątpliwości, czy nie będę aby tęsknić za jakiś czas. Ale nie, co znaczy, że to była dobra decyzja.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Ewo, Josef Statkus (Jouzas Statkevicius) Eau de Parfum to najpiękniejszy kadzidlak, jaki dane mi było poznać harmonijny, słodkawy, miękki, trochę kremowy, ciepły, z wyraźną drzewną nutą. Jest tak piekny, że nie mogę przestać się w niego wwąchiwać.
Nuty: jasmine, patchouli, coriander, incense, amber, cashmere wood, vanilla, benzoin, musk.
Homyku, jak mogłaś mi to zrobić
Już pragnę tych perfum - czy ja tez mogłabym uśmiechnąć się na PW o szczegóły, gdzie udało Ci się upolować to cudeńko...?


A w temacie Hiris Hermes, bo od wieków leżał nieużywany, a ja potrzebowałam dziś na swój podły nastrój czegoś nieinwazyjnego i wyciszającego.
Czy ktoś moze mnie dobić?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:37   #2836
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dzisiaj Gris Clair. Wbrew szarości poniedziałku.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:40   #2837
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
I jak wygląda nasz Marta-Monika??

Zadowolona?

Założę się, że piękniej niż
Zadowolona, wymaziana właśnie zakupionymi cieniami w odcieniach zieleni
ale tak pięknie jak MB niestety nie wyglądam...
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:43   #2838
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

To na pewno tylko kwestia tego makijażu oka

A ja też ostatnio choruję na zielone cienie... A poprzedni tydzien spedziłam cały bez makijażu
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 15:46   #2839
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

to juz 30 godzina bez snu i nie wiem jak sie nazywam ale nie poloze sie, nie oplaca sie zaczekam do wieczora. nei wiem co mnie napadlo dzis, ale w sephorze przetestowalam nadgarstkowo Prade edp, taka jakas mydlano-nijaka.. globalnie nic, po bezsennej nocy boje sie uzywac zapachow
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 16:01   #2840
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
To na pewno tylko kwestia tego makijażu oka
Albo raczej przelecenia całości fotoszopem

Cytat:
A ja też ostatnio choruję na zielone cienie... A poprzedni tydzien spedziłam cały bez makijażu
Ja cienie właśnie odkrywam po wielu latach przerwy Dziś zaszalałam i kupiłam poczwórne Givenchy i mam na oku jeszcze czwórkę Chanel
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:35   #2841
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

globalnie - Lovely SJP
LN - Dolce Vita niewiele jest zapachów, które mnie kiedykolwiek tak bardzo zauroczyły co ja zrobię, jak się moja odlewka od Magdy skończy?
PN - Emporio Armani (to złote). Po kolejnych testach doszłam do wniosku, że jednak nie chciałabym ich mieć, nie pasują mi
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:59   #2842
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Mariolo
, Nu to pierwsza moja "setka".
W wyniku mojej wielkiej fascynacji uznałam, że co jak co, ale Nu zużyję z pewnością. A teraz właśnie nie wiem...
Jakoś nie bardzo podoba mi się koncepcja oddawania zapachów. Skoro już kupuję, to jakoś konsekwentnie powinnam zużyć... Może go sobie zostawię tak dla-samej-się, nie na wyjścia. Bo zapach, mimo swej rzadkości (kadzidlaki powinny być gęste) ma wielki urok.
Kiedys tez nie podobala mi sie zbytnio koncepcja oddawania zapachow. Zostawialam sobie, ale po pol roku moglam powiedziec to samo, co przedtem: nie uzylam ich ani jeden raz. Teraz wiec nie trzymam ich juz. Pozwalam im odejsc . Bardzo meczyla mnie swiadomosc (i nadal meczy), jesli czegos nie uzywam i stoi na polce niekochane (nie uzywam, poniewaz okazalo sie to np krotka fascynacja, ze inny zapach jest "bardziej moj" itp). Ja uzywam zapachow glownie dla "dla-samej-się", niezbyt czesto interesuje mine opinia innych, czy podoba im sie dany zapach, czy nie. Ja mam sie w nim dobrze czuc, a w Nu tak sie nie czulam. Wyjatkiem jest oczywiscie moje TZ , bo on najczesciej ze mna przebywa. Staram sie tez nie uzywac zapachow zbyt meczacych dla ogolu (chociaz nosze oczywiscie tylko te, ktore lubie i dobrze mi sie nosza), jesli chodzi o prace. Nie byloby to mile ani dla mnie, a dla moich pacjentek szczegolnie, gdyby je mdlilo. Prywatnie uzywam czego chce i jak chce . Jak juz wspomnialam, jest mi to obojetne, czy dany zapach podoba sie ogolowi, czy tez nie. Czynie tylko spostrzezenia na uzytek wlasny czy, co i kto zauwaza (zachwyca sie, nie znosi itp...). Czasami mnie bawi, ze zapach uznawany przeze mnie za piekny wiekszosc uwaza za paskudny (lub jest niezauwazany), a zapach, ktorym moim zdaniem jest banalnie przecietnie zachwyca masy.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Ewo, Josef Statkus (Jouzas Statkevicius) Eau de Parfum to najpiękniejszy kadzidlak, jaki dane mi było poznać harmonijny, słodkawy, miękki, trochę kremowy, ciepły, z wyraźną drzewną nutą. Jest tak piekny, że nie mogę przestać się w niego wwąchiwać.
Nuty: jasmine, patchouli, coriander, incense, amber, cashmere wood, vanilla, benzoin, musk.
Zgadzam sie. Jest piekny. Marzy mi sie wlasna flaszka
__________________
Rano byla "sluzbowa" Mira Bai, a teraz bedzie Avignon.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 17:39   #2843
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
. Jak juz wspomnialam, jest mi to obojetne, czy dany zapach podoba sie ogolowi, czy tez nie. Czynie tylko spostrzezenia na uzytek wlasny czy, co i kto zauwaza (zachwyca sie, nie znosi itp...). Czasami mnie bawi, ze zapach uznawany przeze mnie za piekny wiekszosc uwaza za paskudny (lub jest niezauwazany), a zapach, ktorym moim zdaniem jest banalnie przecietnie zachwyca masy.
Wiesz Mariolu, to co pisałam o reakcjach osób postronnych na Nu jest po prostu spostrzeżeniem.
Wiem, że najlepiej pachną na mnie kwiaty i o ile doceniam urodę zapachów w rodzaju Euphorii, czy Echo - nie będę ich raczej używać dla dogodzenia... komukolwiek.

Zdaję sobie sprawę z tego, że mam wyjątkowo duży dystans do tego, co ludzie o mnie myślą i mówią. Akceptacja ogółu (takiego statystycznego) nie tylko nie jest mi potrzebna dla dobrego samopoczucia, uważam ją nawet za zjawisko niepokojące i jestem mu niechętna. Taka rogata dusza ze mnie.

To, co mnie smuci w Nu, to jego przezroczystośćna mnie - odczuwana przeze mnie. Miałam nadzieję na gęsty, matowy zapach, a tymczasem rzeczywistość widziana przez niego jest... niezmieniona.

Nie wiem, czy dobrze to ujęłam. Ja lubię widzieć świat przez zapach. Daje mi to nie tylko poczucie dystansu, ale i komfort posiadania własnego mikrośrodowiska.


Sądzę, że takie opinie wyrażone gdziekolwiek indziej zostałyby uznane za wywody jakiegoś świra. Tutaj jednak spodziewam się zrozumienia. A przynajmniej próby zrozumienia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 17:58   #2844
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wiesz Mariolu, to co pisałam o reakcjach osób postronnych na Nu jest po prostu spostrzeżeniem.
Wiem . Moj odbior opinii innych na temat tego, czym pachne jest bardzo podobny do twojego. Przyjmuje do wiadomosci. I tyle. Moj swiat zapachow traktuje jako cos bardzo intymnego.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To, co mnie smuci w Nu, to jego przezroczystośćna mnie - odczuwana przeze mnie. Miałam nadzieję na gęsty, matowy zapach, a tymczasem rzeczywistość widziana przez niego jest... niezmieniona.
Mialam podobne odczucia, nie bylo tej "glebi", ktorej sie spodziewalam, a ktorej moglam wyczuc na innych pachnacych Nu.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 18:44   #2845
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

wysmarowalam sie balsamem My Queen, piekny jest i do tego niesamowicie mocny zapach ma
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 18:49   #2846
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Będziesz bezdomna, ale przynamniej ładnie pachnąca
Taaaa... Bardzo mnie to pociesza

Nienawidzę kłamstwa i nienawidzę kłamać. A dzisiaj musiałam skłamać rodzicielce, że pan listonosz nic mi nie przyniosł, bo przecież nie kupowałam znowu żadnych perfum.

Prawda była taka, że dziś przywitałam listonosza (słodkiego i seksownego swoją drogą - a to ciekawe, bo stereotypowy raczej taki nie jest) i z radością z jego rąk odebrałam pachnidła o wartości 390zł...

Cytat:
Radosna jak skowronek (czyt. miłe wieści z uczelni ) pachnę są L'Instantem i gratuluję sama sobie ustrzelenia tego zapachu
Ja też Ci gratuluję! To była świetna decyzja

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Daigee, a co z Twoją stabilizacją perfumeryjną?
Właśnie tworzę własną definicję stabilizacji. No co, jestem kreatywną dziewczynką

Nie no - tak serio... Zdecydowałam, że pozostanę przy konkretnych nutach zapachowych i będę używać tylko i wyłącznie zapachów z jednej kategorii

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A co to, gdzie to, pakażi?
To Princess Very Wang. Za 48ml zapłaciłam 180 zł. Normalnie aż zła jestem na siebie.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
HP kojarzy mi się z Harrym Potterem, albo Hewlettem - Packardem.
JPG zaś to taki standard kompresji...

Łomatko, po jakiemu my tu piszemy...?

Idę się zdrzemnąć godzinkę z Theoremą Leggero.
Tak swoją drogą ostatnio zauważyłam, że sporo "wewnętrznych skrótów" sobie utworzyłyśmy BC, OI, MDC, KT, EDT, EDP... Sporo ich jeszcze, ale w tej chwili nie przychodzą mi do głowy.

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
I jak wygląda nasz Marta-Monika??

Zadowolona?

Założę się, że piękniej niż
Monica jest przepiękna i uważam, że jest boska. Ale wybaczcie mi, bo wdg mnie na tym zdjęciu M jest... zezowata
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 19:53   #2847
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Experiences Priscilly Presley
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 20:35   #2848
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Nadgarstkowo i nanocnie Fumerie Turque

Nie wiem zresztą, czy w ogóle usnę, bo nijak sie nie moge uspokoić. Jak wracałam z pracy pod tramwaj jadący po torze w przeciwną stronę wbił sie samochód i jak pomysle, że wystarczyłsby różnica paru metrów i paru sekund...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 20:53   #2849
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

No to zaczynamy: ręka lewa olejek do ciała mango, ręka prawa masło brzoskwiniowe , noga lewa balsam truskawkowy, noga prawa balsam migdałowy . To efekt testowania produktów z przesyłki z The Body Shop Na balsam shea zabrakło mi kończyny

A tak na poważnie to pachnę dziś Moschino Couture!
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 20:56   #2850
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Flowerbomb EDP z własnej pięćdziesiątki Nie wiem która część tego zdania robi na mnie większe wrażenie, ale jest bosko
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.