"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 20:05   #4021
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Mloda, Anusia, moze kiedys

Ishi, a aparat CI przypadkiem nie upadl?
fajny pomysl na kasetke
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:18   #4022
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość

Ishi, a aparat CI przypadkiem nie upadl?
fajny pomysl na kasetke

wlasnie nie, wczoraj jeszcze wszytsko gralo....moj tata mowi ze pewnie ze starosci ( 4 lata) i czestego uzywania sfiksowal....albo ma skubany gorszy dzien ;/ a za kasetke dziekowac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 20:58   #4023
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wlasnie nie, wczoraj jeszcze wszytsko gralo....moj tata mowi ze pewnie ze starosci ( 4 lata) i czestego uzywania sfiksowal....albo ma skubany gorszy dzien ;/ a za kasetke dziekowac
Mój poprzedni aparat też nagle (bez upadku, zalania itp) przestał łapać ostrość. Jakby ten obiektyw się przesuwał ale nie mógł zaskoczyć na złapanie ostrości.
Nie wiem czy dało się to naprawić bo kupiłam nowy. Ale mimo zmiany baterii i odstawienia go na kilka dni , tygodni nic mu się nie poprawiło.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 21:32   #4024
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ishi, Mloda fajne pomysły na kasetki! Chyba jutro pokombinuje coś z moją kolorówką, bo nic nie moge znaleźć jak się maluję Przeważnie najpierw wysypuję wszystko z kosmetyczek i wybieram co mi się przyda. A wtedy Zuza przychodzi się malować

Wybrałam się dzisiaj na zakupy i chciałam kupić jakieś ładne, żywe, kolorowe cienie, ale nic mi nie wpadło w oko. Potem pomyślałam o pigmentach ale panie i jeden pan w drogeriach nawet nie wiedzieli o co mi chodzi i do czego ja to chcę!
Tylko w internetowych sklepach one są? Ja nie mogę kupować tą drogą... Jestem zbyt niecierpliwaaaa Będą w Sephorze albo Douglasie? To chyba moje ostatnie deski ratunku

Za to na pocieszenie kupiłam sobie odżywkę do włosów i olejek rycynowy - też do włosów i brwi, bo zapuszczam. Jakieś trochę za cienkie mi się wydają

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Ishi z aparatem ja mam podobny problem, ale u mnie to wynika z nieumiejętnego obsługiwania się tym urządzeniem, czego o Tobie powiedzieć nie można

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Idę Kochane spać (a raczej do łóżeczka przed telewizorek ), życzę Wam cudownych snów i do jutra
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 22:58   #4025
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To kilka fotek
Kilka mam też w albumie prywatnym (ale musisz mnie mieć w zaprzyjaźnionych aby je zobaczyć)
Aaaa Przepięknie!! Kocham podróżować!! I zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Ishi, Mloda fajne pomysły na kasetki! Chyba jutro pokombinuje coś z moją kolorówką, bo nic nie moge znaleźć jak się maluję Przeważnie najpierw wysypuję wszystko z kosmetyczek i wybieram co mi się przyda. A wtedy Zuza przychodzi się malować

Wybrałam się dzisiaj na zakupy i chciałam kupić jakieś ładne, żywe, kolorowe cienie, ale nic mi nie wpadło w oko. Potem pomyślałam o pigmentach ale panie i jeden pan w drogeriach nawet nie wiedzieli o co mi chodzi i do czego ja to chcę!
Tylko w internetowych sklepach one są? Ja nie mogę kupować tą drogą... Jestem zbyt niecierpliwaaaa Będą w Sephorze albo Douglasie? To chyba moje ostatnie deski ratunku

Za to na pocieszenie kupiłam sobie odżywkę do włosów i olejek rycynowy - też do włosów i brwi, bo zapuszczam. Jakieś trochę za cienkie mi się wydają

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Ishi z aparatem ja mam podobny problem, ale u mnie to wynika z nieumiejętnego obsługiwania się tym urządzeniem, czego o Tobie powiedzieć nie można

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Idę Kochane spać (a raczej do łóżeczka przed telewizorek ), życzę Wam cudownych snów i do jutra
Hmm, a w inglotach patrzyłaś? Mają całkiem fajne żywe kolorki, i mają też fajne sypkie cienie. A jeśli Ci chodzi o inne pigmenty, to ja też nie wiem gdzie można znaleźć w Poznaniu
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 00:02   #4026
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu cudowne miejsca,bajecznie wręcz i to ciepełko
tzn u nas w Irl nie ma co narzekać na pogodę ostatnimi czasy ciiii oby nie zapeszyć!

Aniu właśnie siostra moja dziś wróciła z Pl i przywiozła mi cienie z Inglota 5 w kasetce i 6 sypkich-śliczne i super napigmentowane,zresztą wystarczy popatrzeć na Eweski cuda ! ona tworzy na Inglocie
no i zycze Ci bys wyrwala ,nawet jesli mialoby to byc z gardla dla Zuzi to co sie od Twego ex nalezy! dran jeden
niestety w tych sprawach sie nie orientuje
szukaj,pytaj,na pewno cos znajdziesz

Misia no widzisz,czesto nam sie wydaje patrzac z boku jak kogos takiego to czy tamto `boli` a przeciez moze
dziekuje za mile slowa
co u Ciebie??jak to wieczorne spotkanie?

Ishi fajny pomysl na kasetke a aparat zapewne swoje odsłużył.
kosmetyki te za free fajnie wygladaja,nie wiem jak beda sluzyc,poczekam na Twoja opinie

Olenko jak tam przygotowania do piątku??postep jakis zrobilas??

Marakujko a Tobie jak idzie?bo wiesz maj prawie się konczy

Fox nie ma sprawy
poczekaj i poslij jesli bedzie miejsce
a do tego czasu skoro córcia jest taka towarzyska to poslij ja do prywatnego
sama zajmij sie biznesikiem (swietnym zreszta )

Sysiu dodatki do całosci super
teraz tylko makijaz w granacie i heja na weselicho potupac
oj jak ja kocham wesela i ich specyficzny klimat

Bede uciekac juz spac
dobranoc lejdis!
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 05:55   #4027
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

hellołsik
latte dla wszystkich?
cale szczescie nie leje... ale niemilo jest!
juz mi sie marzy sloneczko!
milego dnia
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 08:02   #4028
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień dobry

No i dziś znowu pada :/ Wczoraj nie było źle, pochmurno, ale już nie padało, a dzisiaj znowu pada :/

Dziś mam w planach wybrać się na usg, ale to dopiero popołudniu, mam nadzieję, że nie trzeba sie wcześniej zapisywać, zreszta mój lekarz nic mi o tym nie mówił, ale się okaże
Porządki też muszę zrobić, okna miałam myć, ale jakoś od dłuższego czasu się nie da z powodu deszczu :/
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:33   #4029
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Bryyyyy

Zimno i leje- tzn teraz przestało, doslownie w tej chwili wiec ciiii zeby nie wywyołac wilka z lasu...

Gioseppe latte poprosze jak juz tak oferujesz

Anusia po napigmentowane cienie to Ty idz do Inglota- na pewno wydasz mniej niz w przykładowym Douglasie

Miska jak poszlo spotkanie?

Emalio dzwonie wczoraj do siostry
Ja: co robisz?
Ona: okna myje
Ja: jak to? Przeciez leje
Ona: i co z tego, zawsze jak je umyje to zaraz spada deszcz wiec co to za roznica czy w deszczu myje czy nie?


Marakuja
jak idzie praca? Pisałas ze juz wziełas sie za nastepny rozdział.... Raport poprosze
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:34   #4030
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

hej hej

Pytalam juz dziewczyn na mineralach, ale bardzo cenie Wasze rady wiec bede wdzieczna za wskazowki.

co zalozyc na plaze ale NIE kostium?

Mam juz na liscie lniane spodnie(ktorych nie mam w szafie) szorty i koszule-co jeszcze?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:39   #4031
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość

Yen narobiłas mi ochotę a ja ziemiaków nie mogę buuu :P
Uuu, a czemu ziemniaków nie możesz? Uczulenie?
Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość

Yen-Mniam mniam brzmi smaaaakowicie ta zapiekanka
Jest całkiem smaczna Ja ją z reguły robię z resztek w lodówce ;D
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To kilka fotek
Kilka mam też w albumie prywatnym (ale musisz mnie mieć w zaprzyjaźnionych aby je zobaczyć)
Kasiu, co za widoki Jej, jak mi tęskno za ciepełkiem i latem A Ty wyglądasz pięknie - promiennie i radośnie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda, przepis na sushi na zdjęciach dla Ciebie Mam nadzieję, że jakoś się w tym połapiesz Przepraszam za jakość zdjęć, jak zwykle nie umiem złapać ostrości w tym aparacie i są jakie są ale myślę, że dasz radę się doczytać
Całkiem fajnie ten przepis wygląda Może sama sie skuszę na cos takiego kiedyś


Tak w ogóle to dzień dobry
U mnie dziś mglisto, ale całe szczęście nie pada Wczoraj po południu to nawet sie wypogodziło - wyszło słoneczko i się cieplej zrobiło na tyle, ze wystawiłam choma na balkon na trochę

W ogóle to muszę Wam powiedzieć, ze fajne macie te blogi Żałuję, że nie mogę Was dodać jako znajome lub obserwowane, no chyba że założę konto na bloblo. Ale znając życie nawet jak założę, to będę zapominała do niego zaglądać

Uciekam popracować trochę

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
hej hej

Pytalam juz dziewczyn na mineralach, ale bardzo cenie Wasze rady wiec bede wdzieczna za wskazowki.

co zalozyc na plaze ale NIE kostium?

Mam juz na liscie lniane spodnie(ktorych nie mam w szafie) szorty i koszule-co jeszcze?
Fergi, a chcesz zasłonić całe ciało? Możesz jeszcze zrobić sobie sukienkę z pareo, w ogóle sukienki są fajne na plaże, albo spódnice i koszulki na ramiączkach do tego
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 08:43   #4032
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam się i ja
u nas w końcu przestało padać, ale Politechnika przysycha i chyba niestety od przyszłego tygodnia się już zajęcia zaczną więc zaczynam zbierać wiadra
gioseppe a jak w Krakowie? tam sytuacja nie wyglądała zbyt dobrze chyba?

Fergusson-ja na plażę uwielbiam przeróżne zwiewne tuniki ( najlepiej takie w stylu indyjskim )-do szortów, spódniczek a nawet same jak nie są jakieś oszałamiająco krótkie

Młoda
-u nas z myciem okien jest to samo-tylko się za to ktoś zabierze to najpóźniej na drugi dzień pada to samo dotyczy zresztą mycia samochodu

kurczę-nadrabiam Was i nadrabiam ale macie takie tempo, że chyba cały dzisiejszy dzień będę musiała wygospodarować na to

anusia-apropo sprawy o której pisałaś-jeśli ojciec nie płaci alimentów, zmył się gdzieś i nie masz z nim kontaktu to wiem, że na pewno możesz pociągnąć do odpowiedzialności jego rodziców, nasza znajoma była w podobnej sytuacji, tzn. jej syn się gdzieś stracił, alimentów nie płacił, matka się wkurzyła i pozwała dziadków dziecka i teraz muszą płacić, nawet nie trwało długo załatwienie tego z tego co pamiętam
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:44   #4033
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień Doberek
dawno się nie odzywałam, przepraszam
cały czas Was czytam, tyle chciałam napisać ale tego tyle natworzyłyście, że niestety nie dam rady

jedyne co pamiętam to:
Emalio jeszcze raz usłyszę takie gadanie z Twoich pięknych usteczek, to jak tam pojadę do Ciebie to Ci tyłek złoję
Ale z drugiej strony ja Cię doskonale rozumiem sama walczę ze sobą, ze swoimi kompleksami, nie potrafię wierzyć w siebie, czasem jest dobrze a czasem najchętniej zapadłabym się pod ziemię.Chyba my baby poprostu takie jesteśmy i chyba tego się zmienić nie da.

Dzisiaj uzmysłowiłam sobie jak wizaż się zmienił, może wyjdę na niemiłą ale nie o to mi chodzi, nie drażni Was wstawianie przez niektóre takich samym makijaży non stop?
Pamiętam jak ja się tu pojawiłam, raz wstawiłam makijaż w niebieskościach który mi nie wyszedł i chciałam go udoskonalić więc go poprawiłam i po jakimś czasie ponownie wstawiłam w tych samych kolorach. Zostałam zjechana za to
a teraz nic sobie z tego nie robi nie wiem z czego to wynika
nie miejcie mi tego za złe
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 08:55   #4034
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Fergusson-ja na plażę uwielbiam przeróżne zwiewne tuniki ( najlepiej takie w stylu indyjskim )-do szortów, spódniczek a nawet same jak nie są jakieś oszałamiająco krótkie
Tuniki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 09:09   #4035
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzieńdoberek Wszystkim
Ale miałam dzisiaj koszmary-najpierw jakieś wampiry mnie atakowały a nad ranem śniło mi się że musieli mi noge amputować-brrrrrrrr aż mnie zmroziło- stszne to było-od razu doceniłam zdrowie;
Ale optymizmem poleciałam na dzieńdobry
U mnie też szaro ale nie pada na szczęście bo nie wyrobie z dzieckiem kolejnego dnia w domu
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 09:15   #4036
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Hej Dziewczęta Kochane

Dzisiaj u Mnie przebija się słooooneeczkooo
Yen- Ja chętnie spróbuję zrobić tą zapiekankę , uuwielbiam ziemniaki w różnej postaci
Fergi- Ja też jestem za zwiewnymi tunikami , kooocham Je Na plaże są ideale! Zawsze na strój sobie taką wrzucam i heeeja Szorty też są dobre , spodnie lniane ponoć baardzo wygodne , ale nie stety nie wiem , nie posiadam takowych w szafie I tak jak pisała Yen , sukienki , spódnice
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 09:17   #4037
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

wlasnie tunika indian style bedzie chyba najlepszym pomyslem.. musze poszukac takich, widzialam online piekne, ale w polskich sklepach, wiec nawet nie wiem czy dojdzie gdybym zamowila online.

oto uroki mojej firmy.. z dnia na dzien dowiadujesz sie o wyjazdach:sciana:

a chce zaslonic.. chociaz troche ciala-beda ludzie w pracy i nie czulabym sie komfortowo w samym kostiumie.

Bylyscie moze w Sotogrande?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 09:23   #4038
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
wlasnie tunika indian style bedzie chyba najlepszym pomyslem.. musze poszukac takich, widzialam online piekne, ale w polskich sklepach, wiec nawet nie wiem czy dojdzie gdybym zamowila online.

oto uroki mojej firmy.. z dnia na dzien dowiadujesz sie o wyjazdach:sciana:

a chce zaslonic.. chociaz troche ciala-beda ludzie w pracy i nie czulabym sie komfortowo w samym kostiumie.

Bylyscie moze w Sotogrande?
a nie masz gdzieś w pobliżu jakiegoś sklepu indyjskiego? takich ciuszków najlepiej szukać w tego typu sklepach ja czasem jak wpadnę do takiego (w Gliwicach jest jeden genialny) to wszystkie pieniądze jestem tam w stanie zostawić
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:06   #4039
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalio, no zrobiłam postęp napisałam ramowy plan i przypomniałam sobie lektury xP. Dzięki za pamięć kochana

Yen, nie ale mam taką dietę która wyklucza ziemiory xP

No to ja spadam pomagać przy zawodach balonowych (Festiwal Wiatru)
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 10:25   #4040
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

cześć Dziewczyny

Dee, Emi akurat z inglota nie widziałam, ale mieli po prostu mało asortymentu dzisiaj się wybiorę po prostu do Inglota i tak się jeszcze na Duralinkę czaję

Asiu od jego rodziców to nawet nie byłoby z czego ściągać.. :/ jego ojciec ma nawet jeszcze zasądzone alimenty na dorosłą córkę. Ale myślę, że dam radę z tą sprawą

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Fergussonku a nie masz takiej jakiejś zwiewnej kolorowej sukienki? Albo może ktoś ze znajomych by Ci pożyczył taką tunikę czy sukienkę?
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:32   #4041
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

Marakujko a Tobie jak idzie?bo wiesz maj prawie się konczy
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Bryyyyy

Marakuja
jak idzie praca? Pisałas ze juz wziełas sie za nastepny rozdział.... Raport poprosze
Dziewczyny, co za czujność Dziękuję za pamięć Ja tu tylko na chwilkę, bo właśnie dziś jadę do Promotora z całym poprawionym 1 rozdziałem, opracowaniem części badania, które prowadziłam do magisterki rok temu i planem drugiego rozdziału. Jak mi go zatwierdzi (a pewnie tak ) to cały weekend spędzę na płodzeniu go No, poza niedzielą, bo w niedzielę absolutorium
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

Całkiem fajnie ten przepis wygląda Może sama sie skuszę na cos takiego kiedyś
Polecam, ja się zakochałam w sushi Tylko nie mogę jeść za dużo i za często, bo wtedy za szybko się nudzi
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:39   #4042
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

witajcie
kurcze przerosly mnie pierwszy raz przygotowania do urodzin
nie wiem co sie ze mna dzieje,ale wszystko jest dla mnie jak MUR
zakupy,zorganizowanie tego przyjecia ,koszmar jakis
musze jakas liste zrobic zakupow
ehhh ja zawsze sie strasznie przejmuje,by dobrze wypadlo,smakowalo i nie zabraklo
teraz robie pulpety w sosie z cebulka do kopytek na drugie danie i surowki
dobrze,ze chociaz krupnik wczoraj wieczorem ugotowalam

Sweet wiesz chyba nam apetyt rosnie w miare jedzenia,jesli chodzi o te makijaze
takie dzienniaki zwyklaki wiele z nas juz postrzega jako norme
lubimy zobaczyc cos odjechanego hehe
dziekuje za cieple slowa

Madzia tuniki,sukienki ,wszystko co zwiewne ,nawet widzialam takie super wieeelkgaśne chusty,ktore sie wiązało cudownie i powstawała sukienka
Ty to sie najezdzisz z ta firma w rozne zakatki swiata
wiem,ze to nie wczasy,ale ja bym tam taka prace chciala
nie bylam tam ,ale Hiszpanię bym z checia odwiedzila nawet zaraz
cudownie!zazdroszcze
cos wykombinujesz znajac Cie
a kiedy i na ile uciakasz od nas i Tz-ta??

Olu to sie ciesze,ze postep idzie,bo to juz jutro ,wiec kciuki trzymam!

Aniu koniecznie zjarzyj tam do Inglota,na pewno z pustymi rekoma nie wyjdziesz

u nas cudnie jest
a weekend ma byc cieply
teraz jest 18 stopni

posylam wiec tym co spragnione troche słonka!

Fox ,ale sen brrr

Mloda usmialam sie jak nic
co za siostra ma pomysly i z jakim poczuciem humorku podchodzi do tego

kurcze lece cos zjesc
i ...jakis plan strategiczny zrobic
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:40   #4043
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

a ja nigdy nie jadłam sushi ale widzę, że cieszy się sporym powodzeniem, może spróbuję... dzisiaj w każdym razie będę miała na obiadek fileciki smażone z mintaja czy tam pangi uwielbiam ryyyby
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:41   #4044
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Marakujko ciesze sie z takiego obrotu spraw u Ciebie
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:42   #4045
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

zaaajrzę Emilko na pewno musze zakupić coś nowego, bo juz nie mam się prawie czym malować na MM

u mnie też się robi ciepło : już prawie 20 stopni! w końcu wezmę Zuzę na porządny spacer i "buju buju"

Marakujka dasz radę trzymam kciuczki
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:46   #4046
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja sushi jadlam moze 2 razy
pycha i chetnie bym nauczyla sie je robic

Madzia oto gdzie bedziesz farciaro
http://translate.google.com/translat...ategory/4.html

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-05-20 o 10:53
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:48   #4047
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

zazdroszczę Wam tego słonka dziewczyny
narobiłyście mi smaka na jakąś rybkę sushi kiedyś jadłam ale mam dwie lewe ręce do samodzielnego wyrabiania takich cudów więc do robienia się nie zabieram
dzisiaj w ramach lenistwa ( i tego, że ze względu na wolne zrobili ze mnie kucharza) serwuję młode ziemniaczki z zielona cebulka do tego sadzone jajeczko i ogórek kiszony

Anusia-kurczę to kiepska sprawa jak z rodziców się nie będzie dało zedrzeć...chociaż ta znajoma tez jest w kropce bo kasy tyle nie ma a alimenty zasądzili spore, ale tak czy siak musi płacić, wiec się co chwilę zadłużają... trzymam za Ciebie kciuki-na pewno dasz radę trzeba walczyć o swoje
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:50   #4048
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emi ale mi nie chodzi o dzianniaki zwyklaki tylko o konktetny wyraźny makijaż
to tak jakbyś co tydzień wklejała np ten chiński znak albo ja ten akwariowy tylko bym dodała ze dwie łuski, o to mi chodzi

A co do imprezy to możesz mnie zatrudnić uwielbiam organizować imprezy, wymyślać menu, gotować, szykować i cieszyć oko jak wszystkim smakuje
w tą sobotę organizuję mamie, dziś czekają mnie mega zakupy
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:52   #4049
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

sweet to dawaj tu czym predzej
na piatek rano !
ja w sumie nie tak dlugo jaj Ty tu jestem,nie wiem jak bylo kiedys
ale wiem teraz o co Ci chodzi
poczekam na zdanie dluzej zasiedlonych na MM
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 10:54   #4050
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Dzisiaj uzmysłowiłam sobie jak wizaż się zmienił, może wyjdę na niemiłą ale nie o to mi chodzi, nie drażni Was wstawianie przez niektóre takich samym makijaży non stop?
Pamiętam jak ja się tu pojawiłam, raz wstawiłam makijaż w niebieskościach który mi nie wyszedł i chciałam go udoskonalić więc go poprawiłam i po jakimś czasie ponownie wstawiłam w tych samych kolorach. Zostałam zjechana za to
a teraz nic sobie z tego nie robi nie wiem z czego to wynika
nie miejcie mi tego za złe
Hmm, no ja jestem tu od niedawna więc nie wiem jak było wcześniej.
Ale mnie natomiast wkurza trochę to, że są takie osoby które piszą: "Nie podoba mi się" - bo to nic nie wnosi. Oczywiście, że nie każdemu się musi wszystko podobać, ale chyba dobrze jest napisać co konkretnie się nie podoba prawda? Albo też :"Nie podoba mi się bo to nie moje kolory" - przecież nie chodzi o to, żeby oceniać makijaż przez pryzmat własnej osoby? Przynajmniej ja tak rozumiem ideę MM

Ok to ponarzekałam sobie :P Ale na szczęście osób, które tak robią jest bardzo mało, a od większości można usłyszeć wiele cennych rad
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.