Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 22:50   #1
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile

Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie?


witam was serdecznie załozyłam ten wątek aby podzielić sie swoim doswiadczeniem dzisiejszym i moze wy podzielicie sie swoimi sposobami uzykania wymarzonego odcienie blondu a więc rozjasniałam włosy z czarnej farby pisałam juz nie raz na forum rozjasniaczem z firmy LEO... REWELACJA nie zniszczyłam włosków uzyskałam bardzo jasny blond z nieznacznym odcieniem delikatnej żólci....3 rozjasniania....i tak kombinowałam ja to zrobic zeby miec takisrebrnoplatynowy odcien srebrna biel cos takiego badz bardzo biały przechodzacy delikatnie w jakby srebro jasna platynke robiłam płukanki szmpony itditd trovh epomogło ale jeszcze nie to nalozyłam farbe mrozny blond mysle srebna płukanka...ale jeszcze nie to w koncu dzis w sklepie kupiłam joanne za 5 zł i nalozyłam znowu mysle koncówki itakide podciac zawsze tak robie bo prostuje włoski i dziewczyny REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!! !!jestemw szoku mało tego włoskisa jakby lepsze nawilzone a kolor?????????taki jaki chciałam o to mi chodziło włoski mam dosc przesuszone to fakt ale ile ja w tak krutkim czasie rozjasniałam !!! niem ajednak ciągnięcia sie włoskow ani wypadania podetne koncówki mam dobre odzywki imysle ze bedzie ok wyczytałam o tej farbie na takim starym forum dziewczyny włąsnie pisały ze jest rewelacyjna i zaryzykowałam zakochałam sie w tej farbie teraz stopniowo bede podcinac włoski az pozbede sie tych z czarnej farby bede robiła odrosty moim rozjasniaczem Silver i na to joanne juz nigdy nie kupie nic innego mam tez biała ce ce ale raczej nie uzyje Czy ktoras z was zna tą Joanne czy tez jest zadowolona??????? pozdrawiam podziecie sie swoimi opiniami
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:16   #2
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

mi ją poleciła koleżanka twierdząc, że ta farba rozjaśniła jej ciemne odrosty bez użycia rozjaśniacza... ja jednak mam obawy przed rudym...
Co do rozjaśniacza LEO to też przymierzam się żeby go zakupić jednak teraz mam na głowie pasemka blond i brazowe (pozostałość po farbie), czy mogę nałożyć ten rozjaśniacz na całe włosy?? Boje sie że te już rozjaśnione pasemka się pokruszą i popalą... Jak myślisz?? Bardzo chciałabym uzyskać jednolity jasny blond...
Masz może jakieś zdjęcia po tej farbie Joanny?? Bo kolor na opakowaniu wydaje się interesujący
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 11:28   #3
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

witam cie serdecznie zdjecia postaram sie wysłac tylko najpierw zrobie zdjecie i mąz wrzuci do kompa wieczorem to zrobie co dorozjasniacza to ja nim robiłam i włosy mi nie wypadaja mysle ze mogłabys zrobic o ile nie masz zniszczonych włoskow on jest bardzo dobry profesjonalny zreszta Silver został nagrodzony na tragach poznanskich złotym medalem wiec to jest cos powinno ci sie zrównac pasemka z twoim nawet jesli pasemka beda janse bardziej to potem jakbys dała joanne to ci sie zrówna mi sie zrównało co do Joanny srebrny pył w sobote ide sobie kupic na zapas bo ponoc ten odcien jest poszukiwany jest rewelacja ja mam taki białosrebrny jasniejszy jak na opakowaniu ale tez dałam na rozjasnione włosy po joannie stały sie poprostu białe z odcieniem platynowosrebrnym przesliczne wszyscy pytaja co ja za farbe uzyłam a ja im zze joanne za 5 zł koleznka kupuje loreale safiry itd i non stop ma zółtawe a ja biel az razi w oczy powiedziała ze jutro leci po srebrny pył i ze ma gdzies markowe farby Silve r nie zniszczy ci włoskow kup wode 9% silniejszej raczej nie takmi poradziła pani z firmy LEO a co do Joanny wszystkie sie chowaja co do niej i paletty i loreale i inne nawet profesjonalne zadna niema takiego srebrnego odcienia pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 06:23   #4
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Cytat:
Napisane przez Efuś Pokaż wiadomość
mi ją poleciła koleżanka twierdząc, że ta farba rozjaśniła jej ciemne odrosty bez użycia rozjaśniacza... ja jednak mam obawy przed rudym...
Co do rozjaśniacza LEO to też przymierzam się żeby go zakupić jednak teraz mam na głowie pasemka blond i brazowe (pozostałość po farbie), czy mogę nałożyć ten rozjaśniacz na całe włosy?? Boje sie że te już rozjaśnione pasemka się pokruszą i popalą... Jak myślisz?? Bardzo chciałabym uzyskać jednolity jasny blond...
Masz może jakieś zdjęcia po tej farbie Joanny?? Bo kolor na opakowaniu wydaje się interesujący
witam cie mam problem z kablem usb niewiem czemu ni moge wgrac na kompazdjecia abo cos z telefonem nei tak jesli ci zalezy tomoge ci wysłam mmsa zdjecie podaje ci moje gg to napisz jak chcesz jednej dziewczynie wysłam juz takzdjecie pozdrawiam 2719581 z chceia ci wysle wiem jak to jest jak sie rozjasnia włosy i chce sie miec sliczna srebne biel wiec jesli chcesz to niema problemu moimi włosami wszyscy sa zachwyceni pyaja czym zrobiłam i nie wierza ze joanna za 5 zł aha i włsoki nei sa zniszczone jak tylko dojdzie mąz do ładu to wysle zdjecie na forum zeby dziewczyny wszystkie zobaczyły pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 06:38   #5
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

narazie wci wysle zdjecie rozjasnione rozjasniaczem z LEO ale to jest zdjecie sprzed kilku dni zanim zrobiłam joanna ale chce bys zobaczyła jak działa ten rozjasniacz po joaaneie mam włsy całkiem białe zzzzodcieniem srebrnym taka narazie zdjecie wklejam bez joanny po zdjecie jest robione telefonem włoski sa juz białe jednynie w tych miejscach gdzie wiecej było chyba farby sa koloru taiego jasnoółtawe jasniejszejak odcien na zdjeciu ale nie jest to zółc kurczakowata pamietaj ze rozjasniałąm z czarnej farby sa to 3 rozjasnienia rozjasniaczem z LEO kameleonem ktory niweluje czerwony odcien zalecany do rozjasniania z ciemnych farb kupiłam tez silver on nadaje od razu srebrny odcien a skoro ty niemasz czarnej farby tylko juz pasemka to polecam ci silver choc jeden i drugi jest rewelacyjny i nie SPALIŁ mi włosów włoski mam jak na zdjeciu bardzo błyszczące ja mysle ze jakbys dała silver to moze nawet ci nie trzeba bedzie joaany ale jak cos to zobaczysz w kazdym badz razie ja na to rozjasnienie dałam joanne i mam bialuniesrebrne włoski az jestem sama w szoku co do joanny to poczytałam opinie dziewczyn z 2007 roku na innym forum i własnie pisały o niej ze uzyskały biel a probowały wszystkiergo drogich farb platynowych i zadna nie dała tego koloru ja joanna ale sie rozpisałam co do cdjecia jak pisałam narazie ci wysle mmsa jesli chcesz pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090605(007).jpg (146,1 KB, 1499 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 06:58   #6
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

To jest kolor po roznaśnianiu z CZARNEGO?? Pięknie !! Włosy faktycznie błyszczą, już na pewno się zdecyduję... Czytałam o tym silver i chyba ten kupię... Nie musisz mi wysylas mmsa wierze na słowo i zdjęcie dodane. Aha jeszcze jedno, czy jak kładłaś rozjaśniacz na włosy przy skórze to nie piekła cię?? Tyle sie naczytałam, że rozjaśniacz potrafi spalić włosy i uszkodzić cebulki, że jestem bardzo ostrożna...
Mam nadzieje, że na moich włosach wyjdzie w miarę jednolicie... i że te rozjaśnione pasma nie wylecą
Jak pokonam moje wszystkie obawy to napewno dodam zdjęcie po Twojej mieszance
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:20   #7
kasiuuullllka
Raczkowanie
 
Avatar kasiuuullllka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 46
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

A Twój naturalny kolor włosków jaki jest?
kasiuuullllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:59   #8
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Cytat:
Napisane przez Efuś Pokaż wiadomość
To jest kolor po roznaśnianiu z CZARNEGO?? Pięknie !! Włosy faktycznie błyszczą, już na pewno się zdecyduję... Czytałam o tym silver i chyba ten kupię... Nie musisz mi wysylas mmsa wierze na słowo i zdjęcie dodane. Aha jeszcze jedno, czy jak kładłaś rozjaśniacz na włosy przy skórze to nie piekła cię?? Tyle sie naczytałam, że rozjaśniacz potrafi spalić włosy i uszkodzić cebulki, że jestem bardzo ostrożna...
Mam nadzieje, że na moich włosach wyjdzie w miarę jednolicie... i że te rozjaśnione pasma nie wylecą
Jak pokonam moje wszystkie obawy to napewno dodam zdjęcie po Twojej mieszance
tak to sa moje włosy rozjasnione z czarnej farby rozjasniane 3 razy 24go maja byłam na komuni i miałam jeszcze czarne włosy załaczam zdjecie włosy mam nie zniszczone nic nie wypadanic sie niełąmie i tak postaram sie na tym watku dołaczyc zdjecie po joannie bedzie cie w szoku wiesz co ja rozjaniałam cała głowe nie robiłam odstepu od skóry i niiiiiie popaliło mi skory w głowie jedynie miałam lekko zarózowiona no chyb troszke przypiekło ale nawet nic nie czułam poprostu nie wiedziałam zemoge poaliuc cebulki ale chyba nie popaliłam bo jest wszystko ok zreszta byłam w salonie i pani dotykałasprawdzała bo chciałam zeby oceniła stan włosów powiedziała ze jest zaskoczona ze to tak wyszło i ze włsoki sa zdrowe jedynie suche i zeby dobre odzywki stosowac teraz dbac itd kolezanka nizej pyta jaki mam kolor naturalny mam ciemne nie czarne ale prawie mam czarne brwi rzesy itd kurcze super to wyglada z białymi włoskami SILVER sobie kup on od razu nadaje odcien srebra napewno ci nie poniszczy jesli masz włosy ok on chyba nawet jest bez amoniaku tylko zastosuj wode 9% nie kupuj 12tki w ogole te rozjasniacze one sa jakies takie inne niz wszystkie kameleon np proszek ma odcien zielonkawy i jak dałam na głowe to jakby cos zielonkawego silver natomiast jest szarawy jak ciermne srebro fajnie sie go nakłada nie smierdzi taki jest inny niz np joanny itd itd mam juz zapas zrobiony i kameleon mi została odrosty bede juz silverem i potem joanna chyba ze ten silver wystarczy bow sumie po rozjasniaczu to miałam białe od głowy nigdy nie kupie nic innego aha mam jeszcze odzywke kokosowa z leo REWELKA co za zapach za litr dałam 17 zł tez zreszt nagrodzona złowtym medalem regenerujaca itd itd włoski mieciunie pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:02   #9
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Wink Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

zapomniałam zdjecie z czarnymi troche sprana czern z palette
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090524(004).jpg (149,8 KB, 1007 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:39   #10
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

chciałam wam dziewczyny dodac ze moje włosy sa z natury mocne grubsze takie twardzsze wiecmoze dlatego wytrzymały tyle rozjasnian ale udało sie i włosy mi nie wypadły ale mysle ze to dzieki profesjonalnemu dobremu rozjasniaczowi wiekszosc osob mi nei wierzy ze tak sie udało ale udało sie nie jestem jaks małolatka ktorapisze głupoty itd zaryzykowałam to prawda powiedziąłam do męza albo bede białowłosa albo co najwyzej poł roku pochodze w chustce na głowie jak wyłysieje nic takiego sie nie stało i na moim przykładzie wiem ze DA SIE rozjasnic włosy do białosci a jak pytałam w salonie u nas to fryzjerzy powiedzieli ze to niemozliwe ze sie nie da ze najpierw dekoloryzacje mi moga zrobic ale jak poczytałam jak dziewczyny łysiały po dekoloryzacji to se powiedziałam sam a sprubuje poczytałam podzwoniłam i pani z LEO powiedziął ze da sie tym rozjasniaczem tylko zeby woida 9% i oczywiscie zeby uwazac wiadomo ja i tak zaryzyjkowałam bo rozjasniłam szybko nie robilam odstepów kilkudniowych ale se mysle najwyzej zetne i juz nawet scinac nic nei musze owszem koncówki zawsze podcinam ale ja PROSTUJE włsoy od dwoch lat wiec wiadomo
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 08:01   #11
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Smile Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

witam dodaj ezdjecie włosów po Joannie udało mi sie wgrac włoski sa troszke suche ale nic sie nie łamie nie wypada koncówki musze podciac ale to robie co miesiac praktycznie gdyz prostuje długo włosy wiec te koncówki sa takie a nie inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090611(005).jpg (138,2 KB, 1279 załadowań)
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 11:25   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

moje włosy po schodzeniu z czerni ( 3x rozjaśnianie jak Twoje tyle, że rozjaśniaczem joanny) a na to właśnie srebrny pył joanny


zdjecie z końca początku maja - potem zrobiłam sobie odrosty i już robię płukanką ale nie wiem czy nie wrócę do srebrnego pyłu


* dodam, że rozjaśniałam najpierw w styczniu 2 razy potem farbowałam Blondem numer 7 Garniera, potem około kwietnia rozjaśniłam znowu i dałam na to właśnie srebrny pył
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00239.jpg (35,4 KB, 1278 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:30
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 06:13   #13
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

witam cie serdecznie wiesz pisze w sumie juz ostatniegoposta bo rezygnuje z tego forum na zdjeciu masz bardzo łądny kolor włosó ja mam co prawda jasniejszy ale tak jak pisałam rozjasniałam w bardzo krutkim czasie praktycznie dzien po dniu ty miałas odstepy w czasie oczywiscie na twoja korzysc ja to zrobiłam szybko ale ja itak mam zamier podciac koncówki iw sumie stopniowo podcianc tewłosy ktore mam rozjasniane na tej czarnej farbie bo wiadomo ze one sa juz inne niz te ktore rosna nowe no i potem bede robiła same odrosty raz i co jakis czas joanna pisały dziewczyny z 2007 roku ze tak robia i jest ok Wiesz jak robisz odrost sam a masz łądnbe długie włoski tomoze nie uzywaj rozjasniacza joanny (ale to tylko moja rada) poczytaj sobie o Silverze profesjoanlnym bez amoniaku odrosty rozjanic moze ci nawet do białosci albo mniej jak krucej potrzymasz moze nawet nie trzeba bedzie joanny bo moje włosy od głowy naturalne wyszły praktycznie białoplatynowe a tylko te farbowane wczesniej tak wyszły zemusiałam tyle razy i tak mam szczescie ze mi nie wyleciały ani sie nie połamały jedynie przesuszyły ale to podcinanie raz na tydzien kompres zzółtek i powoli dojda do siebie jeszcze co zauwazyłam po tej joannie w ogole po rozjasnianiu bardzo mi sie błyszcza włosy taki blask bije ze znajomi pytaja jaki nabłyszczam uzywam a ja szczerze nic takiego nie uzywam z uwagi na to ze mam niesforna czupryne ogolnie i do tego prostuje od dawna wiec naie pakuje juz nic innego w kazdym badz razie po joannie byłam w szoku ze taki kolorek wyszedł ale ja takiwłąsnie chciałam Ty masz bardzo łądne włosy i kolor takze POZDRAWIAM
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:34   #14
hola1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Ja rowniez zamierzam kupic ten rozjasniacz Leo tylko niewiem czy mozna go wogule dostac jako klient indywidualny czy ten produkt jest tylko sprzedawany dla salonow fryzjerskich. Mialam kiedys czarne wlosy i teraz probuje zejsc do blondu raz mialam wizyte u fryzjera na sciaganie koloru to mi zrobila pasemka ktore wyszly rude a nastepnie nalozyla farbe sredni blond z ciemnym blondem wymieszana no i w efekcie wyszly mi rudawe;/a teraz juz sama w domu kombinuje i jak narazie nie mam efektu.Troszke jasniejsze juz sa niz po wizycie u fryzjera ale nadal rude;/a nawet gdzie niegdzie zostalo kilka cienkich paskow czarnego.Dlatego zastanawiam sie nad kupnem rozjasniacza leo ktory wkoncu moze mi rozjasni do porzadku te moje wlosy
hola1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 00:08   #15
BlondyneczkaCalineczka
Przyczajenie
 
Avatar BlondyneczkaCalineczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do BlondyneczkaCalineczka Send a message via Skype™ to BlondyneczkaCalineczka
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Może temat troszkę odkopany, ale również ja podzielę się moją przygodą z tą farbą. Miałam włosy rozjaśniane stopniowo, gdy doszłam w rezultacie do jasnego blondu podstanowiłam kupić właśnie kolorek srebny pył. Jeśli chodzi o odrost pokrywa go w kolorze ciemnego blondu (tak bylo u mnie, mam naturalnie brązowe włoski), ale resztę włosów pokrywał na naprawdę piękny kolor i nie niszczy włosów. Czy kolor się spłukuje? W pewnym sensie tak, ale na moich trzymał się dwa miesiące, więc to chyba zależy od włosów. Gorąco polecam, mam też zdjęcia do wglądu jak mniej więcej ten kolorek wygląda na włosach jakby któraś z Was chciała
BlondyneczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:41   #16
Lilith667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 4
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Ja narazie nie używałam tej farby, ale po wielu pochlebnych opiniach na jej temat zastanawiam się czy się nie skusić, zwłaszcza że jej cena nie jest wygórowana. Jedyny problem jest z kokorem moich włosów, a mianowanie ściągałam kolor z czarnego i teraz mam taki żółto-pomarańczowy blond. Czy ta farba pokryje choć trochę ten jakże znienawidzony przeze mnie kolor? Marzę właśnie o takim srebrno-platynowym kolorku. Help
Lilith667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:06   #17
BlondyneczkaCalineczka
Przyczajenie
 
Avatar BlondyneczkaCalineczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do BlondyneczkaCalineczka Send a message via Skype™ to BlondyneczkaCalineczka
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Z chwilą farbowania na ten kolor moje włosy były żółtawe, więc farba troszke niweluje żółć i owy pomarańcz. Wiadomo, nie pokryje od razu wszystkich, ale część z nich tak
BlondyneczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:29   #18
smerfetta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Ja mam naturalny odrost ciemny blond wpadający w brąz. Tą farbą " srebrny pył" chciałam sobie odrosty zrobić ( zrobiłam test na jednym pasemku) i kolor wyszedł jasnobrązoworudy A ja ogólnie farbuję na jasny blond... Cały czas szukam idealnej farby do moich odrostów... nie zalezy mi na platynie, a na słonecznym blondzie, na razie taki efekt uzyskałam po farbie e20 palette superjasny blond.
smerfetta23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 22:00   #19
BlondyneczkaCalineczka
Przyczajenie
 
Avatar BlondyneczkaCalineczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do BlondyneczkaCalineczka Send a message via Skype™ to BlondyneczkaCalineczka
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

To wszystko zależy od koloru wyjściowego, podatności na daną farbę (włosy grube, cienkie bądź zniszczone). Ja osobiście sama zdziwiłam się, że tak mi łapało odrosty a naturalny mam jasny brąz. Ale jak widać każde włosy są inne
BlondyneczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 16:09   #20
Lilith667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 4
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Moje włosy są dosyć grube i nie podatne na zniszczenia (przeżyły 2 dekoloryzacje) ale problem jest z nimi taki, że wcale nie łapią farby. Za każdym razem farbuję je u fryzjera na jasny blond i za każdym razem wychodzą żółte. Nawet fryzjerzy się dziwią, czemu tak jest, więc obawiam się sama farbować bo mogę mieć marchewkę na łepku ale z drugiej strony szkoda mi wydawać mnóstwa kasy na farbowanieu fryzjera, po którym zawsze jestem niezadowolona.
Lilith667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:21   #21
BlondyneczkaCalineczka
Przyczajenie
 
Avatar BlondyneczkaCalineczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do BlondyneczkaCalineczka Send a message via Skype™ to BlondyneczkaCalineczka
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

To dość ciężki problem... Nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem... I naprawdę żadna?
BlondyneczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 18:23   #22
Lilith667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 4
Dot.: Joanna Srebrny Pył dzięki tej farbie uzyskałam wymarzony kolor....czy ją znacie

Dokładnie, też uważam to za ciężki przypadek, już mi się płakać chce patrząc na tą czuprynę. Ostatnio podjęłam radykalne kroki w celu pozbycia się tych włosów, które były dekoloryzowane i obcięłam z włosów do połowy pleców na krótko. Ale uwaga, to nic nie dało!! Próbowałam pasemek, różnorakich rozjaśniaczy i nic, cały czas żółtko Dobrze, że teraz Wielkanoc, mogę robić za kurczaczka Chyba moje marzenie o platynie się nie spełni i będę musiała wrócić do naturalnego koloru, chociaż i to nie będzie łatwe..
Lilith667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.