Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 15:05   #481
Bartus610
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja rozjaśniam dopiero od 2 lat , ale mam silną kondycje włosa , więc nie jest źle
Bartus610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:12   #482
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kiteczko oj nie! Lyse nigdy! Wysoki kucyk w niektorych sytuacjach intymnych bardzo sie przydaje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:17   #483
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

http://www.larobes.pl/product.php?id_product=764
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=588
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=436
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=366

Bunny znalazłam jeszcze takie Ale cenowo to nieźle stoją ...

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wiem jeszcze jak daleko nas poniesie, pakujemy się, wsiadamy w auto i jedziemy, spontan
Takie wyjazdy są najlepsze Baw się dobrze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:22
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:24   #484
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Bartus610 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniam dopiero od 2 lat , ale mam silną kondycje włosa , więc nie jest źle
ale Ty jesteś mężczyzną, więc jeśli nawet będziesz musiał ogolić głowę to nie będzie takiej tragedii
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kiteczko oj nie! Lyse nigdy! Wysoki kucyk w niektorych sytuacjach intymnych bardzo sie przydaje
racja
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Takie wyjazdy są najlepsze Baw się dobrze
dzięki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:28   #485
Bartus610
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Jakoś nie dobrze bym sie czuł łysy Zresztą , mi i mojej dziewczynie podoba się wersja blond
Bartus610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:34   #486
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze ktos pyta by sprawdzic jak dlugo mozna rozjasniac i nie zostac lysym
chyba tak na to wyglada

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

nie wiem jeszcze jak daleko nas poniesie, pakujemy się, wsiadamy w auto i jedziemy, spontan
Ooo ale fajnie ale Polska?

Cytat:
Napisane przez Bartus610 Pokaż wiadomość
Przepraszam Droga Agato , już nie będę zadawł pytań w twoim "królestwie" Poprawiłaś mi humor , jak wydasz mi pozwolenie na zadawanie pytań , to daj znać . Żegnam.
Nie badz smieszny. Zadawaj sobie pytania komu chcesz, nie kazdy Ci odpowie. a dla mnie pytanie o takie pierdoły niewiadomo skad wziete jest dziwne.
rodem z gimnazjum...jakbys nie miał nic ciekawszego do napisania.
zreszta forum publiczne-pisz co chcesz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:37   #487
Bartus610
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Nie interesuje mnie twoja opinia , moim celem nie są tu przepychanki słowne z kimś komu najwyraźniej się nudzi .... Będę pisał co chce , a tobie nic do tego ! I wcale nie pytałem Ciebie , tylko ogólnie , na twojej odpowiedzi akurat najmniej mi zależy ... Sama jesteś śmieszna , bo się czepiasz byle czego .
Bartus610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 15:39   #488
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Bartus610 Pokaż wiadomość
Nie interesuje mnie twoja opinia , moim celem nie są tu przepychanki słowne z kimś komu najwyraźniej się nudzi .... Będę pisał co chce , a tobie nic do tego ! I wcale nie pytałem Ciebie , tylko ogólnie , na twojej odpowiedzi akurat najmniej mi zależy ... Sama jesteś śmieszna , bo się czepiasz byle czego .
Przegladałam inne niektore Twoje posty i widac golym okiem ze zadajesz pytania jakbys nawet nie przeczytal pierwszej strony watku, Tobie sie chyba nudzi bo niektore pytania sa dziwne.
zreszta nie moja sprawa.
nie chce mi sie z Toba gadac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:42   #489
Bartus610
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Nie istnieje gołe oko A ja z tobą wcale . Przeglądaj sobie , skoro tak cię interesuje... no coż niektórzy już są z natury czepialscy i wścibscy . Koniec , nie będę zaśmiecał tego tematu dziecinnymi przepychankami z tobą.
A co do rzekomej dziwności moich pytań , to chyba nie tobie to oceniać ... bo to dość powierzchowne

Edytowane przez Bartus610
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:43
Bartus610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:44   #490
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Bartus610 Pokaż wiadomość
Nie istnieje gołe oko A ja z tobą wcale . Przeglądaj sobie , skoro tak cię interesuje... no coż niektórzy już są z natury czepialscy i wścibscy . Koniec , nie będę zaśmiecał tego tematu dziecinnymi przepychankami z tobą.
A co do rzekomej dziwności moich pytań , to chyba nie tobie to oceniać ... bo to dość powierzchowne
Wscibscy? to chyba cenisz kazdego swoja miarą
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:48   #491
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzień dobry Podczytywałam różne wątki o farbach blond L'Oreala i nie znalazłam pewnych informacji, więc spytam: czy macie PEWNE info co do oksydantów (ile %) w Recital Preference: poziom 9, poziom 10 i seria Les Blondissimes. Ta ostatnia na pewno ma najsilniejszy, bo jest superrozjaśniająca, ale jaka jest różnica w stosunku do 9 i 10? Czy 9tki mają słabsze oksydanty od 10?
Farbuję tymi trzema poziomami od wielu lat i zastanawiam się, czy wybór 9tki będzie łagodniejszy dla włosów od 10? Chodzi mi tylko o siłę działania, wpływ na włosy, bo efekty kolorystyczne są mi znane Les Blondissimes długo stosowana przesuszyła je, to wiem na pewno
Temat oksydantów był już poruszany, ale część osób miała informacje z infolinii takie, a część inne. Jak to w końcu wygląda?
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 15:48   #492
Bartus610
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Moje pytanie nie było wścibskie ... Droga aga coś tam , jakbyś nie wiedziała to forum jest do zadawania pytań ....
Bartus610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:11   #493
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Podczytywałam różne wątki o farbach blond L'Oreala i nie znalazłam pewnych informacji, więc spytam: czy macie PEWNE info co do oksydantów (ile %) w Recital Preference: poziom 9, poziom 10 i seria Les Blondissimes. Ta ostatnia na pewno ma najsilniejszy, bo jest superrozjaśniająca, ale jaka jest różnica w stosunku do 9 i 10? Czy 9tki mają słabsze oksydanty od 10?
Farbuję tymi trzema poziomami od wielu lat i zastanawiam się, czy wybór 9tki będzie łagodniejszy dla włosów od 10? Chodzi mi tylko o siłę działania, wpływ na włosy, bo efekty kolorystyczne są mi znane Les Blondissimes długo stosowana przesuszyła je, to wiem na pewno
Temat oksydantów był już poruszany, ale część osób miała informacje z infolinii takie, a część inne. Jak to w końcu wygląda?
tak wlasnie, kazda z nas wiedziala co innego. jak byly stare opakowania pisali ze np stockholm czyli 10 ma 9%. Potem napisali ze ma jednak 6%.
Moze napisz na infolinie, wyjasnimy w koncu wszystko.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Ja pisalam kilka dni temu to jest pewna informacja ze cannes ma 6%. a to jest poziom 8.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:23   #494
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć


Znalazłam całkiem ciekawy patent na mój komputer wentylator zdał egzamin i takim właśnie sposobem zamiast wentylować siebie korzysta na tym mój komputer ale jest dobrze przynajmniej mogę coś na nim zrobić. Jak mija dzień? u mnie dziś dużo zamieszania
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:26   #495
Polla996
Przyczajenie
 
Avatar Polla996
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Unhappy farba Londa, czemu nie chwyciła włosów i zafarbowały mi się tylko dorosty?

otóż 4 miesiące temu farbowałam włosy farbą garniera, mój naturalny kolo to ciemny blond/jasny brąz, zafarbowałam tą farbą i efekt nie był powalający ponieważ włoski nieco mi się rozjaśniły aby, wyglądały niemal na rude, teraz postanowiłam zrobić eksperyment z farbą londa naturals 12/9 zachwalaną przez internautki, zapragnęłam tak jak i one mieć piękny, jasny blond, niczym Doda a tu? kolejne rozczarowanie, farba zafarbowała mi jedynie odrosty, a włoski może jedynie odnowiły swój kolor, nic więcej i znowu wchodzą w rudy może problem polega na tym, że mam je do łopatek a użyłam tylko jednego opakowania? chociaż farba starczyła, to może jednak włosy powinny być po niej mega mokre?
nie mam pojęcia, może kupić jutro dwa opakowania i znowu działać?

pierwsze zdjęcie to kolor moich włosów po farbowaniu, a drugie podkradłam z wizażu(z góry przepraszam), jednak bardzo chciałabym uzyskać taki kolor, a ta pani właśnie uzyskała go dzięki tej farbie, którą mam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120710_2.jpg (142,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3070869.jpg (77,0 KB, 37 załadowań)
Polla996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:42   #496
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=764
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=588
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=436
http://www.larobes.pl/product.php?id_product=366

Bunny znalazłam jeszcze takie Ale cenowo to nieźle stoją ...

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



Takie wyjazdy są najlepsze Baw się dobrze
ta pierwsza bylaby idealna ecru tylko ale cena

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć


Znalazłam całkiem ciekawy patent na mój komputer wentylator zdał egzamin i takim właśnie sposobem zamiast wentylować siebie korzysta na tym mój komputer ale jest dobrze przynajmniej mogę coś na nim zrobić. Jak mija dzień? u mnie dziś dużo zamieszania
czyli standardowo sie grzeje- lepszy wentylator mu i bedzie smigal

ja swietuje z tz jego 25 urodziny
juz go czule przywitalam w bieliznie na kocice, a teraz pichcimy obiad nago
reszta dnia razem tylko we dwoje

jakiego zamieszania?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:43   #497
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
tak wlasnie, kazda z nas wiedziala co innego. jak byly stare opakowania pisali ze np stockholm czyli 10 ma 9%. Potem napisali ze ma jednak 6%.
Moze napisz na infolinie, wyjasnimy w koncu wszystko.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Ja pisalam kilka dni temu to jest pewna informacja ze cannes ma 6%. a to jest poziom 8.
O, skoro 8ki mają wodę 6%, to 10tki raczej będą pewnie mieć 9%, a LB 12%... Nadal niewiadomą pozostaje poziom 9
Racja, zaraz skrobnę maila do producenta.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:01   #498
Corinna
Raczkowanie
 
Avatar Corinna
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gorny Slask
Wiadomości: 147
Dot.: farba Londa, czemu nie chwyciła włosów i zafarbowały mi się tylko dorosty?

Cytat:
Napisane przez Polla996 Pokaż wiadomość
otóż 4 miesiące temu farbowałam włosy farbą garniera, mój naturalny kolo to ciemny blond/jasny brąz, zafarbowałam tą farbą i efekt nie był powalający ponieważ włoski nieco mi się rozjaśniły aby, wyglądały niemal na rude, teraz postanowiłam zrobić eksperyment z farbą londa naturals 12/9 zachwalaną przez internautki, zapragnęłam tak jak i one mieć piękny, jasny blond, niczym Doda a tu? kolejne rozczarowanie, farba zafarbowała mi jedynie odrosty, a włoski może jedynie odnowiły swój kolor, nic więcej i znowu wchodzą w rudy może problem polega na tym, że mam je do łopatek a użyłam tylko jednego opakowania? chociaż farba starczyła, to może jednak włosy powinny być po niej mega mokre?
nie mam pojęcia, może kupić jutro dwa opakowania i znowu działać?

pierwsze zdjęcie to kolor moich włosów po farbowaniu, a drugie podkradłam z wizażu(z góry przepraszam), jednak bardzo chciałabym uzyskać taki kolor, a ta pani właśnie uzyskała go dzięki tej farbie, którą mam..
nie nie, ja też miałam takie obawy ale warto popatrzeć na opakowanie w syoss jest 100 i w Casting Creme Gloss też 100 a opakowanie castinga jest 2 razy większe ;-)
Dziś rozmawiałam z babeczką, która miała właśnie taki odcień i pokazała mi farbę z firmy syoss. Odważyłam się i wzięłam. Ale akurat ocienie brązu. http://www.syoss.pl/index.php?id=256 popatrz być może jakiś odcień Ci będzie odpowiadał
Corinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:10   #499
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli standardowo sie grzeje- lepszy wentylator mu i bedzie smigal

ja swietuje z tz jego 25 urodziny
juz go czule przywitalam w bieliznie na kocice, a teraz pichcimy obiad nago
reszta dnia razem tylko we dwoje

jakiego zamieszania?
wygląda na to że się zwyczajnie przegrzewa. Cieszę się że to jednak to a nie jakiś problem większego kalibru.

To co tygryski lubią najbardziej serdeczne życzenia dla TŻ! Świętujcie świętujcie takie okazje najlepiej spędzać w podobny sposób będzie co wspominać. Zawsze byłam zdania że lepiej miło spędzony czas we dwoje niż jakieś oklepane nietrafione prezenty

a zamieszania dziś sporo takiego codziennego bym powiedziała porządki układanie w szafach obiadek pranie pędzli czesanie psa domowe spa nazbierało się akurat wszystko na raz!
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 18:21   #500
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ta pierwsza bylaby idealna ecru tylko ale cena
Pierwsza też mi się bardzo spodobała Ale niestety, cenowo nie jest za fajna No i kolor jedynie czarny, niebieski i biały do wyboru.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja swietuje z tz jego 25 urodziny
juz go czule przywitalam w bieliznie na kocice, a teraz pichcimy obiad nago
reszta dnia razem tylko we dwoje
No to oby tak dalej, bawcie się dobrze Najlepsze życzenia dla tż!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-10 o 18:26
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:36   #501
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

DZIEWCZYNY! jest jeszcze szansa że zdobędę gdzieś tą spódniczkę z Bershki w jakiejś normalnej cenie? Te na Allegro powalają 80 zł z przesyłką to ja bym już miała dwie takie i dobry deser na mieście. W regularnej cenie chodziły za 30zł. To są jakieś jaja ostatnio z tymi cenami na All ehh.. strasznie mi się spodobała a niestety wczas to ja się nie obudziłam bo już zniknęły ze sklepów. Nie widziałyście jej gdzieś u siebie? Kurde zależy mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bsk.jpg (19,7 KB, 23 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:43   #502
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Bartus610 Pokaż wiadomość
Z ciekawości , jeżeli nie można to przepraszam Z doświadczenia mogę zauważyć , że większość farbowanych jasnych blondynek , naturalnie są ciemnymi blondynkami .
10 lat robie odrost rozjasniaczem i UWAGA nie jestem lysa ale jeszcze z 10 i niewiadomoa natura coz niepamietam bo od 17r.z farbuje sie i nawet zdjec nie mam z natura moge sadzic jedynie po odroscie jaki mam naturalny kolor wlosow



Ja juz po kolejnych zakupach
Kupilam sobie spodnie rurki w kwiatki
Koszulke i pomaranczowe baleriny(kolejne) bo ostatnio kazde jedne rozczlapuje
Foty dam jutro tych i wczesniejszych koszulek co kupilam , bo dzis padam na twarz a moje chlopaki pojechali sobie do fryzjerki sie strzyc ja tez mialam robic odrost ale ze niedlugo przyciemniam to juz nie robie
Ostatnio nic z kosmetykow sobie nie kupuje, wykanczam to co mam i czekam na wyjazd do PL chociaz zaraz tusz mi sie konczy


Bunny milego swietowania wycaluj tz 25 razymojego w lutym 33 razy calowalam
co do sukienki to faktycznie zapomnialam ty na cywilny szukasz


Kocham jesien bo tak u mnie jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:36   #503
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
wygląda na to że się zwyczajnie przegrzewa. Cieszę się że to jednak to a nie jakiś problem większego kalibru.

To co tygryski lubią najbardziej serdeczne życzenia dla TŻ! Świętujcie świętujcie takie okazje najlepiej spędzać w podobny sposób będzie co wspominać. Zawsze byłam zdania że lepiej miło spędzony czas we dwoje niż jakieś oklepane nietrafione prezenty

a zamieszania dziś sporo takiego codziennego bym powiedziała porządki układanie w szafach obiadek pranie pędzli czesanie psa domowe spa nazbierało się akurat wszystko na raz!
przekazalam
myslalam ze coszlego sie dzieje u ciebie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pierwsza też mi się bardzo spodobała Ale niestety, cenowo nie jest za fajna No i kolor jedynie czarny, niebieski i biały do wyboru.



No to oby tak dalej, bawcie się dobrze Najlepsze życzenia dla tż!
dzieki i przekazalam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
10 lat robie odrost rozjasniaczem i UWAGA nie jestem lysa ale jeszcze z 10 i niewiadomoa natura coz niepamietam bo od 17r.z farbuje sie i nawet zdjec nie mam z natura moge sadzic jedynie po odroscie jaki mam naturalny kolor wlosow



Ja juz po kolejnych zakupach
Kupilam sobie spodnie rurki w kwiatki
Koszulke i pomaranczowe baleriny(kolejne) bo ostatnio kazde jedne rozczlapuje
Foty dam jutro tych i wczesniejszych koszulek co kupilam , bo dzis padam na twarz a moje chlopaki pojechali sobie do fryzjerki sie strzyc ja tez mialam robic odrost ale ze niedlugo przyciemniam to juz nie robie
Ostatnio nic z kosmetykow sobie nie kupuje, wykanczam to co mam i czekam na wyjazd do PL chociaz zaraz tusz mi sie konczy


Bunny milego swietowania wycaluj tz 25 razymojego w lutym 33 razy calowalam
co do sukienki to faktycznie zapomnialam ty na cywilny szukasz


Kocham jesien bo tak u mnie jest
pokaz jutro zakupy.
wycalowalam az mi juz sil zabraklo
i nie tylko calowalam

tak na cywilny- powoli sie rozgladam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:39   #504
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ooo ale fajnie ale Polska?
pewnie po drodze trochę zwiedzimy Polskę, ale raczej nastawiamy się na wizyty poza granicami naszego kraju
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY! jest jeszcze szansa że zdobędę gdzieś tą spódniczkę z Bershki w jakiejś normalnej cenie? Te na Allegro powalają 80 zł z przesyłką to ja bym już miała dwie takie i dobry deser na mieście. W regularnej cenie chodziły za 30zł. To są jakieś jaja ostatnio z tymi cenami na All ehh.. strasznie mi się spodobała a niestety wczas to ja się nie obudziłam bo już zniknęły ze sklepów. Nie widziałyście jej gdzieś u siebie? Kurde zależy mi
wątpię, rozeszły się jak świeże bułki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:44   #505
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej ho oto moje włosy przed i po mieszanc Wellatonu 9/0 i 9/1, trzymane chyba 20 min na samych odrostach, a pozniej jeszcze drugie 20 na całości. Czy Londa 17 chwyci? nie zależy mi na jasnym blondzie, to jest kolor idealny https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=432 a może polecacie coś innego? czytam i czytam o tych farbach i już głupieję...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2027.jpg (30,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2120.jpg (37,4 KB, 25 załadowań)
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:55   #506
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Hej ho oto moje włosy przed i po mieszanc Wellatonu 9/0 i 9/1, trzymane chyba 20 min na samych odrostach, a pozniej jeszcze drugie 20 na całości. Czy Londa 17 chwyci? nie zależy mi na jasnym blondzie, to jest kolor idealny https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=432 a może polecacie coś innego? czytam i czytam o tych farbach i już głupieję...
wydaje mi sie ze powinna dac rade...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:05   #507
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



powodzenia
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko trzymam kciuki i oczywiście ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin! obronisz się zobaczysz, kiedy jak nie w dniu urodzin?


Princessko Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze!


Cześć Dziewczyny
Wy tutaj o farbach piszecie, a ja mam już kilometrowy odrost, ale się uparłam, że pofarbuję na początku sierpnia i wytrwam teraz i tak muszę, bo moja fryzjerka poszła na urlop i będzie właśnie od sierpnia także odliczam dni
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bedzie dobrze, zdasz i to bardzo dobrze bo to wyjatkowy dzien! wszystkiego naj naj naj!
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej



Powodzenia
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow, faktycznie strasznie

mam nadzieje, ze poszlo dobrze wszystkiego najlepszego!

bardzo ładny kolor
Dzieki laski za zyczenia i powodzenia
Obroniłam sie, a jakże! Na 5!
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
rozjasnia o jakies 2 tony... przy czym z poczatku wychodzi dosc chlodno stad zdaje sie ze slabo rozjasnia, ale jak sie wymyje to wloski jasny blond


dziala juz cie mam teraz bede widziec na moim blogu jak opublikujesz nowy wpis

autobiografie fryzjerstwa ło matko, ale ja mam niewiele doswiadczenia, przeciez ja dopiero rok jak ukonczylam szkole....nie ma chyba co pisac
tak jak nie bylo wielkiej filozofii czemu poszlam na fryzjerstwo... po prostu- zaczelam od paznokci, wciagnelam sie, wlosy kochalam dlugie zawsze i poszlam do studium.
tam bylo srednio, ale walczylam by byc najlepsza dla samej siebie i tak sie stalo. i tyle.
chcialam jeszcze pojsc w kosmetyke ale chyba juz mi sil zabraklo, poza tym cera to nie jest to co mnie jara
ja jednak bardziej kocham pazury i wlosy a nie mozna byc swietnym we wszystkim, stad odpuscilam.

cos jeszcze chcecie wiedziec?

szukam kiecki na cywilny i zadne mi sie nie podobaja mam jeszcze duzo czasu ale na razie masakra i popadam w dolek....
nie moze byc biala z wiadomych wzgledow, pudrowych jak na lekarstwo, pare ecru ładnych....ale ceny ze och
jakbyscie kiedy cos ladnego gdzies w necie wylookaly zalinkujcie prosze
Ja stwierdzilam ze normalnie wezme sobie na cywilny taka sama kiecke jaka bym brała na kościelny. A co mi tam. Jedyna rzecz jakiej by mi brakowało to właśnie tej kiecki wiec nie bede sobie odmawiac


Mało pisze ostatnio bo praca mnie tak męczy ze mi sie nic nie chce. 21 a ja to juz bym spała najchetniej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:16   #508
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Gratuluję Czeko!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:19   #509
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieki laski za zyczenia i powodzenia
Obroniłam sie, a jakże! Na 5!


Ja stwierdzilam ze normalnie wezme sobie na cywilny taka sama kiecke jaka bym brała na kościelny. A co mi tam. Jedyna rzecz jakiej by mi brakowało to właśnie tej kiecki wiec nie bede sobie odmawiac


Mało pisze ostatnio bo praca mnie tak męczy ze mi sie nic nie chce. 21 a ja to juz bym spała najchetniej
wiedzialam ze zdasz i to swietnie nalezalo ci sie to!
tez myslalam o takiej kiecy ale zastanawiam sie czy nie szkoda pieniedzy na taka bzdete a potem co powiesze ja w szafie... kiecke za kilka tysi- chyba jestem zbyt praktyczna na to
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:26   #510
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny na tej focie 6 lat temu to na włosach już miałam coś naciapane, więc to też nie był mój odcień, ale mniej więcej ten sam poziom już nie chciałam pisać na fb, bo by ludzie i tak nie skumali o co chodzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.