Chude nogi+spódnica? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-21, 19:39   #1
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376

Chude nogi+spódnica?


Hej.
Od dawna mam ochotę dołożyć do mojej szafy kilka spódnic i sukienek, nawet w tegoroczne lato kupiłam jedną kieckę, ale w niej nie chodziłam z powodu...swoich zbyt chudych nóg. Mam 168 i ważę 46 kg. Jestem bardzo drobnej kości, dlatego pewnie-mimo wagi-nie mam figury chłopięcej, ale nie da się ukryć, że jestem chuda. No i te nogi Myślicie, że przy takiej wadze jest dla mnie jakaś szansa na kiecuchny, czy powinnam zapomnieć dopóki nie przytyję?
petenera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:00   #2
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Cytat:
Napisane przez petenera Pokaż wiadomość
Hej.
Od dawna mam ochotę dołożyć do mojej szafy kilka spódnic i sukienek, nawet w tegoroczne lato kupiłam jedną kieckę, ale w niej nie chodziłam z powodu...swoich zbyt chudych nóg. Mam 168 i ważę 46 kg. Jestem bardzo drobnej kości, dlatego pewnie-mimo wagi-nie mam figury chłopięcej, ale nie da się ukryć, że jestem chuda. No i te nogi Myślicie, że przy takiej wadze jest dla mnie jakaś szansa na kiecuchny, czy powinnam zapomnieć dopóki nie przytyję?
Rozumiem Twój problem, bo sama jeszcze kilka lat temu miałam podobny. Co prawda jestem niższego wzrostu (1,63m/47kg), ale wciąż bardzo szczupła i tak jak Ty nie mam chłopięcej figury I powiem Ci, że nie ma co się tym przejmować. Noś spódnice, spodenki, co tylko chcesz Jeśli ewentualnie wstydzisz się trochę to zima jest dobrym okresem żeby przełamać się. Jakaś fajna, grubsza spódnica, grube rajstopy/zakolanówki i kozaki. Wtedy optycznie tak nie widać chudziutkich nóżek
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:01   #3
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Chude nogi+spódnica?

no co Ty, Ania Rubik biega w kieckach a to szkieletorek, musisz tylko podobierać fajnie ciuchy, powklejaj może tutaj kilka stylizacji, głowę możesz uciąć albo zamazać jak nie chcesz się pokazywać. Wtedy łatwiej będzie coś doradzić, zawsze można czymś nogi skrócić, bądź optycznie je pogrubić rajstopami we wzory bądź w lato skrócić je odpowiednim krojem kiecki i płaskim obuwiem. Plotki bowiem głoszą, że osobom chudym równie trudno przytyć jak grubszym schudnąć. Nie ma co sobie odmawiać, kiedy będziesz w kieckach chodzić jak nie teraz ?
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:11   #4
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Dzięki, Dziewczyny Zdjęcia nie wkleję, bo korzystam z komputera mamy (koszmarek %^&$*$#) , a mój jest daleeeko, daleko. Nogi mam zgrabne, tylko właśnie mam blokadę, że są za chude. Dodatkowo ta blokada pewnie wynika stąd, że kiedyś ważyłam 8 kg więcej (i wyglądałam super), ale schudłam i teraz po prostu nie mogę przytyć. Mój plan zakłada właśnie kupno wełnianej spódnicy i grrrrrubych rajstop, tylko nie wiem, czy wystarczy miodwagi. Jak znajdę jakieś zdjęcie w archiwum matuli, to postaram się wkleic, ale z tym komputerem to będzie wyczyn!
petenera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:08   #5
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Popróbuj pooglądaj fotki lasek w necie i popatrz po dodatkach, jak dobierają buty ew. krój spódnic/sukienek wiele jest przecież osób z chudziutkimi nóżkami i biegają w spódnicach i b. ładnie to wygląda. Podobnie jest w drugą stronę, dziewczyna może mieć nadwagę a przy fajnych dodatkach i ubraniu wygląda super. Ja też wiele lat chowałam szorty i sukienki na dno szafy bo sobie wmawiałam, że jestem za gruba, jak byłam młodsza to za chuda (mama jak mnie ubierała jak byłam mała zakładała mi 3 pary rajstop), nie ma co sobie życia psuć pierdołami, popróbuj zobaczysz, że znajdziesz złoty środek i pokochasz sukienki na nowo
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:27   #6
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Szczerze zazdroszczę Śmigaj śmiało Ja mam za to odwrotnie-nie noszę z powodu grubych nóg i ogólnie nieciekawej figury
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:53   #7
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Chude nogi+spódnica?

smigaj smialo, szczegolnie jak jest pogoda na czarne rajtuzy, dobrze bedziesz wygladac, ale niech beda kryjace
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 22:39   #8
black_angel24
Przyczajenie
 
Avatar black_angel24
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Chude nogi+spódnica?

Dziewczyno wiesz jak to dobrze mieć chude i zgrabne nogi.?
Jak założysz sódnicę albo sukienkę i do tego odpowiednie buty to będziesz wyglądać bardzo dobrze.
black_angel24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 14:22   #9
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Ja bym chodziła w tym w czym mi się podoba a nie patrzyła na innych. Mój gust jest najważniejszy. I wydaje mi się że każdy rodzaj spódnic pasuje
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 14:24   #10
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Absolutnie nie powinnaś zapominać o noszeniu spódnicy
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:27   #11
ludwikowa
Raczkowanie
 
Avatar ludwikowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 484
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Moim zdaniem za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Nie myśl o tym co, kto pomyśli. Tak samo mogą myśleć kobiety, które mają mały biust: nie włożę bluzki z dekoltem, bo mam za małe piersi, ale ilu jest mężczyzn, którzy lubią mały biust. Tak samo na odwrót, nie włożę tego, siamtego, bo...

Nie przejmuj się i noś to, co lubisz
Pozdrawiam...
ludwikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 20:01   #12
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Śmiało zakładaj spódniczki
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:49   #13
framboise_style
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Moim zdaniem o wiele lepiej prezentują się nogi chude niż grube, więc się nie martw!
framboise_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 23:01   #14
sailormooon
Raczkowanie
 
Avatar sailormooon
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 130
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Kurcze wszystkie dziewczyny narzekają, że mają grube nogi a tu proszę znalazła się taka co jej chude przeszkadzają Ja uważam, że to bez różnicy czy są grube czy chude ważne czy są zadbane (tzn bez siniaków, bez celulitu)
sailormooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:50   #15
Rekombinantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Ubieraj! Jak ja Ci zazdroszczę takiej wagi
__________________
Studentka!

"Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach."
Rekombinantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 18:53   #16
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Dzięki za wszystkie (takie pozytywne! Nie spodziewałam się) odpowiedzi. Nie wiem, czy do końca chodzi o to, co ludzie pomyślą, choć na pewno też. Bardziej o to, że kiedyś ważyłam normalnie i o wiele lepiej się z tym czułam. Pełny biust, kawałek pupki Teraz mi się wydaje, że mam wygląd anorektyczki:/ No, ale będę nad tym pracować, a póki co- jutro pójdę i poprzymierzam trochę kiecek.
petenera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 21:01   #17
zadziora85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 206
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Zaskoczę Cię autorko, szczupłe nogi pięknie wyglądają w towarzystwie spódniczek A tak nawiasem, nie wydaje się Wam, że szczupłe nogi najlepiej prezentują się w butach na obcasie? Wiadomo, że ogółem każda noga wygląda lepiej, ale szczupłe już całkiem zyskują, co myślicie?
zadziora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 21:17   #18
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Chude nogi+spódnica?

powiem Wam, że zależy. Mam znajomą, ale ona jest tragicznie chuda (tragicznie w sensie wygląda jak śmierć) a je za 15tu. W każdym bądź razie wszyscy się z niej śmieją. Zawsze mi było przykro bo np. wiem, że ja tak pracuję, żeby schudnąć i chciałabym bardzo może nie wyglądać jak ona bo serio jest mega wysoka a waży chyba z 40 kilo. Ale nie we wszystkim ładnie wygląda a jak nałoży mega krótką kieckę i do tego obcasy to wygląda jak anorektyczki na plakatach przeciwko ruchom pro ana. Dużo lepiej wygląda na płaskim obuwiu i w spódnicy tak przed kolano. Wtedy to miodzio, serio.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 21:55   #19
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Cytat:
Napisane przez petenera Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie (takie pozytywne! Nie spodziewałam się) odpowiedzi. Nie wiem, czy do końca chodzi o to, co ludzie pomyślą, choć na pewno też. Bardziej o to, że kiedyś ważyłam normalnie i o wiele lepiej się z tym czułam. Pełny biust, kawałek pupki Teraz mi się wydaje, że mam wygląd anorektyczki:/ No, ale będę nad tym pracować, a póki co- jutro pójdę i poprzymierzam trochę kiecek.
Na pewno w większości będziesz wyglądać super, bo szczupłe nogi świetnie się prezentują w spódnicach, ale ja na Twoim miejscu celowałabym w kloszowane/rozszerzane
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 22:24   #20
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Chude nogi+spódnica?

Mam tyle samo wzrostu i do jakiegoś czasu ważyłam tyle co Ty. Najlepiej czułam się w spódnicach o kroju tulipana: góra marszczona z zakładkami żeby poszerzyć biodra a dół zwężany - nie ma wtedy dysproporcji między szerokim dołem spódnicy a za szczupłymi nogami. Jeśli dół spódnicy był za szeroki i do kolan nogi wyglądały karykaturalnie chudo. Jeśli już spódnice z koła to o długości troche nad kolano, marszczone, plisowane, z zakładami, żeby fruwały i falowały. Ołówkowych unikałam bo miałam wrażenie, że wydłużaja
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.