Solarium :/ - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 22:01   #691
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez mentha
Bo temu ma chyba służyć tak naprawdę ten wątek, nie edukacji, ale towarzyskiej konwersacji. Przede wszystkim ma być miło, fachowo - niekoniecznie. Bo po cholerę, skoro frytki-specjalistki podważają badania naukowe, dotyczące szkodliwości solarium i jest na to przyzwolenie?
Zastanawiałam się kiedyś, żeby stworzyć wątek zbiorczy o opalaniu - tak jak jest o depilacji.
Czyli "Wszystko o opalaniu - sprawdź zanim zadasz pytanie."
Miałam na myśli, żeby zawierał wszelkie informacje dotyczące każdego sposobu opalnia a więc także solarium. Jednak po nieprzyjemnych wymianach zdań, właściwie w każdym wątku o solarium, stłumiłam w sobie tą myśl, bo obawiałam się, że zaraz pojawi się mnóstwo głosów sprzeciwu - a to, że na kosmetycznym chodzi o pielęgnację a więc solarium mówimy nie, a to że onkologia itd.
Ale z drugiej strony może przydałby się jeden wątek z rzetelnymi informacjami o plusach i minusach każdego sposobu opalania i z poradami praktycznymi.
Ktoś, kto chciałby zadać pytanie musiałby przebrnąć przez mnóstwo informacji i może 5 razy by się zastanowił co wybrać... No i uniknęłoby się porad frytek-specjalistek Jak to mówią - dbajmy o świadomość społeczeństwa
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:21   #692
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium :/

Taki wątek jest - to znaczy jest artykuł opowiadający dość dobrze o opalaniu, także o solarium, są to artykuły p. Basi o opalaniu. I to na tym portalu.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 06:37   #693
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Solarium :/

Justyce - dokładnie, wkleiłam do niego adres na poprzedniej stronie, nawet dwa razy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 07:01   #694
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium :/

Wymiana zdań, wymianą zdań - byle w kulturalnym tonie A niestety niektóre wypowiedzi pozostawiają wiele wątpliwości co do swej treści...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących

Edytowane przez kamaO
Czas edycji: 2006-06-14 o 07:41
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 07:32   #695
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez agnieska
Justyce - dokładnie, wkleiłam do niego adres na poprzedniej stronie, nawet dwa razy
Ano , w to nie przeczę, tylko ludziom się nie chce klikać nawet w gotowe linki...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:17   #696
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium :/

W wątku Solarium & zdrowa cera była już ostra wymiana zdań na temat solarium "dobre czy złe". I widać, ze tutaj też tak się dzieje. Na tamtym wątku udzielam sie bardziej i ci co tam przebywaja wiedzą jakie jest moje zdanie na temat solarium. Nie jestem 'przeciw' ale jednoczenie nie uwazam ze solarium jest dobre.
Szkodzi i to bardzo (o czym moja skora prawdopodobnie sie przekonala, chociaz podejrzewam jeszcze hormony) ale sama czasem korzystam. teraz korzystam ze sloneczka. 10 minut na przystaknu gdy czekam na autobus, a to sniadanko na balkonie w sloneczku. pol godziny niby nie duzo okolo 10 rano ale mam już ladną opaleniznę. odzyskałam ladny brązowawy kolorek skóry z zimy kosztem darmowym (rzecz jasna przed wyjsciem na sloneczko wysmarowalam sie kremami ).

Poza tym zauwazylam dużą róznicę miedzy opalenizną solaryjną a naturalną.
Po solarium skora byla zdecydowanie brązowo-beżowa. po sloneczku jest brązowo-rózowa, ładniejsza powaznie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:22   #697
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Solarium :/

Więc tak: Nie pamiętam niestety gdzie to wyczytałam, ale to było coś..hmm.. jakby o zdrowiu strona, to nie było napewno forum. Tam pisało m/w coś takiego, że poprostu chodzenie do solarium tak raz na jakiś czas poprawia podajże .. zapomniałam słowa.. no.. krążenie, poprawia chumor itp itd Ja często stawiam wykrzykniki tak jakos ale nie krzycze, ale mogę nie stawiać I jeszcze aha to określenie "dajcie se dupy siana" to znaczy dajcie sobie spokój. To tak na marginesie spolszczenie
No, a teraz idę sobie potańczyć papa buziaczki
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 08:42   #698
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Solarium :/

Na poprawę humoru to możesz wciagnąć nosem bialy proszek - ale nie wiem jak ma się to do zdrowia???
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:47   #699
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium :/

nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chodzi o to, ze zimą jest wskazane bo malo słońca mamy, tak?

Owszem, slyszałam jakies 5-7 lat temu w TV, że w krajach skandynawskich, gdzie mają małe nasłonecznienie w okresie jesienno-zimowym, wskazane jest korzystanie z solarium w ramach "poprawiania nastroju" sztucznym słońcem. Jak było/ jest naprawde nie wiem, nie interesowało mnie to wtedy a teraz mam swoje zdanie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 08:47   #700
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990
Więc tak: Nie pamiętam niestety gdzie to wyczytałam, ale to było coś..hmm.. jakby o zdrowiu strona, to nie było napewno forum. Tam pisało m/w coś takiego, że poprostu chodzenie do solarium tak raz na jakiś czas poprawia podajże .. zapomniałam słowa.. no.. krążenie, poprawia chumor itp itd Ja często stawiam wykrzykniki tak jakos ale nie krzycze, ale mogę nie stawiać I jeszcze aha to określenie "dajcie se dupy siana" to znaczy dajcie sobie spokój. To tak na marginesie spolszczenie
No, a teraz idę sobie potańczyć papa buziaczki
tak poprawia krążenie, humor i zapewne też lepiej się po nim myśli (przepraszam za ironię, ale czasem ręce opadają).
W/g Ciebie ''dajcie se dupy siana'' to spolszczenie, w/g mne wulgarne wyrażenie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:03   #701
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez alraune
Na poprawę humoru to możesz wciagnąć nosem bialy proszek - ale nie wiem jak ma się to do zdrowia???
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 09:11   #702
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

ale tu sie jakas awantura zrobila na forum solarium my tu nie gadamy o plusach czy minusach soalrki, bo wiadomo ze jest wiecej minuso i po co sobie barwic oczy ze tak nie jest. To forum bylo stworzone,po to by wymieniac swoje opinie na temat solarki i np. jak bylo , o zualeznieniach tanoreksji itp... wiec dziewczyny wyluzujcie...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:18   #703
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Solarium :/

W/g Ciebie ''dajcie se dupy siana'' to spolszczenie, w/g mne wulgarne wyrażenie.
[/quote]

No mam czasem takie odzywki Już się wszyscy przyzwyczaili Ale postaram się w miare po polsku pisać Bez żadnych moich głupawek


Cytat:
Napisane przez alraune
Na poprawę humoru to możesz wciagnąć nosem bialy proszek - ale nie wiem jak ma się to do zdrowia???
Nie wiem czy wyszedł cytat, bo musiałam przepisywać No, ale wiesz proszek nie taka zła rzecz nigdy wsumie nie wciągałam, ale znam wiele osób, które lubią różne specyfiki, ale to ciiichutko Najlepsza i tak trawa
Ja doszłam do wniosku, że ostatecznie to wszystko ma swoje minusy i plus Na co by mnie "zerknąć" wszystko szkodliwe buzka
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:21   #704
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990
W/g Ciebie ''dajcie se dupy siana'' to spolszczenie, w/g mne wulgarne wyrażenie.
Cytat:
Napisane przez madziak1990
No mam czasem takie odzywki Już się wszyscy przyzwyczaili Ale postaram się w miare po polsku pisać Bez żadnych moich głupawek

Nie wiem czy wyszedł cytat, bo musiałam przepisywać No, ale wiesz proszek nie taka zła rzecz nigdy wsumie nie wciągałam, ale znam wiele osób, które lubią różne specyfiki, ale to ciiichutko Najlepsza i tak trawa
Ja doszłam do wniosku, że ostatecznie to wszystko ma swoje minusy i plus Na co by mnie "zerknąć" wszystko szkodliwe buzka
Nie chcę wyjść na pruderyjną babcię, ale ty chyba jesteś za młoda na takie zabawy...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:39   #705
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Talking Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez kamaO
Nie chcę wyjść na pruderyjną babcię, ale ty chyba jesteś za młoda na takie zabawy...
Nie no ja nie jestem ćpunką czy coś Ja mieszkam na takim osiedlu gdzie poprostu...hmm jakby to określić... no nie wiem No, ale ja tylko kiedyś paliłam, a teraz już nie (no od święta może czasem ) i tam takie no Ale jestem naturalnie szalona, nienormalna więc nie trzeba mi żadnych używek pobudzających Ja mam naturalne we krwi No, a teraz sobię jadę do dziadka oskubać go z kasy papa
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:45   #706
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Solarium :/

Jak miałam 16 lat to tez chciałam uchodzić za taką, szaloną, zwariowaną, wolną jak ptak dziewczynę. Teraz mi trochę głupio jak sobie przypomnę moje ówczesne poczynania...

Ładnie to tak dziadka oskubywać z forsy? Pewnie Cię tak kocha, że sam Ci cos sypnie.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 10:05   #707
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
ale tu sie jakas awantura zrobila na forum solarium my tu nie gadamy o plusach czy minusach soalrki, bo wiadomo ze jest wiecej minuso i po co sobie barwic oczy ze tak nie jest. To forum bylo stworzone,po to by wymieniac swoje opinie na temat solarki i np. jak bylo , o zualeznieniach tanoreksji itp... wiec dziewczyny wyluzujcie...

Po pierwsze tematyka tego wątku to solarium-solarium to solarium-dopóki piszemy na temat to chyba mamy prawo się tu wypowiadać? No chyba,że to jest wasz prywatny wątek i nie możemy tu wchodzić


Ja zawsze myślałam,że różnica pokoleniowa to 20 lat,a widzę,że teraz to już tylko 4
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:23   #708
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990

No, ale wiesz proszek nie taka zła rzecz nigdy wsumie nie wciągałam, ale znam wiele osób, które lubią różne specyfiki, ale to ciiichutko Najlepsza i tak trawa
omg aż się zakrztusiłam... NC....
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:07   #709
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez justyce
Ano , w to nie przeczę, tylko ludziom się nie chce klikać nawet w gotowe linki...
O przepraszam, artykuły czytałam nie raz ale nie znalazłam tam informacji, o które pytają dziewczyny w tym wątku, np. o preparaty do opalania w solarium, okulary itd.
Albo np. sposoby na dobre rozsmarowanie samoopalacza itd. Inna sprawa, że znajdują się one w innych wątkach.
Jednak jak już wspomniałam pomysł upadł.
Tym bardziej, że widzę już kolejne głosy sprzeciwu
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 15:15   #710
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Solarium :/

Cie prosze dziewczyno, 16 lat masz i sie obnosisz z tym,ze trawe palisz
To jakas taka radocha jest szczegolna i w ogole musowo trzeba to na wizazu wykrzyczec??? Czy doroslejsza moze sie czujesz? Palisz to pal,moze Ci sie krazenie poprawia i nastroj,ale sobie to na swoim osiedlu rob bo mysle ze w watku o solarium i tak sie duzo dzieje, a Ty swoje narkotyczne komenty przedstawiasz żenada troszkq nie powiem...

Strasznie sie tu groznie zrobilo, mysle,ze klotnie ZA i PRZECIW solarium beda sie toczyly wiecznie. Ale po co wchodzic na watek o nim i tlumaczyc innym jakie to jest niezdrowe,złe skoro wszyscy o tym wiedza. Kazdy posiada wolna wole i sam decyduje czy sie opala czy nie wiec mysle ze nie ma sensu wybijac tego komus z glowy filtromaniaczki krzyczaze w zyciu by do kabiny nie weszly- ok,niech nie wchodza,ale tez niech nie tluka nalogowym opalaczka do glowy zeby solar odpuscily bo skoro tego chca to niech sie opalaja- na sile tez ich filtrem nikt nie wysmaruje..
Bezsensu jest to,ze w wielu wypowiedziach mozna wyczuc jakas ironie czy aluzje-po co sie wzajemnie obrazac??

To taki moj wywod maly...

No i na temat- to poparzenie sloneczne mi zeszlo, dzieki bogu nie razem ze skora twraz walcze z opryszczka i solarium jak i slonce trzeba odpuscic, a szkoda bo sobota sie zbliza wielkimi krokami, i w pelnoletnosc wkrocze blady
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 15:19   #711
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Solarium :/

peace dziewczyny, buziak dla was na ochłonięcie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 15:19   #712
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez moorph
skoro wszyscy o tym wiedza.
Ja bym nie była tego taka pewna
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:31   #713
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Solarium :/

Morph zgadzam się z Tobą.

Natii4 nie rozumiem właśnie po co te kłótnie, przecież nie wybijesz nam solarki, bo i tak zrobimy to co będziemy chciały.

I proszę Was żeby jedne wątek o solarium był bez kłótni.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:58   #714
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez deska123
Morph zgadzam się z Tobą.

Natii4 nie rozumiem właśnie po co te kłótnie, przecież nie wybijesz nam solarki, bo i tak zrobimy to co będziemy chciały.

I proszę Was żeby jedne wątek o solarium był bez kłótni.
Żądasz niemożliwego ....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:04   #715
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Solarium :/

Po prostu: jestes przeciwniczka solarium-nie wypowiadaj sie w tym watku (chodzi mi o takie posty, w ktorych pisze sie jakie to solarium jest zle i szkodliwe). Czy to takie trudne?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:04   #716
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Solarium :/

to się robi poprostu śmieszne już...
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:07   #717
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez trynosz
Po prostu: jestes przeciwniczka solarium-nie wypowiadaj sie w tym watku (chodzi mi o takie posty, w ktorych pisze sie jakie to solarium jest zle i szkodliwe). Czy to takie trudne?
każdy ma prawo wypowiadac się w takim wątku jakim chce,takie jest własnie forum
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 22:27   #718
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990
Nie wiem czy wyszedł cytat, bo musiałam przepisywać No, ale wiesz proszek nie taka zła rzecz nigdy wsumie nie wciągałam, ale znam wiele osób, które lubią różne specyfiki, ale to ciiichutko Najlepsza i tak trawa
Ja doszłam do wniosku, że ostatecznie to wszystko ma swoje minusy i plus Na co by mnie "zerknąć" wszystko szkodliwe buzka
Tak wyglądałam, jak to przeczytałam . No sorry, wiem, że to wątek o solarium, ale nie mogę tego przemilczeć. Nie dziwię się, że taka osoba twierdzi, że solarium jest (od czasu do czasu) zdrowe. Skoro proszek też "nie taka zła rzecz"
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:05   #719
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez malenka294
każdy ma prawo wypowiadac się w takim wątku jakim chce,takie jest własnie forum
Tylko po co to wszystko? Czy jak ktos np. zaklada watek o tym jakich podkladow uzywac to powinny sie w nim wpisywac osoby, ktore sa przeciwko uzywaniu podkladow? Bo sa niezdrowe czy cos. Hm?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 09:41   #720
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

a ja wczoraj bylam ktorys tam raz z kolei w solarium i sie nie mile rozczarowalam, baba byla wyjątkowo nie miła, wogule nie chciała i nie potrafiła mi doradzic, wpisala sama ilosc minut i nawet nie zapytala o zdanie i jeszcze potem patrze ze ceny podrozały..
czas najwyzszy zmienic solarium na lepsze, a jest w czym wybierac
__________________
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.