Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 21:18   #121
hybri
Raczkowanie
 
Avatar hybri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez whitebeth
hmm , dla mnie on tez zimno nie wygląda , na pudełku jest ewidentnie ciepły
Ja mam aktualnie na włosach paloną kawę jeżeli masz długie i dość gęste włosy to wiadomo użyjesz dwóch opakowań farby- farba ta kosztuje nie dużo bo coś około 5 zł ja płaciłam. Jeżeli odpowiednio nałożysz farbę i będziesz stosować wg instrukcji to kolorek wyjdzie dość ciemny i ma taki bardzo fajny odblask i ładne refleksy. U mnie w klasie razem ze mną 3 osoby mają ten kolor na włosach i naprawdę ładnie wychodzą..
__________________
NOWY UPORZąDKOWANT WąTEK!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153718


STARY WąTEK


SUPER, EXTRA CIUSZKI DLA KAŻDEJ DZIEWCZYNKI ZAGLĄDNIJ DO MOJEGO WĄTKU A NIE POŻAŁUJESZ
PROSZĘ O ODPISYWANIE W MOIM WĄTKU !!


hybri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 21:35   #122
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Zimny odcień brązu

U mnie po palonej kawie wychodzi bardzo ciemny brąz, ale raczej chłodny, bez ciepłych refleksów. ładny kolorek, tylko już mi się znudził i chciałabym zejśc do troszkę jaśniejszego, teraz robię orzechowym brązem z tej samej firmy. Ten jest jaśniejszy, ale zdecydowanie ciepły. Moje włosy po palonej kawie:
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 21:44   #123
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez asia84
U mnie po palonej kawie wychodzi bardzo ciemny brąz, ale raczej chłodny, bez ciepłych refleksów. ładny kolorek, tylko już mi się znudził i chciałabym zejśc do troszkę jaśniejszego, teraz robię orzechowym brązem z tej samej firmy. Ten jest jaśniejszy, ale zdecydowanie ciepły. Moje włosy po palonej kawie:
ojej, wygląda zupełnie inaczej niż na pudełku znacznie lepiej Ale ciemny faktycznie wychodzi
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 21:47   #124
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Zimny odcień brązu

Właśnie dziś farbowałam włosy Londą ciemny popielaty blond. Wyszedł piękny, nasycony, zimny brązowy odcień, właśnie takiego szukałam. Dodam tylko, że farbę kładłam na włosy farbowane na delikatnie jasny brąz.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-01, 21:55   #125
chloe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez gosik79
Właśnie dziś farbowałam włosy Londą ciemny popielaty blond. Wyszedł piękny, nasycony, zimny brązowy odcień, właśnie takiego szukałam. Dodam tylko, że farbę kładłam na włosy farbowane na delikatnie jasny brąz.

A ja dwa dni temu pofarbowalam ta wlasnie farba i jestem bardzo zadowolona ! Wyszedl prawdziwie zimny brazik, jak dla mnie miodzio !
chloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 09:30   #126
edurbi
Raczkowanie
 
Avatar edurbi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 95
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez gosik79
Właśnie dziś farbowałam włosy Londą ciemny popielaty blond. Wyszedł piękny, nasycony, zimny brązowy odcień, właśnie takiego szukałam. Dodam tylko, że farbę kładłam na włosy farbowane na delikatnie jasny brąz.


a możecie powklejać zdjecia ??
edurbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 23:16   #127
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez whitebeth
to jest farba Garnier Color Naturals , kolor "jasny brąz" ( jest jeszce "jasny złoty brąz, ale ten wychodzi bardzo ciepło , a jak sie zmywa koszmarnie rudzieje) . Ten jasny brąz na pudełku wygląda trochę inaczej, a na moich włosach tak jak widać Na tym zdjęciu jest juz ciut zmyty, i widać ,że żadne refleksy rudawe się nie pojawiają przy zmywaniu
Śliczny kolorek Jaki miałaś wyjściowy kolor włosów?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 07:57   #128
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez asia84
U mnie po palonej kawie wychodzi bardzo ciemny brąz, ale raczej chłodny, bez ciepłych refleksów. ładny kolorek, tylko już mi się znudził i chciałabym zejśc do troszkę jaśniejszego, teraz robię orzechowym brązem z tej samej firmy. Ten jest jaśniejszy, ale zdecydowanie ciepły. Moje włosy po palonej kawie:

Ja sobie właśnie wczoraj nabylam "paloną kawę" i dziś będę się farbować. Mam nadzieję, że wyjdzie ładny, chłodny brąz. Mam też skromną nazieję, że nie chwyci na czarno... Faktycznie kolor na pudełku wydaje się ciepły, ale kolor na włosach-próbnikach zdecydowanie zimny.... Hmm, zobaczymy
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 08:05   #129
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Zimny odcień brązu

No właśnie, czy kupując farbę sugerujecie się odcieciem na pudełku czy na próbkach?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 07:28   #130
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Zimny odcień brązu

Podbijam
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 09:06   #131
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Farba do brazowych wloskow

hm chcialam sie zpaytac jaka farbe polecilybyscie mi zbey wyszedl kolor jasny lub sredni szatyn ale nei zmywal sie na rudo ? jaka firma jest najlepsza ?
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 14:05   #132
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Farba do brazowych wloskow

ja polecam Recital Preference L'oreal

nie sięgaj po Palette ani Garniera.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 18:16   #133
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Farba do brazowych wloskow

Na pewno wybieraj kolory jaśniejsze od tego który chcesz w rzeczywistości i wybieraj tylko chłodne odcienie (zwłaszcza jeśli włosy na które nakładasz farbę są jaśniejsze), bo ciepłe odcienie mają rude pigmenty. Tak mi powiedziała fryzjerka jak zażyczyłam sobie ciepły brąz na blond włosach i dlatego wyszłam z salonu z chłodnym brązem na włoskach.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 21:19   #134
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Farba do brazowych wloskow

eh to juz wiem dlaczego po garnierze mi wlosy rudzialy , w zyciu juz nie kupie tej farby

a co powiecie o firmie LONDA ? bo kupilam sobie ciemny blond , ktory wyglada jak srendi chlodny braz
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:21   #135
Samsona
Przyczajenie
 
Avatar Samsona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Farba do brazowych wloskow

Cytat:
Napisane przez aajjii
eh to juz wiem dlaczego po garnierze mi wlosy rudzialy , w zyciu juz nie kupie tej farby

a co powiecie o firmie LONDA ? bo kupilam sobie ciemny blond , ktory wyglada jak srendi chlodny braz
na innym forum czytałam ze ta farba z Londy popielaty blon wychodzi jak zimny brąz. poza tym chwalono Garniera nr 5 Color Naturals jasny brąz też wychodzi popielaty odcien brązu tzn zimny..
Samsona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:27   #136
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Farba do brazowych wloskow

Cytat:
Napisane przez Samsona
na innym forum czytałam ze ta farba z Londy popielaty blon wychodzi jak zimny brąz. poza tym chwalono Garniera nr 5 Color Naturals jasny brąz też wychodzi popielaty odcien brązu tzn zimny..
tez tak wyczytałam ...

dziewczyny dzielcie sie spostrzeżeniami na własnych ..włosach
ja mam teraz ciepły brąz z pasemkami na głowie i chcę położyć coś jaśniejszego i chłodnego.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 07:51   #137
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

Dziewczyny szukam farby do wlosow w kolorze sredni lub ciemny braz, ale taki zeby nie wyszedl mi jak czarny!! Dodam ze wlosy naturalnie mam wlasnie tak mniej wiecej sredni-ciemny braz i chce miec jednolite wlosy, na ktorych nie widac by bylo odrostow (teraz mam baleyage). I jeszcze wazne zeby to byl chlodny odcien, bez zadnych rudawych polyskow. Dziekuje za wszystkie dopowiedzi
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 07:56   #138
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

Ja tez szukam takiej farby!
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 08:07   #139
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

Witam
Ja ostatnio przerzuciłam się na Garniera 100% ciemny szatyn albo głęboki szatyn,kładę go na swoje ciemne włoski i wychodzi bardzo ciemny brąz,który oczywiscie się spiera.Wlosy po niej są miękkie i jestem bardzo zadowolona,bo po Wellatonie wlosy leciały mi garsciami.
Dobry jest jeszcze szampon L'oreal odcień Noyer tak naprawdę to farbka
Robiłam tez farbą Joanny Colo Naturals czy coś takiego,kolorek palona kawa i tez wyszedł ładnie,zniszczenia też nie zauwazyłam,mimo rożnych opinii.
To chyba tyle
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 09:05   #140
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

proponuję przejrzeć ofertę L'oreala
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 09:12   #141
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

Witaj Z własnego doświadczenia wiem, że Garnier wychodzi ciemniej na włosach niż widać to na opakowaniu Brąz wyszedł mi czarno chciałam zimny ocień brązu bez rudawych, lub czarwonych refleksów Zrobiła mi go dopiero fryzjerka farbami matrix Jeżeli nie chcesz korzystać z usług fryzjera, to do domowego użytku polecałabym farby L'oreala. Doskonale pokrywają farbowane włosy, dają jednolity odcień, a włosy są miękkie i lśniącePozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 08:17   #142
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Farba do wlosow sredni-ciemny braz!!!

Wlasnie zastanawiam sie nad pojsciem do fryzjera, ale jak dotad nie jestem zadowolona z efektow ich farbowania i postanowilam sprobowac sama Wlasnie slyszalam, ze po farbach garniera kolor jest ciemniejszy niz na opakowaniu temu jestem ostrozna przy kupnie. Moze zna ktos jeszcze inne poszukiwane przeze mnie farby??
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 13:16   #143
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez gosik79
Właśnie dziś farbowałam włosy Londą ciemny popielaty blond. Wyszedł piękny, nasycony, zimny brązowy odcień, właśnie takiego szukałam. Dodam tylko, że farbę kładłam na włosy farbowane na delikatnie jasny brąz.
czy ta farba szybko się spiera? bo farbowałam włosy popielatym blondem L'oreal na rozjaśniane włosy i po tygodniu nie było śladu po farbie i do tego moje włosy stały się zielone...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 10:18   #144
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Zimny odcień brązu

Wiecie co dziewczynki, ja pofarbowałam włosy paloną kawą i..... poczatkowo kolor był naprawde fajny ale bez watpienia ciepły Natomias teraz koszmar spiera sie totalnie na rudo!!!!
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:00   #145
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: Zimny odcień brązu

Witam ja mialam do niedawna blond pasemka na moich ciemno brązowych włosach,a ostatnio zafarbowałam na średni brąz z Wellatonu. I wyszly mi kruczo czarne ale na szczescie myje wlosy codziennie i juz sie nieco sprala ta czern. Zaczyna sie to brązowe robić...Wczesniej juz raz farbowalam ta farba i bylo ok, nie wiem czemu teraz tak chwycilo. Z wellatonu polecam ''gorzka czekolade" wychodzi miodzio braz
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:41   #146
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez asia84
U mnie po palonej kawie wychodzi bardzo ciemny brąz, ale raczej chłodny, bez ciepłych refleksów. ładny kolorek, tylko już mi się znudził i chciałabym zejśc do troszkę jaśniejszego, teraz robię orzechowym brązem z tej samej firmy. Ten jest jaśniejszy, ale zdecydowanie ciepły. Moje włosy po palonej kawie:
Ja farbowalam dzis 2 raz palona kawa.Wyszly sliczne takie jak na twoich fotkach ciemne i zimne.Ale jak pierwszy raz farbowalam byly jasniejsze i po myciach robil sie cieply kolor,ale przypuszczam,ze to przez wczesniejsze farbowania orzechem.
Ah,no i jeszcze mialam napisac ,ze gorzka czekolade tez juz mialam ale nie wyszedl mi taki odcien jakiego oczekiwalam.Wkleilam juz gdzies zdjecie na innym watku.
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 17:49   #147
dOminiCka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 128
GG do dOminiCka Send a message via Skype™ to dOminiCka
Dot.: Zimny odcień brązu

a powiedzcie mi dziewczyny. Mam wlosy rozjasniane rozjaniaczem w spray'u i jest to taki cieply sloneczny blondziek. OCzekuje jasnego chlodnego brązu.. polećcie mi jakas farbke. Obawiam sie poprostu ze beda przeswity tego slonecznego blondu...
__________________
1. zapuszczam włosy
2. dbam o paznokcie
3. chudnę !! 55->48

dOminiCka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 10:44   #148
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Zimny odcień brązu

a ten ciemny popielaty blond z londy wyszeld jak jasny/sredni/ciemny brazik ?
bo mi ciemny blond wychodiz jak tkai srendi/ciemny brazik a teraz chcialabym uzyc tego popielatego zbey byl bardziej zimny ale nei chce wlosow jansiejszych niz mam teraz ?
chyba nie powinien wysjc jasniejszy prawda ??
i jak dlugo ten popielaty blond wma si etrzyma na wloskach ?
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 21:30   #149
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez nikadomi
Zapomniałam dodać,że fryzjerka doradziła mi płukankę FLOR ILLUM matowo-szarą do włosów brąz,którą kupiłam w drogerii NATURA.Płukanka likwiduje "rudość" z włosów brązowych,wyprubowałam i działa!!!POZDRAWIAM
A drogie jest to cudo (flor illum) ? Bo ja też walczę ze strasznie rudziejącymi refleksami w poszukiwaniu jasnego chłodnego brązu...
I jak to działa? Używa się przez jakiś czas i te refleksy znikają, czy trzeba cały czas używać, żeby nie było ciepłych refleksów?
Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 00:10   #150
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Zimny odcień brązu

Cytat:
Napisane przez magda*M
A drogie jest to cudo (flor illum) ? Bo ja też walczę ze strasznie rudziejącymi refleksami w poszukiwaniu jasnego chłodnego brązu...
I jak to działa? Używa się przez jakiś czas i te refleksy znikają, czy trzeba cały czas używać, żeby nie było ciepłych refleksów?
Pozdrawiam
Co prawda to pytanie nie do mnie, ale coś na ten temat wiem więc się wypowiem. Ta płukanka kosztuje ok 11 złotych i ma pojemność 50 ml. No i stosować trzeba po każdym myciu glowy, bo wraz z myciem się po prostu zmywa to cudeńko
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.