Kupujemy BB Creamy IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 22:38   #1501
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Przypominam o maseczkach

Missha Ampule Mask Vita-C, orientacyjnie 2,40zł/5g, do wzięcia 7x5g
- brzozka88 - 25g
- kami007 - 10g
- laedere - 10g
- Chandrika - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g, do wzięcia 7x5g
- _Enea_ - 10g
- nobrit - 5g
- Tatoonka - 10g
- Chandrika 10 g
- katniewojt - 15g
- laedere - 5g

Dotarł Yedam Firming Cream
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:53   #1502
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Też jestem wkurzona, że nie dostałam jeszcze reszty swojego zamówienia. Na rzeczy, które zamówiłam, czekam od listopada/początku grudnia. Zastanawiam się tylko, czy zgłoszenie tego do adminów cokolwiek da, w sensie, czy oni pomagają w takich sprawach Ania na wizaż nie wchodzi (przynajmniej się nie loguje), nie wiadomo, czy paczki są wysyłane czy nie, jeśli przychodzą to nie z całością zamówienia, a u Ani jest naprawdę dużo naszych pieniędzy. Ta niewiedza jest najgorsza
Zgloszenie da. Na Perfumach bylo kilka takich sytuacji, ze dwie nawet z dużą kasą i wszystko dobrze się skończylo( w sumie przez takie afery powstalo podforum zakupowe).
Jak się nie da rozwiązać sprawy po pokojowemu niestety jedynym wyjściem jest zgloszenie na policję.Niestety dla Ani
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:08   #1503
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Masz rację. Sprawy jednak zaszły za daleko.
Jeszcze te wysyłki jakoś dobrze rokowały, ale teraz stanęło zupełnie i nie ma nic nowego w arkuszu.

Nie giną, ale raz na jakiś czas jednak się zdarza.

Ale mnie dzisiaj Mizon wkurzył.
WTF? Wystawiają towar, a fizycznie go jeszcze nie mają
Ja dostalam przesylke chociaz nie jestem wpisana w arkuszu wysylkowym.

co do Mizona, to niestety u nich jest malo solidnie...
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 06:14   #1504
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Obraziła? Ma tyle naszych pieniędzy i się obraziła? Nawet tak nie żartuj. Jutro wystukam jakąś wiadomość ładną do Agi i postaram się zacząć działać jakoś w tym kierunku, bo zaczynam przestawać wierzyć w jej chorobę... Wysyła paczki a nie może wejść nawet tutaj? No bez jaj... Nie jest nam winna 10zł

No wreszcie Lejdi dotarła do Ciebie powaga sytuacji. Szkoda mi Ciebie, że tak zawzięcie ją broniłaś, a sama też jesteś na lodzie jak my wszyscy (narazie). Chyba czas już określić dokładny termin i działać.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 06:55   #1505
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Oj tak, broniłam jej, bo myślałam, że faktycznie czuje się zobowiązana względem nas, ale teraz dotarło do mnie, że jednak nie. Nie będę się patyczkować, bo Anka ma chemię, czy tej chemii nie ma, nie wiem... Napiszę do Agi, jej adres mamy w razie czego, telefon też (choć nic to nam nie daje), więc może nie jesteśmy tak całkiem na przegranej pozycji. Jedynym problemem jest to, że Ania nie jest organizatorką, ale przecież ten wątek jest na tyle często odwiedzany, że na pewno ktoś z "góry" widział co się tutaj dzieje i mimo tego nie zamknął tego wątku.

Nie mam zamiaru czekać dłużej aż się odbrazi i zacznie znowu łaskawie wysyłać nam po jednym kosmetyku... Jeszcze ja jestem mało poszkodowana, ale jak widziałam w arkuszu dziewczyny, które wpłaciły jej po 200-300zł i nie dostały nic to aż mi się słabo zrobiło... Na ich miejscu już dawno bym poszła z tym na policję, bo to nie mała suma. Mam nadzieję, że ktoś wreszcie zrobi z tym porządek
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 07:46   #1506
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jeszcze ja jestem mało poszkodowana, ale jak widziałam w arkuszu dziewczyny, które wpłaciły jej po 200-300zł i nie dostały nic to aż mi się słabo zrobiło...
Wszystkie jesteśmy tak samo poszkodowane i nie ma sensu mówić kto bardziej, bo więcej zapłacił. Nikt pieniędzy na ulicy nie znajduje. Ta suma, którą wpłaciłam (mam niedopłatę ale to nieprawda) jest dla mnie bardzo dużą kwotą i podobnie może odczuwać osoba która wpłaci tylko (aż) 20zł etc.

Dlatego uważam, że powinniśmy powoli czytać co w takiej sytuacji można zrobić. Na prawie się nie znam więc nie wiem jak wyglądała by sprawa po powiadomieniu policji ale na razie bym się z tym wstrzymała (informację mozna zbierać - mam na myśli działanie). Ale do administratorów strony już bym to zgłosiła tylko nie wiem czy oni mogą coś w takiej sytuacji poradzić. Wie ktoś czy coś podobnego miało miejsce na innych rozbiórkach i jak się to skończyło?
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 07:48   #1507
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Napisałam PW do AgiZ. Pozostaje nam czekać na odpowiedź
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 09:32   #1508
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dwa dni nie byłam na wątku i taka zmiana. Widzę, że zmieniłyście zdanie co do „choroby” Ani. A tak na mnie naskoczyłyście, że ośmieliłam się powiedzieć swoje zdanie w tej sprawie, że paczki to może "wysyłać", a wejść na forum i napisać jedno zdanie to już nie.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:47   #1509
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość

Dlatego uważam, że powinniśmy powoli czytać co w takiej sytuacji można zrobić. Na prawie się nie znam więc nie wiem jak wyglądała by sprawa po powiadomieniu policji ale na razie bym się z tym wstrzymała (informację mozna zbierać - mam na myśli działanie). Ale do administratorów strony już bym to zgłosiła tylko nie wiem czy oni mogą coś w takiej sytuacji poradzić. Wie ktoś czy coś podobnego miało miejsce na innych rozbiórkach i jak się to skończyło?

Napisałam wyżej. Na innych rozbiórkach mialo miejsce. Da się zrobić. Do administratorow forum trzeba zgłosić. Potem, jesli nie da się po dobroci rozwiązać sprawy w określonym przez nas z gory terminie, pozostaje zgłoszenie sprawy na policję. Pozew zbiorowy- wyłudzenie.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:50   #1510
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, czy ta osoba już zapłaciła Ci za Mishhę? Jeśli ona jej tak bardzo nie chce, to tutaj byłaby chętna na nią
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:51   #1511
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
dobrze, że jeszcze wypłata nie przyszła, nie będzie mnie korciło, zeby się jednak rzucic na pełne opakowanie
chyba, że ktoś chciałby połówkę albo np ćwiartkę któregos z tych, które wymieniłam? nie mam wagi aptekarskiej, ale dałoby chyba radę podzielić to po równo taką strzykawką - dozownikiem do syropów, wygotowaną oczywiście - używałam takich do miksowania kosmetyków

zaproponowałabym algi albo papaję, jesli na którys z tych znalazłyby się chętne
Ja bym była zainteresowana algami i trawą. Trawę nawet sobie zamówiłam, ale coś zamówienie przepadło - nie wiem dlaczego. Jeżeli nie jesteś trawą zainteresowana to kupię sobie całą. Natomiast algi sobie możemy na pół rozebrać
Widać, że do mnie wypłata przyszła ;/ (tragedia, powinniśmy mieć jakiś opiekunów prawnych stopujących nas w tych zakupach)

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-06-30 o 10:02
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 10:01   #1512
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Earth, a byłabys zainteresowana algami w ilości 50g, tzn ćwiartką? Bo pozgłaszały mi się dziewczyny z innego forum (prywatnego) na którym piszę i z alg akurat tyle zostało. Trawy nie rozbierałysmy, ale w zależnosci od tego, czy wolałabys całą czy mniej, mogę też to zrobic
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:41   #1513
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Pewnie, że tak. Piszę się na tę ćwiartkę. Trawę chyba kupię sobie całą bo właściwie nie mam żadnego kremu na noc obecnie.

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-06-30 o 10:45
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:46   #1514
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ok to dopisałam Cię do ćwiartki ale zamówienie będę robic koło 10 lipca, jesli Ci to nie przeszkadza ( z powodów urlopowych)
tą trawę będziesz zamawiac osobno czy ja mam ją zamawiac i wysłac razem z algami?
Odewę się za parę dni jaki poprzeliczam ile za cwiartkę i wysyłkę wyjdzie
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:48   #1515
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Ok to dopisałam Cię do ćwiartki ale zamówienie będę robic koło 10 lipca, jesli Ci to nie przeszkadza ( z powodów urlopowych)
tą trawę będziesz zamawiac osobno czy ja mam ją zamawiac i wysłac razem z algami?
Odewę się za parę dni jaki poprzeliczam ile za cwiartkę i wysyłkę wyjdzie
Właśnie sobie zamówiłam trawę Nie odmówiłam sobie dodatkowo zakupienia mydła..
Oczywiście pasuje mi 10 lipca. Jak coś to proszę o prv przypominający z nr rachunku i kwotą do rozliczenia
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:51   #1516
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ok
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:26   #1517
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

zyggmusiu prose Cie o wysylke paczki
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:29   #1518
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Napisałam PW do AgiZ. Pozostaje nam czekać na odpowiedź
No to czekamy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:35   #1519
Do_La
Raczkowanie
 
Avatar Do_La
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Zygmus proszę o wyjaśnienia . Nadal czekam na produkty pełnowymiarowe i nie tylko , które były zamawiane jakiś czas temu. Kwota wpłacona na konto podane przez Ciebie nie jest mała.
Dziwne dla mnie jest to ,że dwa kremy zamawiane na prezent ( nie są w ogóle uwzględnione w arkuszu) dotarły do mnie w przeciągu miesiąca w dwóch przesyłkach, a pozostałe dalej czekają, tylko nie wiem na czym stoję( zaginęły, nie ma w ofercie?).
Prosiłam o rozliczenie do kończ czerwca ... zwrot pieniędzy albo kosmetyki.
Będę wdzięczna za informację, jeżeli nie chcesz logować się na forum to w inny sposób (kontakt do mnie posiadasz).
Do_La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 18:48   #1520
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
zyggmusiu prose Cie o wysylke paczki
Cytat:
Napisane przez Do_La Pokaż wiadomość
Zygmus proszę o wyjaśnienia . Nadal czekam na produkty pełnowymiarowe i nie tylko , które były zamawiane jakiś czas temu. Kwota wpłacona na konto podane przez Ciebie nie jest mała.
Dziwne dla mnie jest to ,że dwa kremy zamawiane na prezent ( nie są w ogóle uwzględnione w arkuszu) dotarły do mnie w przeciągu miesiąca w dwóch przesyłkach, a pozostałe dalej czekają, tylko nie wiem na czym stoję( zaginęły, nie ma w ofercie?).
Prosiłam o rozliczenie do kończ czerwca ... zwrot pieniędzy albo kosmetyki.
Będę wdzięczna za informację, jeżeli nie chcesz logować się na forum to w inny sposób (kontakt do mnie posiadasz).
Dziewczyny czytałyście ostatnio co się dzieje... nie chcę was straszyć ani nic ale wątpię czy prośby coś dadzą w tej chwili... nie tylko wy macie problem. Zdaje się, ze wszystkie mamy i to poważny.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-06-30 o 18:49
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:15   #1521
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

kurczę a ja nawet nie mam jak sprawdzić co właściwie od Ani powinno do mnie dojść, bo sobie nigdzie nie zapisałam, a to było zamówienie nr 10 i w arkuszu nie mam do niego dostępu. Pamiętam tylko, że krem chyba w czerwonej papryczce ale nie pamiętam czy pół czy mniej i że BB krem ze ślimakiem - reszty ani nawet cen w przybliżeniu nie jestem w stanie sobie przypomnieć, więc cóż - jeśli kiedyś do mnie dotrą to będę miała niespodziankę. Nadal mam nadzieję, że istnieje jakieś logiczne wyjaśnienie całej sytuacji, chociaż faktycznie wygląda to coraz gorzej
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:02   #1522
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dobrze, ze się w końcu zdecydowałyście na zgłoszenie tego do Agi. Ja mam u Ani jakies 40-50 zł - ale to ciężko zarobione pieniądze. Nie wyobrażam sobie, żeby to puścić w niepamięć. Ciekawe jaka to suma po zebraniu nas wszystkich, 1tys zl ? mniej wiecej?
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:17   #1523
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny, liczę na wasza pomoc Mam bardzo jasna cerę i kolorystycznie Missha #13 jest dla mnie idealna, jedyny minus to suche skórki możecie mi doradzić jakie inne BB maja tak jasne odcienie? Poszperalam trochę w necie i znalazłam Skinfood Red Bean, Epoux Lovely Skin oraz Elemong, który do mnie leci coś jeszcze polecacie?
__________________
razem od 10.09.2005r.
"Wolna czy zajęta to jest toaleta, a nie kobieta!" - M.G.

meitsa-no-sekai.blogspot.com
Blog o lakierach, zielonej herbacie, koreańsko-japońskich i eko kosmetykach
25.06 Kanebo wycofuje niebezpieczne dla zdrowia kosmetyki wybielające
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:47   #1524
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Dobrze, ze się w końcu zdecydowałyście na zgłoszenie tego do Agi. Ja mam u Ani jakies 40-50 zł - ale to ciężko zarobione pieniądze. Nie wyobrażam sobie, żeby to puścić w niepamięć. Ciekawe jaka to suma po zebraniu nas wszystkich, 1tys zl ? mniej wiecej?
Znacznie więcej, ja i kmb to już spory rachunek na kilka stówek
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 08:10   #1525
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, napisz proszę na jakim etapie jest rozbiórka Elemonga, Mizona Watermax i Lioele drops? Dzisiaj wyjeżdżam w dzicz bez szans na net przez 2 tygodnie, a nie chcę w żaden sposób blokować rozbiórki. Tak jak ustalałyśmy, prosiłam o wszystko w 1 przesyłce, na razie mam u Ciebie uregulowane podstawowe płatności (bez przesyłki i opakowań). I tak się zastanawiam, czy może jeszcze coś nadpłacić, czy to za dużo Ci namiesza? I czy jak już wrócę, to może będzie u Ciebie wszystko dla mnie łącznie z Orientaną (trawa+żeńszeń)? I wtedy połączyć wszystko w jedną paczkę? Napisz proszę jak będzie dla Ciebie najwygodniej.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:05   #1526
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Meitsa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, liczę na wasza pomoc Mam bardzo jasna cerę i kolorystycznie Missha #13 jest dla mnie idealna, jedyny minus to suche skórki możecie mi doradzić jakie inne BB maja tak jasne odcienie? Poszperalam trochę w necie i znalazłam Skinfood Red Bean, Epoux Lovely Skin oraz Elemong, który do mnie leci coś jeszcze polecacie?
a moze skin79 oriental gold? Tylko koniecznie ten zloty, bo jest jasniejszy niz fioletowy.
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:09   #1527
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Aga na razie nic nie odpisała, ale to pewnie dlatego, że nie loguje się na forum. Pewnie wypoczywa Więc pozostaje czekać. Jak tylko mi odpisze to dam Wam znać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:26   #1528
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
a moze skin79 oriental gold? Tylko koniecznie ten zloty, bo jest jasniejszy niz fioletowy.
zapomnialam jeszcze o BRTC jasmine water i skinfood ginko green.
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:23   #1529
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Aga na razie nic nie odpisała, ale to pewnie dlatego, że nie loguje się na forum. Pewnie wypoczywa Więc pozostaje czekać. Jak tylko mi odpisze to dam Wam znać
Na cuda nie liczę ale jakoś to rozwiązać trzeba
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 15:01   #1530
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

czy któraś z Was nie mówiła, że znalazła też siostrę Ani na facebooku? może ona umiałaby powiedzieć co się dzieje? kurczę może jestem naiwną optymistką ale dalej wierzę, że się wszystko samo niedługo wyjaśni
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.