YES TO CARROTS-ktoś zna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 10:45   #1
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603

YES TO CARROTS-ktoś zna?


w sephorach pojawiła się nowa marka Yes to carrots- mają m.in. kremy do twarzy ,pielęgnację do włosów i ciała
a uzywał ktoś własnie kremów do twarzy?podobno nie mają w składzie konserwantów,
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:58   #2
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Tez o tym slyszalam , wlasnie niedlugo zamierzam isc i kupic balsam do ciala jak i jakis krem, zdam relacje, jednak np na snobce czytalam same pozytywne komentarze na temat tych produktow
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:02   #3
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

ja szczerze mówiąc też już wczoraj kupiłam krem na noc tej firmy,-na razie mogę stwierdzić tylko tyle,że szybko się wchłonął,nie podrażnia-może nawet nieco łagodzi,ale nic po za tym)
jestem ciekawa waszych opinii

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:20   #4
pulcino84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

mam żel pod prysznic tej firmy. szczerze - nic nadzwyczajnego... po prostu myje, żadnych właściwości odżywczych czy poprawiających wygląd skóry nie odnotowałam!
pulcino84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:10   #5
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

no własnie, na opakowaniu mojego kremu nie mam żadnej ulotki w języku polskiem,tylko jest napisane ,że krem na noc i chyba ,że ma vit.C
ciekawa jestem co on ma w ogóle robić?

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:49   #6
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

hop,hop...
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 22:52   #7
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja mam pomadke do ust , maske do włosów , odżywke i szampon
Składy mają boskie, aż nie mogłam uwierzyć jak w Sephorze pierwszy raz zobaczyłam te kosmetkyki
Jak narazie ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona - pomadka super odżywia usta, ja mam melonową , nie nadaje połysku ale daje super uczucie miękkości
Seria do włosów jest świetna,delikatnie ładnie pachnie, efekt po zostosowaniu przerósł moje oczekiwania co do kosmetyku z naturalnym składem
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 08:38   #8
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

no,a mi chyba ten krem na noc też będzie odpowiadal,od ok.poł roku mam problem-wokół ust mam ciągle zaczerwienione plamki,czasem po demakijażu wręcz mnie to piecze, a ten kremik to trochę łagodzi,mam nadzieję,że w miarę używania wszystko zniknie,dodam,ze próbowałam juz chyba wszystkich kremów i maści,ale problem nie znikał,ba byłam nawet z tym u dermatologa,ale pani stwierdziła,że nie wie co to-mam pić wapno,łykać rutinoscorbin))
mam tez małą próbkę kremu na dzien i też super się wchlania-do matu(u mnie to wyczyn),nie powoduje błyszczenia w ciągu dnia i nadaje się pod makijaż,
ja totalnie nie znam sie na składach ,ale może ktos mi podpowie czy one mają rzeczywiście w składzie wit.C?no i czy działaja na zmarszczki czy tylko nawilżają?

krem na noc ma taki skład:

Water (Aqua), Daucus Carota (Carrot) Seed Oil, Daucus Carota (Carrot) Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dead Sea Water (Maris Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Disodium EDTA, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Peg-40 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Sorbitan Tristearate, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Cucumis Sativa (Cucumber) Fruit Water, Hamamelis Virginiana Flower (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Niacinamide, Spirulina Maxima Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Silt (Maris Limus), Imidazolidinyl Urea, Salicylic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Peel Extract.

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-03-31 o 08:40
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:23   #9
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

hop,hop
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:06   #10
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

nikt jeszcze nie uzywał kremików?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 23:59   #11
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja rowniez uzywam kosmetykow Yes To Carrots i naleza do moich ulubionychPoki co mam jedynie maselko do ciala carotkowe,mleczko do zmywania makijazu i zel pod prysznic.Ze wszystkich kosmetykow jestem bardzo zadowlona.Oczywiscie zadnych cudow nie oczekiwalam,ale kosmetyki spelniaja swoje zadanie i bardzo przyjemnie sie je stosuje (super zapach-lekko carotkowy)-wiedzac przy okazji,ze nie zawieraja konserwantow.
Jestem ciakawa po ile sprzedaja te kosmetyki w Polsce?
W USA ceny przystepne i produkty do kupienia w duzych aptekach.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 07:06   #12
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

kremy do twarzy po 83zł,balsamy do ciała chyba po 65zl
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 15:33   #13
jarka63
Raczkowanie
 
Avatar jarka63
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Mam nawilżający balasam do ciała tej firmy, jestem nim zachwycona. Natychmiast po użyciu skóra staje się miękka i gładka, zapach bardzo delikatny i nieinwazyjny, opakowanie z pompką, czego chcieć więcej? Cena 55 pln, moim zdaniem warto.
jarka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 22:01   #14
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

A wiec jednak praktycznie wszystkie rzeczy maja super, ja na 100% kupie sobie następnym razem masło do ciała albo mleczko i żel pod prysznic Kuszą mnie też kremy do twarzy zwłaszcza nocny bo na dzień używam filtrów .
Jesli chodzi o serie do włosów to ja jestem nią wprost wniebowzięta , włosy mam zdrowe , niefarbowane, proste - po szamponie i odżywce są rewelacyjne, gładkie, swietnie się rozczasuja ( jak po najlepszej silikonowej odżywce) , dłużej pozostają świeże i lekkie a przy tym maksymalnie nawilżoneA co najważniejsze to wogole nie swędzi mnie po nich skóra głowy , a mam z tym duży problem od jakiegos czasu i nic nie pomagało ( podejrzewałam o to obecny w wiekszosci kosmetyków do włosów propylen glycol - w Carrots go nie ma i problem zniknął) Maseczka jest znacznie cięzsza i ja bedę ją używać raz w tyg
Podsumowujac to jestem tą firmą oczarowana
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:01   #15
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Wooooow...ale drogo!
Za zel pod prysznic tej firmy w USA zaplacilam 7$,za mleczko do zmywania twarzy tez cos ok.7$,za maselko do ciala 13$...a i mam jeszcze serum tej firmy,ale nie pamietam ceny.Tutaj podaje linka do strony z kosmetykami,jakby ktos nie wiedzial jak wygladaja:
http://www.yes-to-carrots.com/
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:36   #16
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

duży szampon do włosów 49zł
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:44   #17
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Masło do ciała jest świetne, nie trzeba się codziennie smarować, a efekt trzyma. Mam również szampon, delikatny, odświeża, spoko. Ale ceny u nas tragiczne. Jak zwykle. Dlatego się obkupię zagranicą, bo nawet przy drogim euro jest taniej.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:03   #18
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: YES TO CARROTS-ktos zna?

Wedlug mnie maslo do ciala ma forme gestego kremu.Maslo jest bardziej zwartej konsystencji.Mimo to,bardzo je lubie,ma fajny delikatny zapach,swietnie nawilza skore.Co wazne-cialo nie klei sie.Dla niektorych ten kosmetyk moze byc deczko za tlusty.
Mleczko do zmywania makijazu jest swietne.Mozna spokojnie zmyc makijaz oczu,nie podraznijac przy tym spojowek.Mam mega wrazliwe oczy,ale Yes To Carrots spisal sie na medal-nie lzawilam.Zapach delikatny,podobny do calej serii.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:30   #19
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: YES TO CARROTS-ktos zna?

dzisiaj stosowałam po raz pierwszy maseczke do twarzy tej firmy i skóra po niej była jedwabiście gładka.
zastanawiam się teraz nad kremami... Czy kremy do twarzy też zostawiają skórę super gładką?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 19:19   #20
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: YES TO CARROTS-ktos zna?

ja mam aktualnie szampon i odzywke i jak narazie jestem zadowolona odzywka jest bardzo wydajna, wlosy sa puszyste, dobrze sie rozczesuja. Szampon je troche placze ale po odzywce jest super Ladnie sie ukladaja. Mam to okolo tydzien wiec nie moge za duzo powidziec o dlugotrwalym stosowaniu.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:46   #21
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: YES TO CARROTS-ktos zna?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
ja mam aktualnie szampon i odzywke i jak narazie jestem zadowolona odzywka jest bardzo wydajna, wlosy sa puszyste, dobrze sie rozczesuja. Szampon je troche placze ale po odzywce jest super Ladnie sie ukladaja. Mam to okolo tydzien wiec nie moge za duzo powidziec o dlugotrwalym stosowaniu.
Miałam wielką ochotę na odrzywkę i szampon, ale one są chyba do włosów suchych, a moje zdecydowanie należą do przetłuszczających się
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:44   #22
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

nie wiem czy któraś z was sprawdzała, ale te produkty mają świetne recenzje na angielskich stronach, podaje linki (chyba można?): http://international.drugstore.com:8...&Go.x=0&Go.y=0 i druga: http://www.buzzillions.com/429481142...roduct_reviews
chyba się skuszę na odżywkę do włosów (kosztuje 39 czy 49 zł?), pomadkę do ust i jakiś peeling/maseczkę lub krem pod oczy
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:53   #23
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

No ja bym chciała nabyć trochę tych kosmetyków, ale krew mnie zalewa, gdy widzę cenę. A może by zorganizować wspólne zakupy, jak dolar jeszcze trochę spadnie. Na e-bayu widziałam 5 pomadek za 3$, w Polsce jedna kosztuje 15zł.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:56   #24
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja musze przyznac ze narazie jestem BARDZO zadowolona. Wczesniej uzywalam profesjonalnego loreala, kerastase i byly gorsze. Teraz moje wlosy sa lekkie, sprezyste po kazdym myciu jest lepiej. Ale nie wiem jak bedzie z efektami po dluzszym czasie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:29   #25
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Ja również poza masłem uzbroiłam się w szampon. Jestem bardzo zadowolona, bo chociaż przy pierwszym zastosowaniu włosy wydawały się szorstkie i były okropnie poplątane, to z każdym kolejnym użyciem było i jest tylko lepiej. Mam włosy przetłuszczające, od wieków myję je codziennie a ten szampon nic im krzywdy nie robi (tzn. nie wzmaga przetłuszczania), włosy trzymają świeżość cały dzień, są puszyste i mięciutkie (efekt wsparty sprejową odżywką Gliss Kur).
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:43   #26
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
...Oczywiscie zadnych cudow nie oczekiwalam,ale kosmetyki spelniaja swoje zadanie i bardzo przyjemnie sie je stosuje (super zapach-lekko carotkowy)-wiedzac przy okazji,ze nie zawieraja konserwantow.
Ależ zawierają konserwanty, tylko nie są nimi tak naszpikowane jak inne produkty i mają dużo wyciągów roślinnych. Ostrzę sobie ząbki na pomadkę miętową...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:48   #27
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

cieszę się że trafiłam na ten wątek!
Mam pomadkę melonową i jest przyzwoita - nieźle pielęgnuje (choć nie to co Carmex) i cudnie pachnie!
Mam jeszcze masło do ciala, ale niestety czeka na swoją kolej, nie otwierałam, teraz zużywam dwa gnioty z Mineral Care, mam nadzieję, ze szybko zejdą bo już mam na marchewki ochotę!


Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
A wiec jednak praktycznie wszystkie rzeczy maja super, ja na 100% kupie sobie następnym razem masło do ciała albo mleczko i żel pod prysznic Kuszą mnie też kremy do twarzy zwłaszcza nocny bo na dzień używam filtrów .
Jesli chodzi o serie do włosów to ja jestem nią wprost wniebowzięta , włosy mam zdrowe , niefarbowane, proste - po szamponie i odżywce są rewelacyjne, gładkie, swietnie się rozczasuja ( jak po najlepszej silikonowej odżywce) , dłużej pozostają świeże i lekkie a przy tym maksymalnie nawilżoneA co najważniejsze to wogole nie swędzi mnie po nich skóra głowy , a mam z tym duży problem od jakiegos czasu i nic nie pomagało ( podejrzewałam o to obecny w wiekszosci kosmetyków do włosów propylen glycol - w Carrots go nie ma i problem zniknął) Maseczka jest znacznie cięzsza i ja bedę ją używać raz w tyg
Podsumowujac to jestem tą firmą oczarowana
Miałam próbki obu kremów, ale jak dla mnie trochę zbyt intensywnie pachną, może to po prostu nie moja nuta zapachowa bo Lancome Hydrazen też mocno pachnie ale nie drażni mnie tak jak karotki. Jednakowoż kusi mnie jeszcze cała seria do włosów, jak zmęczę bublowatą Joannę, która u fryzjera zostawiła mi włosy jak jedwab a przy domowym myciu plącze, tłamsi i matowi, to zdecydowanie zainwestuję w marchew. A powiedzcie mi, nie zostawia takiego uczycia tępych włosów ten szampon?

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Masło do ciała jest świetne, nie trzeba się codziennie smarować, a efekt trzyma. Mam również szampon, delikatny, odświeża, spoko. Ale ceny u nas tragiczne. Jak zwykle. Dlatego się obkupię zagranicą, bo nawet przy drogim euro jest taniej.
aż takie te ceny nie są, poza tym, zawsze można upolować proo, ja moje masło za 53zł kupiłam. Taniej niż TBS a ponoć rewelka wg uzytkowniczek ahhhhh juz się nie mogę doczekać kiedy sama wypróbuję!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-06-12 o 22:50
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:11   #28
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

też bym była za zakupem na eBayu albo czymś takim...
krem na dzień w USA kosztuje ok $7-$12 a w Polsce ponad 80zł...
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:13   #29
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

Dziewczyny a w jakich cenach są kosmetyki do włosów (maska, odżywka, szampon)?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:58   #30
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: YES TO CARROTS-ktoś zna?

jak kupowalam jakies 2 miesiace temu to odzywka i szampon- kazde po 49zl a maska chyba 65 czy cos kolo tego Ale ja troche zmienilam swoje zdanie na temat tych kosmetykow. Sa fajne ale nadaja sie do wlosow normalnych/przetluszczajacych sie. Nie odzywiaja. Jako codzienna pielegnacja-super ale 2 razy w tygodniu maska mocno nawilzajaca dla suchych wlosow musi byc I to nie maska YES...bo ona nie odzywia.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.