Co pomoże, aby łatwiej się dostać ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 21:27   #1
alan369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8

Co pomoże, aby łatwiej się dostać ?


Chciałbym spytać co mogłoby mi pomóc, abym łatwiej się mógł dostać się do sluzb mundurowyh???? Może inaczej hmm.. co mi może pomóc, aby ludzie przyjmujący patrzyli na mnie inaczej ? Oczywiście z lepszej strony.. jakie kursy ? Np. Samoobrony, kurs angielskiego, kurs strzelania . Co o tym myślicie ?
Akurat juz robie licencjat z "bezpieczeństwa narodowego".- oczywiście myślę, że jakoś juz bardziej i inaczej będą patrzeć.
Proszę podawajcie jeszcze jakieś np. Rodzaje kursów,które mogłyby być przydatne w celu dostania sie bez problemu do jednostek typu wojsko , policja, sg, abw ???
Bardzo prosze o jakieś porady.
alan369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 08:31   #2
alan369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Jak najłatwiej ??

WiTam serdecznie wszystkich odwiedzających mój post.☠

A mam do was pytanie " Jakie kursy ( hmm samoobrona , angielaki, strzelanie,prawo jazdy "C" )umożliwią łatwiejsze dostanie się do sluzb mundurowych --wojsko, policja, SG, ABW, itp. ????☠
Proszę o podanie rodzajów kursów, właśnie na który patrzą i będzie przydatny☠


Prawdopodobnie w tym roku zdobędę licencjat z kierunku "Bezpieczeństwo Narodowe ". I moje dalsze pytanie,czy warto się odrazu dalej kształcić (chodzi mi o magisterke), czy poczekać jak się dostanie to dopiero zacząć kształcenie, aby były jakieś postępy ???
alan369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-15 09:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.