Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 18:47   #1
denii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7

Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???


Witam, jestem zainteresowana wybieleniem zębów.
Zastanawiam się tylko która metodę wybrać. Chce to zrobić w gabinecie stomatologicznym, mam troszkę odłożonych na ten cel pieniędzy.
Lepiej wypada w rezultacie metoda nakładowa czy lampa? Jeżeli lampa orientujecie się jakie są różnice pomiędzy nimi? (która jest lepsza)bo wiem, że są różne lampy.

Skąd w ogóle takie dysproporcje cenowe. Niektóre gabinety oferują wybielanie lampa za 1200zł a w niektórych lampa jest już za 500zł.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam
denii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:30   #2
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Wydaje mi się, że na te pytania najlepiej odpowie Ci dentysta.
No, a może w śród dziewczyn znajdziesz na wizażu znajdziesz jakiegoś stomatologa?
Mi wydaje się, ze lepszy rezultat da lampa, ale jeśli o te sprawy to jestem zupełnie zielona.
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:15   #3
martasz08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Hej!

Ja skusiłam się na wybielanie zębów w te wakacje. Poszłam do Centrum Wybielania xxx w Zielonej Górze (tutaj właśnie mieszkam)
Wybielanie polegało na aplikacji żelu wybielającego na zęby górne i dolne , i 3 sesje pod lampą po każda po 20 minut.
Zabieg ten kosztował mnie 500 zł. Efekt bezpośrednio po zabiegu był piorunujący.. moje zęby były tak białe , że aż przezroczyste , miałam też dziwne białe plamki , co mnie zaniepokoiło , ale stomatolog zapewniła mnie że to się wyrówna.
Przez pierwszą noc nie mogłam spać z bólu , miałam to nieprzyjemne uczucie na zębach które pewnie znasz, jakby Ci ktoś przykładał lód do zębów , przeszywające uczucie
Po 48 h uczucie znikneło.. Po zabiegu przez pierwszy tydzień byłam na diecie białkowej tak jak zalecił stomatolog (czyli można spożywać jedynie produkty o białej lub przezroczystej barwie)

Po tym czasie dieta wróciła do normy .. i powiem tak:

Wybielałam zęby w Sierpniu , efekt bieli stopniowo zaczął zanikać (a zaznaczę że nie palę papierosów, nie piję kawy i myję regularnie zęby pastami wybielającymi)
dzisiaj mam zęby bielsze jedynie o 1 odcień.
Efektu " hollywood smile " nie uzyskałam i kilku moich znajomych którzy również wybielali sobie zęby tą metodą mogli by również podpisać się pod moją opinią.

Posmumowując - Nie polecam tej metody wybielania . Efekt może zawieść niejedną osobę i nie jest długotrwały..
Ja osobiście żałuję ,że wywaliłam tyle pieniędzy i efekt jest..średni

Radzę Ci najpierw wypróbować paski wybielające "blend-a-med Whitestrips. Zanim zainwestujesz nie małe pieniądze na zabieg. Używam ich co jakiś czas i naprawdę działają
Koszt to około 80zł w aptece.

Powodzonka

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-09-14 o 09:48 Powód: nazwa
martasz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 22:27   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

zamiast paskow polecam bardziej Białą Perłę
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 15:39   #5
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Wybielanie lampą daje krótkotrwały efekt, bo w większosci polega ono na tworzeniu złudzenia, zęby są naświetlane itp. nie wiem dokładnie jak to działa, ale nie jest to rzeczywiste wybielanie, efekt jest tylko na powierzchni zęba i po krótkim czasie znika. Ja ok. 4 lata temu zdecydowałam się na wybielanie nakładkowe, bałam się na wlasną rekę, chociaż na Allegro było bardzo tanio, ale poszłam do dentysty, w sumie nie wiem czy zapłaciłam 300zł czy mniej. Nie wykorzystałam żelu do końca, chyba 1 tubkę a druga gdzieś tam leży Kiedy po jakims czasie zaczął pojawiać się ból zębów, a fluor (działający przeciwbólowo) powoli się kończył, przerwałam wybielanie, bo nie chciałam hollywoodzkiego uśmiechu Efekt był już taki, jaki chciałam osiągnąć, miałam ładne białe zęby. Uważam, ze to jedna z najlepszych decyzji, którą podjęłam jako nastolatka (ostatnia klasa liceum) i trochę wbrew rodzicom, ale nie żałuję. Wcześniej miałam naturalnie żółte zęby, taki kolor kości. Zęby do tej pory mam dużo bielsze niż kiedyś i myślę, że zółtego koloru pozbyłam się na stałe. Tez zastanawiam się nad delikatnym wybielaniem jak ściągnę aparat, ale chyba jednak nie skorzystam z lampy tak jak zamierzałam, tylko jeszcze raz żel, ale pewnie 3, 4 użycia wystarczą
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:33   #6
Jolly_fh
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar Jolly_fh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Dziewczyny, a czy to wybielanie nie ma jakich negatywnych skutków dla zdrowia zębów, np czy nie niszczy szkliwa?
Jolly_fh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:15   #7
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Cytat:
Napisane przez Jolly_fh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy to wybielanie nie ma jakich negatywnych skutków dla zdrowia zębów, np czy nie niszczy szkliwa?
Jeśli chodzi o metodę nakładkową, to ja nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków, ale ogólnie mam mocne i zdrowe zęby, nie wiem jak przy innych. Oczywiście przed takim wybielaniem zęby muszą być wyleczone, zero dziur itp. Jeśli będziesz wybielać rozsądnie, nie przesadzisz, to myślę, że nic złego nie powinno się dziać
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 16:46   #8
MagGonagal
Raczkowanie
 
Avatar MagGonagal
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 261
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

ja polecam Białą Perłę na początek, kosztuje tylko 50zł, 2 tubki, jeszcze zostało mi pół tubki a używam od ponad 1,5 roku i zęby mam naprawdę białe, zabieg powtarzam 1 w miesiącu czasem rzadziej
__________________
"Nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do Ciebie,
odszedł nie stawszy się lepszym i radosnym. "
MagGonagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:47   #9
Jessicaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Wybielanie lampą daje krótkotrwały efekt, bo w większosci polega ono na tworzeniu złudzenia, zęby są naświetlane itp. nie wiem dokładnie jak to działa, ale nie jest to rzeczywiste wybielanie, efekt jest tylko na powierzchni zęba i po krótkim czasie znika. Ja ok. 4 lata temu zdecydowałam się na wybielanie nakładkowe, bałam się na wlasną rekę, chociaż na Allegro było bardzo tanio, ale poszłam do dentysty, w sumie nie wiem czy zapłaciłam 300zł czy mniej. Nie wykorzystałam żelu do końca, chyba 1 tubkę a druga gdzieś tam leży Kiedy po jakims czasie zaczął pojawiać się ból zębów, a fluor (działający przeciwbólowo) powoli się kończył, przerwałam wybielanie, bo nie chciałam hollywoodzkiego uśmiechu Efekt był już taki, jaki chciałam osiągnąć, miałam ładne białe zęby. Uważam, ze to jedna z najlepszych decyzji, którą podjęłam jako nastolatka (ostatnia klasa liceum) i trochę wbrew rodzicom, ale nie żałuję. Wcześniej miałam naturalnie żółte zęby, taki kolor kości. Zęby do tej pory mam dużo bielsze niż kiedyś i myślę, że zółtego koloru pozbyłam się na stałe. Tez zastanawiam się nad delikatnym wybielaniem jak ściągnę aparat, ale chyba jednak nie skorzystam z lampy tak jak zamierzałam, tylko jeszcze raz żel, ale pewnie 3, 4 użycia wystarczą
a ja nie do końca się z Tobą zgodzę - kiedyś robiłam sobie wybielanie jakimiś nakładkami i żelem (który kupiłam chyba w drogerii) - i raz że długo to trwało zanim był efekt, a dwa - ze jeszcze przez jakiś czas po wybieleniu zęby/dziąsła bolały mnie i były bardzo wrazliwe . Jakieś 2m-ce temu z kolei zrobiłam sobie wybielanie lampą (Paris smile) i efekt jest super, ząbki w ogóle mnie potem nie bolały, a pani, która robiła mi zabieg powiedziała, że efekt moze utrzymac się nawet pół roku cena też spoko więc tak więc jak dla mnie bomba
Jessicaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:50   #10
m_aaartuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Może skusze się na tą perłę, ale kurcze interesuje mnie bardziej coś co trwa krócej. Jestem z tych niecierpliwych xD ktoś coś mi poleci?

Edytowane przez m_aaartuska
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:59
m_aaartuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:18   #11
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Słyszałam o paskach Cerest. Ktoś używał?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 10:51   #12
Jessicaah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

m_aaartuska - ja mogę Ci polecić lampę - np taką, którą ja sobie robiłam wybielanie (Paris smile bodajze) - to wybielanie trwa ok 30 minut i gotowe. Ja je sobie robiłam tuż przed "wielką imprezą" - i wszyscy znajomi zauważyli różnicę . Tak więc"efekt społeczny" był podobny jak po wizycie u fryzjera
Jessicaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 10:21   #13
MatkaPolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Hmm...Poczytałam trochę o tym Paris Smile i wydaje się w porządku. Nie znalazłam opinii negatywnych. Mają stoisko w Reducie...i chyba dziś sprawdzę, jak to wygląda, może zdecyduję się na zabieg i podzielę z Wami wrażeniami. Trzymajcie kciuki, bo jeśli to jest tak fajne, jak piszą, to efekt powinien mnie powalić
MatkaPolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:04   #14
MatkaPolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

No i poszłam wczoraj do tej Reduty już zdecydowana na zabieg, ale....okazało się, że dziś mają jakąś promocję na Walentynki - 2 zabiegi w cenie 1, więc dziś, z okazji Walentynek, zamierzam wybielić zęby sobie i mężowi;p Ciekawa jestem, jaka mine zrobi, jak mu o tym powiem
MatkaPolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:53   #15
MatkaPolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Dziewczyny! Bylam na tym wybielaniu Paris Smile i kurcze...jest naprawde super! Nic nie boli, co prawda ten preparat nie jest moze najsmaczniejszy, ale tragedii nie ma. Zabieg trwa 30 minut i od razu sa efekty. Ja mam zeby jasniejsze o 6 tonow, moj maz o 4, ale on pali duzo, wiec nie mozna sie spodzieac cudow,a i tak roznica jest znaczna. W ogole u niego pozabiegu wystapily takie male plamki na zebach i sie przestraszylismy, ze tak juz zostanie, ale na szczescie po ok. godzinie kolor sie wyrownal, a taka reakcja podobno sie zdarza czasem, jak ktos ma silne zabrudzenia zebow, bo ta substancja, ktora czysci zeby tak jakby...potrzebuje wiecej czasu zeby usunac te silniejsze zabrudzenia. A ja mialam sliczne zabki od razu po zabiegu, teraz sie ciagle usmiecham A...i co jest fajne to to, ze nie czuje bolu zebow, dziasel czy czegos w tym stylu. Jak czytalam o tym zabiegu, to troche niedowierzalam, ze to takie super, ale teraz przekonalam sie na wlasnych zębach, że tak Polecam Wam, ja bylam w Reducie, bardzo mila Pani, wszystko mi wytlumaczyla.
MatkaPolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:34   #16
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Wow, super! A ile płaciłaś? Może jakiś fotki ?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:06   #17
MatkaPolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Płaciłam 260 zł - czyli, jak na wybielanie zebow nieduzo, a wg mnie zabieg wart tej ceny Co do fotek...faktycznie nie pomyslalam, zeby zrobic sobie przed wybielaniem, ale postaram sie wrzucic jakies zdjecie po wybielaniu, jak tylko odbiore aparat z serwisu (drogie Panie - nie dawajacie dzieciom aparatu, bo to sie zle konczy;p).
MatkaPolka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:33   #18
magdalena_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Taki sam efekt mam po wybielaniu zębów w Perli smile spa, widoczny od razu po zabiegu, zęby rozjaśniły mi się o 6 tonów przy zabiegu 45 min. ( mam drugi ząbek w skali) Mimo, że mam silna nadwrażliwość to bólu nie czuje żadnego, wow Tylko cena troche nizsza bo płaciłam chyba 135 zł.
magdalena_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 17:12   #19
rudyrydz93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

czesc dziewczyny, a czy ktoras z was zna preparat do wybielania zebow ibright?? te komentarze sa ciekawe, ale nie wiem czy warto im ufac, znacie kogos kto to probowal na sobie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-26 o 18:33 Powód: Link.
rudyrydz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 10:58   #20
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Wybielanie zebów. Lampa czy Nakładki???

Nie wiem, co to za preparat, a to jest coś do wybielania w domu? czy u specjalisty? Jeśli chodzi o moje doświadczenie związane z wybielaniem zębów to przyznam, że najlepsze efekty i najbardziej zadowolona byłam z wybielania, jakiemu poddałam się w xxx, czyli nowością metodą Prevdent. To taka pianka do wybielania, efekty super, poza tym też dają na koniec takie specjalne serum na zęby, po którym są wzmocnione i wyglądają na zdrowe.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-13 o 09:22 Powód: reklama
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 08:18   #21
1989gosia
Przyczajenie
 
Avatar 1989gosia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

W domu lepiej nie wybielać zębów. Moje 2 koleżanki regularnie sobie wybielają w domu przy pomocy nakładek wybielających i dorobiły się nadwrażliwości zębów
1989gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:18   #22
malwi_malwi
Raczkowanie
 
Avatar malwi_malwi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Smile Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Oglądałam kiedyś odcinek programu Kasi Bosackiej "Wiem co jem i wiem co kupuję" - ten program jest w tvn playerze online do obejrzenia i ona tam robiła testy różnych wybielających opcji. Może to pomoże podjąć decyzję
malwi_malwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:23   #23
Megi_Megi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Jeśli ktoś chce chodzić na lampy to oczywiście indywidualny wybór. Ja używam nakładek iWhite i są dla mnie super, zarówno rezultaty jak i sposób używania.
Megi_Megi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:15   #24
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Ja wybielałam u dentysty żelami. W sumie 3- 4 razy miałam nałożony żel o różnych stężeniach taki ze strzykawek (bardzo ważne, że dentysta trzymał go w lodówce i miał odpowiednie atesty - na allegro można kupić niekoniecznie dobrej jakości produkty). Wcześniej miałam robiony taki specjalny aparat do nakładania na zęby (bardzo ważne by był robiony u protetyka by nie nachodził żel na dziąsła, też mnie przestrzegała dentystka by nie oszczędzać☠na tym bo inaczej dziąsła się☠katują). Faktycznie zęby się☠wybieliły o ok. 2 tony. Było to 8 lat temu i na stałe kolor kości mi się☠rozjaśnił. Teraz wystarczy, że robię☠raz do roku czyszczenie z kamienia i scalling oraz nie pije herbaty. To herbata najbardziej zmienia kolor - bardziej niż kawa.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 22:23   #25
Milena015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Każdy wybiera metodę wg. własnych preferencji. Ja w każdym razie cenię sobie czas, i efekty i po sprawdzaniu różnych produktów, stosuję też iWhite. I mogę spokojnie polecić
Milena015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:49   #26
lilka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Wczoraj zrealizowałam swoje marzenie o wybieleniu zębów. Długo zastanawiałam się, jaką metodę wybrać, chciałam mięć szybki efekt, więc wybrałam metodę laserową. Miałam bardzo zażółcone zęby (hektolitry herbaty; zęby zdrowe, ale po prostu żółte; nie palę i nie piję kawy). Ale gdyby mi ktoś powiedział, że będzie to tak bolesne, nie poszłabym na ten zabieg. Dziąsła niby są zabezpieczone specjalnym preparatem, który je chroni; cały zabieg trwał około godziny. Na początku lekkie szczypanie, leciutkie, a pod koniec miałam wrażenie, że pani doktor przykłada mi do dziąseł zapaloną zapałkę a przez zęby przepływa prąd. Wydałam z siebie rozpaczliwe yyooof! - co znaczyło tyle co STOP! Pani doktor powiedziała OK, kończymy. Usłyszałam: podam pani lusterko, tylko proszę się nie przestraszyć... z góry mówię, że dziąsła są poparzone (pomyślałam- wiem to i bez lusterka; czuję!) ; dodała, że to zupełnie normalne, są czerwone, a przy zębach zbielałe od poparzenia, ale po około tygodniu wszystko się wygoi. Miałam dość, chciałam czym prędzej iść do domu. Wzięłam lusterko i pierwsze, co zobaczyłam to te dziąsła, pragnęłam tylko by ktoś przyłożył mi lód. Myślałam o konsekwencjach takiego poparzenia, czy nie zapłacę za to zdrowiem i miałam trochę żalu, że nie uprzedzono mnie o tym przed zabiegiem. Mówi się tylko, że dziąsła są zabezpieczone i może być dyskomfort, szczypanie. Kolor zębów przyznam niesamowity! Nie sądziłam, że mogę mieć tak jasne zęby przy tak dużym zażółceniu! Efekt powala, to fakt. Ale drugi raz za żadne skarby na to nie pójdę. Noc z okładem na szczęce plus ibuprom. Zapytałam, jak długo utrzyma się efekt (dodałam, że przestałam pić herbatę). Pani doktor powiedziała, że około 2 lata (ale oczywiście bym znowu miała tak żółte jak wcześniej to duuuużo czasu musiałoby upłynąć) i dodała, że mogę mieć jeszcze bielsze zęby, takie hollywoodzkie... Przerwałam jej mówiąc, że drugi raz w życiu na to nie pójdę, choć nigdy w dorosłym wieku nie miałam tak jasnych zębów, jak teraz. Ustaliłyśmy, że teraz (po pozbyciu się tego okropnego żółtego koloru), jeśli przyjdzie mi do głowy jednak ta biel hollywoodzka, to wystarczy już metoda nakładowa i najprawdopodobniej jedna wizyta wystarczy. Żałuję, że zadałam sobie taki ból, z drugiej strony czasu nie cofnę i gdy widzę swoje zębasy tak jasne, podbudowuję się, że jednak nie poszło to na marne, bo efekt świetny. Jestem pierwszy dzień po zabiegu: lewa strona jest jeszcze nieco opuchnięta, bardziej wrażliwa, prawa wygląda lepiej. Nie do końca wierzyłam, że jeden zabieg może dać tak duży efekt. To był jednak pierwszy i oststni raz! Koszt: 1100zł (550 za łuk).
lilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 06:46   #27
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Normalne szczotkowanie, zdrowa dieta i eliminowanie używek - to daje efekt. No i jeszcze pasta bez fluoru. A uwierzcie mi, że żadne inne metody docelowego efektu na bank wam nie przyniosą, nie jest to wykonalne.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:28   #28
beuska
Przyczajenie
 
Avatar beuska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

Hmm no nie wiem czy odpowiednie szczotkowanie, zdrowa dieta i życie bez używek wystarczy żeby mieć białe zęby? W takim razie połowa społeczeństwa powinna mieć co najmniej białe zęby... Ja słyszałam, że dużo zależy po prostu od barwy kości przekazanej w genach... Ja na przykład nie palę, nie pijam nałogowo kawy, szczotuję zęby "normalnie", jem dużo warzyw i owoców. Efekt? Żółtawe zęby i do tego gorsze niż u niektórych moich znajomych którzy palą paczkę na 2 dni... dlatego ostatnio odłożyłam parę $$ na zabieg wybielania lampą , stwierdziłam że jak to nie pomoże to już nic... mija już tydzień od wizyty i efekt jest zauważalny gołym okiem, zresztą widziałam różnicę już jak dentystka podała mi lusterko podobno efekt wybielania zależny jest również od indywidualnych "predyspozycji" dlatego kobietki ja osobiście uważam że nie zaszkodzi spróbować
beuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 11:06   #29
kajjj
Przyczajenie
 
Avatar kajjj
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

beuska, gdzie byłaś na tym wybielaniu bo widzę że jesteś z Warszawy?
__________________
Lecz po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.
kajjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 13:28   #30
beuska
Przyczajenie
 
Avatar beuska
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów. Lampa czy Nakładki???

klinika Medispot na Dygata bardzo przyjazna klinika
beuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-24 15:52:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.