odwieczny problem z rajstopami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 13:51   #1
marsjanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 40

odwieczny problem z rajstopami.


Czy ubieracie rajstopy na uroczystości jak ślub/wesele teraz w okresie letnim?
Wiem, że w eleganckim stroju obowiązują rajstopy i zakryte palce, ale przecież w takie upały jak były w lipcu ( po 40 st do cienia) to nikt nie szedł w butach z zakrytymi palcami tylko w sandałkach i na dodatek bez rajstop i jakoś nikt na nikogo krzywo nie patrzył.

Ja także byłam bez rajstop i lubię to.

Za 2 tyg mam wesele ale teraz pogoda nie pozwala raczej żeby iść z gołymi nogami... i chyba nawet jeśli byłoby za tydzień cieplej niż teraz... to chyba nie będzie aż tak ciepło żeby iść "na lajcie" bez rajstop. . A idę w sandałkach i nie wiem co zrobić... nawet nie chodzi o to , że będą kliny na palcach ( na serio wole kupic rajstopy z klinami za 6 zł niz wydawac 15 za rajstopy bez klinów) i że to będzie widać, bo przypuszczam, że inne kobiety też ubiorą rajstopy, ale po pierwsze bedą mi się ślizgać stopy w butach i wysuwać palce poza podeszwę , mam wkładki żelowe ale one trzymają się gołej stopy a w rajstopy niwelują siłę tarcia i po prostu może być mi nie wygodnie. Ale nie to jest problemem.. jakoś bym wytrzymała. Tylko no właśnie, mam na noc drugie buty płaskie, w razie gdyby mnie szpilki obgryzły, gdyby bolały mnie nogi, czasem nawet gdy nic mnie nie boli to przebieram, bo w szpilkach ciągle chodzić to też nie jest wygodnie ( a akurat idę w dość wysokich, bo takie pasują mi do stylizacji) . Jednak te buty są coś w stylu japonek, czyli nie ubiorę ich na rajstopy....

I nie wiem czy zaraz po wyjściu z kościoła itp i po przyjściu na sale ściągnąć rajstopy? Czy dopiero wtedy gdy będę chciała ubrać płaskie buty....

uprzedzam, że nie mam możliwości ubrania zabudowanych butów albo innych nie japonek ze względów można powiedzieć zdrowotnych
marsjanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:07   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Cytat:
Napisane przez marsjanka21 Pokaż wiadomość
Czy ubieracie rajstopy na uroczystości jak ślub/wesele teraz w okresie letnim?
Wiem, że w eleganckim stroju obowiązują rajstopy i zakryte palce, ale przecież w takie upały jak były w lipcu ( po 40 st do cienia) to nikt nie szedł w butach z zakrytymi palcami tylko w sandałkach i na dodatek bez rajstop i jakoś nikt na nikogo krzywo nie patrzył.

Ja także byłam bez rajstop i lubię to.

Za 2 tyg mam wesele ale teraz pogoda nie pozwala raczej żeby iść z gołymi nogami... i chyba nawet jeśli byłoby za tydzień cieplej niż teraz... to chyba nie będzie aż tak ciepło żeby iść "na lajcie" bez rajstop. . A idę w sandałkach i nie wiem co zrobić... nawet nie chodzi o to , że będą kliny na palcach ( na serio wole kupic rajstopy z klinami za 6 zł niz wydawac 15 za rajstopy bez klinów) i że to będzie widać, bo przypuszczam, że inne kobiety też ubiorą rajstopy, ale po pierwsze bedą mi się ślizgać stopy w butach i wysuwać palce poza podeszwę , mam wkładki żelowe ale one trzymają się gołej stopy a w rajstopy niwelują siłę tarcia i po prostu może być mi nie wygodnie. Ale nie to jest problemem.. jakoś bym wytrzymała. Tylko no właśnie, mam na noc drugie buty płaskie, w razie gdyby mnie szpilki obgryzły, gdyby bolały mnie nogi, czasem nawet gdy nic mnie nie boli to przebieram, bo w szpilkach ciągle chodzić to też nie jest wygodnie ( a akurat idę w dość wysokich, bo takie pasują mi do stylizacji) . Jednak te buty są coś w stylu japonek, czyli nie ubiorę ich na rajstopy....

I nie wiem czy zaraz po wyjściu z kościoła itp i po przyjściu na sale ściągnąć rajstopy? Czy dopiero wtedy gdy będę chciała ubrać płaskie buty....

uprzedzam, że nie mam możliwości ubrania zabudowanych butów albo innych nie japonek ze względów można powiedzieć zdrowotnych
Zdejmij rajstopy po przyjściu na sale będzie Ci i wygodniej i chłodniej, bo jednak jak się tańczy to się robi ciepło
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:15   #3
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

ostatnio trafiłam w internecie na cos takiego http://allegro.pl/rajstopy-japonki-b...446710946.html
może sie komuś przyda jeśli chodzi o problem rajstopowy
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:24   #4
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

spoko możesz iść bez rajstop
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:18   #5
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Polecam rajstopy w sprayu Sally Hansen Może nie jest to najtańsza opcja (koszt ok. 40-50zł) lecz wystarczają na kilka użyć przez co koszt zwykłych rajstop się zwraca Zapomnisz o problemie "uciekających oczek", klinów i szwów na palcach.

Miałam w sierpniu dwa wesela i używałam tych rajstop. Efekt dużo lepszy niz przy zwykłych rajstopach, bo mnie zawsze drażniły zdjecia na których wszystkie panny w rajstopach z lycry miały obrzydliwie świecące nogi
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:26   #6
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

rajstopy w sprayu polecam z w7 bo kosztuja 15 zl,ale chyba tylko na allegro mozna je kupic. rajstopy i otwarte buty to cos okropnego. nienawidze tego lepiej bedzie ci bez rajstop, nie przesadzajmy, jeszcze mamy lato i jest cieplo
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 17:41   #7
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
ostatnio trafiłam w internecie na cos takiego http://allegro.pl/rajstopy-japonki-b...446710946.html
może sie komuś przyda jeśli chodzi o problem rajstopowy
okropność, lepiej założyć tradycyjne
do autorki: spokojnie zdejmij po przyjściu na salę
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 21:06   #8
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Możesz iść bez rajstop
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 22:12   #9
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Jak idziesz w sandałach to bez rajstop, jak chcesz isć w rajstopach to załóż zakryte buty.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:38   #10
Natalia9090
Raczkowanie
 
Avatar Natalia9090
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Wypróbuj rajstopy w spreju!
Natalia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:25   #11
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
spoko możesz iść bez rajstop
jak najbardziej
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 20:22   #12
comfortandbeauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: odwieczny problem z rajstopami.

Witam! ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!! RAJSTOPY, POŃCZOCHY, STOPKI, SKARPETKI.....ITP. DAMSKIE, MĘSKI ORAZ DZIECIĘCE RAJSTOPKI DOBRE GATUNKOWO, NOWE!! Firmy VENEZIANA SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ LUB NA ALLEGRO comfortandbeauty Allegro
comfortandbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.