pasemka-pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 12:16   #1
monik_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Unhappy

pasemka-pomocy !!


witam,
byłam dziś u fryzjera i chcąc coś zmnienić skusiłam się na pasemka. Mam włosy naturalne w kolorze nie za ciemnego brązu. Fryzjerka robiła mi te pasemka i wyszły bardzo jasne miejscami wg. mnie jakbym miala siwe wlosy. Mowilam jej ze nie chce bardzo jasnych pasemek, a ona ze i tak sa jeszcze ciemne, ze mogla jasniejsze zrobic. Wygladam starzej w tych wlosach czy jest jakis sposób na moje wlosy? Myslalam o zafarbowaniu ich, ale sa strasznie twarde-suche po tej wizycie u fryzjera

Edytowane przez monik_86
Czas edycji: 2009-09-10 o 12:39
monik_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 15:18   #2
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: pasemka-pomocy !!

ja miałam podobny problem i rozjaśniłam jeszcze kilka pasemek rozjaśniaczem z joanny, ale chyciło mi na pomarańczowy, może za mało siedziałam z tym rozjaśniaczem, teraz chce zafarbować na piaskowy blond całe ale boję efektu
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:56   #3
monik_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: pasemka-pomocy !!

czy ktoś może mi powiedzieć po jakim czasie można farbować włosy po pasemkach, aby ich do końca nie"spalić" które i tak mam bardzo cienkie i słabe :/
monik_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 13:44   #4
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: pasemka-pomocy !!

Cytat:
Napisane przez monik_86 Pokaż wiadomość
czy ktoś może mi powiedzieć po jakim czasie można farbować włosy po pasemkach, aby ich do końca nie"spalić" które i tak mam bardzo cienkie i słabe :/


Przyciemnić - w sensie nie rozjaśniać można już po ok miesiącu, wszystko zależy od stopnia zniszczenia włosów. Rozjaśniać nie należy już rozjaśnionych włosów, kiedy robi się pasemka, a poźniej ma się odrosty rozjąsnia się TYLKO odrosty.

Jeśli włosy są za bardzo rozjaśnione można zastosować szampon koloryzujący nadaje rózne odcenie blondu nie naruszając pozostałych włosów np. brązowych. Lub zapienianie trzymanie farby o kilka tonów ciemniejszej na mokrych włosach z wodą 3 %.
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.