Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 10:06   #361
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Do masażu powinno się stosować kosmetyki do tego przeznaczone lub olejku jak pisze Jennys. Żeby zrobić masaż musi być poślizg przez cały czas trwania masażu bo inaczej naciąga się skórę zamiast ją masować. Przy cerach z tendencją do przetłuszczania zdarza się, że pory się pozapychają
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:32   #362
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Spotkałam się wczoraj z ciekawą opinią kosmetyczki, że na owal twarzy nie pomogą żadne kremy przeciwzmarczkowe i ujędrniające a jedynie masaż mięśni twarzy, plus ewentualnie wyszczuplenie twarzy i "wydrenowanie" z węzłów chłonnych w okolicach twarzy nadmiaru limfy. Zatrzymanie wody powodowane przez hormony sprawia bowiem że w dolne partie twarzy robią się lekko obrzmiałe, cięzkie i "ciągną" twarz do dołu. Trzeba więc regularnie masować mięsień który jest na granicy żuchwy i szyi żeby go wzmocnić a po drugie poprawić krążenie płynów.
No właśnie... Tak sobie poczytuję cichutko wasz wątek i chciałabym wierzyc, że kupię krem, który mi cudownie podniesie to i owo na twarzy. Ale grawitacja i wiek (piękne 35) robi swoje i moim zdaniem tylko masaż i cwiczenia twarzy coś zrobią (poza chirurgiem). Dlatego nie wydaję już kasy na żadne kremy, zaopatruje sie w mazidłach i staram sie cwiczyc moją skórę. Dostaję szału, jak widzę "chomiki" i inne obwisy. Mam nadzieję, ze to tylko moja galopująca wyobraźnia je widzi Pozdrawiam was serdecznie.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:14   #363
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

jakie robisz ćwiczenia i z jakim skutkiem.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:55   #364
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Do masażu powinno się stosować kosmetyki do tego przeznaczone lub olejku jak pisze Jennys. Żeby zrobić masaż musi być poślizg przez cały czas trwania masażu bo inaczej naciąga się skórę zamiast ją masować. Przy cerach z tendencją do przetłuszczania zdarza się, że pory się pozapychają
dokładnie tak
a niewłasciwie wykonany masaż może więcej szkody przynieść niż pożytku, więc lepiej się poklepać i pobudzić krążenie, niż ponaciągać skórę
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:30   #365
Nadia2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 8
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
O oklepywaniu wszystko już napisałam na stronie 5 tego wątku natomiast jeślichodzi o masaż to podczas mycia buzi nie nakładam mleczka na tważ wacikiem tylko palcami i wykonuję ruchy masażu wzdłóż mięśni twarzy. Większość ruchów wykonuję od nosa w kierunku ucha bardzo delikatnie aby nie naciągnąć skóry.
- Zaczynając od brody wzdłóż żuchwy do ucha
- Od brody wzdłóż bruzdy nosowo wargowej
- Od nosa do ucha po kościach policzkowych
- Pod oczami bardzo delikatnie od nosa w kierunku skroni
- Czoło od środka do skroni
- Szyja od góry do dołu
Pierwsze nałożenie mleczka to głaskanie
drugie nałożenie to ruchy okrężne bardzo małe kółeczka ruchy delikatne bez naciągania skóry. Pozostałości mleczka
usuwam papierowym ręcznikiem lub chusteczką higieniczną
przepraszam, że się wtrącę ,ale pod oczami masujemy zawsze od skroni do nosa, a szyję ZAWSZE od dołu do góry. to konieczne, zapytajcie choćby kosmetyczki
Nadia2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:32   #366
Nadia2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 8
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
O oklepywaniu wszystko już napisałam na stronie 5 tego wątku natomiast jeślichodzi o masaż to podczas mycia buzi nie nakładam mleczka na tważ wacikiem tylko palcami i wykonuję ruchy masażu wzdłóż mięśni twarzy. Większość ruchów wykonuję od nosa w kierunku ucha bardzo delikatnie aby nie naciągnąć skóry.
- Zaczynając od brody wzdłóż żuchwy do ucha
- Od brody wzdłóż bruzdy nosowo wargowej
- Od nosa do ucha po kościach policzkowych
- Pod oczami bardzo delikatnie od nosa w kierunku skroni
- Czoło od środka do skroni
- Szyja od góry do dołu
Pierwsze nałożenie mleczka to głaskanie
drugie nałożenie to ruchy okrężne bardzo małe kółeczka ruchy delikatne bez naciągania skóry. Pozostałości mleczka
usuwam papierowym ręcznikiem lub chusteczką higieniczną
Przepraszam, że się wtrącę, ale pod oczami masujemy ZAWSZE od skroni do nosa, a szyję ZAWSZE od dołu do góry, to konieczne, spytajcie choćby kosmetyczki
Nadia2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:51   #367
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
jakie robisz ćwiczenia i z jakim skutkiem.
Skutek to ocenię za jakieś 10 lat, a cwiczenia takie, jak tu są opisane: częste oklepywanie, delikatne masowanie zawsze w górę twarzy. Mam też bardzo poważną książkę: "Dwadzieścia cwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu sie twarzy" (Benita Cantieni, wyd. Astrum), są one proste, relaksujące, ale bardzo czasochłonne. Nie miałam na tyle zaparcia w sobie, żeby przecwiczyc chociaż jeden miesiąc codziennie. Ale wam życzę sukcesów!
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 18:58   #368
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ja na razie jedynie się oklepuję, nie potrafię chyba masować i boję się żeby sobie krzywdy nie zrobić

emulsja Miraculum jest przyjemna w używaniu, ładnie pachnie, dobrze wchłania, ale nie umiem jeszcze powiedzieć czy cokolwiek ujędrnia
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:22   #369
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Jest wiele technik masażu, a automasaż taki jak ja przedstawiłam jest dość nowym sposobem, a ruchy zostały zaczerpnięte z drenażu limfatycznego, który polega głównie na głaskaniu i odprowadzaniu limfy do węzłów chłonnych. Poza tym według jednych masażystów powinno się masować właśnie w ten sposób szyja ruch do szczęki w kierunku obojczyka oko od nosa w kierunku skroni. Natomiast inni masażyści twierdzą, że taki sposób jest zły, a jeszcze inni twierdzą, że obie metody są dozwolone ja będąc na szkoleniu z masażu klasycznego dowiedziałam się że obie techniki są dozwolone.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 15:05   #370
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Wizażanki,,,a może wiecie co jest przyczyną utraty jędrności, poza oschudzaniem??dlaczego w wieku 32 lat, policzki leca w dół i jakos tak wszystko puszcza?to znaczy ja tak mam
Nie wiem jaki tryb zycia prowadzisz, ja niestety uwazam że sprzyjają temu wszelkie " uzywki " solarium, papierosy, zbytmała ilość spozywanych płynów -zła dieta.........napewno jest to normalne że z wiekiem "puszcza" ale są środki które skutecznie to przyspieszają. Jak ktoś pali to nie może liczyć na kremy cuda, tak samo jak się nagminnie opala.......ja jak rzuciłam papierosy, zaczęłam jeść nieco inaczej, zauwazyłam poprawę stanu skóry......

Obecnie stosuje colagen remodeler i przyznam ze skóra jest wypoczeta, wygląda zdrowo.


Mezoterapia ojakiej piszecie topewnie z uzyciem restylane vital? Trzeba wykonać około 3 zabiegów, wtedy jest efekt. Koszt 1 ml, czy jednego zabiegu to 800 zł, więc to są spore pieniadze a efekt jest niestety nie stały.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:04   #371
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
gustawek, a ile u Ciebie kosztuje? Ja zapłacę 300 zł.
u mnie coś około 500 jeden zabieg a powinno sie zrobić serie 4-5
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 07:41   #372
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

No cóż pozostaje policzkować się i mieć nadzieję że naszą skórę zaciekawi co mamy na czubku głowy, zabawi się w podróżnika i zacznie się wspinać do góry
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:31   #373
Jennys
Raczkowanie
 
Avatar Jennys
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Co do mezoliftu, na który idę, to nie jest to zabieg Restylane Vital (czy jak tam go nazywają), jest to mezolift NCTF AH, czyli ostrzykiwanie mieszkanką witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych, soli mineralnych itp. i dodatkowo kwasu hialuronowego. A zabieg z Restylanem to coś innego, choć z tej samej grupy. Mezoterapii jest wiele rodzajów, zależy co się chce wstrzyknąć i w jakim celu.
Ciekawe, czy ceny, o których piszecie, dotyczą tego samgo zabiegu, na który ja idę, czy innego. U mnie 300 - wydaje się więc nie tak dużo.

BTW, przypomniało mi się przy okazji, jak odprowadzać limfę, kiedy np. mamy podpuchnięte oczy. Trzeba wziąć małą kuleczkę i przyłożyć ją w wewnętrznym kąciku oka i powoli obracać (tzn. ona ma się kręcić) w kierunku zewnętrznym. Zawsze skutkuje. Pewnie w przypadku innych obrzęków też tak można robic, ale nie znam się na kierunkach - ważne, żeby robić to w dorbą stronę.
__________________
Jennys
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz. (J. Tuwim)
Jennys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 08:28   #374
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość

BTW, przypomniało mi się przy okazji, jak odprowadzać limfę, kiedy np. mamy podpuchnięte oczy. Trzeba wziąć małą kuleczkę i przyłożyć ją w wewnętrznym kąciku oka i powoli obracać (tzn. ona ma się kręcić) w kierunku zewnętrznym. Zawsze skutkuje. Pewnie w przypadku innych obrzęków też tak można robic, ale nie znam się na kierunkach - ważne, żeby robić to w dorbą stronę.
Tak ten sposób jest bardzo dobry trzeba tylko pamiętać, żeby odprowadzić limfę do najbliższych węzłów chłonnych, żeby się nie zablokować

Powodzenia na zabiegu opisz wrażenia i czy jesteś zadowolona z efektów
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:56   #375
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
Co do mezoliftu, na który idę, to nie jest to zabieg Restylane Vital (czy jak tam go nazywają), jest to mezolift NCTF AH, czyli ostrzykiwanie mieszkanką witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych, soli mineralnych itp. i dodatkowo kwasu hialuronowego. A zabieg z Restylanem to coś innego, choć z tej samej grupy. Mezoterapii jest wiele rodzajów, zależy co się chce wstrzyknąć i w jakim celu.
Ciekawe, czy ceny, o których piszecie, dotyczą tego samgo zabiegu, na który ja idę, czy innego. U mnie 300 - wydaje się więc nie tak dużo.
Nie wiem dokładnie, informacji o restylane vital udzieliła mi dermatolog z viva derm, że nie nadaje się on do wypełniania zmarszczek czy bruzd, a działa jak mezoterapia....
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:41   #376
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

omg, czy to juz czas na zabiegi
szukam sponsora!!!

a poza tym - dziękuję Ukrycior za zwrócenie uwagi na płatki kolagenowe, właśnie je zamówiłam, jakoś umykały mi dotychczas
i w ogóle dziewczyny, jak postępy w walce z oznakami czasu?
podczas lektury tego zajmującego wątku przypomniałam sobie, że gdzieś mam książkę "Masaż liftingujący twarzy" Muszę odnaleźć...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:16   #377
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
omg, czy to juz czas na zabiegi
szukam sponsora!!!

a poza tym - dziękuję Ukrycior za zwrócenie uwagi na płatki kolagenowe, właśnie je zamówiłam, jakoś umykały mi dotychczas
i w ogóle dziewczyny, jak postępy w walce z oznakami czasu?
podczas lektury tego zajmującego wątku przypomniałam sobie, że gdzieś mam książkę "Masaż liftingujący twarzy" Muszę odnaleźć...
Ależ Cię proszę. Ja zaraz też zamówię na zapas bo chyba się uzależniłam, taką ładną gładkość i napięcie dają. Właśnie też zamówiłam krem pod oczy z serii Futuris Tołpy. Jestem ciekawa, jak też będzie się sprawował...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:36   #378
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ukrycior daj znać, jak się Tołpa będzie sprawował
Odkryłam tez Dermikę dzięki wątkowi (i nie tylko Dermikę)
zaraz się będę oklepywać
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:45   #379
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ukrycior daj znać, jak się Tołpa będzie sprawował
Odkryłam tez Dermikę dzięki wątkowi (i nie tylko Dermikę)
zaraz się będę oklepywać
Oczywiście, ze dam A jaką dermikę konkretnie? Bo ja też coś ostatnio rewelacyjnego odkryłam z dermiki. Kupiłam sobie maseczkę Variete, mnóstwo wyciągów z owoców i roślin w składzie, od 2 tygodni stosuję jako krem na noc i jestem zadowolona z tego co widzę w lustrze
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 21:54   #380
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze dam A jaką dermikę konkretnie? Bo ja też coś ostatnio rewelacyjnego odkryłam z dermiki. Kupiłam sobie maseczkę Variete, mnóstwo wyciągów z owoców i roślin w składzie, od 2 tygodni stosuję jako krem na noc i jestem zadowolona z tego co widzę w lustrze
na razie nawilżacze - Variete i Meritum, zakupiłam tez stos maseczek - jestem nimi oczarowana. Dumam nad Collaction, Lipideą i Remodelistem w planach mam serie Wit. P, Rosarium. Muszę to jakoś rozłożyć na miesiące, i wczytuję się w Wasze wypowiedzi, co wybrać.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:29   #381
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
na razie nawilżacze - Variete i Meritum, zakupiłam tez stos maseczek - jestem nimi oczarowana. Dumam nad Collaction, Lipideą i Remodelistem w planach mam serie Wit. P, Rosarium. Muszę to jakoś rozłożyć na miesiące, i wczytuję się w Wasze
wypowiedzi, co wybrać.
No to tubkową maseczkę Variete też polecam. Producent obiecuje koktajl witaminowy i po przeanalizowaniu składu muszę się z nim zgodzić. I fantastycznie działa. A taka niepozorna maseczka, zawsze wydawało mi się, że seria Variete jest prawie dla nastolatek.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:34   #382
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

aaaaaaaaaaaaaa,,,ratunku, za co ja mam to wszystko kupować

skończyłam Architekta skóry, poza nawilżeniem chyba nie pojędrnił jakos szczególnie

ostatnio się oglądnęłam na zdjęciach z imprezy, nie mam zmarszczek jak moje rówieśniczki, ale po prostu skóra mi pod oczami puściła i już!!!!poleciała sobie w dół i ma wszystko gdzieś, widać to bardzo, a wystarczy, że sobie leciutko podniosę przy skroniach paluszkiem i już jest na swoim miejscu, ale ona sama już chyba nigdy nie wróci na swoje miejsce

ech, no musiałam się pozalić jeszcze trochę

więc ja jeszcze zamówiłam drugie opakowanie Redermica, bo jak juz coś stosowac to dłużej, te kremy z substancjami aktywnymi ponoć trzeba dłużej uzywac

no i to tyle doniesień. aha, co do mojego trybu zycia, to nigdy nie paliłam, nie opalałam się, unikam słońca, bo nie lubię, dużo piłam(wody oczywiscie), jedyne co mam na NIE- to braki snujestem nocnym markiem i od wielu lat chodze poźno spac, nawet gdy musze wstac wcześnie rano. No próbowałam to zmienić, ale po prostu jakos się nie da

buziaczki
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:22   #383
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Rogatko, a próbowałaś już może tych płatków kolagenowych? Bo mam wrażenie, że regularnie używane pare razy w tygodniu właśnie mogłyby pomóc przy Twoim problemie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:55   #384
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

tak, kupię te płatki, dokładnie tak.

dziewczyny, a właściwie to jakie kremy pod oczy stosujecie????

a ponieważ skończył mi się Architekt, to stoję przed wyborem czegoś na kształtowanie podbródka i owalu i znów nie wiem. Remodeller?Dax?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 09:07   #385
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja pod oczy najczęściej stosuję wit E 400 lub ogórecznik prosto z kapsułki po oczy i na buzię.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:30   #386
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
tak, kupię te płatki, dokładnie tak.

dziewczyny, a właściwie to jakie kremy pod oczy stosujecie????

a ponieważ skończył mi się Architekt, to stoję przed wyborem czegoś na kształtowanie podbródka i owalu i znów nie wiem. Remodeller?Dax?
Rogatko, napisz co wybrałaś! Przymierzam się do czegoś, ale sama już nie wiem, co wybrać, opinie są różne no i same wiecie, najlepiej potestować, ale właśnie - co

Dostałam właśnie paczke z Inermisu a w m.in. owe sławne płatki kolagenowe zobaczymy, potestujemy (i obrobimy bank)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:32   #387
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

znalazłam taki oto wątek na wizazu:

http://www.wizaz.pl/forum/archive/in...p/t-89380.html

zresztą juz i na tym wątku dziewczyny pisały, że na owal można kłaśc kosmetyki do ciała ujędrniające ...tylko jest ryzyko podrażnień, a ja zaryzykuję i będę kłaśc na wstrętny owal serum Eveline, wszystkiego trzeba spróbowac
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:11   #388
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Rogatko, ja to mam sklerozę, jak nikt...
Kompletnie zapomniałam o kremie Flavonex Aurigi http://www.apteka-centrum.pl/auriga-flavonex-p-936.html (są też do kupienia opakowania 100ml)
Wcześniej stosowałam i bardzo mi pasował, tak jakby odnowił skórę, a później odstawiłam, bo skóra zaczęłam wariowac, wiadomo z jakich powodów
Na owal nie wiem czy podziałał, bo wcześniej nie miałam takich problemow, ale skóra była po nim taka zwarta, gęściejsza.
Moja mama stosowała za to również Fadiamone - do kupienia tutaj http://www.lekolandia.pl/product_inf...oducts_id/5787 i twierdzi, ze Fadiamone jest silniejszy. Myślę, ze do kuracji raz na jakiś czas można wypróbowac

a pod oczy używam tego Daxa Glamour Eyes i jest całkiem ok

Wczesniej stosowałam pod oczy to, co na całą twarz, ale chyba uwrażliwiła mi się skóra pod oczami, po na razie nie mogę
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:47   #389
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Yolla!

powiem Ci, że ja miałam gdzies w glowie tę Aurigę!ktos mi to juz kiedyś, dawno polecał, ale gdzieś to daleko musiałam mieć, bo jakoś zapomniałam

dzięki za przypomnienie, już czytam linki

aha, chciałam dodać, że się przekonałam na własnej skórze jak to jest nie stosowac filtra żadnego, a używać redermica. mam potworny wysyp piegów, jestem jednym wielkim piegiem
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:58   #390
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

aha, dziewczyny, ale w moim wieku to chyba jeszcze nie jest utrata jędrności na tle hormonalnym?tylko zmniejszenie produkcji kolagenu?jak to jest?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.