Paznokcie o brzydkim kształcie - jak piłować (zdjęcie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 19:14   #1
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534

Paznokcie o brzydkim kształcie - jak piłować (zdjęcie)


Cześć Dziewczyny,

Chciałabym wreszcie zrobić porządek z paznokciami. Ostatnio natknęłam się przez przypadek na tą stronę internetową: http://ewalucja.blogspot.com/2011/10...sformacja.html to jest w ogóle możliwe żeby z takich byle jakich paznokci zrobić takie cudo... na zdjęciach wygląda jakby jej całą płytkę paznokcia "wymienili". W każdym razie strasznie mnie ta strona zmotywowała i mam zamiar zakupić jakąś odżywkę (nie mam pojęcia jaką...) maść z witaminą A, olejek rycynowy i szklany pilnik. Jak na razie moczę dłonie w oliwie z oliwek bo nie miałam czasu wybrać się do Rossmanna. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie ...

Dołączam zdjęcie paznokci (dłonie wyglądają jakby były suche, ale nie są, musiałam trochę przyciemnić zdjęcie i tak wyszły). Powiedzcie mi jak mogę piłować te paznokcie jakiś może rysunek mi pokażecie jaki to ma być kształt i czy to możliwe żeby dziewczynie z tej strony internetowej tak poprawiły się paznokcie.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2013-09-09 o 10:39
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 00:19   #2
Gringerere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Paznokcie o brzydkim kształcie - jak piłować (zdjęcie)

Jest to jak najbardziej możliwe, potrzeba po prostu odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji.
Twoje paznokcie wyraźnie rosną trochę krzywo, biegną lekko w lewą stronę (mam podobnie). Podczas piłowania próbuj je trochę wyrównać. Najłatwiej będzie, jeśli zaczniesz piłować je w kształt kwadratu, czyli podobnie, jak ewalucja.
Staraj się nie "grzebać" pod paznokciem oraz systematycznie odsuwać skórki. Zapuść trochę paznokcie, aby wystawały parę milimetrów za opuszek. Dzięki tym sposobom moim znacznie wydłużyła się płytka i nabrały ładnego kształtu . Przejrzyj dokładnie tego bloga, tam ewalucja wszystko dokładnie opisała jak ona piłuje paznokcie, ostatnio dodała też jakiś film o tym.
Gringerere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 09:39   #3
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Paznokcie o brzydkim kształcie - jak piłować (zdjęcie)

dziękuję, właśnie oglądam filmik
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.