Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 10:40   #2131
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nic nie swędzi, nie obciąża, polecam
Dziękuję Wezme go pod uwagę


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dobrze ze jesteś! Twoja buźkę mam wycinać czy wstawiać jak przesłałaś?
Chyba Ci wysłałam z zamazaną buźką?


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja rossmana mam najbliżej domu, więc tam często jestem
nie chce mi się latać i szukać dalej chyba, że już naprawdę jestem na coś napalona no i Londę jak dotąd kupowałam w marketach, bo w rossie nie ma tej serii
Fajnie
Ja koło siebie mam tylko Schleckera Do Natury i Ross mam około 4-5km
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:44   #2132
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez binek999 Pokaż wiadomość
ponadto dorwałam ostatnio to cudo w aptece https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...il.html&next=1
Niedrogo więc kupię i wypróbuję napewno
Dziękuję za radę
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie








heyday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:45   #2133
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez binek999 Pokaż wiadomość
Londa jest dostępna min. w Naturze, kauflandzie i E leclerc (nie wiem czy dobrze napisałam :P)
wiem przecież :P
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Fajnie
Ja koło siebie mam tylko Schleckera Do Natury i Ross mam około 4-5km
ja za to do Natury mam kawał drogi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:49   #2134
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

tak nie na temat, caskada jakby Cie interesowalo to wlasnie mi sie obilo o uszy ze nasza "włosowa" idolka Shakira bedzie w polsce 17 maja w Atlas Arena w Łodzi
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:52   #2135
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Wezme go pod uwagę




Chyba Ci wysłałam z zamazaną buźką?




Fajnie
Ja koło siebie mam tylko Schleckera Do Natury i Ross mam około 4-5km
Ciekawa sprawa...
jak mam na miniaturze to jest normalne foto, a jak otwieram to juz z zakrytą buźką
moj komp oszalal....
Za 10 minut zapraszam na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:53   #2136
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
tak nie na temat, caskada jakby Cie interesowalo to wlasnie mi sie obilo o uszy ze nasza "włosowa" idolka Shakira bedzie w polsce 17 maja w Atlas Arena w Łodzi
też właśnie czytałam
na onecie jest info i podane ceny biletów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:55   #2137
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
dziękuję za odp zaraz poszukam na KWC
włosy długie do "pupy" farbowane na brązowo u fryzjera bo jak kiedyś sama to robiłam to zawsze były czarne mam świetnego fryzjera (cena ok 50 - 80 zeta) chodzę raz na 3rzy miechy... nie podcinam bo zapuszczam fryzjerki sie śmieją że chyba do kolan
używam znaczy używałam Nivea Hair Care przeciwłupieżowy ale łupiez jest jeszcze większy i ten jedwab do włosów bo rzeczywiście bardzo dobrze sie po nim rozczesują włosy i to wszystko...
nie uzywasz zadnych odzywek szampon lipny juz lepiej jakis ziolowy na lupiez uzywac wydaje mi sie ze za malo masz w tej pielegnacji tym bardziej ze wloski farbowane konieczna odzywka jakas ale bez soliokonow czyli nie zadne dove czy pantene moze cos z nowego garniera albo nowego gliss kurapierwszy nie ma silikonow drugi zawiera jeden bardzo latwy w zmyciu i przyjazny wlosom

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
tak nie na temat, caskada jakby Cie interesowalo to wlasnie mi sie obilo o uszy ze nasza "włosowa" idolka Shakira bedzie w polsce 17 maja w Atlas Arena w Łodzi
jestem za granica i w maju raczej tez bede pozostaje mi ogladanie koncertu w tv..tak samo jak lady gagi jak byla
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 10:56   #2138
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

snow jak będziesz to możesz mi napisać gdzie i po ile kupiłaś ten cielisty, matowy cień do powiek, który pokazywałaś na blogu?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:58   #2139
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa...
jak mam na miniaturze to jest normalne foto, a jak otwieram to juz z zakrytą buźką
moj komp oszalal....
Za 10 minut zapraszam na bloga
No to dziwne
Mam nadzieje, że jak wrzucisz to będzie zamazane
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:03   #2140
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
a czego uzywasz przed opalaniem?
Przed opalaniem niczego Ale ja na solarium chodzę głównie wieczorem bo tak w ciągu dnia nie ma za bardzo kiedy..
To akurat jak zacznie mi to sebum wyłazić to ja robię myju przed snem i to się zmywa - może dlatego tak mi bardzo nie wyskakuje?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zresztą czy czytałyście ile ludzkie włosy mogą udźwignąć ja to kiedyś przeczytałam to w szoku byłam
Kiedyś był taki program na tvn. Wellman i Prokop go prowadzil i jeszcze chyba Halama jako naukowiec był i pokazywali właśnie jak babka włosami albo trzymała albo ciągnęła (już nie pamiętam) samochód

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja chcę na rolki
Ja też

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Nie gadaj, że blond nie dla Ciebie Napewno znajdziesz jeszcze swojego guru wśród farb metodą prób i błędów, spokojnie
Daj szansę Londzie jeszcze raz, a jak nie ta to może coś z prof z wodą 12? a na reszte dla stonowania z 6% lub 3 nawet?
Ja tak będę próbowała Łudzę się cały czas, żę uda mi się od podkładów uwolnić
No łudzić to i ja się łudzę, ale czuje, że coraz mniej siły mam do nich
Kupiłam wczoraj Londę - dziś polecę po wodę 12% i może wieczorkiem zrobię zobaczymy co mi z tego wyjdzie..


Myślicie, że mogę założyć na głowę czepek dla lepeszego efektu - czy to już będzie przegięcie??

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
No ja tez nie wiem gdzie nabyć takie naturalne olejki.. może w zielarskim albo ostatecznie na allegro.
a w biedronce to raczej tylko z oliwek..
może w rossmanie by sie cos znalazło.


No tym razem to dziewczynka , chłopczyka juz mam
No to trzymam kciuki

A co do olejów - teraz łatwiej kupić coś poza tym z pestek winogron czy oliwę z oliwek.. Np w realu jest palmowy, ryżowy, lniany, z orzechów włoskich
W almie są te co już wymieniłam plus z avokado, z orzechów makadamia i chyba coś z morelą
W sklepie kuchnie świata są też kokosowy i olej archaidowy

Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
ale mam pytanie mam dwa problemy łupież ale kupię sobie szampon (kolejny) i może pomoże
...rozdwajają mi sie końcówki nie chcę ścinać włosów (mam za pas myślałam o jakimś olejku na końcówki lub masce możecie coś polecić z góry dziękuję za odpowiedź
No rozumiem, masz włosy za pas, długo je zapuszczałaś i szkoda Ci ścinać.. ale jak podetniesz ten cm czy dwa to płaczu nie będzie a im to wyjdzie na dobre
Co do łupieżu, ja mam bardzo gęste włosy i jak miałam takie długie za zapięcie stanika to ciężko mi było je dokładnie wypłukać bo tyle tych kłaków było i też czasem troszkę łupieżu się trafiło - może oprócz szamponu postaraj się dłużej je płukać szczególnie w okolicy głowy..
A co do końcówek to oprócz jakiegoś fajnego oleju, możesz sobie kupić serum z apteczki babuni na końcówki właśnie - dziewczyny go sobie chwaliły

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa...
jak mam na miniaturze to jest normalne foto, a jak otwieram to juz z zakrytą buźką
moj komp oszalal....
Za 10 minut zapraszam na bloga
Ja kiedyś jak zapisywałam zdjęcie Ifrtit bo miałam zanieść je do fryzjera by uzyskać taki sam kolor to tak samo było - w minaturce było widać pyszczek a jak się je otwierało to miało normalnie ten biały prostokąt ..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:06   #2141
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lepiej jakis ziolowy na lupiez uzywac
Szampon ziołowy i przeciwłupieżowy...
A możesz mi coś polecić?
do garniera i gliss kura nie zabardzo mam przekonanie
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie








heyday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 11:07   #2142
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

a ja lecę próbować tego nowego gliss kura
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:11   #2143
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja lecę próbować tego nowego gliss kura
Mowa o tym z 7 olejkami ?
Zapach bardzo mi się podoba, ale strasznie dziwne miałam po nim włosy, takie niefajne..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:11   #2144
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przed opalaniem niczego Ale ja na solarium chodzę głównie wieczorem bo tak w ciągu dnia nie ma za bardzo kiedy..
To akurat jak zacznie mi to sebum wyłazić to ja robię myju przed snem i to się zmywa - może dlatego tak mi bardzo nie wyskakuje?



Kiedyś był taki program na tvn. Wellman i Prokop go prowadzil i jeszcze chyba Halama jako naukowiec był i pokazywali właśnie jak babka włosami albo trzymała albo ciągnęła (już nie pamiętam) samochód



Ja też



No łudzić to i ja się łudzę, ale czuje, że coraz mniej siły mam do nich
Kupiłam wczoraj Londę - dziś polecę po wodę 12% i może wieczorkiem zrobię zobaczymy co mi z tego wyjdzie..


Myślicie, że mogę założyć na głowę czepek dla lepeszego efektu - czy to już będzie przegięcie??



No to trzymam kciuki

A co do olejów - teraz łatwiej kupić coś poza tym z pestek winogron czy oliwę z oliwek.. Np w realu jest palmowy, ryżowy, lniany, z orzechów włoskich
W almie są te co już wymieniłam plus z avokado, z orzechów makadamia i chyba coś z morelą
W sklepie kuchnie świata są też kokosowy i olej archaidowy



No rozumiem, masz włosy za pas, długo je zapuszczałaś i szkoda Ci ścinać.. ale jak podetniesz ten cm czy dwa to płaczu nie będzie a im to wyjdzie na dobre
Co do łupieżu, ja mam bardzo gęste włosy i jak miałam takie długie za zapięcie stanika to ciężko mi było je dokładnie wypłukać bo tyle tych kłaków było i też czasem troszkę łupieżu się trafiło - może oprócz szamponu postaraj się dłużej je płukać szczególnie w okolicy głowy..
A co do końcówek to oprócz jakiegoś fajnego oleju, możesz sobie kupić serum z apteczki babuni na końcówki właśnie - dziewczyny go sobie chwaliły

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



Ja kiedyś jak zapisywałam zdjęcie Ifrtit bo miałam zanieść je do fryzjera by uzyskać taki sam kolor to tak samo było - w minaturce było widać pyszczek a jak się je otwierało to miało normalnie ten biały prostokąt ..
Jak założysz czepek to juz lekko przegniesz.
I czasem nie wpadnij na pomysl podgrzewania suszarka, bo zgumujesz wlosy.
12% to juz lekki szok dla wlosa, nie dowala sie juz niczym.
na powietrzu ladnie weźmie na pewno.
pytanie tylko czy ta londa rudzieje bo oksy za niskie czy po prostu tak chamsko sie zmywa kolor no okaze sie rob, rob sama ciekawa jestem.

Dobra, schodze z bloga bo znow w domu nic nie zrobilam, tz sie wscieknie, ide sprzatac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:28   #2145
binek999
Przyczajenie
 
Avatar binek999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Wklejam zdjęcia moich odrostów, włosy tłustawe- myte 4 dni temu, ostatni raz rozjaśniane balejażem 3 miesiące temu przez fryzjerkę w domu, ogólnie suche mimo dobrej pielęgnacji, wiadomo rozjaśniacz robi swoje. Mam włosy gęste i sam włos też jest gruby, ponadto w słońcu intensywnie mienią się na złotawo- rudo więc pewnie mam dużo czerwonego barwnika może któraś z was określić jaki mam poziom naturalnych? chcę zafarbować jeszcze w tym tygodniu, bo już źle się czuje z takimi odrostami
DSC02257 modified modified.jpg

DSC02259 modified.jpg

DSC02280 modified.jpg

DSC02287 modified.jpg

ODROST.jpg modified.jpg
binek999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:34   #2146
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No łudzić to i ja się łudzę, ale czuje, że coraz mniej siły mam do nich
Kupiłam wczoraj Londę - dziś polecę po wodę 12% i może wieczorkiem zrobię zobaczymy co mi z tego wyjdzie..
E tam, jakaś załamka zimowa musiała Cię dopaść, śmigaj po wode 12 i daj jej szanse
nakładając mów do niej czule to może inaczej podejdzie do sprawy


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mowa o tym z 7 olejkami ?
Zapach bardzo mi się podoba, ale strasznie dziwne miałam po nim włosy, takie niefajne..
Chodzi o ten czerwony do farbowanych


caskada napisałam posta do Ciebie z pytaniem (#2125) mogłabyś zerknąć?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:35   #2147
binek999
Przyczajenie
 
Avatar binek999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Moim włosowym ideałem jest Blake Lively http://i.pinger.pl/pgr495/a98d98230020ea694d5cd3fb piękny kolor, w ogóle jest perfekcyjna, ale kolor włosów Beyonce na tych fotkach też jest świetny http://www.pudelek.pl/artykul/30566/...boutina_czyje/
binek999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:35   #2148
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej dziewczynki!

nixie życzę Ci lekkiego porodu i dużo zdrówka dla córci

yatta ciekawa jestem jak Ci ta londa złapie z 12% czekam na relacje

Bunny blog już przeczytany

ja wczoraj też umyłam główkę oczyściłam włoski i teraz zapuszczam tłuścioszka do farbowania bo w sobotę szykuję się imprezka z okazji 4 urodzin mojego synka i będzie troche ludzi więc trzeba ładnie wyglądać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-22 o 11:37
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:36   #2149
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przed opalaniem niczego Ale ja na solarium chodzę głównie wieczorem bo tak w ciągu dnia nie ma za bardzo kiedy..
To akurat jak zacznie mi to sebum wyłazić to ja robię myju przed snem i to się zmywa - może dlatego tak mi bardzo nie wyskakuje?



Kiedyś był taki program na tvn. Wellman i Prokop go prowadzil i jeszcze chyba Halama jako naukowiec był i pokazywali właśnie jak babka włosami albo trzymała albo ciągnęła (już nie pamiętam) samochód



Ja też



No łudzić to i ja się łudzę, ale czuje, że coraz mniej siły mam do nich
Kupiłam wczoraj Londę - dziś polecę po wodę 12% i może wieczorkiem zrobię zobaczymy co mi z tego wyjdzie..


Myślicie, że mogę założyć na głowę czepek dla lepeszego efektu - czy to już będzie przegięcie??



No to trzymam kciuki

A co do olejów - teraz łatwiej kupić coś poza tym z pestek winogron czy oliwę z oliwek.. Np w realu jest palmowy, ryżowy, lniany, z orzechów włoskich
W almie są te co już wymieniłam plus z avokado, z orzechów makadamia i chyba coś z morelą
W sklepie kuchnie świata są też kokosowy i olej archaidowy



No rozumiem, masz włosy za pas, długo je zapuszczałaś i szkoda Ci ścinać.. ale jak podetniesz ten cm czy dwa to płaczu nie będzie a im to wyjdzie na dobre
Co do łupieżu, ja mam bardzo gęste włosy i jak miałam takie długie za zapięcie stanika to ciężko mi było je dokładnie wypłukać bo tyle tych kłaków było i też czasem troszkę łupieżu się trafiło - może oprócz szamponu postaraj się dłużej je płukać szczególnie w okolicy głowy..
A co do końcówek to oprócz jakiegoś fajnego oleju, możesz sobie kupić serum z apteczki babuni na końcówki właśnie - dziewczyny go sobie chwaliły

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



Ja kiedyś jak zapisywałam zdjęcie Ifrtit bo miałam zanieść je do fryzjera by uzyskać taki sam kolor to tak samo było - w minaturce było widać pyszczek a jak się je otwierało to miało normalnie ten biały prostokąt ..
no było coś z tym samochodem
no u mnie słonecznie dzisiaj już pogoda na rolki się robi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 11:36   #2150
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mowa o tym z 7 olejkami ?
Zapach bardzo mi się podoba, ale strasznie dziwne miałam po nim włosy, takie niefajne..
moze ci obciazyl bo ja klade na swoje klaki go bardzo duzo i nic sie nie dzieje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:38   #2151
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
No ładnie, jeden dzień i 10 stron nadrabiania




Więc może na nasz porost wpływają odpowiednie szampony

Nie gadaj, że blond nie dla Ciebie Napewno znajdziesz jeszcze swojego guru wśród farb metodą prób i błędów, spokojnie
Daj szansę Londzie jeszcze raz, a jak nie ta to może coś z prof z wodą 12? a na reszte dla stonowania z 6% lub 3 nawet?
Ja tak będę próbowała Łudzę się cały czas, żę uda mi się od podkładów uwolnić




Reakcją nie zaskoczę - ale ciemne
Ale pasuje Ci taki kolor Widać jak tryskasz radością.
Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona i się dobrze w nim czujesz




Właśnie rozglądam sie za szamponem i dzięki Twojej notce chyba kupię tego Gliss kura skoro jesteś zadowolona, to rozumiem, że żadne cuda się nie dzieją (główka nie swędzi itp)
Zastanawiam się jeszcze nad lawendowym naszej bunny i ziajką figową




Jakie kolorowe cudo
Super Daj znać o reakcji TŻa




Super a włoski to chyba masz najjaśniejsze z całego wątku




bunny, po prostu jestem posiurana aż ciężko to sobie wyobrazić

Wczoraj miałaś niesamowitą wene twórczą mamy nadzieję, że i dziś poskrobiesz na swoim blogu duzio




Też miałam podobną przygodę :/
Chłopak z sąsiedniego osiedla wycelował mi w twarz pistoletem na kulki. Brakowało ok 3mm w góre i bez oka bym została.. Chodziłam ok tygodnia ze śliwą pod okiem. Ale dziękuję Bogu, że tylko tak to się skończyło.




Kurtałka ładna, ale bardziej zachwyciłam się kolorem włosów




Więc życzymy pomyślnego rozwiązania
A wiesz już? To córunia czy synuś?
aż za jasne ale ciągle się waham jak je przyciemnić na razie poczekam do lata z eksperymentami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:48   #2152
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
aż za jasne ale ciągle się waham jak je przyciemnić na razie poczekam do lata z eksperymentami
Może first spróbuj szamponetką?
Ocenisz czy się sobie taka podobasz. Jak stwierdzisz, ze lepiej w jaśniutkich to nie będzie problemu bo się wypłucze raz dwa z rozjaśnianych włosów

A o jakim kolorze myślisz? O karmelku?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:57   #2153
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Może first spróbuj szamponetką?
Ocenisz czy się sobie taka podobasz. Jak stwierdzisz, ze lepiej w jaśniutkich to nie będzie problemu bo się wypłucze raz dwa z rozjaśnianych włosów

A o jakim kolorze myślisz? O karmelku?
tak chociaż o jakimś karmelowym,miodowym no nie wiem jak by mi pasowało bo wydaje mi się że w chłodniejszych lepiej mi - dylemat
ale rada z szamponem dobra tak zrobię jak się zdecyduję
tak czy siak na razie jeszcze mam te przedłużane więc się wstrzymam jeszcze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:57   #2154
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mowa o tym z 7 olejkami ?
Zapach bardzo mi się podoba, ale strasznie dziwne miałam po nim włosy, takie niefajne..
mowa o tym czerwonym do włosów farbowanych
fajnie się nim myło kłaczki, już mięciutko było podczas spłukiwania
i ten zapach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:57   #2155
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też miałam raz taką przygodę że słońcem tak mi się mocno buzia opaliła że odznaczała mi się od włosów i wyglądałam okropnie jak bym przy lini włosów źle nałożyła podkład
no wlasnie trzeba uważac ja np nawet normalnie najpierw opalam sie na czerwowo

Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
No ja tez nie wiem gdzie nabyć takie naturalne olejki.. może w zielarskim albo ostatecznie na allegro.
a w biedronce to raczej tylko z oliwek..
może w rossmanie by sie cos znalazło.

No tym razem to dziewczynka , chłopczyka juz mam
Taka dzieciata jeszcze przed 30stką hehehe
ale ze mnie juz taka urodzona matka polka.. tylko bym sie opiekowała,
mężem, dzieciami, zwierzątkami i oczywiście ciałkiem bo nie mam zamiaru wyglądać jak zaniedbana mamuśka
figurka mimo brzuszka jest, włoski ok, i buzia zadbana..mogę rodzic.
Dam znac jak będzie po wszystkim i pozdrawiam !!!
pa
3mam kciuki i powodzenia

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieńdobry
czesc Kochana

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej
czeeeść
oj tak ta oliwka to istne cudo
cześć
kolejna zadowolona z tej oliwki może się skusze

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przed opalaniem niczego Ale ja na solarium chodzę głównie wieczorem bo tak w ciągu dnia nie ma za bardzo kiedy..
To akurat jak zacznie mi to sebum wyłazić to ja robię myju przed snem i to się zmywa - może dlatego tak mi bardzo nie wyskakuje?


Kiedyś był taki program na tvn. Wellman i Prokop go prowadzil i jeszcze chyba Halama jako naukowiec był i pokazywali właśnie jak babka włosami albo trzymała albo ciągnęła (już nie pamiętam) samochód
no ja też zawsze tak robiłam, że myłam twarz i niestety nic to nie dawało widocznie solarium nie dla mnie jakoś juz się przyzwyczaiłam do bladości
o rany aż mnie "zabolało" jak przeczytałam o tych włosach ałłł

jutro będę akurat w rossmanie, naturze czy innym takim chyba zaopatrze się w tą oliwke babydream i mysle co jeszcze bo praktycznie dopiero zaczynam dbac o wlosy, bo jakos wczesniej nie zbaardzo to robilam wstawie wam zdjecia może coś doradzicie co się przyda moim wlosom jak je podratować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0791.jpg (70,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0796.jpg (71,5 KB, 27 załadowań)
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:58   #2156
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

enchanted ten szampon jest do normalnych wlosow wiec napewno nie beda mile w dotyku po myciu nie ma sls z tego skladu co tam podali wydaje sie byc delikatny ....uwazam ze jest dobry ale slabo myjacy wiec jak cos masz na wloskach bedziesz potrzebowala od czasu do czasu uzyc slsa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:01   #2157
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jak założysz czepek to juz lekko przegniesz.
I czasem nie wpadnij na pomysl podgrzewania suszarka, bo zgumujesz wlosy.
12% to juz lekki szok dla wlosa, nie dowala sie juz niczym.
na powietrzu ladnie weźmie na pewno.
pytanie tylko czy ta londa rudzieje bo oksy za niskie czy po prostu tak chamsko sie zmywa kolor no okaze sie rob, rob sama ciekawa jestem.

Dobra, schodze z bloga bo znow w domu nic nie zrobilam, tz sie wscieknie, ide sprzatac.
To dobrze, że zapytałam
Ciekawa jestem jak to wyjdzie
U Kitkulki tez rudzieją, boję się, że to wina farby.. spitolili chyba coś ze składem :/

Cytat:
Napisane przez binek999 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich odrostów, włosy tłustawe- myte 4 dni temu, ostatni raz rozjaśniane balejażem 3 miesiące temu przez fryzjerkę w domu, ogólnie suche mimo dobrej pielęgnacji, wiadomo rozjaśniacz robi swoje. Mam włosy gęste i sam włos też jest gruby, ponadto w słońcu intensywnie mienią się na złotawo- rudo więc pewnie mam dużo czerwonego barwnika może któraś z was określić jaki mam poziom naturalnych? chcę zafarbować jeszcze w tym tygodniu, bo już źle się czuje z takimi odrostami
Też mam dużo czerwonego barwnika we włosach niestety
Najprędzej palette skandynawski Ci to weźmie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
E tam, jakaś załamka zimowa musiała Cię dopaść, śmigaj po wode 12 i daj jej szanse
nakładając mów do niej czule to może inaczej podejdzie do sprawy
mówić do niej czule? Ok zobaczymy czy da efekty Spróbuję wszystkiego byleby ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no u mnie słonecznie dzisiaj już pogoda na rolki się robi
U mnie też już 2 dzień bezchmurne niebo .. tylko temperatura (-15) trochę nie ta

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze ci obciazyl bo ja klade na swoje klaki go bardzo duzo i nic sie nie dzieje
No może tak mi się spodobał ten zapach, ze psikałam jak najęta
Później jeszcze spróbuję
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:10   #2158
binek999
Przyczajenie
 
Avatar binek999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

jutro będę akurat w rossmanie, naturze czy innym takim chyba zaopatrze się w tą oliwke babydream i mysle co jeszcze bo praktycznie dopiero zaczynam dbac o wlosy, bo jakos wczesniej nie zbaardzo to robilam wstawie wam zdjecia może coś doradzicie co się przyda moim wlosom jak je podratować

Jak masz rossmana w mieście to leć po tą oliwkę, myślę, że olejowanie dużo Ci da na pewno wygładzi włosy i zniweluje puszenie. Musisz tylko przyzwyczaić się do olejów tj. dobrać odpowiednią ilość i zmywać kilka razy, ale warto. I nie wiem czy masz w domu jakąś treściwą maskę żeby robić im kurację może biowaxa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ia.html&next=1 albo stapiz sleep leek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 albo wymienianą tu już wcześniej dolce, ja do masek często dodaję sobie miodu albo robię im saunę ( nalewam gorącej wody do miski i przykrywam włosy ręcznikiem). Na końcówki używaj też jakiegoś serum (może być dowolne ale osobiście nie polecam tych co mają w składzie alkohol tak jak klasyczny biosilk)
binek999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:15   #2159
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
jutro będę akurat w rossmanie, naturze czy innym takim chyba zaopatrze się w tą oliwke babydream i mysle co jeszcze bo praktycznie dopiero zaczynam dbac o wlosy, bo jakos wczesniej nie zbaardzo to robilam wstawie wam zdjecia może coś doradzicie co się przyda moim wlosom jak je podratować
Nie wyglądają wcale tak źle..

Ja Ci mogę polecić maskę dolce - anti age, zawsze będę ją polecać bo to moje guru maskowe
Dziewczyny jeszcze są zachwycone niebieska maską herbala, ale ja ją dopiero kupiłam i nie używałam jeszcze to nie wiem jak na mnie podziała
Używaj delikatnych szamponów - no a olejowanie to oczywiście włoski chyba lubią najbardziej - przynajmniej moje

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez binek999 Pokaż wiadomość
ja do masek często dodaję sobie miodu albo robię im saunę ( nalewam gorącej wody do miski i przykrywam włosy ręcznikiem).
Miód owszem może być odżywczy dla włosków, ale trzeba z nim uważać.. Np ja mam dużo czerwonego barwnika w naturalkach i miód niestety go wyciąga.. i włosy robią się rude
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:15   #2160
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
hej



no wlasnie trzeba uważac ja np nawet normalnie najpierw opalam sie na czerwowo



3mam kciuki i powodzenia



czesc Kochana



cześć
kolejna zadowolona z tej oliwki może się skusze



no ja też zawsze tak robiłam, że myłam twarz i niestety nic to nie dawało widocznie solarium nie dla mnie jakoś juz się przyzwyczaiłam do bladości
o rany aż mnie "zabolało" jak przeczytałam o tych włosach ałłł

jutro będę akurat w rossmanie, naturze czy innym takim chyba zaopatrze się w tą oliwke babydream i mysle co jeszcze bo praktycznie dopiero zaczynam dbac o wlosy, bo jakos wczesniej nie zbaardzo to robilam wstawie wam zdjecia może coś doradzicie co się przyda moim wlosom jak je podratować
śliczne włoski ja obecnie używam odżywki isany lub syoss na zmianę ale głownie to maski niebieska herbala i czerwoną loreala
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.