Praca dla stylistki paznokci i kosmetyczki // UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 15:40   #1
wonderlandnails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do wonderlandnails Send a message via Skype™ to wonderlandnails

Praca dla stylistki paznokci i kosmetyczki // UK


Witam

Nie wiem czy nie lamie praw forum zamieszczajac to ogloszenie, jednak biorac pod uwage iz w Polsce jest ogrom utalentowanych stylistek, które nie maja mozliwosci pracować w dobrych warunkach oraz otrzymują za swoja ciężka prace male pieniądze, postarałam sie zaryzykować.

Jestem wlascicielka Salonu Wonderland Nails & Beauty, mieszczącego sie w Cardiff- stolica Walii- UK. Na dzien dzisiejszy podjęło ze mną owocna współprace 6 pan, ktore zatrudnione sa na stanowiskach: stylistka paznokci, kosmetyczka.

Mamy przyjemnosc goscic w salonie przwaznie brytyjska klietele, jednak czasem i nasza rodaczka skusi sie na maly relaks

Salon rozwija sie w zdumiewajacym tepie 8 stanowisk do stylizacji paznokci, 3 pokoje beauty- gdzie odbywaja sie zabiegi pielegnacyjne na twarz, woskowanie, masaze, 3 lozka solaryjne oraz 2 luksusowe fotele do pedicure. W salonie również prowadzimy zabiegi typu: opalanie natryskowe oraz trwale przedluzanie rzes.

Poszukuje Pan chętnych do podjęcia długiej współpracy z moim salonem. Zapewniam pomoc we wszystkich formalnościach związanych z pobytem na terenie UK. Oferuje również pomoc finansowa na starcie. Stawka za godzinę pracy jaka oferuje to 6-6.19 funtów plus po okresie próbnym 5% od utargu. Przewidziany czas pracy to 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie jednak jak to w salonie bywa nadgodziny sa czymś codziennym dla nas.

Praca jest całkowicie legalna, osoba pracująca ma odprowadzane składki na ubezpieczenie oraz podatek.

Koszt wynajmu pokoju waha sie w przedziale 200-300 funtow (oplaty wliczone)

Wydaje mi sie iz moja propozycja jest naprawde warta rozwazenia. Zalezy mi na Paniach ktore doprawdy nie boja sie ciezkiej pracy sa komunikatywne oraz potrafia pracowac w grupie ludzi.

Wszystkie zgloszenia prosila bym kierowac na maila: cardiff.wonderland@gmail. com napewno sie skontaktuje.

Moja strona:
http://www.wonderlandnailsandbeauty.com
http://www.facebook.com/cardiff.wonderland

Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki

Alicja

Edytowane przez wonderlandnails
Czas edycji: 2013-01-07 o 18:08
wonderlandnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:09   #2
wonderlandnails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do wonderlandnails Send a message via Skype™ to wonderlandnails
Dot.: Praca dla stylistki paznokci i kosmetyczki // UK

Bardzo przepraszam, ale z powodu problemow zwiazanych z przekierowaniem poczty z serwera home.pl prosze o wysylanie maili na adres: cardiff.wonderland@gmail. com
wonderlandnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.