Kosmetyki Benefit. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 01:40   #2401
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Kosmetyki Benefit.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;50667976]Dziewczyny, czy to jest jakaś podróba?
http://allegro.pl/benefit-erase-past...171451217.html


Cena niska.. Co prawda wygląda to na jakąś miniaturę..

Swój kupowałam w innym kartoniku, do tego ma pojemność 4,4g.. No i cena ok.120zł.


Byłabym wdzięczna, gdyby znawczynie marki się wypowiedziały [/QUOTE]

A dla mnie to wygląda na miniaturkę która mogła być np. elementem zestawu albo po prostu została dodana do zakupów.
Na zdjęciu widać że kosmetyk ma 2 g więc nie jest pełnowymiarowy, stąd to opakowanie.

Przeglądając inne przedmioty sprzedającego widzę że sprzedaje sporo miniaturek czy próbek i jestem pewna że podróbki to to zdecydowanie nie są.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:03   #2402
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wygląda jak próbka
No niby tak, choć połowa pojemności korektora to byłaby hojna próbka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A dla mnie to wygląda na miniaturkę która mogła być np. elementem zestawu albo po prostu została dodana do zakupów.
Na zdjęciu widać że kosmetyk ma 2 g więc nie jest pełnowymiarowy, stąd to opakowanie.

Przeglądając inne przedmioty sprzedającego widzę że sprzedaje sporo miniaturek czy próbek i jestem pewna że podróbki to to zdecydowanie nie są.
Tak, pojemność zauważyłam już na początku .


Dziękuję .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:21   #2403
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Kosmetyki Benefit.

O, nawet nie wiedziałam, że taki wątek istnieje.

Posiadam zestaw Pretty Parfait w takim śmiesznym opakowaniu - sklepiku. Najbardziej lubię tusz They're Real! i bazę (super kryje pory), ale liptint też daje radę. Chwilowo moja fascynacja tą marką wygasła, ale mają tak urocze produkty, że pewnie jeszcze kiedyś się na coś skuszę.

Rozważałam też kupno Brow Zings, ale odcienie są chyba zbyt pomarańczowe niestety.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 19:53   #2404
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Kosmetyki Benefit.

O tym tuszu They're real słyszałam wiele dobrego! Moim ulubieńcem jest Diorshow iconic overcurl. Używał ktoś może obu i może go porównać?

W moim dorobku znajduje się paletka Easiest nudes ever - jest świetna! Gorąco polecam
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 01:15   #2405
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewuchy, czy udało się wam znaleźć odpowiedniki dwóch ciemnych cieni z Big beautiful eyes https://www.benefitcosmetics.com/pro...eautiful-eyes?
Uwielbiam to, jak łatwo się nimi malować, to, że trzymają się cały dzień nawet bez bazy, ale 150zł to dla mnie dużo za paletkę. Tym bardziej, że z korektora nie korzystam. Blady róż jest ładny, ale jasne odcienie benefitu jakoś mniej podobają mi się na skórze.
Mogą być pojedyncze cienie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 10:11   #2406
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
O tym tuszu They're real słyszałam wiele dobrego! Moim ulubieńcem jest Diorshow iconic overcurl. Używał ktoś może obu i może go porównać?
ja używałam obu i Benefit u mnie spisuje sie lepiej. Jak tylko opanowałam szczoteczkę potrafiłam rzęsy tak wydłużyć przy jego pomocy, że kilka osób pytało o metodę przedłużenia jaką przedłużyłam sobie rzesy
Do tego jest znacznie trwalszy (przez co koszmarnie się zmywa), płyny micelarne ani mleczka nie dadzą sobie z nim rady. Potrzebna do tego jest bardzo ciepła woda, która ten tusz rozpuszcza. Zanim doszłam do tego, straciłam kilka rzęs od zbyt mocnego demakijażu
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.