Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 14:08   #571
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
testowałysmy ile tego ma być kremu gęstego 1 łyżeczka a np emulsji czy fluidu rzadkie to dwie
Rano hmmmm strivectin, potem serum flavo c z almlą z BU potem śniadanko i nakładam filtr albo bazę zalezy czy slońce jest, potem podkład jak sie wchłonie (diora on ma 20 filtr), potem sypki puderek, potem róz albo bazerek, potem jeszcze tego kolorowego Estee Lauderka i starczy bo mi spadnie wszystko.
chociaż wczoraj tylko tonujacy filtr La Roche i puderek (starczyło tez ale cały dzień jeździłam ufff)
to sie nazywa byc kobietą..ile my trudu musimy wlozyc w ten make up...Madziu Ty tak duzo nie pisz co fajne bo ja juz mam ślinke po pas i oddam moze karte mężowi..dla bezpiecZenstwafundusze kosmetyczne..jakby limit sie wyczerpał...ale zaraz zaraz dzis jest nowy mc?jupi mogu kupować
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:21   #572
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a używała któraś z Was kremu Drula na przebarwienia?
koleżanka mi go polecała

https://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=6855

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-01 o 14:24
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:46   #573
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
a używała któraś z Was kremu Drula na przebarwienia?
koleżanka mi go polecała

https://wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=6855
Jedynusia-kilka lat temu kiedy nie miałam jeszcze takich strasznych przebarwień jak teraz, a tylko zalążki,używałam wszystkich kremów wybielających Druli.Niestety nie byłam zadowolona z efektów.Znowu porażka.Straciłam tylko na niego niepotrzebnie czas.A tak w ogóle ,to przetestowałam chyba już wszystkie kremy i peelingi do wybielania.

Ostatnim moim nabytkiem był peeling dr Brandta kupiony w Sephorze za 300 ileś złotych ,a plamiska jak były tak są.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:52   #574
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Jedynusia-kilka lat temu kiedy nie miałam jeszcze takich strasznych przebarwień jak teraz, a tylko zalążki,używałam wszystkich kremów wybielających Druli.Niestety nie byłam zadowolona z efektów.Znowu porażka.Straciłam tylko na niego niepotrzebnie czas.A tak w ogóle ,to przetestowałam chyba już wszystkie kremy i peelingi do wybielania.

Ostatnim moim nabytkiem był peeling dr Brandta kupiony w Sephorze za 300 ileś złotych ,a plamiska jak były tak są.
uparte gady
a pigmanormu i thiospotu też próbowałaś?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:53   #575
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jedynusiu-każda z nas reguje inaczej na kremy czy peelingi,więc może to co nie pomogło mi pomoże Tobie,czego życzę Ci z całego serca,bo wiem jak ciężko trafić na coś naprawdę skutecznego i jaką cenę trzeba za to zapłacić.
Oj ,ciężki nasz los łaciatych plameczek!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:57   #576
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Jedynusiu-każda z nas reguje inaczej na kremy czy peelingi,więc może to co nie pomogło mi pomoże Tobie,czego życzę Ci z całego serca,bo wiem jak ciężko trafić na coś naprawdę skutecznego i jaką cenę trzeba za to zapłacić.
Oj ,ciężki nasz los łaciatych plameczek!
ciężki
do tego kremu drula też jestem jakiś sceptycznie nastawiona, spróbuje pigmanorm, a jak i to nie pomoże tfutfu to będe się cosmelanić
Tobie też życze buźki bez plamek
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:57   #577
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
uparte gady
a pigmanormu i thiospotu też próbowałaś?
A wiesz,że nie o tych kremach dowiedziałam się niedawno i to z tego forum.
Może ,gdybym nie miała już zakupionego w tym czasie cosmelanu,to pewnie spróbowałabym i tego.
A tak nastawiłam się już tylko i wyłącznie na cosmelan.
Boże!! oby tylko pomół
13 lat walczę z tym cholerstwem bez większego efektu./tyle lat ma mój najstarszy syn/.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 15:01   #578
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
A wiesz,że nie o tych kremach dowiedziałam się niedawno i to z tego forum.
Może ,gdybym nie miała już zakupionego w tym czasie cosmelanu,to pewnie spróbowałabym i tego.
A tak nastawiłam się już tylko i wyłącznie na cosmelan.
Boże!! oby tylko pomół
13 lat walczę z tym cholerstwem bez większego efektu./tyle lat ma mój najstarszy syn/.
cosmelan napewno pomoże, wszystkim pomógł, kiedyś Madziusia miała taką listę zadowolonych z cosmelanu, wszystkie dziewczyny z forum były zadowolone
tylko pamiętaj o filtrach
bo bez tego plamy wracają
ja własnie testuje iwostin, jak narazie mi pasuje, mam nadzieje że mnie tylko nie zapcha.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:10   #579
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Na razie siedzę sobie w domu i niczym innym poza comelanem nie wolno mi smarować.Tak tutaj wyczytałam i teraz jestem mądra.Ale Ty testuj ten Iwostin,jak Cię nie zapcha ,to może i ja skuszę sie na jego zakup .W końcu kiedyś muszę wrócić do pracy i wtedy filtr jak najbardziej będzie mi pootrzebny.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:10   #580
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
A wiesz,że nie o tych kremach dowiedziałam się niedawno i to z tego forum.
Może ,gdybym nie miała już zakupionego w tym czasie cosmelanu,to pewnie spróbowałabym i tego.
A tak nastawiłam się już tylko i wyłącznie na cosmelan.
Boże!! oby tylko pomół
13 lat walczę z tym cholerstwem bez większego efektu./tyle lat ma mój najstarszy syn/.
Mam zięcia Jej musiałam sie ubrac..tak tak te darcie papy to ja..przed moja szafa i skowyt Ja nie mam co na siebie włożyć o 17 mam gości a że tak delikatnie powiem w powijakach jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:12   #581
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A jaką masz cerę?Ja mam mieszaną z wyrażną tendencją do przetłuszczania się na czole,brodzie i nosie.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 15:14   #582
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę?Ja mam mieszaną z wyrażną tendencją do przetłuszczania się na czole,brodzie i nosie.
ja normalną z tendencją do prycholi niestety
słyszałaś, Miszelka Twojego syna na zięcia przeznaczyła
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:17   #583
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Moja jest tez mieszana(cera)Kremy to tylko dodatek mało inwazyjny jak na te nasze plamki..trzeba w nie z cięższego kailbru..my z Niusią pig...bedziemy probować a jak nie cosmelanimy sie i basta...Tak Nuśka?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:19   #584
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uciekam.Zaglądne póżniej.:cmok : dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:20   #585
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Moja jest tez mieszana(cera)Kremy to tylko dodatek mało inwazyjny jak na te nasze plamki..trzeba w nie z cięższego kailbru..my z Niusią pig...bedziemy probować a jak nie cosmelanimy sie i basta...Tak Nuśka?
tak jest
idę na kawkę bo mi TŻ warczy że z nim niedzieli nie spędzam
pa dziewczynki
Miszelka baw się dobrze na własnych imieninkach, Józefinka zdawaj relację z przebiegu kuracji, Maallaa wpadła w szał zakupowy
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:27   #586
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mam pytanie do dziewczyn ,które przechodziły zabieg cosmelanem.Czy, któraś po miesiącu stosowania cosm2 lub 2 miesiącach , zrezygnowała z dalszego smarowania tym kremem i przeszła na coś innego ,też wybiejającego ale juz nie tak inwazyjnego i jest w miarę zadowolona z efektu.Czy też wręcz przeciwnie,plamy wróciły ze zdwojnoą siłą,a więc jest to bardzo głupi pomysł.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:28   #587
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę?Ja mam mieszaną z wyrażną tendencją do przetłuszczania się na czole,brodzie i nosie.
Józefinko a Twojemu cosmelanowaniu bede sie uważnie przysłuchiwacmamy podobną cere..ciekawa jestem czy bedziesz miała wysyp pryszczy..czego oczywiście Ci nie życzę..a czego ja sie boimbo nie dosc że człowiek jak z powieści Karola Maya wygląda..apaczowo tak..to jeszcze pryszczyki...Zdawaj relacje kochanie z przebiegu wybielania
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:29   #588
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jedynusiu Pisałam już w poprzednich postach. Cosmelan mi na moje plamy na ramionach wcale nie zadziałał. A to plamy może nawet 15 letnie. Łuszczenie OWSZEM BYŁO, ALE PLAMY PRAWIE NIE DRGŁY. Od 22 grudnia nakładam Pigmanorm , tylko raz wieczorem po umyciu. Plamy te malutkie już znikły. Zostały mi te duże które były bardzo ciemne . Są już prawie nie zauważalne. Tak więc działa na moje plamiska. Więc uważam, że na Twoje plamki napewno zadziała. Moje były brązowe, duże rozsiane na pół pleców , po dwóch ciążach i opalaniu sie na czekoladę. Pozdrawiam wszystkie COSMELANKI : cmok::c mok:.
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:30   #589
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Może Ty Krysiu mi odpowiez???Wiem,że masz w tej kwestii duże doświadczenie.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 15:43   #590
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

..ciekawa jestem czy bedziesz miała wysyp pryszczy..czego oczywiście Ci nie życzę..a czego ja sie boimbo nie dosc że człowiek jak z powieści Karola Maya wygląda..apaczowo tak..to jeszcze pryszczyki...Zdawaj relacje kochanie z przebiegu wybielania[/quote]

I właśnie tego wysypu pryszczy poza plamami boję się najbardziej.
Pamiętam jak dzisiaj.Dwa lata temu miałam robiony głęboki peeling chemiczny u dermatologa.Przez kilka dni chodziłam ze straszną skorupą .Męczyłam się okrutnie,ale zaraz po zrzuceniu skorupy czułam się jak nowo narodzona,szczęśliwa jak nigdy dotąd.Plamy cudownie zniknęły.Cud.....Szkoda tylko,że krótkotrwały.
Nie dość,że obsypało mnie niemiłośiernie syfkami ,których nie wiedzialam jak się pozbyć to jeszcze od ich wyciskania porobiłam sobie nowe plamy,blizny.

Po 2 tygodniach od tego peelingu znowu wyglądałam tak jak wcześniej a nawet przez swoją głupotę jescze gorzej.Mam nadzięję,że teraz będę trzymać ręce na wodzy.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:54   #591
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wreszcie wróciłam z tych zakupów - ale wszystko przebrane, wszędzie już nowe kolekcje, a na wyprzedażach śmieci.
Miszeka - pytałam o tą bazę ale ona w żaden sposób nie kryje przebarwień - są 2 rodz. rozświetlająca i wygładzająca, mają postać takiego białego melczka. \próbki nie wzięłam, bo nie planuję kłaść jeszcze kolejnej mazi na twarz.
Madziu - a jakiego diora używasz? bo dziewczyna w sephorze zachwalała mi forever.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:09   #592
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Wreszcie wróciłam z tych zakupów - ale wszystko przebrane, wszędzie już nowe kolekcje, a na wyprzedażach śmieci.
Miszeka - pytałam o tą bazę ale ona w żaden sposób nie kryje przebarwień - są 2 rodz. rozświetlająca i wygładzająca, mają postać takiego białego melczka. \próbki nie wzięłam, bo nie planuję kłaść jeszcze kolejnej mazi na twarz.
Madziu - a jakiego diora używasz? bo dziewczyna w sephorze zachwalała mi forever.
Ja diora sculpta - fajny, gesty, bogaty dla mnie najfajniejszy. Jak planuję zakup podkładu to zawszę idę po próbki zobaczyć jak sie nosi na buzi. Ten forever to taki leciutki bardzo....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:11   #593
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Wreszcie wróciłam z tych zakupów - ale wszystko przebrane, wszędzie już nowe kolekcje, a na wyprzedażach śmieci.
Miszeka - pytałam o tą bazę ale ona w żaden sposób nie kryje przebarwień - są 2 rodz. rozświetlająca i wygładzająca, mają postać takiego białego melczka. \próbki nie wzięłam, bo nie planuję kłaść jeszcze kolejnej mazi na twarz.
Madziu - a jakiego diora używasz? bo dziewczyna w sephorze zachwalała mi forever.
Czekam na spóżnialskich i rozstac sie z Wami nie mogeMalus dzieki juz wiem Madzia pis że do d...y..a tak ładnie to brzmialo:kryje przebarwienia i rozświetla..och..ale to nic juz mam nowa obsesje Magdy Givenchy..kochana próbki mi wysle..to zaraz sie wymaziam i opinie wydam..Jaki Diorek?dlaczego ja nie wiem o Diorku?coś przegapilam prosze mnie oswiecićKrysiu wlewasz w moje srece otuchę(Jedynusi też pewniebo my wlasnie Pig..sie bedziemy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:14   #594
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja diora sculpta - fajny, gesty, bogaty dla mnie najfajniejszy. Jak planuję zakup podkładu to zawszę idę po próbki zobaczyć jak sie nosi na buzi. Ten forever to taki leciutki bardzo....
Dziękuję, ta dziewczyna z sephory porównywała go z estee lauder double wear więc uważałam, że powinien dobrze kryć. Cóż -sprawdze, a później poproszę jeszcze o sculpta Chyba, że najpierw dojdą próbki coverdermu to może one mi przypasują.
A gdzie jest Jedynusia?

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:37
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:21   #595
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Może Ty Krysiu mi odpowiez???Wiem,że masz w tej kwestii duże doświadczenie.
Czytałam wszystkie części pamiętnika . Z tego co pamiętam to wszystkie dziewczyny, które zaczęły się cosmelanić robiły to do końca. Więc 1 miesiąc 3, 2 i 1raz dziennie. Następnie zmniejszały dozowanie chyba co drugi dzień. Plamy wróciły niektórym cosmelankom. Pisały tu, że ważne po tym zabiegu jest używanie wysokich filtrów . Może Ty po tych kwasach tego nie robiłaś dlatego wszystko wróciło.
Niektóre kobitki po cosmelanie zaczęły stosować Pigmanorm , ale napewno z jakąś przerwą. Ja sama właśnie z tego forum dowiedziałam się o tej maści. Moja dermatolog uważa, że cosmelan można używać tylko 1 raz w roku. Tak więc nie dłużej niż 3 miesiące. Skóra musi odpocząć. To jest jej opinia. .
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:33   #596
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn ,które przechodziły zabieg cosmelanem.Czy, któraś po miesiącu stosowania cosm2 lub 2 miesiącach , zrezygnowała z dalszego smarowania tym kremem i przeszła na coś innego ,też wybiejającego ale juz nie tak inwazyjnego i jest w miarę zadowolona z efektu.Czy też wręcz przeciwnie,plamy wróciły ze zdwojnoą siłą,a więc jest to bardzo głupi pomysł.
Józefinko, ja jestem tą która zrezygnowała z dalszego smarowania cos2. Z niewiedzy po prostu. Wiem, że to był błąd. Plamy wróciły, niestety. Z tego co pisały wcześniej dziewczynki, najlepiej jest pociągnąć smarowanie do roku.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:17   #597
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Józefinko, ja jestem tą która zrezygnowała z dalszego smarowania cos2. Z niewiedzy po prostu. Wiem, że to był błąd. Plamy wróciły, niestety. Z tego co pisały wcześniej dziewczynki, najlepiej jest pociągnąć smarowanie do roku.
Dzięki dziewczyny za odzew.Jedno nie ulega wątpliwości,napewno będę używać wysokich filtrów.Rzeczywiście wcześniej tego nie robiłam i moze stąd nawrót plam.

Z drugiej strony, nie chcę być do konca życia niewolnicą cosmelanu.Zwłaszcza,ze niektórym z dziewczynom mimo stałego stosowania i tak plamy wróciły.

Planuję tylko, co jakiś czas/ dwa lub trzy razy w roku , w formie maseczki intensywnie nakładać cosm, ale max przez 2 tyg/ za jego pomocą zrzucać starą skórę.Potem już tylko chronić,chronić i znowu zrzucać ,ale napewno nie bez przerwy.
Już słyszę te gromy i pukanie się w głowę,ale ja już postanowiłam.Teraz maska + 2 słoiki cosm2,potem przerwa aż do VI ,znowu maska i tylko max 2 tyg.samrowania cosm2, znowu długa przerwa do X i znowu maska i 2tyg.smarowania cosm2 No i oczywiście filtry i jeszcze raz filtry.Zobaczymy jak to się skończy.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:43   #598
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Józefinko, ja jestem tą która zrezygnowała z dalszego smarowania cos2. Z niewiedzy po prostu. Wiem, że to był błąd. Plamy wróciły, niestety. Z tego co pisały wcześniej dziewczynki, najlepiej jest pociągnąć smarowanie do roku.
Jelly- jak długo i ile smarowałaś się cosm2 ? i czy ,te plamy które Ci ponownie wyszły są choć trochę bledsze?
Uważasz,że cos 2 trzeba smarować się cały czas?
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:25   #599
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja robiłam maskę w grudniu, cos2 smarowałam się do końca lutego, bo na tyle mi wystarczył. Zachłystnęłam się chyba tym, jak wyglądałam i powrót plam wydawał mi się niemożliwy, myślałam, że taka cera zostanie mi na dłużej. Niestety, po wakacjach wróciły. Czy mniejsze? Trudno mi powiedzieć, mam dość problematyczną cerę, często pojawiają mi się krostki, po których zostają ślady, więc ciągle mam z czym walczyć. Od jakiegoś czasu smaruję się samym cos2 i wiem, że trudno mi będzie z tego zrezygować. Nawet kilkudniowa przerwa sprawia, że widzę różnicę i to dużą. Cos zwęża mi pory, likwiduje drobne zaskórniki i powoduje, że rzadziej pojawiają się nowe krostki, a jeśli już są - szybciej się goją. Traktuję go jako krem na noc i nakładany w małej ilości wystarcza naprawdę na bardzo długo.
Szczerze mówiąc, wiem już, że szkoda pieniędzy na inne środki na przebarwienia, próbowałam wielu i tylko cosmelan mi pomaga. Tylko.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:13   #600
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Ja robiłam maskę w grudniu, cos2 smarowałam się do końca lutego, bo na tyle mi wystarczył. Zachłystnęłam się chyba tym, jak wyglądałam i powrót plam wydawał mi się niemożliwy, myślałam, że taka cera zostanie mi na dłużej. Niestety, po wakacjach wróciły. Czy mniejsze? Trudno mi powiedzieć, mam dość problematyczną cerę, często pojawiają mi się krostki, po których zostają ślady, więc ciągle mam z czym walczyć. Od jakiegoś czasu smaruję się samym cos2 i wiem, że trudno mi będzie z tego zrezygować. Nawet kilkudniowa przerwa sprawia, że widzę różnicę i to dużą. Cos zwęża mi pory, likwiduje drobne zaskórniki i powoduje, że rzadziej pojawiają się nowe krostki, a jeśli już są - szybciej się goją. Traktuję go jako krem na noc i nakładany w małej ilości wystarcza naprawdę na bardzo długo.
Szczerze mówiąc, wiem już, że szkoda pieniędzy na inne środki na przebarwienia, próbowałam wielu i tylko cosmelan mi pomaga. Tylko.

Kurcze ,nie tyle chodzi mi o oszczędność, co o wieczne łuszczenie po cosm2.
Czy,używając cosmelanu tylko na noc ,następnego dnia jesteś czerwona i czy widać łuszczącą skórę.

Panicznie boję się wyjścia do pracy w fazie łuszczenia.Psychicznie nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godz.pod obstrzałem kilkunastu oczu .

Teraz mam miesiąc zwolnienia na zrzucenie skóry.Czekałam na ten moment pół roku.Po tym czasie marzy mi się powrót do pracy bez żadnych widocznych oznak
majstrowania przy twarzy.

Przeszłam piekło łuszczenia się w pracy.Miałam wrażenie,że koleżankę siedzącą naprzeciwko mdli od mojego widoku.Wydawało mi się,że wszyscy komentują mój wygląd.Istny koszmar br...Nigdy więcej takich stresujących sytuacji.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.