Endermologia. Pytanie (nie tylko) do specjalisty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-08, 20:27   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Question

Endermologia. Pytanie (nie tylko) do specjalisty.


Jestem właśnie po lekturze artykułu w najnowszym numerze pisma "Samo zdrowie", w którym pewna pani zaprezentowała się przed i po serii kilkunastu zabiegów endermologii, czyli mechanicznego masażu specjalnymi rolkami za pomocą maszyny.

Przyznam, że widok osiągniętych rezultatów mnie powalił i zaczynam poważnie myśleć o zafundowaniu sobie takiego luksusu. Nie chcę jednak tak pochopnie podejmować decyzji i mam kilka pytań. Nigdy nie ma się pewności, że odpowiedź uzyskana w gabinecie, który bądź co bądź na zabiegach zarabia, będzie w 100% uczciwa.
  1. Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne do takich zabiegów, jeśli tak - to jakie?
  2. Jak długo utrzymuje się efekt?
  3. Czy takie zabiegi mogą mieć jakieś niepożądane skutki, która ujawnić się mogą po czasie dopiero?
  4. Jak wybrać dobry gabinet, sprawdzić fachowość osoby wykonującej zabieg?
Będę wdzięczna za wszelkie przydatne informacje, również takie od Wizażanek, które korzystały z takich zabiegów (ale mówię tu o serii, opinia po jednym zabiegu nie będzie miarodajna.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.