Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 13:57   #3031
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Kurde mole, miałam w sumie na wyprzedazy nie brac ciuchów, co najwyzej 1-2 sztuki, a poszalałam Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze ostatni raz raz poszalalam tak na ciuchach równy rok temu
Kurier mial dzisiaj moje nowe buty przywlec, to owszem, był jak byłam poza domem i nie było szans aby dojecchała w 5 minut, bo ona juz konczy prace Ma byc jutro, a jutro tez mnie nei bedzie w domu Zastanawiam sie czy w ogóle nie olac tych buciszy. Kaprsy to był. Niby dawno je chciałam, ale ....

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 64 329 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:17   #3032
aga61
Raczkowanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Do Francji .

Gdzie Wasi faceci kupują garnitury?
Mój głównie Wólczanka i Lancerto.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde mole, miałam w sumie na wyprzedazy nie brac ciuchów, co najwyzej 1-2 sztuki, a poszalałam Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze ostatni raz raz poszalalam tak na ciuchach równy rok temu
Kurier mial dzisiaj moje nowe buty przywlec, to owszem, był jak byłam poza domem i nie było szans aby dojecchała w 5 minut, bo ona juz konczy prace Ma byc jutro, a jutro tez mnie nei bedzie w domu Zastanawiam sie czy w ogóle nie olac tych buciszy. Kaprsy to był. Niby dawno je chciałam, ale ....
za zakupy, a co do paczki to może u sąsiada niech zostawi, jeśli nie są za pobraniem
aga61 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:19   #3033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
za zakupy, a co do paczki to może u sąsiada niech zostawi, jeśli nie są za pobraniem
Dziekuje
Niestety nie, bo za pobraniem włąsnie Juz powiedziała, ze jutro bedzie znowu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 64 329 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary Dzisiaj, 14:19   #3034
aga61
Raczkowanie

Na Cult Beauty wrócił sypki puder Hourglass, kliknęłam zamówienie ...
Stary Dzisiaj, 14:20   #3035
Agunia001
Raczkowanie

Dziewczyny,
Dwa ogłoszenia parafialne:
1. Ja jarząbek miałam w ten weekend pierwszy trening z trenerem Więc ten tego BRAWA dla mnie Dowiedziałam się, że mam całkiem kondycję i wykonuję dobrze cwiczenia no i zostałam zamęczona tak że dziś wracam po więcej
PS. wyczyn to jest bo od ponad 10 lat mam nadwagę ehm otyłośc - z dobre 35kg (zrzucone 15 )

2. Zagęściłam moje mocno przerzedzone włosy metodą na ultradźwięki - Pani tylko 25szt zdecydowała się dołożyć a i tak efekt jest mega stąd moje pytanie - macie może doświadczenie z tą metodą? wiecie jak to pielęgnować? ciężko mi uwierzyć że można stosować tylko szampon great lenghts (na marginesie mówiąć 90zł za 250ml ) Może coś podpowiecie?

Dzięki wielkie
Agunia001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:41   #3036
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Na Cult Beauty wrócił sypki puder Hourglass, kliknęłam zamówienie ...
Ja ten puder mam od ponad miesiąca i

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary Dzisiaj, 15:19   #3037
aga61
Raczkowanie

Mam nadzieję, że i mi będzie pasować , teraz męczę jeszcze puder z Too Faced, który niestety niezbyt lubię, ale mam nadzieję że jakoś skończę go do czasu aż przyjdzie Huouglass
Stary Dzisiaj, 15:35   #3038
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Mój głównie Wólczanka i Lancerto.
Dzięki . Mają tam teraz wyprzedaże?

kjd3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:45   #3039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mam nadzieję, że i mi będzie pasować , teraz męczę jeszcze puder z Too Faced, który niestety niezbyt lubię, ale mam nadzieję że jakoś skończę go do czasu aż przyjdzie Huouglass
Ja sprzedałam Too Faced a kupiłam własnie Hourglassa

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary Dzisiaj, 16:01   #3040
aga61
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki . Mają tam teraz wyprzedaże?
Tak mają , tylko źle napisałam, bo w Wólczance mają tylko koszule, krawaty itp., chodziło mi o Vistulę, tam mają garnitury, choć to ta sama spółka jest.

Jeśli chodzi o wyprzedaże to nie zawsze mają wszystko w salonach, wiec czasem warto się przejść, zobaczyć co jest i przymierzyć, a potem jeszcze online sprawdzić czy nie ma czegoś fajnego w konkretnym rozmiarze.
Stary Dzisiaj, 16:50   #3041
saipan
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzisiaj nic nie kupujemy w tatuum? do dzisiaj jest dodatkowe -20%, ciekawe co wrzucą od jutra
też się zastanawiałam nad tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Od 4 nad ranem nie śpię tak mnie żołądek boli chyba po nocnym podjadaniu

W weekend nie próżnowałam, zrobiłam sobie własną rehabilitację i po raz pierwszy poszłam na shopping bez kul Zaskoczyły mnie panie w Sephorze w Magnolii, nie dość, że bardo miłe i akurat kompetentna mi się trafiła ( dużo wiedziała o nowościach Chanel ) to jeszcze gratisami fajnymi sypnęła, bo do żelu do mycia twarzy dostałam mini maskarę Chanel i próbkę Chanel Intense i chusteczkę do demakijażu Sephora i odlewkę nowego podkładu Diora

No i najważniejsze kupiłam pierwsze buty po złamaniu, co prawda conversy a nie szpilki no ale jest już nadzieja NIestety nie mogłam dostać żadnych fajnych balerinek ze sztywną podeszwą stacjonarnie to zamówiłam sobie o takie na Zalando:

Także weekend zaliczam do udanych .... A no i od Lorda dostałam jeszcze kolczyki i po 49 dniach w końcu polataliśmy motocyklem
super zakupy

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Dziękuję

Nawet nie wiesz jaka to ulga jak można samemu śmigać

Wlasnie dotarły balerinki z zalando ale perszing, nie wiedziałam, że zalando wysyła w soboty, w sobotę rano zamówiłam i buty już u mnie
Śliczne te butki

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:

z nogą już duuużo lepiej, opuchlizna zeszła, malutkie krwiaczki jeszcze tylko widać, ale po domu już śmigam bez kul i bez kuśtykania, normalnie tak jak trzeba, na spacery też już bez kul choć przy dłuższym spacerze to czuję ją i muszę przy końcu trochę kuleć, ale jest już ok, mięśnie wszystkie doszły do siebie
Super

saipan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 18:27   #3042
Angel_007
Shopping Queen

Cytat:
Do Francji .

Gdzie Wasi faceci kupują garnitury?
Mój TŻ ma garnitur z Crux Fine Selection, oni są z Krakowa, ale dawniej sprzedawali też w innych miejscach, tylko musiałabyś sobie wygooglać czy są gdzieś blisko Was.
Stary Dzisiaj, 18:42   #3043
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Tak mają , tylko źle napisałam, bo w Wólczance mają tylko koszule, krawaty itp., chodziło mi o Vistulę, tam mają garnitury, choć to ta sama spółka jest.

Jeśli chodzi o wyprzedaże to nie zawsze mają wszystko w salonach, wiec czasem warto się przejść, zobaczyć co jest i przymierzyć, a potem jeszcze online sprawdzić czy nie ma czegoś fajnego w konkretnym rozmiarze.
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma garnitur z Crux Fine Selection, oni są z Krakowa, ale dawniej sprzedawali też w innych miejscach, tylko musiałabyś sobie wygooglać czy są gdzieś blisko Was.
Dzięki dziewczyny !
Przy garniturach w rozmiarze podane są 3 wartości wzrost/ pas?/ coś tam... Pomóżcie , jestem jak dziecko we mgle .

Stary Dzisiaj, 18:55   #3044
Angel_007
Shopping Queen

Cytat:
Dzięki dziewczyny !
Przy garniturach w rozmiarze podane są 3 wartości wzrost/ pas?/ coś tam... Pomóżcie , jestem jak dziecko we mgle .
Chodzi Ci np. o 182/100/88 ? oznacza, że garnitur jest dla osoby o wzroście 182 cm, obwodzie klatki piersiowej 100 cm i obwodzie pasa spodni 88 cm. Tutaj jest fajnie opisane:
https://www.bytom.com.pl/tabele-rozm...row-garniturow

Ogólnie to za wyjątkiem sytuacji, w której Twój TŻ jest super wymiarowy (tzn. pasuje do tego co producenci sobie założyli) to najlepiej szukać garniturów, w których można osobno wybrać spodnie, a osobno marynarkę, bo inaczej te zestawienia nie zawsze pasują. Dobrze jest też po zakupie dopasować dokładnie długości, a czasem też szerokość, nogawek, rękawów i marynarki (wiele sklepów ma coś takiego w swojej ofercie). Właśnie w Cruxie mu dopasowywali w tamtym roku, bo mieliśmy iść na wesele, a tu lipa, spodnie ciut za ciasne. Myślałam, że trzeba będzie kupić nowe, albo chociaż zapłacić za poszerzenie, ale akurat trafiliśmy na właściciela i powiedział, że to jest w cenie zakupu, nawet jak był kupowany sporo wcześniej i żebym się nie martwiła brakiem paragonu, bo on swoją robotę poznaje

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: Dzisiaj o 18:57
Angel_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 19:41   #3045
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci np. o 182/100/88 ? oznacza, że garnitur jest dla osoby o wzroście 182 cm, obwodzie klatki piersiowej 100 cm i obwodzie pasa spodni 88 cm. Tutaj jest fajnie opisane:
https://www.bytom.com.pl/tabele-rozm...row-garniturow

Ogólnie to za wyjątkiem sytuacji, w której Twój TŻ jest super wymiarowy (tzn. pasuje do tego co producenci sobie założyli) to najlepiej szukać garniturów, w których można osobno wybrać spodnie, a osobno marynarkę, bo inaczej te zestawienia nie zawsze pasują. Dobrze jest też po zakupie dopasować dokładnie długości, a czasem też szerokość, nogawek, rękawów i marynarki (wiele sklepów ma coś takiego w swojej ofercie). Właśnie w Cruxie mu dopasowywali w tamtym roku, bo mieliśmy iść na wesele, a tu lipa, spodnie ciut za ciasne. Myślałam, że trzeba będzie kupić nowe, albo chociaż zapłacić za poszerzenie, ale akurat trafiliśmy na właściciela i powiedział, że to jest w cenie zakupu, nawet jak był kupowany sporo wcześniej i żebym się nie martwiła brakiem paragonu, bo on swoją robotę poznaje
Wielkie dzięki !
Super, że niektóre firmy frontem do klienta .

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Ok, kupiłam w Vistuli , polecam, jeśli Wasi faceci maja jakieś potrzeby; są rabaty do 30% na przecenione .

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości