Strój ufoludka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-09, 23:12   #1
ania123k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3

pooomocy


Witam
Jestem tutaj po raz pierwszy i przyznaje ze trafilam przypadkiem prosze o pomoc w takiej sprawie: w najbliższy piatek wybieram sie na zabawę karnawałowa ale nia mam pojęcia co na siebie włożyc obowiązują stroje UFO
Bardzo prosze o jaką pomoc lub porade
Pozdrawiam wszystkich
Ania
ania123k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 23:37   #2
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: pooomocy

Coz, z ufo najbardziej kojarzy mi sie srebrny kombinezon, ale nie podejrzewam zebys miala go w szafie .
Pokombinuj moze z folia aluminiowa i plastykowa? (taka do pakowania zywnosci).
Mozesz tez ewentualnie ubrac sie calutka na zielono, wlaczajac rajstopy - w koncu panuje przekonanie, ze ufoludki sa zielone, czyz nie?
Baw sie dobrze!
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 11:38   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: pooomocy

Może pamiętasz z dziecięcych lat takie opaski , które miały przytwierdzone sprężynki w roli czułków - zakończone one były np. gwiazdkami, kulkami itp. Może cos takiego byłoby pomocne w tworzeniu kreacji ufoludka...?
Ufoludek faktycznie kojarzony jest z kolorem srebrnym (taki typ futurystyczny) lub zielonym, ale nie musisz sie tego tak wiernie trzymać. Czasami można sie spotkac z komentarzem: "że ktoś wyglada jak ufoludek", a nie oznacza to jednej z dwóch opcji wyżej wymienionych. Może to oznaczać że kos jest ubrany niezgodnie z jakąś obowiązujacą norma, bardzo oryginalnie i generalnie wyglada jak z innej planety. W tej opcji mozna dowolnie mieszać ze soba rzeczy i im bardziej kolorowe i dziwne tym lepiej
Jeżeli chcesz zostac przy kolorze srebrnym to buty możesz owinąć sreberkiem służącym do pakowania żywności, a sama owinąc sie folia malarską albo np. uszyć proste ubranko z wizeliny (jest tania) i popryskać je srebrnym sprayem.

powodzenia
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-10, 21:21   #4
ania123k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 3
Re: pooomocy

dziękuję bardzo za pomoc ta wizelina jest genialna, przyznam że ja tak nie potrafię, a może jeszcze mogłabym prosić o jakiś pomysł dla mojego męża (on w ogóle nie ma ochoty iśc dlatego musi być to coś oryginalnego a zaraem "normalnego") i naprawde jeszcze raz wieeelkie dzieki za pomoc
Ania
ania123k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.