Mieszkanie po ślubie z teściami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 11:02   #61
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Bo napisałam że nawet gdybym miała wybrać te maleńkie mieszkanko to i tak bym je wolała niż mieszkanie z rodzicami w wielkim domu I zdania nie zmienię Wychodzi na to że nie jestem osobą o zdrowych zmysłach, trudno:P

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=331
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=338
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=74
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=85
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=347
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=105
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=92

Nie mam ojęcia po co wklejasz te posty, ale przeczytałam i odpowiem - nie widzę nigdzie w nich wywodu na temat 'murzyńska chata z kartonów vs willa z basenem rodziców - czemu wolę być bezdomna', a jedynie sensowną dyskusję na temat, że czasem lepiej z rezygnować z komfortu na rzecz samodzielności Nie ma tam niestety Twojej przesady. Dla mnie koniec tematu, bo widzę, że teraz na siłę będziesz mi pokazywała ilu masz popleczników na forum, co dla mnie jest bez sensu, bo szczerze nigdzie nie spotkałam się z takim wyolbrzymianiem swoich 'zasad'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:24   #62
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Ano właśnie.
Np. moi rodzice obydwoje jeszcze pracują.
Poza tym mnie również trochę drażni takie przekonanie młodych rodziców, że dziadkowie mają obowiązek opiekować się wnukami... Nie, nie mają takiego obowiązku, w większości przypadków rzecz jasna to robią, bo zwyczajnie chcą. Ale takie oczekiwanie młodych: "Jestem pewna/y, że mama zaopiekuje się moim dzieckiem", zwłaszcza bez wcześniejszych konsultacji z babcią jest trochę nie bardzo.

Ostatnio czytałam artykuł, jak to babcia właściwie od urodzenia wychowała swojego wnuka, bo zięć pracował, a córka również wróciła szybko do pracy. Przebywała z dzieckiem właściwie cały dzień, gotowała obiady, bawiła się z nim, chodziła na spacery... No wszystko. A teraz ani chłopiec (nastolatek) ani jego rodzice specjalnie nie kwapią się nawet do tego, by babcię odwiedzić. Nie interesuje ich właściwie, co dzieje się u babci. Jak trzeba było, to babcia była dobra, a teraz...?

Takie podejście jest bardzo nie w porządku.
Miałam na mysli tych którzy chcą pobawić wnuka
Ja nie oczekuje na pomoc bo nie będę mieć takiej mozliwości ani z jednej ani z drugiej strony.
Planuje do roku wychowywać sama a pózniej żłobek albo niania.
A babcie to tylko jak od świeta pojedziemy odwiedzic-mieszkają daleko i nie bedzie szansy na pomoc.
Zazdoszcze jednak tym które mają taka fajna babcie przy sobie

Co do babci z Twojej historii to przykre,że nie umieją docenić ile babcia dla nich zrobiła.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:18   #63
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
nikt o zdrowych zmysłach by tak nie wybrał,
To chyba z moimi zmysłami jest coś nie tak

Ja tam rozumiem to, co ma na myśli Grumpy. I nie będę się tu odnosić do zestawienia "mieszkanko, w którym łóżko się nie mieści" i "willa z basenem o metrażu 500 m2" (toż to nie telenowela brazylijska i tamtejsze ich hacjendy ), ale do normalnych realiów, bez skrajności. My przez pierwszy rok z hakiem naszego małżeństwa mieszkaliśmy w mieszkaniu o powierzchni niecałe 32 m2, w niezbyt atrakcyjnym 10-piętrowym bloku w stylu "wczesny Gierek", z tłukącą się windą (niekiedy również zacinającą się). I co? Nie zamieniłabym tego mieszkanka na prawie dwukrotnie większe, ładne mieszkanie moich rodziców na pięknym, zielonym osiedlu (mój dom rodzinny), ani na jednorodzinny dom mojej teściowej, co prawda nie willę z basenem, ale np. z własnym ogródkiem :P Dlaczego? Nie, nie dlatego, że mam okropnych rodziców, a z teściową nie umiem się dogadać. Wręcz przeciwnie - bardzo kocham swoich rodziców, a moja teściowa to bardzo dobra kobieta i bardzo ją lubię. Ale dla mnie ważniejsze niż metraż i np. własny ogród jest ta intymność, bycie z mężem sam na sam. Wydaje mi się, że, zwłaszcza w przypadku młodego małżeństwa, które dopiero uczy się żyć razem, taka "samodzielność" jest bardzo ważna. My już w naszym małym mieszkanku nie mieszkamy, przeprowadziliśmy się niedawno, ale wyniosłam z tego niezbyt atrakcyjnego może wizualnie i metrażowo miejsca jak najpiękniejsze wspomnienia naszych pierwszych wspólnych dni spędzonych jako małżeństwo. I dla mnie do się liczy bardziej niż willa z basenem i wypasionym ogrodem.

Rozumiem, że nie każdy i nie zawsze ma możliwość osobnego mieszkania po ślubie. Ale jeśli ma, to powinien z niej skorzystać.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:45   #64
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
To chyba z moimi zmysłami jest coś nie tak

Ja tam rozumiem to, co ma na myśli Grumpy. I nie będę się tu odnosić do zestawienia "mieszkanko, w którym łóżko się nie mieści" i "willa z basenem o metrażu 500 m2" (toż to nie telenowela brazylijska i tamtejsze ich hacjendy ), ale do normalnych realiów, bez skrajności.
Jesli chodzi o normalne realia, to chyba już nie raz pisałam, że się zgadzam Nie zgadzam się tylko z wyolbrzymionymi realiami o których mowa i wyborem, gdy człowiek ma własnie te wyolbrzymione możliwości. Ale dla mnie EOT bo widzę, że baba o niebie a chłop o chlebie, i zaraz wszyscy będą udowadniać, że takich dużych domów nie ma, chociaż jasno wyjaśniłam o co mi chodzi
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:25   #65
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez Beti0506 Pokaż wiadomość
No więc idąc twoim tokiem rozumowania, jak chcesz to zrobić? Całe życie w wynajmowanym? i płacisz komuś co miesiąc ciężkie pieniądze za coś, co nigdy nie będzie Twoje, nie tak jak w tym "feralnym" kredycie o którym tak piszesz. Mieszkanie zawsze możesz wynająć, kredyt praktycznie będzie się spłacał z najmu, a sama możesz przecież się przeprowadzić do innego miasta. Ale MIESZKANIE zostaje nadal Twoje. Staram się myśleć długofalowo, dlatego trochę się zastanawiam.
Zgadzam się. Wolałabym płacić bankowi aby to było za 30 lat moje niż płacić komuś kto w każdej chwili może to mieszkanie mi wypowiedzieć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:36   #66
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Całkowicie zgadzam się z GrumpyCat i nie rozumiem, czemu niektóre z was naskakują na nią, mimo że ona swoim postem na nikogo nie naskoczyła. Również zdecydowałabym się mieszkać w malutkim, wynajętym mieszkaniu aniżeli z rodzicami jakkolwiek cudowni by nie byli. I nie chodzi tu o jakąś 'samodzielność', czy 'szpan, że nie mieszka się u rodziców', ale fakt, iż zostając małżeństwem, chciałabym dzielić życie tylko z mężem, w naszym wspólnym gniazdku. Nie wyobrażam sobie mieszkać z mężem, w domu rodziców, by mieli wgląd w nasze życie. Zaznaczam, że to moja opinia. Wielu mogłoby się nie zgodzić i woli mieszkać z rodzicami bo coś tam. Cóż, ich sprawa. Ja bym tak nie mogła i tyle.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.

Edytowane przez ferryboat
Czas edycji: 2013-12-19 o 17:38
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:01   #67
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Mi osobiście chodziło tylko o pogardliwy ton, w jakim GrumpyCat wypowiadała się o parach, które mieszkają z rodzicami.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 23:51   #68
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi osobiście chodziło tylko o pogardliwy ton, w jakim GrumpyCat wypowiadała się o parach, które mieszkają z rodzicami.
To była moja reakcja na nazwanie osób mieszkających bez rodziców:
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Owszem, lepiej samemu, ale jesli ma się do wyboru mieszkanie rodem z 'Daleko od szosy' gdzie, pozwólcie, że zacytuję głównego bohatera 'dzieciak po kanapach chodzi bo wolnego miejsca na podłodze nie ma' oraz dzielenie wielkiego domu z ogródkiem razem z teściami to dla mnie czystą głupotą jest decydowanie się na opcję nr 1. Owczy pęd za 'samodzielnością', którą tak czy siak się w takim wielkim domu będzie posiadać, bo zazwyczaj są to domy, gdzie mieszkańcy dzielą się piętrami jak mieszkaniami w bloku.
Owczy pęd bo chce się bez rodziców bez kitu... Chyba że ema nie rozumie określenia "owczy pęd" to co innego.
Wychodzi z jej posta, że chcę mieszkać sama bez rodziców bo inne pary mieszkają
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 10:42   #69
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mi osobiście chodziło tylko o pogardliwy ton, w jakim GrumpyCat wypowiadała się o parach, które mieszkają z rodzicami.
Ja żadnego pogardliwego tonu nie zauważyłam. Grumpy pisze rzeczowo, podając argumenty, czemu woli mieszkać sama z partnerem po ślubie, a tu nagle pojawiają się argumenty typu ema_ że głupotą jest mieszkanie w klitce, jeżeli ma się do dyspozycji dom rodziców (parafrazując oczywiście). Każdy jednak decyduje sam o swoim życie i może popełnić tę "głupotę", jeżeli dla niego to ważne.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:27   #70
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
To była moja reakcja na nazwanie osób mieszkających bez rodziców:


Owczy pęd bo chce się bez rodziców bez kitu... Chyba że ema nie rozumie określenia "owczy pęd" to co innego.
Wychodzi z jej posta, że chcę mieszkać sama bez rodziców bo inne pary mieszkają
Nie. Owczy pęd na krzyczenie 'choćby w lepiance, ale nie w pałacu rodziców', bo taka moda na wizażu
I tak, to jest owczy pęd. Jedna powie 'wolę sama', druga 'ja to w życiu bym nie zamieszkała z teściami', a trzecia musi być lesza więc jest 'chocby w kartonie pod mostem, choćby teście mieli wille, to nie zamieszkam!'. I dwie pierwsze wypowiedzi rozumiem, bo kazdy ma swój pogląd, trzecią natomiast uważam, za oderwaną od rzeczywistości, i powiedzianą w przypływie 'powiem im jak bardzo stanowczo to wiem!' Bo niestety, ale jak się nie ma dachu nad głowa i możliwości zdobycia go, to się nie pójdzie mieszkać pod most, tylko do tej znienawidzonej teściowej. Więc takie 'ojojojojoj choćby miliony płacili', ta przesada jest śmieszna i tyle
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-12-24 o 12:29
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:48   #71
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie. Owczy pęd na krzyczenie 'choćby w lepiance, ale nie w pałacu rodziców', bo taka moda na wizażu
I tak, to jest owczy pęd. Jedna powie 'wolę sama', druga 'ja to w życiu bym nie zamieszkała z teściami', a trzecia musi być lesza więc jest 'chocby w kartonie pod mostem, choćby teście mieli wille, to nie zamieszkam!'. I dwie pierwsze wypowiedzi rozumiem, bo kazdy ma swój pogląd, trzecią natomiast uważam, za oderwaną od rzeczywistości, i powiedzianą w przypływie 'powiem im jak bardzo stanowczo to wiem!' Bo niestety, ale jak się nie ma dachu nad głowa i możliwości zdobycia go, to się nie pójdzie mieszkać pod most, tylko do tej znienawidzonej teściowej. Więc takie 'ojojojojoj choćby miliony płacili', ta przesada jest śmieszna i tyle
Sprawdź sobie w słowniku znaczenie określenia owczy pęd bo dalej go nie rozumiesz.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 13:30   #72
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie w słowniku znaczenie określenia owczy pęd bo dalej go nie rozumiesz.
Obawiam się, że rozumiem aż za dobrze, tylko Tobie cięzko się do tego przyznać
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 21:07   #73
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Dla twojej wiadomości wole w lopiance niż pałacu rodziców bo tworzę z mężem nową rodzinę, cenie bliskość i intymność i nie zamienilabym tego nigdy na mieszkanie z tesciami choćby nie wiem co a nie dlatego że taka moda na wizazu, bo ja żadnej mody nie zauważyłam. Mieszkanie z rodzicami jest dla wygodnickich, którzy jednocześnie lubią mieć świadków wszelkich spięć i wymian zdan nie lubią swobodnie chodzić w bieliźnie czy nago po domu i... Dllugo by wymeniac i tak nie zrozumiesz.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:31   #74
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dla twojej wiadomości wole w lopiance niż pałacu rodziców bo tworzę z mężem nową rodzinę, cenie bliskość i intymność i nie zamienilabym tego nigdy na mieszkanie z tesciami choćby nie wiem co a nie dlatego że taka moda na wizazu, bo ja żadnej mody nie zauważyłam. Mieszkanie z rodzicami jest dla wygodnickich, którzy jednocześnie lubią mieć świadków wszelkich spięć i wymian zdan nie lubią swobodnie chodzić w bieliźnie czy nago po domu i... Dllugo by wymeniac i tak nie zrozumiesz.
No i znowu przeginasz.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:18   #75
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No i znowu przeginasz.
Nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji GrumpyCat będzie waliła skrajnościami, ja będę pisała, że jej skrajności to przesada, ona znowu będzie rzucać, że choćby pod mostem, a każdy inny to niedorozwinięty i niesamodzielny człowiek
Uznajmy, że większość mając do wyboru bezdomność, zamieszkałaby gdziekolwiek, natomiast ona woli być bezdomna i samodzielna. I skończmy tą przepychankę, wyolbrzymianie na wizażu jest i ma się dobrze, pora się przyzwyczajać
Z mojej strony to wsio
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 15:43   #76
SensiMilka
Przyczajenie
 
Avatar SensiMilka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Ja kupiłam mieszkanie i w końcu wyprowadziłam się od teściów. Nie chodzi o to, że było ciasno, niewygodnie, bo dom mają ogromny, ale mimo tego i tego, że to wspaniali ludzie, to jednak zawsze jest to mieszkanie u kogoś - nie możesz zrobić wszystkiego, co zrobiłbyś u siebie prawda? Dlatego ja do tego długo dążyłam i namawiałam męża na swoje. Ostatecznie przekonałam go, kiedy zakwalifikowano nas do programu MDM:
xxx
Dzięki niemałemu dofinansowaniu przyspieszyliśmy cały proces kupna i w końcu jesteśmy na swoim. Podejrzewam , że tak czy tak w końcu byśmy się wyprowadzili, ale po prostu z tą ekstra kasą było łatwiej i szybciej!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-10 o 23:12 Powód: Link.
SensiMilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:39   #77
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

My mieszkamy nadal z rodzicami a właściwie w domu mojego męża rodziców. Póki co dom stoi wolny (mieszkają za granicą) a my wciąż zbieramy na własne gniazdko. Powiem szczerze, że niestety nie wyobrażam sobie życia na co dzień mojej rodziny z moimi rodzicami. Rodzice zazwyczaj mają zbyt wiele oczekiwań i chcieliby o wszystkim decydować. Ostatnio oglądaliśmy luksusowe domy na sprzedaż Warszawa wgl to miasto, w którym mi się marzy żyć od lat, poza tym spokojnie mogłabym tam znaleźć pracę Słyszałyście cokolwiek o tym osiedlu xxx Naprawdę luksusowe miejsce, dalibyśmy w sumie za taki domek każdą kwotę, ciekawa jestem jak tam się żyje? Jak się w ogóle żyje w tego typu osiedlach? Czy nie brakuje prywatności, jak z sąsiadami?

Planujemy w niedługiej przyszłości zakup jakiegoś fajnego domu, niestety jak się w końcu na coś zdecydujemy to będzie musiał to być dom marzeń.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-26 o 15:03 Powód: Link
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 11:41   #78
swiatzuzi
Przyczajenie
 
Avatar swiatzuzi
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 3
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Hej.
Czytając ten wątek myślę, że i ja mogłabym powiedzieć co nieco o mieszkaniu z teściami czy rodzicami ze swojego doświadczenia. I wiecie co? Najlepiej jest mieszkać osobno i zdecydowanie na drugim końcu Polski. Może nie jestem jeszcze po ślubie z moim partnerem bo ja z tych co tego nie potrzebują do szczęścia, ale na prawdę jeśli tylko możecie i nie zmusza Was do tego sytuacja materialna mieszkajcie na swoim, osobno, oddzielnie czy jak kto woli. Na swoich " przyszłych teściów " nie mogę powiedzieć złego słowa bo pomagali nam w wielu sytuacjach, ale mieszkanie z nimi jest ciężkie. Wysłuchiwanie ich pomysłów na życie to jest niekończąca się historia i czasem po prostu ręce i nogi opadają. Nie wspomnę już o używaniu moich kosmetyków przez teściową, grzebania w rzeczach, kiedy nie ma nas w sypialni bądź jej humorów, kiedy boli ją głowa czy cholera wie co jeszcze... Jeden jedyny plus to to, że moje ściany nie mają uszu. Ale na prawdę jeśli nic Was do tego nie zmusza, mieszkajcie osobno. Nieważne jakie macie stosunki z jednymi i drugimi.
__________________
intagram.com/karmelizovana
swiatzuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 18:18   #79
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Mieszkanie po ślubie z teściami

Mieszkanie w osobnych domach po ślubie nie mieści mi się w głowie szczerze mówiąc. Moim zdaniem jeśli relacje z teściami są ok, a dom jest na tyle duzy, by mieszkały tam 2 rodziny, to nie ma żadnych przeszkód.
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-28 18:18:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.