Guerlain - kolorówka część IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 12:25   #4381
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ola nie fajne są, pociemniaja i są mocno brokatowe, stare nie były takie drobinowe
no to po zakupach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:44   #4382
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Powąchaj jeszcze raz... Może po prostu odsuwasz te myśli do siebie i wmawiasz sobie, że to jednak nie zapach spalonej gumy
Ja nawet nie wiedziałam że w poprzednich kuleczkach był puszek zamiast gąbeczki ale z mojego opakowania wydobywa się tylko przyjemny zapaszek fiołkowy a gumy nic a nic nie czuję
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 13:48   #4383
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
ja jestem zła ,bo moje meteoryty śmierdzą tą gąbką( jak stara spalona guma).Kupiłam kiedyś na lotnisku miniaturki i też tak śmierdziały ,bo miały podobną gąbeczkę.Powiem szczerze,że gdybym wiedziała,że juz nie pachną tak ładnie to bym ich nie kypiła. Czuję się oszukana przez Guerlain.
Ja mam moje pierwsze meteoryty 01 i pachną fiołkami równie intensywnie jak róż Blush 4 Eclats. Ale może wcześniej pachniały jeszcze intensywniej.
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 13:49   #4384
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Ja mam moje pierwsze meteoryty 01 i pachną fiołkami równie intensywnie jak róż Blush 4 Eclats. Ale może wcześniej pachniały jeszcze intensywniej.
Ale masz lateksową gąbkę czy puszek?
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 13:55   #4385
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Ale masz lateksową gąbkę czy puszek?
Coś białego, o takiego http://alejka.pl/guerlain-meteorites...0g-1-05oz.html. Niedawno kupowałam, jeśli to jest ta starsza gąbka to znaczy, że można ją jeszcze gdzieś upolować
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 14:20   #4386
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ola nie fajne są, pociemniaja i są mocno brokatowe, stare nie były takie drobinowe
Hmm, ja mam dokładnie odwrotne odczucia. Beige Chic są jednymi z niewielu kulek, których nie kupiłam w pełnowymiarowym opakowaniu, miałam tylko lotniskową miniaturkę. Dla mnie właśnie Beige Chic był 'samym brokatem'.
W Teint Dore brokatu nie widzę wcale. Owszem pociemniają, ale ja ze swoich wyjęłam najciemniejsze kulki i jest ok.
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 16:41   #4387
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Hmm, ja mam dokładnie odwrotne odczucia. Beige Chic są jednymi z niewielu kulek, których nie kupiłam w pełnowymiarowym opakowaniu, miałam tylko lotniskową miniaturkę. Dla mnie właśnie Beige Chic był 'samym brokatem'.
W Teint Dore brokatu nie widzę wcale. Owszem pociemniają, ale ja ze swoich wyjęłam najciemniejsze kulki i jest ok.
W Beige Chic nie ma brokatu w ogóle. Większość kulek jest matowych, niewielka ich liczba satynowa, perlista. Ale bez brokatu.
Dziwne.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 16:55   #4388
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ola nie fajne są, pociemniaja i są mocno brokatowe, stare nie były takie drobinowe
Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Hmm, ja mam dokładnie odwrotne odczucia. Beige Chic są jednymi z niewielu kulek, których nie kupiłam w pełnowymiarowym opakowaniu, miałam tylko lotniskową miniaturkę. Dla mnie właśnie Beige Chic był 'samym brokatem'.
W Teint Dore brokatu nie widzę wcale. Owszem pociemniają, ale ja ze swoich wyjęłam najciemniejsze kulki i jest ok.
Mam takie same doświadczenie jak Laurie77 - dla mnie stare Beige Chic 03 tez były bardziej brokatowe od Teint Dore 03 (co nie znaczy, że BC nie lubię, bo ten żółtawy brokacik bardzo ładnie wtapia się w moją skórę i jest idealny latem lub kiedy jest cieplejsze swiatło na dworze).
W Teint Dore są drobne migoczące drobinki rozświetlające, ale same kuli są dużo bardziej matujące od BC. Przyciemniają lub ocieplają cerę (w zalezności od koloru karnacji) i są o wiele bardziej uniwersalne od BC - mozna je aplikować zimą w chłodnym świetle.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
W Beige Chic nie ma brokatu w ogóle. Większość kulek jest matowych, niewielka ich liczba satynowa, perlista. Ale bez brokatu.
Dziwne.
Byc może to znów zalezy od cery, jej kolorytu i sposobu w jaki "wtapiają" się w skórę te błyszczące drobinki skoro sa tak rozbieżne stanowiska
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 17:15   #4389
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Byc może to znów zalezy od cery, jej kolorytu i sposobu w jaki "wtapiają" się w skórę te błyszczące drobinki skoro sa tak rozbieżne stanowiska
Pojęcia nie mam
Ja w moich brokatu nie widzę, na pewno po aplikacji dają subtelne rozświetlenie i do bombki daleko, daleko...

A z innej, też kulasowej, beczki. Gapię się dziś na mój lakier do paznokci, gapię... i olśnienie Toż to kolor opakowania nowych kulasów!
Dowód w załączeniu. Jeśli Guerlain miałby zielony lakier włączyć do kolekcji, to powinien wyglądać tak, jak limitka Catrice Out of Space
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (111,4 KB, 49 załadowań)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 17:35   #4390
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ola nie fajne są
Mam dokładnie takie samo zdanie, jak Nielot
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam
Ja w moich brokatu nie widzę, na pewno po aplikacji dają subtelne rozświetlenie i do bombki daleko, daleko...
Ja powiem wiecej - Nuit matują moja buzię - przypudrowałam się nimi w wciągu dnia i buzia przesatała mi się świecić i do końca dnia już taka była
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-26 o 17:59
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 17:55   #4391
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam
Ja w moich brokatu nie widzę, na pewno po aplikacji dają subtelne rozświetlenie i do bombki daleko, daleko...

A z innej, też kulasowej, beczki. Gapię się dziś na mój lakier do paznokci, gapię... i olśnienie Toż to kolor opakowania nowych kulasów!
Dowód w załączeniu. Jeśli Guerlain miałby zielony lakier włączyć do kolekcji, to powinien wyglądać tak, jak limitka Catrice Out of Space
faktycznie fajny kolor (i piekne paznokcie, nie tylko perfekcyjny manicure, ale tez bardzo ładna płytka )

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja powiem wiecej - Nuit matują mija buzię - przypudrowałam się nimi w wciągu dnia i buzia przesatała mi się świecić i do końca dnia już taka była
o i taka informacja mnie bardzo cieszy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 18:04   #4392
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
faktycznie fajny kolor (i piekne paznokcie, nie tylko perfekcyjny manicure, ale tez bardzo ładna płytka )

Lakiery to moje hobby, ale na odwyku jestem Przerzuciłam się na inne kosmetyki kolorowe, co wcale tańsze nie jest
A co do perfekcyjności - polecam czystym acetonem i małym pędzelkiem -języczkiem z Sephory ze sztucznego włosia, wyrównać nierówne malowanie i zmyć to, co niepotrzebne, a dopiero potem nałożyć top coat! Metoda znaleziona w necie, sprawdza się doskonale!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:06   #4393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o i taka informacja mnie bardzo cieszy
No tak, ale to może być kwestia cery i podkładu, na innych może być inaczej.
A testowałam je na Perfection Lumiere.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:21   #4394
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Być może ta limitowanka ma więcej kulek, bo te pomarańczowe są mniejsze niż standardowo... Ja też mam 1 srebrną kulkę, bo resztę wyjęłam... Nie mniej jednak w ręku miałam 4 opakowania tegorocznej limitowanki i w każdym z nich było po mniej więcej 10 kulek, więc trochę dziwne, że masz 1 srebną kulkę- to jakieś wybrakowane opakowanie...;/

Ostatnio limitowane kulki wychodzą jedynie na Boże Narodzenie... ale może coś się pojawi nowego w innym terminie....
Moja limitowanka ma 68 kulek w tym 20 srebrnych tak więc jak widać nie ma reguły z tymi meteorkami.
Pomimo tylu srebrnych kuleczek u mnie efekt wcale nie jest brokatowy tylko taka delikatna poświata na buzi i wygląda ślicznie, to moje pierwsze meteorki i jak tylko dostanę kupon z D. za punkty biegnę po następne.
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:23   #4395
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Moja limitowanka ma 68 kulek w tym 20 srebrnych tak więc jak widać nie ma reguły z tymi meteorkami.
Pomimo tylu srebrnych kuleczek u mnie efekt wcale nie jest brokatowy tylko taka delikatna poświata na buzi i wygląda ślicznie, to moje pierwsze meteorki i jak tylko dostanę kupon z D. za punkty biegnę po następne.
A mnie się wydaje, ze ktoś grzebal w Twoich kulkach zanim je kupiłaś. Bo 20 kulek srebrnych nie powinno być, skoro we wszystkich jest ok. 10.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:35   #4396
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Moja limitowanka ma 68 kulek w tym 20 srebrnych tak więc jak widać nie ma reguły z tymi meteorkami.
Pomimo tylu srebrnych kuleczek u mnie efekt wcale nie jest brokatowy tylko taka delikatna poświata na buzi i wygląda ślicznie, to moje pierwsze meteorki i jak tylko dostanę kupon z D. za punkty biegnę po następne.
Z moje doświadczenia wynika, że mniej więcej kulek jest 67-69 i w perles de nuit tych kulek srebrnych jest ok 10 ( +/- 2 )... I moim zdaniem formuła powinna być zachowana... bo skoro w każdym opakowaniu są inne proporcje to jest to trochę bez sensu... Wydaje mi się, że każdy kolor ma jakąś formułę- proporcję kulek, która ma dawać jakiś tam konkretny efekt. Być może ktoś sobie 10 kulek srebrnych podmienił na inne...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 06:35   #4397
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo zdanie, jak Nielot


Ja powiem wiecej - Nuit matują moja buzię - przypudrowałam się nimi w wciągu dnia i buzia przesatała mi się świecić i do końca dnia już taka była
Moją też matują, buzia jest cudna po nich, podsumowując moim zdaniem są świetne do całej twarzy, a pszczoły tylko na kości policzkowe. Nuity bardziej mi się spodobały mi się niż klasyczne, bo dodatkowo moja twarz jest jak po fotoshopie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 07:52   #4398
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

jestescie STRASZNE straszne straszne niby mnie nie krecily, a teraz im wiecej czytam tym bardziej je chce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 08:45   #4399
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jestescie STRASZNE straszne straszne niby mnie nie krecily, a teraz im wiecej czytam tym bardziej je chce
Też ich nie chciałam, a teraz jak mam to je kocham, jak dla mnie są najlepsze :p
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 14:03   #4400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Moją też matują, buzia jest cudna po nich, podsumowując moim zdaniem są świetne do całej twarzy, a pszczoły tylko na kości policzkowe. Nuity bardziej mi się spodobały mi się niż klasyczne, bo dodatkowo moja twarz jest jak po fotoshopie.
Czyli dobrze piszę, ze ejdnak matowia, bo nie tylko mnie. Ja własnie po całej buzi jade nimi delikatnie Klasyczne mi jakos nie matowiły, tylko wzmagały świecenie.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jestescie STRASZNE straszne straszne niby mnie nie krecily, a teraz im wiecej czytam tym bardziej je chce
To samo mniej wiecej pisałam, nim się sama skusiłam na kulki - nie ma rady, musisz je nabyc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 16:23   #4401
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jestescie STRASZNE straszne straszne niby mnie nie krecily, a teraz im wiecej czytam tym bardziej je chce
Kupuj, nie pożałujesz

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Moją też matują, buzia jest cudna po nich, podsumowując moim zdaniem są świetne do całej twarzy, a pszczoły tylko na kości policzkowe. Nuity bardziej mi się spodobały mi się niż klasyczne, bo dodatkowo moja twarz jest jak po fotoshopie.
Zgadzam się w zupełności Boskie są
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:15   #4402
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

mnie kusiły okrutnie, tym bardziej, że wszystkie kulasy jakie miałam wydałam, ale.. kiedy zobaczyłam zdjęcie na temptalii odrzuciły mnie zupełnie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:06   #4403
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Też ich nie chciałam, a teraz jak mam to je kocham, jak dla mnie są najlepsze :p

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
mnie kusiły okrutnie, tym bardziej, że wszystkie kulasy jakie miałam wydałam, ale.. kiedy zobaczyłam zdjęcie na temptalii odrzuciły mnie zupełnie
ooo tak do mnie mow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:10   #4404
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość



ooo tak do mnie mow
Powiem, że teraz po kilkukrotnym użyciu stwierdzam, że jednak szału nie ma... jakoś tak nie wiem... zdecydowanie wolę inne moje kulaski...ale tak z sentymentu zostawiłam sobie połowę w oryginalnym opakowaniu
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 18:14   #4405
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość



ooo tak do mnie mow
il - to Ty do mnie mów, że na temptalii znów przegięcie ze zdjęciami, dlatego tak gipsowo-połyskujące lico Krystynowe mi się zdaje
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:59   #4406
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Z moje doświadczenia wynika, że mniej więcej kulek jest 67-69 i w perles de nuit tych kulek srebrnych jest ok 10 ( +/- 2 )... I moim zdaniem formuła powinna być zachowana... bo skoro w każdym opakowaniu są inne proporcje to jest to trochę bez sensu... Wydaje mi się, że każdy kolor ma jakąś formułę- proporcję kulek, która ma dawać jakiś tam konkretny efekt. Być może ktoś sobie 10 kulek srebrnych podmienił na inne...
W takim razie na pewno ktoś grzbał, pewnie Panie z S. lub "ktoś" nie potrzebowały tylu srebrnych. Jeśli tak było to jest to obrzydliwe bo kupując na all mozna spodziewać się wszystkiego ale w perfumerii
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:40   #4407
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
W takim razie na pewno ktoś grzbał, pewnie Panie z S. lub "ktoś" nie potrzebowały tylu srebrnych. Jeśli tak było to jest to obrzydliwe bo kupując na all mozna spodziewać się wszystkiego ale w perfumerii
Najwyraźniej tak... i to jest straszne!!!
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:57   #4408
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
W takim razie na pewno ktoś grzbał, pewnie Panie z S. lub "ktoś" nie potrzebowały tylu srebrnych. Jeśli tak było to jest to obrzydliwe bo kupując na all mozna spodziewać się wszystkiego ale w perfumerii
Milili, a w której Sephorze kupowałaś, jeśli można zdradzić taką informację ?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:38   #4409
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczyny! Widze ze tu megaspecjalistki od meteorytow urzędują Tak wiec mam male pytanie: zakupilam wersję swiateczną kuleczek i teraz sie waham... A to dlatego, ze babka w perfumerii powiedziala mi ze to sa te same kuleczki co stare meteoryty nr 02 TYLKO W NOWYM OPAKOWANIU! I teraz nie wiem czy nie zwrocic, bo te swiateczne wydaja sie duzo bardziej połyskliwe.. Co radzicie?
Erin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 21:45   #4410
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Erin Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Widze ze tu megaspecjalistki od meteorytow urzędują Tak wiec mam male pytanie: zakupilam wersję swiateczną kuleczek i teraz sie waham... A to dlatego, ze babka w perfumerii powiedziala mi ze to sa te same kuleczki co stare meteoryty nr 02 TYLKO W NOWYM OPAKOWANIU! I teraz nie wiem czy nie zwrocic, bo te swiateczne wydaja sie duzo bardziej połyskliwe.. Co radzicie?
Jeśli wyglądaja tak jak zdjęciach reklamowych, to zwracać nie masz po co.
Jak jak kupowałam te meteoryty świateczne to mi babka tez walnęła taka pieśń, że to to samo co w stałej ofercie, tylko ze w innym opakowaniu. Nawet z nią nie polemizowałam, tylko kazałam aby mi dała światecznę, bo chę dokładnie TE Głupota babek z S. czasami nie ma końca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-11-29 o 21:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.