Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 15:03   #1
kayah_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Z natury mam kręcone włosy. Ostatnio byłam zmuszona obciąć bo były bardzo zniszczone i teraz nie wiem czy pasują mi krótkie czy lepiej dłuższe?

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Jak się dodaje zdjęcia?

Aktualne zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1438002434157-1892004936.jpg (67,5 KB, 204 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-07-27 o 18:38 Powód: post pod postem
kayah_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:37   #2
biczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 27
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

W dłuższych zawsze się wygląda bardziej kobieco
biczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:52   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Myślę, że będą Ci pasowały długie włosy (coś w stylu Gessler), ale brwi kompletnie się gryzą (mówię tu zarówno o kształcie, jak i kolorze) z Twoją cerą i ogólnym wizerunkiem, poważnie przemyśl ich modyfikację.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:46   #4
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Ogólnie jestem fanką krótkich fryzur, ale myślę że loki wyglądają ładniej jak włosy są długie więc ja mówię zapuszczaj
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:07   #5
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Do Twojego kształtu twarzy nie robić krótkich.
Do ramion. Mogą też być takie nie kładące się na ramionach, to nadaje objętości i odmładza.

PS. Gessler ma dopinki. Więc naśladowczyni musi wziąć to pod uwagę.
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 15:26   #6
Marindoll
Raczkowanie
 
Avatar Marindoll
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 34
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Dłuższe loki wyglądają ładnie, jak są zadbane (bez rozdwojonych końcówek i z ujarzmionym puszeniem), więc jak były zniszczone to dobrze, że ścięłaś. Sama mam falo-loki (zależy od ich nastroju) i wiem, jakie to trudne je utrzymać w dobrej kondycji... Myślałaś, żeby zmienić kolor? Bo kręcone + tlenione = mega zniszczone. Wydaje mi się, że przy Twojej urodzie i lokach ładnie byś wyglądała w jasnym brązie
Marindoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 21:30   #7
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Cytat:
Napisane przez beacik2 Pokaż wiadomość
Do Twojego kształtu twarzy nie robić krótkich.
Do ramion. Mogą też być takie nie kładące się na ramionach, to nadaje objętości i odmładza.

PS. Gessler ma dopinki. Więc naśladowczyni musi wziąć to pod uwagę.
serio ma dopinki?a tak zawsze podziwiałam jej włosy :<


wgmnie ta długość jest ok, dobrze w niej wyglądasz (zwłaszcza, ze teraz jest trend na krótsze włosy, do ramion). ALE zapuszczaj, również uważa, ze dłuższewłosy są kobiece. Jednak dobrze zrobiłas podcinając włosy, skoro były zniszczone.

ale przede wszystkim - brwi. Równiez uwazam, ze nalezy je zmienic, koniecznie.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 09:19   #8
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Do: aniabaniaa

"serio ma dopinki? a tak zawsze podziwiałam jej włosy :< "

Ja też PODZIWIAM jej włosy bo ma zrobione naprawdę super. Czasem - dla zabawy - liczę ile tych zagięciofal wyszło jej fryzjerce. Dopinki są na pewno z prawdziwych włosów i uzyskać taki efekt to pewnie dużo wysiłku i kasy. Plus idealne połączenie kolorów. Raz ma blond raz rude lub perłę różową czy łososiową. Oryginalny ten fryz.

Przyjrzyj się jej zdjęciom z młodości. Nie miała takiej czupryny. Gdy stała się tęższa to dla nadania figurze proporcji dodała kłaków. I słusznie bo tak się robi.
I nie ma w tym nic złego. Można to można i już.
Ja patrzę na to tylko od strony ilości czasu i wysiłku włożonego w wizerunek.
A czasem nawet gdzieś "mignie" w mediach fotka aktualna bez tej stylizacji. Na ogół spięte z tyłu plus lekki tapir. Też ładnie. Przynajmniej nie zrobiła z siebie niewolnicy fryzury.
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 10:29   #9
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Cytat:
Napisane przez beacik2 Pokaż wiadomość
Do: aniabaniaa

"serio ma dopinki? a tak zawsze podziwiałam jej włosy :< "

Ja też PODZIWIAM jej włosy bo ma zrobione naprawdę super. Czasem - dla zabawy - liczę ile tych zagięciofal wyszło jej fryzjerce. Dopinki są na pewno z prawdziwych włosów i uzyskać taki efekt to pewnie dużo wysiłku i kasy. Plus idealne połączenie kolorów. Raz ma blond raz rude lub perłę różową czy łososiową. Oryginalny ten fryz.

Przyjrzyj się jej zdjęciom z młodości. Nie miała takiej czupryny. Gdy stała się tęższa to dla nadania figurze proporcji dodała kłaków. I słusznie bo tak się robi.
I nie ma w tym nic złego. Można to można i już.
Ja patrzę na to tylko od strony ilości czasu i wysiłku włożonego w wizerunek.
A czasem nawet gdzieś "mignie" w mediach fotka aktualna bez tej stylizacji. Na ogół spięte z tyłu plus lekki tapir. Też ładnie. Przynajmniej nie zrobiła z siebie niewolnicy fryzury.
faktycznie! Poprzeglądałam fotki. nieźle, a ona byla dla mnie osobą, przez którą uwierzyłam, że naturalne loki mogą wyglądać dobrze :P (nie każdy skręt mi się podoba, mimo, że jest zadbany) - a ja sama też mam takie loki, ale prostuję chemicznie już od dawna.

Ale myślisz, że ma przedłużone na ringi? ja bardzo chcę przedłużyć, ale mam pewne obawy, nie mam się kogo poradzić, znasz się na tym?
na wizażu jest taki wątek, ale tam dziewczyny przypinają spinki, nie są zwolenniczkami metod na stałe.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 13:15   #10
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
faktycznie! Poprzeglądałam fotki. nieźle, a ona byla dla mnie osobą, przez którą uwierzyłam, że naturalne loki mogą wyglądać dobrze :P (nie każdy skręt mi się podoba, mimo, że jest zadbany) - a ja sama też mam takie loki, ale prostuję chemicznie już od dawna.

Ale myślisz, że ma przedłużone na ringi? ja bardzo chcę przedłużyć, ale mam pewne obawy, nie mam się kogo poradzić, znasz się na tym?
na wizażu jest taki wątek, ale tam dziewczyny przypinają spinki, nie są zwolenniczkami metod na stałe.
Wiem tylko, że na pewno ma dostęp do najnowszych i najlepszych metod (mąż w Ameryce) i możemy ich nawet jeszcze nie znać. Moje zdanie jest takie że akceptuję to wszystko (spinki, doczepki, treski itp) co nie zniszczyłoby mi choćby jednego własnego włosa.
I myślę że Gessler nie ma na stałe a już na pewno nie te "zgrzewane".
Jest nowa metoda na stałe ale tyczy się chyba bardziej zagęszczania niż przedłużania. Zrobiły to Katarzyna Figura i Maria Czubaszek. Jest w Polsce ale drogo. Co miesiąc "odświeżenie" za kilka tysięcy.
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 13:29   #11
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

ja tu o ringach za parę setek na kilka miesięcy
a t o tym zagęszczeniu czytałam ja nie chcę metody na ciepło, ringi wydają mi się mało inwazyjne, sama nie wiem, zachwalają je osoby, które same obecnie je noszą, więc ciężko, żeby narzekały :P mam mocne włosy, także myślę, że na luzie je dźwigną i nie zniszczą mi włosów. nie wiem jeszcze, jeśli zrobię, to po urlopie, także mam miesiąc z hakiem do namysłu. :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 15:46   #12
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ja tu o ringach za parę setek na kilka miesięcy
a t o tym zagęszczeniu czytałam ja nie chcę metody na ciepło, ringi wydają mi się mało inwazyjne, sama nie wiem, zachwalają je osoby, które same obecnie je noszą, więc ciężko, żeby narzekały :P mam mocne włosy, także myślę, że na luzie je dźwigną i nie zniszczą mi włosów. nie wiem jeszcze, jeśli zrobię, to po urlopie, także mam miesiąc z hakiem do namysłu. :P
To się jeszcze namyśl. Więcej o tych sprawach nie wiem. Rozmowę zaczęło hasło 'gessler". Ale - co swoje to swoje- pamiętaj SKARB. Myśl też o przyszłości, żeby potem mieć w ogóle możliwość coś przypiąć.
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 16:15   #13
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Zapuścić dłuższe loki czy zostać przy krótkich?

Ja bym ringów nie robiła. To widać. Kiedyś Kozidrak nawet na scenie wyskakiwały....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedluzanie-wlosow.jpg (60,2 KB, 56 załadowań)
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 16:15:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.