Normaclin i Epiduo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 20:40   #1
agness9713
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Exclamation

Normaclin i Epiduo


Od 3 lutego czyli już jakiś miesiąc naprzemiennie stosuję 2 maści przypisane przez dermatologa, mianowicie normaclin i epiduo.
Stosuję je tylko i wyłącznie na brodę, gdyż to właśnie z nią mam największe problem.
I tak, po miesięcznym stosowaniu obu maści nie wiem co się dzieje, mam przesuszoną brodę (ale to nie jest największy problem), mam na niej czerwone plamki, a pod skórą pojawiają mi się takie małe , bolące ropne krosteczki, które albo wychodzą na wierzch albo nie. Czy to jest normalne działanie tych maści czy powinnam się ponownie zgłosić z tym do dermatologa?
Jak na razie brodę mam co raz gorszą, bez żadnych zmian.
Pomóżcie
agness9713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:37   #2
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Normaclin i Epiduo

Generalnie jest tak, że jeżeli miałby wystąpić jakikolwiek 'wysyp' związany ze stosowaniem powyższych produktów, które dodam - są bardzo silne i mogą wysuszać, powinny pojawić się wcześniej. Wydaje mi się, że po trzech miesiącach stosowania powinnaś widzieć poprawę, a nie wręcz przeciwnie. Może Epiduo i Normaclin na Ciebie nie działają? Ja miałam tak, że Normaclin pogarszał sytuację, z kolei Epiduo moja skóra toleruje bardzo dobrze.
Wybierz się lepiej do lekarza jak tylko możesz
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-06 10:37:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.