Zaczerwienienie po usunięciu pieprzyków. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 18:07   #1
Aler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32

Zaczerwienienie po usunięciu pieprzyków.


Witam, jakieś 5 tygodni temu miałem usuwane 4 pieprzyki mniej wiecej nad brwią, otóż zaczerwienie utrzymuje się do dzisiaj, smaruje to codziennie specjalną maścią, ale nie wiem czy są jakieś efekty... Do tego 2 tygodnie temu byłem na kolejnej wizycie w tym samym celu, usunąłem kolejne 2 i wydaje mi się, że jeden z nich ( na szyi ) goi się lepiej niż te usuwane 5 tygodni temu... Chciałem zapytać jak długo utrzymuję się zaczerwienienie po zabiegu ? Pamiętam, że jak rok temu miałem usuwane ( także na szyi ) to nie trwało to za długo, dlatego teraz jestem lekko zaniepokojony bo jest to nadal widoczne ;/

PS : Proszę mi nie pisać '' proponuję skonsultować to z doktorem, który wykonywał zabieg '' bo już się tego naczytałem przy innych podobnych tematach. Jeśli się zarejestruję w poniedziałek to wizytę będę miał minimum za 2 tygodnie. Także proszę mi jedynie napisać ile czasu utrzymuję się zaczerwienienie i po jakim czasie blizna będzie już naprawdę mało widoczna.
Aler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 18:07:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.