Pytanie o brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 10:14   #1
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079

Pytanie o brwi


Hej Mam problem z moimi brwiami. Są bardzo ciemne, co mnie cieszy, ale nie wyglądają tak ładnie, jak powinny. Dodaję zdjęcie i mam pytanie: iść na depilację brwi do kosmetyczki? Wrzucam zdjęcia brwi, które mi się podobają - czy u mnie da się uzyskać taki efekt? Nie chodzi mi konkretnie o kształt tych brwi, ale one są takie proste, ułożone (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Zastanawiam się nad henną, może ona coś da? Ale boję się, żeby mnie to nie oszpeciło, nigdy nie farbowałam niczego i trochę się obawiam.

Ps. Na zdjęciu moje brwi nie były od kilku dni depilowane, bo uznałam, że jeśli pójdę w przyszłym tygodniu do kosmetyczki to nie będę nic z nimi robić na razie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (37,7 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwwi.jpg (28,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 469_6.jpg (26,7 KB, 135 załadowań)
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:03   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pytanie o brwi

masz bardzo ładne brwi, raczej nie wymagają zmian i kombinowania z kształtem.
brwi Megan Fox są zrobione na maxa, ona jest podejrzewana o zrobienie tzw"eyebrow lift" zeby miec takie "poukladane" to m.in się je przycina jaknp tu
http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU

twoje są przecież zadbane, co Ci się w nich nie podoba? są moim zdaniem idealne.
Pójdziesz do jakiejś pierwszej lepszej kosmetyczki to Ci je wyskubie typowo w polskim stylu i bedziesz miala dwie cienkie krzywe kreski..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:09   #3
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Pytanie o brwi

To chyba zależy od kosmetyczki, nie każda robi na jedną modłę.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:41   #4
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Pytanie o brwi

Nie mówię, że mi się nie podobają. Jednak mam problem z tym, żeby były ładnie wydepilowane: czyli obie w miarę równo. Mam wrażenie, że sama nie potrafię ich tak wyregulować.

A o tym przycinaniu brwi nie słyszałam. Myślicie, że w moim przypadku mnie to oszpeci? Zawsze mnie denerwowały te brwi u góry, które brzydko odstają.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:47   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pytanie o brwi

no właśnie takie odstające brwi się przycina zamiast depilować, a mnóstwo dziewczyn usuwa te włoski masakrując sobie łuk brwiowy.
ja mam takie na jednej brwi, że odstają i wlasnie je przycinam, trzeba to zrobić w miarę delikatnie, żeby nie rzucało się w oczy i tyle.jeden włosek krótszy, drugi dłuższy. co tu może oszpecać?

kształt brwi i ich grubość warto też ocenić pod kątem całej twarzy, a Ty dałaś tylko fotkę oczu i brwi, nie widać czy twarz jest podłużna czy krótka, wąska, a może trójkątna? itd. masz super brwi
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:39   #6
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Pytanie o brwi

O rany, żebym ja takie miała... miałabym, ale jako genialne dziecko w 5 klasie podstawówki chciałam sie "postarzyć" i od tamtej pory się męczę, raz lepiej, raz gorzej, a minęło z 9 lat...

Śliczne masz brwi, ewentualnie ciut od dołu ładnie wyregulować, by nadać kształt. Jak masz iść do kosmetyczki to lepiej popytaj wśród ludzi, bo dziewczyny, które znam, zawsze wychodzą z depilacji u kosmetyki w gorszym stanie, niż były ;p wiec ja osobiście wolę sama sie męczyć. Ale skoro Ty sie nie czujesz pewnie, to poszukaj jakiejś dobrej kosmetyczki.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:59   #7
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Pytanie o brwi

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:45
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 15:41   #8
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Pytanie o brwi

Lepiej je podcinać lub delikatnie wyrywać włoski od dołu nigdy od góry.Jednak uważam,że masz super brwi,w wydepilowanych brwiach bd.wyglądał mało naturalnie.
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:18   #9
Nina1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o brwi

Hej wam dziewczyny
Mam problem, bo nie podobaja mi sie moje brwi chciałam bym je powyrywać, nadać jakiś kształt tak zeby były ładne (jeszcze nigdy nie wyrywałam) i boje porozmawiac o tym z mama co mam zrobić? pomożecie?

z góry dziekuje
Nina1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:00   #10
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Pytanie o brwi

Cytat:
Napisane przez Nina1997 Pokaż wiadomość
Hej wam dziewczyny
Mam problem, bo nie podobaja mi sie moje brwi chciałam bym je powyrywać, nadać jakiś kształt tak zeby były ładne (jeszcze nigdy nie wyrywałam) i boje porozmawiac o tym z mama co mam zrobić? pomożecie?

z góry dziekuje
Ile Ty masz lat?
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:39   #11
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Pytanie o brwi

To lepiej sama nie wyrywaj. Jak chcesz nadać brwiom ładny kształt to idź do dobrej kosmetyczki. Ale jak trafisz na mniej utalentowaną możesz żałować że wyskubałaś za dużo włosków. Na początek poproś żeby Ci tylko delikatnie wyregulowała
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:42   #12
Nina1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o brwi

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Ile Ty masz lat?
Mam 15 lat.
Nina1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 16:24   #13
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Pytanie o brwi

Cytat:
Napisane przez Nina1997 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat.
Przepraszam, jesli urażę, ale młodziutka jesteś jak na takie dylmaty. Pomińmy mnie - w wieku 12 lat zaczęlam sobie skubac brwi i wyglądałam baaaaaardzo tragicznie. Żałuję tego do dziś, a sporo lat minęło.

Dlatego i Tobie radzę, żebyś sobie dała spokój. Przynajmniej na jakiś czas. Tym bardziej, jeśli wyglądasz na te 15 a nawet młodziej, bo wtedy w ogóle groteskowo by wyglądało.

A jesli juz tak upierasz sie przy tej regulacji brwi, to po prostu mamę zapytaj, chyba, ze zrobisz jak ja, czyli "po cichaczu". Choc teraz wiem, że czasem mamy maja jednak rację. Ale nie radziłabym ci wówczas samej sie tym zajmować, bo źle możesz na tym wyjść.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:36   #14
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Pytanie o brwi

myślę, że nie ma nic złego w regulacji brwi w tym wieku, szczególnie, jeśli odczuwasz taką potrzebę. Co de henny to masz ładny kolor, więc moim zdaniem nie ma po co.
Raczej stawiałabym na dobrą kosmetyczkę, ale tak jak dziewczyny mówią-poszukaj dobrej, która Ci brwi wyreguluje a nie wyrwie, bo potem ciężko wrócić do poprzedniego kształtu. Powodzenia!

PS jeśli szukasz we Wrocławiu to mogę polecić swoją-jest totalną fanatyczką brwi
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:53   #15
Nina1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o brwi

Dziękuję za odpowiedzi
pomogły i jeszcze poczekam z wyrywaniem brwi
Nina1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:09   #16
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Pytanie o brwi

Cytat:
Napisane przez taasiaxx Pokaż wiadomość
zastanawia mnie, jak zrobić takie brwi? Czy one są pernamente czy nie ? no bo pokazuje niby zdjecia bez makijażu, ale brwi i tak ma śliczne... mówie o niej: www.kenzas.pl jak myslicie ? ksztalt jest super!

Wg mnie nie są naturalne. Henna albo makijaż permanentny. Swoja droga jest sliczna, podobna do Beyonce, ktorej to urodę uwielbiam
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 16:21   #17
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Pytanie o brwi

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Hej Mam problem z moimi brwiami. Są bardzo ciemne, co mnie cieszy, ale nie wyglądają tak ładnie, jak powinny. Dodaję zdjęcie i mam pytanie: iść na depilację brwi do kosmetyczki? Wrzucam zdjęcia brwi, które mi się podobają - czy u mnie da się uzyskać taki efekt? Nie chodzi mi konkretnie o kształt tych brwi, ale one są takie proste, ułożone (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Zastanawiam się nad henną, może ona coś da? Ale boję się, żeby mnie to nie oszpeciło, nigdy nie farbowałam niczego i trochę się obawiam.

Ps. Na zdjęciu moje brwi nie były od kilku dni depilowane, bo uznałam, że jeśli pójdę w przyszłym tygodniu do kosmetyczki to nie będę nic z nimi robić na razie.

reverse;Piękne są twoje brwi , bardzo mi się podobają aż ci ich zazdroszczę
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 08:38   #18
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Pytanie o brwi

Masz bardzo ładne brwi. Tylko bym je lekko podniosła, aby bardziej łuk był wyraźny. Zapuść je trochę i za jakiś czas udaj się do kosmetyczki.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 13:51   #19
agniesha
Raczkowanie
 
Avatar agniesha
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 51
Dot.: Pytanie o brwi

Masz piękne i gęste brwi, jak dla mnie są faktycznie za grube i wymagają regulacji. Za grube w sensie kształtu, ponieważ ja osobiście wolę cieńsze brwi (ale bez przesady)
Poszłabym na Twoim miejscu do kosmetyczki, co masz do stracenia? Jak Ci się nie spodoba to odrosną
__________________
Zawsze warto spróbować!

Zapraszam! http://coraz-mniej.blogspot.com

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
agniesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.