LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 22:54   #1
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21

LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail


Witajcie
co sądzicie o w/w lakierach tej firmy? Jestem początkująca i szukam czegoś w miarę dobrego jak na sam początek. Na allegro znalazłam taką aukcję http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-8...290285953.html co o tym sądzicie? Albo ten http://allegro.pl/jaapee-manicure-hy...294706076.html ?? Jeżeli te są nie dobre to co polecacie? Bardzo proszę o odpowiedź
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:25   #2
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail

Nikt nie jest mi w stanie pomóc???
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 20:49   #3
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail

nie miałam tych lakierów, ale ponoć nie są za dobre, po pierwsze są mało trwałe a po drugie nie odmaczają się w acetonie.. poszukaj sobie na forum o tej firmie to na pewno znajdziesz jakieś opinie..ja natrafiłam na kilkanaście negatywnych opinii... osobiście mogę polecić Ci firmy Cosmetics Zone, a.t.a, Estetiq te firmy mają hybrydy dobre jakościowo, trwałe (do 2-3 tyg.) i sporo różnych kolorków do wyboru i najważniejsze łatwo schodzą co do zestawu to np. ten byłby dobry na początek http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...339356497.html , nie kupuj hybryd tańszych typu po 5zł i inne w podobnych cenach bo nie warto, tylko wtopisz kasę lepiej od razu zainwestować w coś lepszego, i nie mówię tu o najwyższej półce tylu Gelish, Shellak itp. te co Ci podałam są w miarę tanie a jednocześnie trwałe
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 12:33   #4
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail

Mam ten sam problem, zamierzam zamówic zestaw hybryd bo aktualnie mam cuccio veneer i są super, dobrze sie nakladają, dobrze sie trzymają, ładnie błyszczą tylko jest problem ze zdejmowaniem bo nie odchodzą po zawinięciu wacikiem nasączonym acetonem, trzeba piłować dlatego postanowiłam kupić nowe które nie będą wymagały piłowania. Naczytałam sie mnóstwo o hybrydach i wywnioskowałam że najlepiej kupić bazę i top shellac lub gelish a kolorki z indigo(mają równiez małe pojemności 5 ml za 25 zł), mistero milano (oprócz pastelowych bo blaknął, akurat teraz promocja na hybrydy), esique i dobrze sie trzyma , no albo kolory tez gelish czy shellac aleponoć nie ma różnicy w trwałości pod baza i topem gelisha czy shellac. Tylko moze ktoś pomoże mi czy primer i matowienie potrzebne są pod shellac czy gelish?
olcka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 20:08   #5
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: LAKIERY HYBRYDOWE Emmi Nail

Nie miałam styczności z lakierami tej firmy :/
Moja koleżanka korzysta z lakierów firmy Mistero Milano.
Ja jestem zadowolona z trwałości lakierów hybrydowych tej firmy
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.