Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 21:10   #4261
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a wiecie gdzie można znaleźć takie skarpeciochy?
ja u mnie na targu dzisiaj widziałam
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wiecie co zrobilabym sobie na stare lata-->czyli teraz kolczyka w pepku kiedys miałam i mam tam blizne i takie zgrubienie i bym sobie znowu walnela. tyle ze brzuch mam taki wiele do zyczenia pozostawiajacy...i jednak chodze na basen a chyba jest zakaz, tak?
aczkolwiek coś mi sie głupoty trzymaja

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



a jak ta seria z welli wygląda?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



ta farba wlasnie mojej Mamie poniszczyla wlosy...a znowu znajoma nią robi i ma ok. takze chyba nie ma reguly. gdzies czytalam ze ma jakies szkodliwe sole i amoniak
Jak sobie przebijesz to basen odpada dopóki sie całkowicie nie zagoi A mi sie np z 4 miesiące goił....
Nawet do pół roku może Niektórzy ryzykują ale po co? Zeby sie paprało potem.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mam nadzieję ja już miałam maseczkę z Welli i byłam zadowolona dlatego teraz wzięłam dwie były w rossku wszystkie produkty Welli w % za 10,99 to zrobiłam zapasy

mi też nie odpadło tylko jak upadł z włączonym obiektywem to skrzywił się i nie chował się

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



dlatego nie chodzę wolę w domu się wysypiać wygodniejsze posłanie

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

ja mam w pępku już 8 lat w języku 7 monroe 6
w nosie już nie mam jak zdecydowałam się na monroe to usunęłam z nosa co za dużo to nie zdrowo

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Princesska a Zuza czasami nie zdradzała na początku Kamila? z tym od HIV i jeszcze jak dobrze pamiętam lepiła się do Igora
Ja w pępku 7 mam I w nosie 3


W koncu wolne miałam, bo ostatnio non stop w pracy Pokupowałam troche prezentów już
Jeszcze mi z 2-3 zostały, a potem chyba zęby w blat
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 21:42   #4262
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jestem z powrotem Gadałam w szkole z tą koleżanką-fryzjerką i mówiła że za to wszystko (rozjaśnianie+sauna+strzy żenie+nakładanie moich farb) musiałabym zapłacić.. 100zł, bo rozjaśnianie na moich włosach (długość) byłoby liczone jak normalne farbowanie Pogadałam z tż o całej sytuacji i stwierdził że nie ma sensu przepłacać i on chce mi zrobić włosy, wtedy wyjdzie najtaniej i najpewniej Ale się zdziwi jak po nałożeniu farb z tajemniczymi numerkami ujrzy blondzik

I teraz kochane pytanie do Was..
Nie wiem czym mam rozjaśniać włosy... Vincent Ledier, Loreal Efassor czy może proponujecie coś innego?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-14 o 21:45
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:53   #4263
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska a Ty tutaj przyjedź do tej rodzinki z Malborka chociaż
no trzeba będzie się wybrać może na wakacje... mieszka tam siostra mojego taty
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość


ja uwielbiam takie gierki więc mogłabym z nią grać cały dzień
ja też
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jestem z powrotem Gadałam w szkole z tą koleżanką-fryzjerką i mówiła że za to wszystko (rozjaśnianie+sauna+strzy żenie+nakładanie moich farb) musiałabym zapłacić.. 100zł, bo rozjaśnianie na moich włosach (długość) byłoby liczone jak normalne farbowanie Pogadałam z tż o całej sytuacji i stwierdził że nie ma sensu przepłacać i on chce mi zrobić włosy, wtedy wyjdzie najtaniej i najpewniej Ale się zdziwi jak po nałożeniu farb z tajemniczymi numerkami ujrzy blondzik

I teraz kochane pytanie do Was..
Nie wiem czym mam rozjaśniać włosy... Vincent Ledier, Loreal Efassor czy może proponujecie coś innego?
ja Ci mogę ego vincenta polecić tylko Ty chcesz jaśniej niż ja więc nie wiem


Dzisiaj czeka mnie sprzątanie, a później mój TŻ idzie na Wigilię pracowniczą mam nadzieję,że nie powtórzy się sytuacja sprzed roku,że będę musiała zbierać jego zwłoki z restauracji
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:20   #4264
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak sobie przebijesz to basen odpada dopóki sie całkowicie nie zagoi A mi sie np z 4 miesiące goił....
Nawet do pół roku może Niektórzy ryzykują ale po co? Zeby sie paprało potem.


Ja w pępku 7 mam I w nosie 3

Wlasnie basen odpada...kurcze:/

Przeczytalam ze masz 7 kolczyków w pepku a pewnie chodzi ze 7 lat

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Dzisiaj czeka mnie sprzątanie, a później mój TŻ idzie na Wigilię pracowniczą mam nadzieję,że nie powtórzy się sytuacja sprzed roku,że będę musiała zbierać jego zwłoki z restauracji
Oby, bo pamietam jak pisałaś rok temu o tej sytuacji...moze wyciagnął wnioski...o ile faceci potrafią wyciagac wnioski...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

exclusive a Ty nie wolisz zrobic u fryzjerki niz TZ? bo zawsze jak coś po drodze źle wyjdzie ona od razu poprawi. Ja chyba wolalabym oddać sie w rece fryzjerki. Albo zrobic sama...a fryzjerka wsumie od razu moze Ci podetnie zniszczenia ewentualne?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Aaaa i miałam Wam pisac
maska lady spa rozowa po 1 uzyciu juz jest super, pachnie winogronamii wlosy p0 niej rewelka.
Wprawdzie trzeba trzymac 5 min a ja trzymałam moze 2minuty ale to nic. Natsepnym razem dam pod folię(siateczkę spozywczą) i potrzymam dluzej. zobacze czy jest roznica.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

to ta rozowa:

http://blogcaskady.blogspot.com/2012...-lady-spa.html

zlota pewnie tez kupie

jak to mozliwe ze mi pasują te produkty co cascadzie juz nieraz się o tym przekonalam...a Ona ma włosy geste i krecone a ja niezbyt geste (nie chcę pisac RZADKIE, same rozumiecie) i proste (no moze lekko falowane). I zgaddzam się nic a nic nie obciąza.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:58   #4265
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej
tak naszło mnie na wspominki...
Infa wraca niedługo?
a gdzie Encha i Adzi?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:23   #4266
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej
tak naszło mnie na wspominki...
Infa wraca niedługo?
a gdzie Encha i Adzi?
hej

Infuś do mnie pisała kilka dni temu, 18go zjeżdża do PL na święta, ale później chyba jeszcze wraca tam na egzaminy

Encha nie wiem Adzi trzeba dopaść na skype


a ja właśnie użyłam tej różowej odżywki L'Oreal bez silikonów. Dziwna. Jakaś taka rzadka, na włosach w ogóle jej nie czuć, jakbym nic nie położyła. Dopiero przy spłukiwaniu czuć miękkość. Dość intensywny zapach, konsystencja jak już pisałam, dość rzadka, taka perłowa.
Zobaczymy jakie włosy będą, gdy wyschną
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:34   #4267
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Może w czasie świąt odezwą się nasze zguby

a ja wczoraj użyłam nowej maseczki nr 1 a dziś użyje tej nr 2

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

mi 200 ml wystarczy na miesiąc
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 11:54   #4268
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
exclusive a Ty nie wolisz zrobic u fryzjerki niz TZ? bo zawsze jak coś po drodze źle wyjdzie ona od razu poprawi. Ja chyba wolalabym oddać sie w rece fryzjerki. Albo zrobic sama...a fryzjerka wsumie od razu moze Ci podetnie zniszczenia ewentualne?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Aaaa i miałam Wam pisac
maska lady spa rozowa po 1 uzyciu juz jest super, pachnie winogronamii wlosy p0 niej rewelka.
Wprawdzie trzeba trzymac 5 min a ja trzymałam moze 2minuty ale to nic. Natsepnym razem dam pod folię(siateczkę spozywczą) i potrzymam dluzej. zobacze czy jest roznica.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

to ta rozowa:

http://blogcaskady.blogspot.com/2012...-lady-spa.html

zlota pewnie tez kupie

jak to mozliwe ze mi pasują te produkty co cascadzie juz nieraz się o tym przekonalam...a Ona ma włosy geste i krecone a ja niezbyt geste (nie chcę pisac RZADKIE, same rozumiecie) i proste (no moze lekko falowane). I zgaddzam się nic a nic nie obciąza.

Dziękuję za recenzje U Caskady na blogu też już poczytałam o tych maskach. Jak skończę swoją ze Stapizu, to pewnie zakupię którąś z tych.


Mnie też mąż maluje włosy, i zawsze jestem zadowolona z efektów. Raz nawet jak byłam u fryzjera podciąć włosy, to fryzjerka nie mogła się nadziwić, że tak idealnie odrosty pomalował

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/COLOR]mi 200 ml wystarczy na miesiąc
Ja mam litrową od wiosny, i jeszcze połowę na pewno mam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja właśnie użyłam tej różowej odżywki L'Oreal bez silikonów. Dziwna. Jakaś taka rzadka, na włosach w ogóle jej nie czuć, jakbym nic nie położyła. Dopiero przy spłukiwaniu czuć miękkość. Dość intensywny zapach, konsystencja jak już pisałam, dość rzadka, taka perłowa.
Zobaczymy jakie włosy będą, gdy wyschną
Chodzi ci o tą z takimi drobinkami błyszczącymi?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:59   #4269
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za recenzje U Caskady na blogu też już poczytałam o tych maskach. Jak skończę swoją ze Stapizu, to pewnie zakupię którąś z tych.


Mnie też mąż maluje włosy, i zawsze jestem zadowolona z efektów. Raz nawet jak byłam u fryzjera podciąć włosy, to fryzjerka nie mogła się nadziwić, że tak idealnie odrosty pomalował

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



Ja mam litrową od wiosny, i jeszcze połowę na pewno mam

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Chodzi ci o tą z takimi drobinkami błyszczącymi?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:05   #4270
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kitkulka ja dzisiaj w Lidlu widziałam bardzo podobne skarpety, do tych, co pokazywałaś fotki. Takie grubachne Były właśnie kremowe i fioletowe.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 13:04   #4271
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Chodzi ci o tą z takimi drobinkami błyszczącymi?
tak
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
kitkulka ja dzisiaj w Lidlu widziałam bardzo podobne skarpety, do tych, co pokazywałaś fotki. Takie grubachne Były właśnie kremowe i fioletowe.
o, fajnie zależy mi na czarnych, kremowych i szarych będę szukać, może w Calzedonii czy gdzieś tam jeszcze znajdę

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Podsuszyłam włosy, aleeee super
super ta odżywka, włosy pachnące, lekkie, naprawdę jak piórka, takie sypkie no i nawet błyszczą, o dziwo!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 14:41   #4272
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak

o, fajnie zależy mi na czarnych, kremowych i szarych będę szukać, może w Calzedonii czy gdzieś tam jeszcze znajdę

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Podsuszyłam włosy, aleeee super
super ta odżywka, włosy pachnące, lekkie, naprawdę jak piórka, takie sypkie no i nawet błyszczą, o dziwo!

Te w Lidlu takie fajne, bo jeszcze z taką tasiemką ozdobną na górze


Jak byłam ostatnio w Biedronce to widziałam te odżywki, ale bałam się, że mi obciążą włosy.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 15:11   #4273
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Te w Lidlu takie fajne, bo jeszcze z taką tasiemką ozdobną na górze


Jak byłam ostatnio w Biedronce to widziałam te odżywki, ale bałam się, że mi obciążą włosy.
a to z tasiemką to nie chcę

a odżywka jest bez silikonów, więc raczej nie obciąża
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 17:21   #4274
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość

Mnie też mąż maluje włosy, i zawsze jestem zadowolona z efektów. Raz nawet jak byłam u fryzjera podciąć włosy, to fryzjerka nie mogła się nadziwić, że tak idealnie odrosty pomalował
Moj mi ostatnio robil blond refleksy rozjasniaczem, bo chcialam nieco 'rozrzedzic' efekt wczesniejszej pomylki (dodalam zbyt duzo fioletowego korektora do jasnego blondu i wyszlo ciemno, a przy kolejnych farbowaniach blond miedziany). Pieknie mu to wyszlo

Zapuszczam wlosy po 2 latach porazek fryzjerskich (paskudne ciecia albo zamiast koncowek wygolone na karku i dreptanie w tym samym miejscu...). Kupilam sobie taki zestaw dwoch linijek do stopniowania/skracania wlsow i jak wlosy mi podrosna ze 2 cm, malzyk bedzie mnie 'skubal' w domciu
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 17:30   #4275
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

No to mam wolną chatę
która wpada na winko?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 18:17   #4276
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Moj mi ostatnio robil blond refleksy rozjasniaczem, bo chcialam nieco 'rozrzedzic' efekt wczesniejszej pomylki (dodalam zbyt duzo fioletowego korektora do jasnego blondu i wyszlo ciemno, a przy kolejnych farbowaniach blond miedziany). Pieknie mu to wyszlo

Zapuszczam wlosy po 2 latach porazek fryzjerskich (paskudne ciecia albo zamiast koncowek wygolone na karku i dreptanie w tym samym miejscu...). Kupilam sobie taki zestaw dwoch linijek do stopniowania/skracania wlsow i jak wlosy mi podrosna ze 2 cm, malzyk bedzie mnie 'skubal' w domciu
jak to wygląda ? gdzie to można kupić i za ile?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to mam wolną chatę
która wpada na winko?
ja bardzo chętnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 20:26   #4277
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hey, piszę to do Was ku przestrodze. Miałam dzisiaj fatalny dzień, chodzi o reklamacje butów:
Dziewczyny, reklamowałam buty w Ryłko. Mam paragon, okres gwarancji też obowiązuje w moim przypadku. Reklamowałam piękne ciemno-złote szpilki, które miałam raz w pomieszczeniu i raz na ulicy. Przy pasku-gdzie kostka wyszedł klej (czarna plamka) i moje nie zostały naprawione! Nie zwrócili mi nawet pieniędzy! Producent stwierdził sobie, że to "uszkodzenie mechaniczne". Gdyby to było" uszkodzenie" byłoby na wysokim obcasie a nie na pasku zapinającym but na kostce.

W Ryłko nie ma reklamacji!
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 20:27   #4278
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja bardzo chętnie
zapraszam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 20:39   #4279
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to mam wolną chatę
która wpada na winko?
ooo... kiedy ja ostatnio piłam wino... smaka narobiłaś



Pomyślałam, że może bym kupiła mężowi na prezent papierosa elektronicznego. Ja na szczęście nie palę, ale mąż tak. A te elektroniczne zdrowsze. Tylko, że ja się na tym nie znam Może ktoś z was ma styczność z takim papierosem?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 20:48   #4280
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny napisałam w klubie!

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
ooo... kiedy ja ostatnio piłam wino... smaka narobiłaś
nie chciałam
ja chyba drinka sobie zaraz zrobię,bo na winko jakoś nie mam ochoty

Miałam się uczyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 21:43   #4281
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!
jak to wygląda ? gdzie to można kupić i za ile?
To sie nazywa creaclip i kosztuje 30 dolcow plus wysylka, albo w funtach. Wysylaja z UK, wiec nie ma cla.

http://www.creaclip.co.uk/video.php

Kupilam sobie te linijki oraz w prezencie drugi zestaw siostrzenicy. Cala rodzina mojej siostry sobie teraz podcina z tym wlosy. Ja mam zbyt krotkie wlosy, by sie sama bawic w podcinanie, ale jak dojda polowy szyi, to juz maly problem. Grzywka to juz male piwo
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 23:48   #4282
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to mam wolną chatę
która wpada na winko?
Napiłabym się, stoi nawet u mnie na szafce różowe półwytrawne ale chyba zaraz je schowam, bo tż wyjechał a sama pić nie chcę

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Hey, piszę to do Was ku przestrodze. Miałam dzisiaj fatalny dzień, chodzi o reklamacje butów:
Dziewczyny, reklamowałam buty w Ryłko. Mam paragon, okres gwarancji też obowiązuje w moim przypadku. Reklamowałam piękne ciemno-złote szpilki, które miałam raz w pomieszczeniu i raz na ulicy. Przy pasku-gdzie kostka wyszedł klej (czarna plamka) i moje nie zostały naprawione! Nie zwrócili mi nawet pieniędzy! Producent stwierdził sobie, że to "uszkodzenie mechaniczne". Gdyby to było" uszkodzenie" byłoby na wysokim obcasie a nie na pasku zapinającym but na kostce.

W Ryłko nie ma reklamacji!
Nie pierwszy raz słyszę, że u nich są problemy z reklamacjami, nigdy tam butów nie kupowałam i nie mam zamiaru po tym co już kilka razy usłyszałam
Ja bym tego tak nie zostawiła i walczyła o swoje
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 01:36   #4283
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Anka
Ja palę swojego kupiłam w sierpniu i od tego czasu praktycznie tylko jego ciągnę. Okazyjnie na imprezach popalałam normalne fajki, jednak to była kwestia kaprysu, a nie ewidentnej ciągoty (no jak sobie do piwka, czy flaszeczki nie zapalić??). Od 2 tygodni palę tylko e papierosa, przy czym dwa razy pociągnęłam normalnego, ale stwierdziłam, że niezbyt smaczny i teraz nawet mnie nie ciągnie do zwykłych.
Polecam volisha. Nie jest to tani biznes, ale nie wiem ile Twój tż pali. Mi wychodziło w wakacje paczka na dzień, więc weźmy na miesiąc koło 400 zł, koszt peta składaka to 150+płyn 18 zł=pół miesiąca i się zwróci, a potem co miesiąc wydajesz tylko te 18 zł na płyny w zależności ile wypalisz. Mi idą z 2-3 ampułki na miecha. Jedna ma 10 ml, a palę wuchtę tego, cały czas w dziobie praktycznie mam. Czyli coś koło 60 zł. Co miesiąc około musisz też wymienić grzałkę, ale to koszt raptem 9 zł.
A no i zdrowie, różne słuchy chodzą, że niby mogą być bardziej szkodliwe.
GÓÓWNOO, ja tam nie wiem, lekarzem nie jestem, ale ewidentnie zauważyłam, że
-mam bielsze zęby
-nie ma kapcia w ustach
-mam sto razy lepszą kondycję
-nie mam kaszlu, który przy fajkach był normą
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-12-16 o 13:42
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 08:47   #4284
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej
przeprowadzka u mnie trwa nadal i mam juz tego bazaru dosc
za kilka dni , moze jutro , przeniose neta na nowy adres wiec pewnie znikne na kilka dni zanim mi go uruchomia ponownie i mam nadzieje ,ze na swieta bede miala neta , bo jak nie to
Wiec jak juz bedzie po wszystkim , to wracam do was z powrotem z nowego miejsca

Buziaki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:52   #4285
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Dziewczyny!

Użyłam dekoloryzatora Renee i w efekcie mam baardzo ciepły, jasny rudy, w świetle supermarketów wygląda na kurczakowy blond.

W międzyczasie zrobiłam także test i bawiłam się doborem kolorów, okazało się, że jestem zimą, mam zimny odcień cery i powinnam unikać ciepłych barw jak ognia.

Naszła mnie chęć na zostanie zimną, jasną blondynką...

Czy jest to możliwe, a jeżeli tak, to czy mogę poprosić o wskazówki dotyczące farby w jaką powinnam zainwestować?
W załączniku zdjęcie po deko.

Edit/ A co do efajek to robiłam nawet filmiki na stronie www.ego2.pl jak używać niektórych części... I tanio jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (50,6 KB, 54 załadowań)
__________________
http://phantasmagor.blogspot.com/


''- Z tobą tak się rozmawia, mówisz ''mąka'', a myślisz ''Kocham Cię''.

- Mąka.
- Teraz na pewno pomyślałaś o czymś zupełnie innym. '' P.

Edytowane przez kier
Czas edycji: 2012-12-16 o 12:56
kier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 15:46   #4286
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kier Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Użyłam dekoloryzatora Renee i w efekcie mam baardzo ciepły, jasny rudy, w świetle supermarketów wygląda na kurczakowy blond.

W międzyczasie zrobiłam także test i bawiłam się doborem kolorów, okazało się, że jestem zimą, mam zimny odcień cery i powinnam unikać ciepłych barw jak ognia.

Naszła mnie chęć na zostanie zimną, jasną blondynką...

Czy jest to możliwe, a jeżeli tak, to czy mogę poprosić o wskazówki dotyczące farby w jaką powinnam zainwestować?
W załączniku zdjęcie po deko.

Edit/ A co do efajek to robiłam nawet filmiki na stronie www.ego2.pl jak używać niektórych części... I tanio jest.
A palisz te e-fajki? Który model polecasz? Kurcze, poczytałam trochę, i niektóre podobno przeciekają. Zgłupiałam, nie mam pojęcia jaki wybrać. Tyle tego jest.

A kolorek fajny. Też swego czasu byłam rudzielcem
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 17:12   #4287
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

exclusive a Ty nie wolisz zrobic u fryzjerki niz TZ? bo zawsze jak coś po drodze źle wyjdzie ona od razu poprawi. Ja chyba wolalabym oddać sie w rece fryzjerki. Albo zrobic sama...a fryzjerka wsumie od razu moze Ci podetnie zniszczenia ewentualne?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Aaaa i miałam Wam pisac
maska lady spa rozowa po 1 uzyciu juz jest super, pachnie winogronamii wlosy p0 niej rewelka.
Wprawdzie trzeba trzymac 5 min a ja trzymałam moze 2minuty ale to nic. Natsepnym razem dam pod folię(siateczkę spozywczą) i potrzymam dluzej. zobacze czy jest roznica.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

to ta rozowa:

http://blogcaskady.blogspot.com/2012...-lady-spa.html

zlota pewnie tez kupie

jak to mozliwe ze mi pasują te produkty co cascadzie juz nieraz się o tym przekonalam...a Ona ma włosy geste i krecone a ja niezbyt geste (nie chcę pisac RZADKIE, same rozumiecie) i proste (no moze lekko falowane). I zgaddzam się nic a nic nie obciąza.
Wiesz, szkoda mi u niej przepłacać, liczyłam że weźmie max. 70-80zł za to, zresztą sama bunny mówiła że jak będzie chciała więcej to mi się nie będzie opłacać. Pójdę jeszcze do jednego salonu fryzjerskiego w moim mieście gdzie kiedyś zawsze chodziłam i zorientuję się jak tam z ceną stoją. A jak nie to oddam się w ręce mojego tż, mam fajny zdjęciowy tutorial o farbowaniu odrostów, i na jego podstawie będę tż pokazywać jak ma mi kłaść rozjaśniacz na włosy z pominięciem odrostów Z pędzlem szerokim i podziałem włosów na sekcje damy sobie radę

Do mnie w przyszłym tygodniu (mam nadzieję) przyjdzie złota maska z tej serii

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja Ci mogę ego vincenta polecić tylko Ty chcesz jaśniej niż ja więc nie wiem
Waham się właśnie między nim a loreal efassor, no nic, pomyślę i coś wybiorę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-16 o 18:32
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 20:54   #4288
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

cześć,

dziewczyny zapytam Was, bo nie mam pojęcia gdzie to pytanie zadać - trochę szukałam po wątkach ale nie znajduję odpowiedzi - chcę rozjaśnić włosy pierwszy raz farbą profesjonalną (do tej pory rozjaśniałam farbami drogeryjnymi), ciemno-średni blond dość podatny na rozjaśnianie, mam już farbę i utleniacz 9%
ale pytanie brzmi: czy taką farbę profesjonalną można nakładać przy skórze głowy? chodzi o to, że coś mi się kojarzy, że fryzjerki to nakładają farby rozjaśniające w pewnym odstępie od skóry, a ja mam naprawdę króciutkie włosy, i nie dam rady zachować takiego odstępu
farby drogeryjne to "maziałam"wręcz po skórze, i nic się nie działo - z tą profesjonalną też tak mogę?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 21:21   #4289
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześc dziewczyny
weekend spedzilam oczywiscie w pracy, ale nie jest zle (dzis mialam pobudke o 4,30- na 6 do pracy). Wlasnie siedze nad praca mgr, normalnie boje sie isc do swojego promka jutro, no ale lepiej jak pojde ze skrawkiem pracy niz nie pojde wcale, prawda najwyzej mnie opierniczy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 06:09   #4290
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć ale tu pustki

Ja wstałam, witam się z kawką iiiiii zaczynam się uczyć na dzisiejsze kolokwium
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.