jakie wspomagacze odchudzania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-07, 07:56   #1
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209

jakie wspomagacze odchudzania?


Podzielcie się ze mną proszę swoimi doświadczeniami z różnymi tzw. wspomagaczami odchudzania. W aptece jest tego mnóstwo: chrom, błonnik, ocet, i tysiące innych "cudownych" preparatów, ale czy któryś z nich działa? który warto kupić? Ja przede wszystkim szukam czegoś co powstrzyma mój apetyt (głównie na słodycze), bo przez wakacje jakoś się rozbestwiłam i sobie nie odmawiałam czego teraz widzę skutki Motywacje mam, ale jak czuję głód to nie umiem myśleć o diecie i zjadam junk foody. Poradźcie!
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 08:12   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: jakie wspomagacze odchudzania?

Alice, ja i niektóre moje koleżanki "przetrenowałyśmy" wiele preparatów i powiem Ci, że właściwie wszystkie są do bani. Po prostu szkoda pieniędzy...
Efekty daje jedynie odpowiednio dobrana dieta i duuużo ruchu.
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 08:36   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: jakie wspomagacze odchudzania?

Heja! Poszukaj posty na temat np. APLEFITU na tym forum (dziewczyny bardzo pozytywnie się wypowiadały o tym specyfiku). O chromie też było sporo. No i dieta - jak ci napisała E. Mnie pomagają regularne posiłki, dużo błonnika i zielona herbata.
Powodzenia Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 08:53   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: jakie wspomagacze odchudzania?

Ja brałam chrom (miedzy innymi) - zero efektu.
Koleżanki brały Aplefit - efekty jw.
No, ale może na kogoś to faktycznie działa??? Tylko nasuwa się pytanie - czy działają te specyfiki, czy tak naprawdę diety i ćwiczenia, które się zazwyczaj też stosuje.
Ja chudnę bez "wspomagania", bo z doświadczenia wiem, że "piguły" nic nie dają.
Ale kto wie... Może...
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-08, 09:59   #5
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: jakie wspomagacze odchudzania?

a ja bralam chrom i super zero lakinienia na slodycze a jesli nawet to wydaja sie tak sodkie ze nie mozna ich zjesc do konca - przelodzone dawkowanie to 1 tabletka dziennie a jesli masz jeszcze laknienie na slodycze to 2 tab. mi pomoglo do tego pije zielona herbate chodze na silownie i saune. Musze przyznac ze po saunie chudne niezle i fakt wystarczy jesc ciemne pieczywko duzo zieleniny i opuscic slodycze no jesc je sporadycznie a najlepiej jezeli juz jesc to chrupki sniadaniowe sa slodkie i maja duzo witamin
alice napisał(a):
> Podzielcie się ze mną proszę swoimi doświadczeniami z różnymi tzw. wspomagaczami odchudzania. W aptece jest tego mnóstwo: chrom, błonnik, ocet, i tysiące innych "cudownych" preparatów, ale czy któryś z nich działa? który warto kupić? Ja przede wszystkim szukam czegoś co powstrzyma mój apetyt (głównie na słodycze), bo przez wakacje jakoś się rozbestwiłam i sobie nie odmawiałam czego teraz widzę skutki Motywacje mam, ale jak czuję głód to nie umiem myśleć o diecie i zjadam junk foody. Poradźcie!

alice napisał(a):
> Podzielcie się ze mną proszę swoimi doświadczeniami z różnymi tzw. wspomagaczami odchudzania. W aptece jest tego mnóstwo: chrom, błonnik, ocet, i tysiące innych "cudownych" preparatów, ale czy któryś z nich działa? który warto kupić? Ja przede wszystkim szukam czegoś co powstrzyma mój apetyt (głównie na słodycze), bo przez wakacje jakoś się rozbestwiłam i sobie nie odmawiałam czego teraz widzę skutki Motywacje mam, ale jak czuję głód to nie umiem myśleć o diecie i zjadam junk foody. Poradźcie!
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.