DIOR - kolorówka cz.II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 08:39   #4981
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ja nie moge sie zdecydowac...bo zamierzam sie troche opalic i musze kupic nowy podklad. Moj ulubiony to diorskin sculpt...teram mam 010- mega jasny. I chce kupic ciemniejszy na lato ale 020 bedzie za jasna a 030 za ciemna...i nie wiem co zrobic. Macie jakis pomysl? Sa jakies barwniki do podkladow zeby mozna bylo stopniowac efekt?
bierz ten ciemny i skoro masz teraz jeszcze ten jasny to zawsze możesz je sobie na łapce przed nałożeniem trochę mieszać ja tak często robię

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana no, co jest śmiesznego w tym, że chcę spróbować czegoś innego?
alez absolutnie nic, bardzo dobrze robisz, całkowicie popieram Twój pęd do wiedzy zwłaszcza że jak sama wspominałaś, jeszcze niedawno się nie malowałaś, że o tych pustkach w kosmetyczce nie wspomnę nawet
Ty się chyba szybko zapalasz do różnych spraw co? I szybka męska decyzja?Jak tak to zazdraszczam, mnie to moje dumanie nieraz samą wykańcza
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:38   #4982
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
alez absolutnie nic, bardzo dobrze robisz, całkowicie popieram Twój pęd do wiedzy zwłaszcza że jak sama wspominałaś, jeszcze niedawno się nie malowałaś, że o tych pustkach w kosmetyczce nie wspomnę nawet
Ty się chyba szybko zapalasz do różnych spraw co? I szybka męska decyzja?Jak tak to zazdraszczam, mnie to moje dumanie nieraz samą wykańcza
Monik Kochany, ja szybkie decyzje? ależ skąd! Przeciwnie, jak Ty dumam nad wszystkim i wydumać nie mogut
No czasami coś mi przyjdzie łatwo, ale np. bywa,. ze do jakiś cieni robie podchody i nawet w 3 tygodnie zdecydować się nie mogę
No do zmian w malowaniu obiekcji nie mam - jeśli coś mi się spodoba innym sposobem, to chętnie na to idę
Teraz np dumam nad 3 paletkami piątek na allegro, nie wiem którą wybrać, bo nie wiem, w której by mi było najlepiej, a mija już ponad tydzień Z Kolei ponad miesiac dumam nad DW no, ale chyba go nabęde, bo Everlasting średnio mi podchodzi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-08 o 09:40
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:45   #4983
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

dziewczyny czy ktoras posiadajacych podklad Diorskin Sculpt 010 lub 020 moze wspomoc mala probeczka?
za przesylke oddam moge wyslac pudeleczko

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
mam takie glupie pytanko, jak sie uzywa pigmentow np. mac-a? duzo dziewczyn ma cos takiego a ja nawet nigdy nie probowalam - kóliczku moze Ty coś powiesz na ten temat bo widziałam u Ciebie w albumie?
sa swietne, trzeba miec maly pedzelek jesli ma sie odsypki zreszta male sa najlepsze
wytrzymuja bardzo dlugo na oku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:52   #4984
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

taaaaaa ty i dumanie za każdym razem jak się wybierasz do perfumerii to z czymś nowym tu przyłazisz
jakie trzy piątki ? Dawaj tu, ja Ci szybciutko pomogę
DW kiedyś próbowałam i mi nie podeszło - tzn podobało mi się że trzyma się na mur-beton, ale straszni właził w pory i brzydko to wyglądało
teraz mam siostre DW - nazywa sie double matte i jest rewelka!polecam pod rozwagę, tylko nie wiem czy w Polsce dostępna
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:59   #4985
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
taaaaaa ty i dumanie za każdym razem jak się wybierasz do perfumerii to z czymś nowym tu przyłazisz
jakie trzy piątki ? Dawaj tu, ja Ci szybciutko pomogę
DW kiedyś próbowałam i mi nie podeszło - tzn podobało mi się że trzyma się na mur-beton, ale straszni właził w pory i brzydko to wyglądało
teraz mam siostre DW - nazywa sie double matte i jest rewelka!polecam pod rozwagę, tylko nie wiem czy w Polsce dostępna
Sweet Illusion/Purple Crystal/ Pink Idol ... no które Monik
A sprawdzę, czy u nas jest Double Matte. DW w pory mi średnio włazi, jakoś pod tym względem nie widze różnicy między nim a mnóstwem innych fluidów
W tej chwili już nie ma w stacjonarce nic, co bym chciałą, dlatego czas się przenieść na alledrogo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:28   #4986
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

no dobra, to pozamiatane
już Ci wybrałam, tylko musisz kupić dwie
po pierwsze Pink Idol fajnie wygląda - pytanie tylko mam czy nie będą Ci się kolory z letnią powielały? Bo ona chyba jakas taka ciepła raczej , ale wygląda bardzo przyjemnie i byś mi się w niej podobała
http://orange2lablogsale.blogspot.com/
druga to Sweet illusion - po tych zdjęciach nie możesz jej nie chcieć!!!
http://karkkipaiva.indiedays.com/200...weet-illusion/
Czadowo się dziewczyna umalowała (Królik powinna ją chciec bo taka sama królikowa uroda), ale do brązowych oczy też Ci powinna pasować, skoro Stylishe tak Ci pasowały
i już po problemie

i nie ma za co

PS. poprzeglądałam sobie inne fotki diorowe ze strony tej skandynawki - no ma kobieta talent i na wszystko by mnie namówiła

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-06-08 o 10:38
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:40   #4987
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no dobra, to pozamiatane
już Ci wybrałam, tylko musisz kupić dwie
po pierwsze Pink Idol fajnie wygląda - pytanie tylko mam czy nie będą Ci się kolory z letnią powielały? Bo ona chyba jakas taka ciepła raczej , ale wygląda bardzo przyjemnie i byś mi się w niej podobała
http://orange2lablogsale.blogspot.com/
druga to Sweet illusion - po tych zdjęciach nie możesz jej nie chcieć!!!
http://karkkipaiva.indiedays.com/200...weet-illusion/
Czadowo się dziewczyna umalowała (Królik powinna ją chciec bo taka sama królikowa uroda), ale do brązowych oczy też Ci powinna pasować, skoro Stylishe tak Ci pasowały
i już po problemie
i nie ma za co
No właśnie zauważyłąm, ze Pink Idol ma z 2 kolorki podobne do letniej kolekcji - i nie wiem, czy to ma sens powielać... No to w takim razie Sweet.
Dziękuję Monik
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 10:42   #4988
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sweet Illusion/Purple Crystal/ Pink Idol ... no które Monik
A sprawdzę, czy u nas jest Double Matte. DW w pory mi średnio włazi, jakoś pod tym względem nie widze różnicy między nim a mnóstwem innych fluidów
W tej chwili już nie ma w stacjonarce nic, co bym chciałą, dlatego czas się przenieść na alledrogo
Macałam Pink Idola i mi nie podszedł, bo ten brąż jest taki dziwny, brązowy opalizujący na zielono, powiem Ci, ze to nieciekawie na oku wygląda. A reszta kolorów w tej paletce, to tak, jak juz moniq_c zauważyła pokrywaja sie z letnimi.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:45   #4989
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

ale sa identyko czy tylko podobne?? Bo jak podobne to żadna wymówka, ja sama mam mnóstwo podobnych
tylko jakby co to nie krzycz na mnie...... podpowiadałam z dobrego serca

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Macałam Pink Idola i mi nie podszedł, bo ten brąż jest taki dziwny, brązowy opalizujący na zielono, powiem Ci, ze to nieciekawie na oku wygląda. A reszta kolorów w tej paletce, to tak, jak juz moniq_c zauważyła pokrywaja sie z letnimi.
ooooooo to Corii kup jeszcze i tą i wydłub dla mnie tego brązowego, bo opis mi się bardzo podoba

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-06-08 o 10:46
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:04   #4990
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Macałam Pink Idola i mi nie podszedł, bo ten brąż jest taki dziwny, brązowy opalizujący na zielono, powiem Ci, ze to nieciekawie na oku wygląda. A reszta kolorów w tej paletce, to tak, jak juz moniq_c zauważyła pokrywaja sie z letnimi.
To włąsnie mnie utwierdza jeszcze bardziej w przekonaniu, ze Pink Idole nie chce

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ooooooo to Corii kup jeszcze i tą i wydłub dla mnie tego brązowego, bo opis mi się bardzo podoba


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

http://themakeupgirl.typepad.com/the...hristian-.html faktycznie - na oku widze zielonkawy poblask

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=nGsEOU6xUVw a tu lasia się maluje Pink Idol
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:08   #4991
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
http://themakeupgirl.typepad.com/the...hristian-.html faktycznie - na oku widze zielonkawy poblask
no i mi się podoba z tym zielonkawym no bo ja ogólnie zielone rzeczy kocham
a te zdjęcia widziałam, ale na nich niewiele widziałam
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:15   #4992
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

ja nie widze zieleni
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:17   #4993
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=nGsEOU6xUVw a tu lasia się maluje Pink Idol
o, podoba mi się , chyba się pouczę w domu z jutubem używania piątek, bo nigdy nie wiem gdzie których kolorów można poużywać
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:30   #4994
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie widze zieleni
Jest, głownie widać to przy linii rzęs dolnych i górnych
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o, podoba mi się , chyba się pouczę w domu z jutubem używania piątek, bo nigdy nie wiem gdzie których kolorów można poużywać
No, niektóre laski- złwaszcza Azjatki - mają fajne pomysły na piątki tylko jak taka podczas malowania cały czas nawija i zapomina pokazać, którym kolorem się malować zamierza, to szlag mnie trafia tak jest własnie z Petal Shine - momentami nie wiadomo co ona nakłada na oko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-08 o 11:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:47   #4995
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie widze zieleni
bo ta zieleń jest ukryta w brązie. w zależności od tego, jak pada swiatło to cień jest albo zielony, albo brązowy. Taki dziwny dyskotekowy efekt. ja bynajmniej nie lubie takich cieni.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:50   #4996
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
bo ta zieleń jest ukryta w brązie. w zależności od tego, jak pada swiatło to cień jest albo zielony, albo brązowy. Taki dziwny dyskotekowy efekt. ja bynajmniej nie lubie takich cieni.
A ja w sumie lubię takie kameleony teraz z kolei sobie umyśliłam, że do brązowych oczu moze być ciekawie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:35   #4997
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

w Pink Idol lubię ten zielono - brązowy kolorek. Do moich brązowych oczek btw lubię cała paletkę

purple crystal bardzo letnia, delikatna i naturalna - a jeszcze z czarnym linerem do podkreślenia oka mniodzio
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:43   #4998
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
w Pink Idol lubię ten zielono - brązowy kolorek. Do moich brązowych oczek btw lubię cała paletkę

purple crystal bardzo letnia, delikatna i naturalna - a jeszcze z czarnym linerem do podkreślenia oka mniodzio
O własnie, tego mi trzeba było- zapewnienia, ze do bazowych ocząt Pink Idol pasuje
Kamelya,a która paletką można uzyskac intensywniejsze kolorki? Purplami, czy Pink Idol? I któa lepiej wygląda na Twoim oku?
I jeszcze jedno pytanie: w zamyśle Purple daja na oku fiolet, a Pink Idol? Róż?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:57   #4999
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O własnie, tego mi trzeba było- zapewnienia, ze do brazowych ocząt Pink Idol pasuje
no przecież ja Cię o tym zapewniałam cały czas
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 13:01   #5000
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Moniq a te nowe piątki RTG będą pasowały nam tzn do zielonych oczu?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:08   #5001
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O własnie, tego mi trzeba było- zapewnienia, ze do bazowych ocząt Pink Idol pasuje
Kamelya,a która paletką można uzyskac intensywniejsze kolorki? Purplami, czy Pink Idol? I któa lepiej wygląda na Twoim oku?
I jeszcze jedno pytanie: w zamyśle Purple daja na oku fiolet, a Pink Idol? Róż?
w wielkim skrócie:

- Pink Idol to róż, ale taki naturalny zestaw. Wszechstronny zestaw.Paletka aksamitnych cieni, ładnie się mieszają.

- Purple to delikatne fiolety, z połyskiem bo to seria irdescent

lubię obie paletki - ładne współgrają z brązowymi oczętami

Pink Idol jednak wg mnie bardziej wszechstronna i ma mocniejsze nasycenie kolorów. Ale podobno z gustami się nie dyskutuje

Polecam obie
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:12   #5002
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
w wielkim skrócie:

- Pink Idol to róż, ale taki naturalny zestaw. Wszechstronny zestaw.Paletka aksamitnych cieni, ładnie się mieszają.

- Purple to delikatne fiolety, z połyskiem bo to seria irdescent

lubię obie paletki - ładne współgrają z brązowymi oczętami

Pink Idol jednak wg mnie bardziej wszechstronna i ma mocniejsze nasycenie kolorów. Ale podobno z gustami się nie dyskutuje

Polecam obie
Kochana, bardzo dziękuję za skrót, ale nie łam mi serca, mogę tylko jedną paletkę nabyć
Chiałam taką, z której można smoka wyczarować delikatnego i która jest wszechstronniejsza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-08 o 13:14
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:15   #5003
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Moniq a te nowe piątki RTG będą pasowały nam tzn do zielonych oczu?
oj pasowałyby i to bardzo tylko że one takie świecące że ja póki co odpuściłam, mimo że kolorki bardzo "moje"
ale nigdy nic nie wiadomo, może mnie jeszcze najdzie

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, bardzo dziękuję za skrót, ale nie łam mi serca, mogę tylko jedną paletkę nabyć
Chiałam taką, z której można smoka wyczarować delikatnego i która jest wszechstronniejsza
ze zdjęć wg mnie Pink Idol ma mocniejsze kolory...
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:19   #5004
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
oj pasowałyby i to bardzo tylko że one takie świecące że ja póki co odpuściłam, mimo że kolorki bardzo "moje"
ale nigdy nic nie wiadomo, może mnie jeszcze najdzie

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



ze zdjęć wg mnie Pink Idol ma mocniejsze kolory...
No własnie, ze zdjęć .. a jak na oku widziałam, to intensywniej wygladały Iridescenty Purple

rtg niby swiecące, ale uwierz, jak się wczoraj pomalowałam wedle tutorialu tej azjatki, to mi sie ta paletka jeszcze bardziej spodobała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:20   #5005
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, bardzo dziękuję za skrót, ale nie łam mi serca, mogę tylko jedną paletkę nabyć;>
Chiałam taką, z której można smoka wyczarować delikatnego i która jest wszechstronniejsza
Hmmm.....

sprawdź jeszcze może swatche petal shine i purple cristal. Purple jest wg mnie w bardziej zimnych odcieniach http://rougedeluxe.blogspot.com/2009...stal-eotd.html
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:25   #5006
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Hmmm.....

sprawdź jeszcze może swatche petal shine i purple cristal. Purple jest wg mnie w bardziej zimnych odcieniach http://rougedeluxe.blogspot.com/2009...stal-eotd.html
Petal Shine mam - a podobne są? Jak tak, to wole Pinki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:26   #5007
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Petal Shine mam - a podobne są? Jak tak, to wole Pinki
Nie mam petal shine
ze zdjątka widać, że lekkie podobieństwo jest
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:28   #5008
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
oj pasowałyby i to bardzo tylko że one takie świecące że ja póki co odpuściłam, mimo że kolorki bardzo "moje"
ale nigdy nic nie wiadomo, może mnie jeszcze najdzie


Monia złamałaś mi serce ide sobie do innej piaskownicy chce cienie ładne satynowe i RTG mi sie podobaja ale kurka no blink..... chce jakies letnie do szybkiego make upa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

rtg niby swiecące, ale uwierz, jak się wczoraj pomalowałam wedle tutorialu tej azjatki, to mi sie ta paletka jeszcze bardziej spodobała

Cori ten turial mnie własnie zainspirował
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:33   #5009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Cori ten turial mnie własnie zainspirował
No mało co, a dzisiaj drugi dzień pod rząd bym sie rtg umalowała , ale wzięłam jednak Pink Nude - mam ją krótk a uwielbiam już

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Nie mam petal shine
ze zdjątka widać, że lekkie podobieństwo jest
Chociaż w Petal tyle fioletu to nie ma Jeden delikatny i już.
Ech, osiołkowi w żłoby dano ...
Jeszcze myślałam o Sweet Illusion, ale doszłam do wniosku, ze ta ciemna purpura to juz w Stylishah i Motylach podobna przecież jest i starczy
A powiedz mi, ten kolorek na skos tego brązu z zielonym w Pinkach, to jaki jest na żywo??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:39   #5010
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Monia złamałaś mi serce ide sobie do innej piaskownicy chce cienie ładne satynowe i RTG mi sie podobaja ale kurka no blink..... chce jakies letnie do szybkiego make upa
uwierz mi też się nie ucieszyłam jak zobaczyłam że się tak świecą...
dlatego się swego czasu na chanele przerzuciłam, oni z perłą tak nie szaleją, a nawet jak jest to dużo delikatniejsza
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.