endermologia a elektrostymulacja- ważne pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 08:19   #1
Cinanter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Question

endermologia a elektrostymulacja- ważne pytanie


Witam !
po dlugim mysleniu zdecydowałam sie na którys z tych zabiegów. Przeczytałam tutaj na forum, ze endermologie nalezy poprzedzić ręcznymi masazami-ok,elektrostymulacja jest drozsza wiec chyba wydalabym tyle samo.

Nie wiem jeszce na który pojsc zabieg bo bardziej obiecująca oferte ma elektrostymulacja. A moim problemem nie jest cellulit tylko grube uda!!! (tak wlasnie mam duzo tluszczu na udach odkaladanego przez lata-zle zywienie, ale nie mam cellulitu- regularne i dosc intensywne sporty).

I teraz to moje pytanko:
Czy może pan Piotr albo ktorakolwiek z Was kochane dziewczyny wie cos na temat niszczenia scięgien poprzez kożystanie z w.w. zabiegów???

Bardziej chodzi mi o ta elektrostymulacje...boje sie ,że w przyszlosci moge miewac z tego powodu jakies kontuzje , bo ta są silne zabiegi stymulujace prace mięśni,a ja naprawde cale zycie uprawiam najróżniejsze sporty.
Ale o endermologii negatywnych skutkach jeśli takowe są też chętnie bym przeczytała.

i teraz moja prośba,jeśli ktokolwiek na ten temat cokolwiek wie prosze napiszcie .
Dzięki
Cinanter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:46   #2
madzinka2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: endermologia a elektrostymulacja- ważne pytanie

tak bardzo polecam ten zabieg.sama go na sobie przetestowalam i jestem zachwycona z efektow.ja zaufalam gabinetowi w Krakowie.Moge podac namiary.Piszcie na magda.pb@wp.pl
madzinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:46   #3
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: endermologia a elektrostymulacja- ważne pytanie

Witam, no jak to zastało ujęte: ... bardzo obiecująca oferta ...

Z elektrosytymulacją i wpływem na stawy jest tak, owszem ale po odpowiednium przygotowaniu, ćwiczeniach i rozgrzaniu + ewent streching.

Jak to wygląda z zastosowaniem długoterminowym to powinni się wypowiedzieć klinicyści. Dla mnie korzystanie biernie tzn z zabiegów elektrostymulacji jednostronne, tzn tylko na wybraną partię mięśni to pomyłka.

Ponadto elektrostymulacja przekonuje mnie w sytuacji leczenia, rehabilitacji itd. Nie wiem jak do jest de facto ze zdrowymi osobami.

Elektrostymulacja bedzie miała doraźnie dobre efekty przede wszystkim tam gdzie jest problem ze słabszymi mięśniami, wiotkością, ale w przypadku umięśnionych nóg np z duzą ilością tkanki tłuszczowej?

Myslę iz lepsze efekty przyniesie długotrwały wysiłek, ćwiczenia a nie intensywne, siłowe na siłowni. To jest tak, porównaj figurę długodystansowca a sprinterki?

Na silnych udach z przewagą tkanki tłuszczowej efektem po elektrostymulacji będą tylko silnijsze, twardsze uda. Podobnie jak po masażu izometrycznym.

Warto porozmawiać z wykonującymi te zabiegi. Dokładnie bo od tego są. Jeśli wyczujesz schematyczny tok odpoweidzi to masz do czynienia z marketingiem ... a nie z ciekawą ofertą

Ale nie wiem, ja jestem od masażu, chyba że się coś od wczoraj w naszej fizjologii i fizjoterapii rewolucyjnie zmieniało
Powodzenia Piotr
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.