Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 13:56   #1
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Smile

Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa


Dziewczyny jakie opinie o liposukcji ultradźwiękowej czy są jakieś kobiety po jakie wasze wrażenia pytam o wady i zalety oraz odczucia czekam na odp.
Z góry bardzo dziękuje za pomoc
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 01:29   #2
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Teraz we Wrocławiu jest oferta na grouponie i sama jestem zainteresowana. Może odezwie się ktoś kto był już na takim zabiegu, bo w wizażowych wątkach wszyscy tylko czytali albo słyszeli, nie znalazłam żadnych konkretnych opinii.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:56   #3
najmniejsza_mii
Raczkowanie
 
Avatar najmniejsza_mii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Pracuję jako asystentka lekarza medycyny estetycznej i mam pewne teoretyczne obeznanie w tym temacie. Na sobie nie próbowałam, ale widziałam już pacjentki. Liposukcja ultradźwiękowa uważana jest ostatnio za najlepszą i najbezpieczniejszą. Nie ma prawdopodobnych zatorów jak przy klasycznej liposukcji, nie ma poparzeń jak przy laserowej, ale mimo to - ja osobiście odradzam liposukcję. Byłam przy kilku zabiegach, widziałam pacjentki tuż po (w strasznym stanie fizycznym i psychicznym), a także po roku dwóch. Jeśli nie zmieni się trybu życia, nie zacznie zdrowo odżywiać i regularnie ćwiczyć, tłuszcz po prostu wraca.
Sam zabieg liposukcji ultradźwiękowej jest "niegroźny", ale nie zawsze wart zrobienia, bo efekty już zależą od dalszego podejścia pacjentki.
najmniejsza_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 23:18   #4
Larimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Ja robiłam łydki. Jestem po pierwszej wizycie, przewidzianych mam 3-4. Wcześniej robiłam lipolizę, niestety z marnym skutkiem. Łydki to ciężki temat ogólnie, ale spróbować warto.
Larimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:05   #5
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hej, a ja 10 dni temu byłam na 1 zabiegu tego rodzaju. Chciałam tylko na uda, bo to moje dość ciężkie miejsce... Dziś idę na drugi. Efekty?
po 1 zabiegu nastepnego dnia 1cm mniej w obwodzie, skóra gładsza, ładniejsza, zmotywowało mnie to do diety i wczoraj wybrałam się na basen. Dziś mam 2 zabieg. Podobno efekt powinien być 2 razy większy, więc spodziewam się -2cm jutro rano (efekt sie tak normalizuje nie ma ze wstaje sie z fotela i już). Także zobaczymy...
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:30   #6
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

sayka- będziesz zdawać relacje na bieżąco?

czy liposukcja ultradzwiękowa to to samo co kawitacyjna? znalazłam dziś ofertę za 49 zł za zabieg
chciałabym usunąć wstrętny cellilit bo raczej szczupła jestem,regularnie trenuje sport i zdrowo się odżywiam,nie zależy mi na utracie obwodów

moja znajoma teraz otwiera salon z taką usługą może ewentualnie u niej spróbuje
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:28   #7
Raua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Larimar Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki. Jestem po pierwszej wizycie, przewidzianych mam 3-4. Wcześniej robiłam lipolizę, niestety z marnym skutkiem. Łydki to ciężki temat ogólnie, ale spróbować warto.
Larimar ja też chcę iść na łydki, Już jesteś po wszystkich zabiegach? są efekty?
Raua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 14:15   #8
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

kupiłam sobie dziś kupon na 3 zabiegi, jeden mnie wyszedł 49 zł
dzowniłam do mojej znajomej koleżanki kosmetyczki i mówi,że warto wziąć serie ok 10 zabiegów.

dam znać jak zrobię
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:04   #9
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

tez mnei to kusi Lipoliza na brzuch niewiele dala :-(
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 07:34   #10
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Po 2 zabiegu dalej - 1cm. Zaczynam się zastanawiać czy to nie zwyczajnie jakiś błąd mierzenia. Generalnie raczej nie spowoduje to zmniejszenia objętościowego (na które liczyłam, żeby chociaż troszkę), jednakże faktycznie następuje ogromne zmniejszenie cellulitu i wygłdadzenie i ujędrnienie skóry. Zakupiłam kupon na gruponie, oddycham z ulgą że nie zapłaciłam ceny pełnowartościowej
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 23:03   #11
linka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witajcie dziewczyny, ja też kupiłam na gruponie 3 zabiegi. Wykorzystałam juz jeden i tak jak koleżanka straciłam z 1cm a skora juz po pierwszym razie sie poprawiła. Jednak będe musiała w nastepnym tygodniu wyjechac na długo ( 3 miesiace) i mi grupon przepadnie, wiec chetnie odsprzedam ( w dobrej cenie) te dwa zabiegi. Proponuje 120 zl za dwa. Miejsce to Wrocław.
linka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 18:37   #12
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez linka71 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, ja też kupiłam na gruponie 3 zabiegi. Wykorzystałam juz jeden i tak jak koleżanka straciłam z 1cm a skora juz po pierwszym razie sie poprawiła. Jednak będe musiała w nastepnym tygodniu wyjechac na długo ( 3 miesiace) i mi grupon przepadnie, wiec chetnie odsprzedam ( w dobrej cenie) te dwa zabiegi. Proponuje 120 zl za dwa. Miejsce to Wrocław.
jestem zainteresowana!! napisałam do Ciebie na priv
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:41   #13
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Ja już zakończyłam serię 3 zabiegów. Po 1 zabiegu faktycznie skóra się poprawiła, nieco mniej w udach, liczyłam, że po kolejnych zabiegach tendencja będzie malejąca ale niestety, po 3 nic wielkiego się nie stało. Mam ładniejszą skórę. Tyle ( ale zastanawiam się nad dokupieniem z uwagii na fakt, że mówią, że 3 zabiegi to za mało... sama już nie wiem..
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 16:28   #14
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

pewnie taka prawda ze 3 to malo...
z tym 3 to pewnikiem chwyt marketingowy
podobnie jest z fotodepilacja - ciagle cytalamz e po 3 - 4 zabiegach bedzie super, wszyzstko zniknie....a nei zniknelo :-( dopiero jak moja kolezanka otworzyla salon fotodepilacji powiedziala mi ze tak naprawde potrzebnych jest 8-9 zabiegow...

no ale wiadomo ... latwiej namowic klientke na 3 a potem kolejne niz od razu sprzedac 9
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:58   #15
pssst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

[QUOTE=Michaello02;2733527 1]Gdyby ktos byl zainteresowany to podam namiary na ten sklep. Mysle, ze warto kupic wlasna maszyne, na pewno wychodzi taniej niz na zabiegi w gabinecie. Poza tym czasem tam obsluga jest do niczego. I zgadzam sie z przedmowczynia. Najpierw mowia, zze 2-3 zabiegi wystarcza a potem namawiaja na kolejne.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Będę wdzięczna za namiary na sklep z domowymi maszynami.


A swoją drogą... wykupiłam 6 zabiegów na Lipo Royal II. Pierwszy jutro. Dam znać jak efekty
pssst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:10   #16
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hmm a jaki jest taki mniej więcej koszt takiego urządzenia??
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:29   #17
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Hej dziewczyny , dołączam się do dyskusji bo też się zastanawiałam nad tym zabiegiem ale kawitacja ultradźwiękowa to nie to samo co liposukcja ultradźwiękowa więc od razu wyjaśnijmy o jakiej maszynie mowa. jeżeli to maszyna do liposukcji ultradźwiękowej i ma rozsądną cenę sama chętnie kupię......

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Michaello02 Pokaż wiadomość
A czy nie lepiej kupic wlasne urzadzenie do kawitacji ultradzwiekowej? Wychodzi znacznie taniej. Sama kiedys poddawalam sie 2 zabiegom w gabinecie kosmetycznym, potem przypadkowo znalazlam sklep w internecie gdzie zakupilam takie urzadzenie. Dzieki niemu pozbylam sie tkanki tluszczowej z brzucha, bioder, ud. I to w szybkim tempie. Tluszczyk faktycznie sie juz nie odklada, chyba, ze wiadomo sa swieta i caly czas jem przez kilka dni to wtedy zaczyna sie gdzies odkladac, ale w innych miejscach tak naprawde. I wtedy na nowo robie sobie zabieg i jest ok.
Cześć Michaello, czy piszesz o maszynie do kawitacji ultradźwiękowej czy do liposukcji ultradźwiekowej?
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:59   #18
frezja350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam! prosze o namiary na te firmę w której można kupić tę maszynę.Mój email iwobak@wp.pl pozdrawiam
frezja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:02   #19
miko_m84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam, ja tez jestem zainteresowana namiarami na firmę gdzie mozna kupic to magiczne urzadzenie.... Podaje swojego maila i prosze o info: m.grabarczyk84@gmail.com
Ps. czy to urzadzenie jest rzeczywiscie tak dobre i warto go kupic za te 2tyg??
Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz
miko_m84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 08:55   #20
Akostka
Raczkowanie
 
Avatar Akostka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam, rownież jestem zainteresowana namiarami na ten sklep. Podaje maila: olciakostka@gmail.com.
Pozdrawiam.
Akostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:42   #21
wk29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cześć, jestem zainteresowana zakupem tego urządzenia. Podaję maila na namiary: wk29@interia.pl Pozdrawiam
wk29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 11:35   #22
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

dziewczyny, przeciez michaello02 to zwykla reklama, w kazdym swoim poscie probuje wam wcisnac urzadzenie za 2tys zl

wykonano na mnie w day spa, wiec nie urzadzeniem za 2tys zl 12 zabiegow na przod ud - zero efektu
moja mama miala ponad 20 - zero efektu

odradzam, poszło na te zabiegi kilka tys zl...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 11:42   #23
Sayka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Podejrzewam, że to będzie urządzenie typu "pic na wodę". Tak jak był kiedyś BOOM na ab gimnic, pamiętacie? Potem można bylo taki kupic za grosze z gazet czy internetu za 30% kwoty pierwotnej, gdy wypuszczony został orginał. Wydaje mi się, że gdyby to było takie "tanie" to więcej salonów decydowałoby się na jego zakup i prześcigało w cenach, a jednak jak przejrzałam wrocławskie salony oferujące liposukcję ultradźwiękową, to ceny są podobnie wysokie.
Sayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:42   #24
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

hej, ja robiłam liposukcje ultradzwiekowa na brzuch i zero efektow, bylam na 3 zabiegach po 20 min w odstepach 1 tygodniowych.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:53   #25
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Jezeli zabiegi były 20 min czy zabieg wykupiony na "gruponowej promocji" to naprawde nie dziwcie sie ze nie było efektów... tak na logike jezeli ktos kupi urzadzenie za ok 35tys, musi oplacic pracownikow, wszystkie koszty materiałów i lokalu ... to naprawde wierzycie ze robiąc promocje z 800 na 140 wyjdzie na zero?
Ja tez tak naiwnie wierzylam ze robią to zeby zdobyc Klientów... no i tak sobie nawydawalam "po promocjach" ok 4000 ... naprawde sprawdzcie papiery, czas uzytkowania, osobe wykonujaca, czy ma uprawnienia... no i czas zabiegu samym urzadzeniem... jak to sprawdzicie to dopiero zapłaccie ... ja stracialm i czas i pieniądze zanim wreszciew zalazłam porządny gabinet na Ursynowie i uwierzcie ze oryginalny Lipo Royal I naprawde dizała . Pisalam juz o tym w temacie "liposukcja ultradzwiękowa".
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 06:59   #26
nikolk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Potwierdzam-efekty po zabiegach lipo royal sa mierne,nieadekwatne do ceny.jestem bardzo szczupla osoba i mam jedynie problem na udach z cellulitem i tluszczykiem,wydalam sporo kasy na te zabiegi i nic sie szczegolnego nie stalo.Musisz zachowac diete i cwiczyc do tego,wiec rownie dobrze mozesz cwiczyc i byc na diecie,a nie korzystac z lipo royal.Ja jestem rozczarowana,maszyna na ktorej robiona mi zabiegi byla nowiutka,eh szkoda slow,a najbardziej pieniedzy ktore stracilam.Ale tak to jest jak czlowiek jest leniwy i nei chce sie zajsc na silownie i pod okiem instruktora wymodelowac poszczegolne partie ciala. NAIWNOSC MOJA NIE ZNA GRANIC.Jesli nie dzialalo przy takiej szczuplej osobie jak ja ze stosunkowo malenkim problemem,to co dopiero przy osobch z wiekszymi problemami.
nikolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:12   #27
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Nikolk, a gdzie robiłas zabieg? Bo nowiutka maszyna to jeszcze nie wszystko, wiesz Lipo Royal I jest dosyc drogim zabiegiem, bo samo oryginalne urządzenie kosztuje ok 35 tys.. wiem bo juz tez myslałam zeby zakupic i dac spokoj z promocjami... no ale nie spodziewalam sie takiej ceny . Ja tez nie jestem gruba ale mam miejsca, z ktorych ciężko mi zrzucic te 4-5 cm zalezy z którego . Napisz gdzie robiłas i jak dokładnie wyglądal zabieg, jaki producent urządzenia, Lipo Royal I czy II, ile trwal zabieg, jaki zel stosowano do zabiegu, no i jak sie nazywa Pani, ktora go wykonywala, bo rozumiem ze sprawdziłas ze ma do tego uprawnienia. Moze jak jestes szczupla to dobrała Ci moc zbyt duża na grubosc tkanki tłuszczowej, wiesz Pani tam gdzie ja chodze naprawde przedstawiła mi to idealnie, dopiero zauważyłam 100-tki błedow przy zabiegach na jakie chodziłam wczesniej. Napisz zapytam w moim salonie i moze cos było nie tak, bo naprawde jestem zdziwiona ze nie masz efektow, jak byłam ostatnio to pani która wychodziła przede mną własnie była bardzo szczupła, tylko podobno nierównosci po chirurgicznej liposukcji na udach usuwala i cellulit, bardzo zadowolona, wiec mysle ze kwestia doboru do figury, podobno na grybsze osoby lepiej działa, tzn. szybciej widac efekty... ale przeciez nie podstawiali by w salonie szczupłej zadowolonej pani akurat z cellulitem... bo ja nawet o udach nic nie mowiłam jeszcze, zaczełam od brzuszka, ale jak ja zobaczyłam, to pomyslałam o swoich .
Napisz jak ten zabieg dokładnie Ci wykonano i gdzie, chetnie pojde i sprawdze ten salon, bo sama wydałam duzo kasy na oszustów i teraz im za to podziekuje na forach.
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:27   #28
karolina4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Nikolk, a gdzie robiłas zabieg? Bo nowiutka maszyna to jeszcze nie wszystko, musi byc oryginalny sprzet, wiesz Lipo Royal I jest dosyc drogim zabiegiem, bo samo oryginalne urządzenie kosztuje ok 35 tys.. wiem bo juz tez myslałam zeby zakupic i dac spokoj z promocjami... no ale nie spodziewalam sie takiej ceny . Ja tez nie jestem gruba ale mam miejsca, z ktorych ciężko mi zrzucic te 4-5 cm zalezy z którego . Napisz gdzie robiłas i jak dokładnie wyglądal zabieg, jaki producent urządzenia, Lipo Royal I czy II, ile trwal zabieg, jaki zel stosowano do zabiegu, no i jak sie nazywa Pani, ktora go wykonywala, bo rozumiem ze sprawdziłas ze ma do tego uprawnienia. Moze jak jestes szczupla to dobrała Ci moc zbyt duża na grubosc tkanki tłuszczowej, wiesz Pani tam gdzie ja chodze naprawde przedstawiła mi to idealnie, dopiero zauważyłam 100-tki błedow przy zabiegach na jakie chodziłam wczesniej. Napisz zapytam w moim salonie i moze cos było nie tak, bo naprawde jestem zdziwiona ze nie masz efektow, jak byłam ostatnio to pani która wychodziła przede mną własnie była bardzo szczupła, tylko podobno nierównosci po chirurgicznej liposukcji na udach usuwala i cellulit, bardzo zadowolona, wiec mysle ze kwestia doboru do figury, podobno na grybsze osoby lepiej działa, tzn. szybciej widac efekty... ale przeciez nie podstawiali by w salonie szczupłej zadowolonej pani akurat z cellulitem... bo ja nawet o udach nic nie mowiłam jeszcze, zaczełam od brzuszka, ale jak ja zobaczyłam, to pomyslałam o swoich .
Napisz jak ten zabieg dokładnie Ci wykonano i gdzie, chetnie pojde i sprawdze ten salon, bo sama wydałam duzo kasy na oszustów i teraz im za to podziekuje na forach.
karolina4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 20:23   #29
Panikosmetyczka
Przyczajenie
 
Avatar Panikosmetyczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

hej dziewczyny!

Jestem kosmetyczką, przeczytalam kilka waszych watków odnosnie maszyn i zabiegów wyszczuplających, dziwi mnie, ze w tych tzw "dobrych salonach"nie zostałyscie uprzedzone o mozliwych konsekwencjach zabiegów - obciążaniu nerek, wątroby, siniakach ( sadze, że każdy aparat pracujacy pod cisnieniem może je robić i napewno nie jest bezbolesny) nawet bańki chinskie potrafią nieźle dac w kość A juz oczywiste powinno byc informowanie Pacjenta ( pisze to celowo, bo przy takich juz niestety inwazyjnych zabiegach, które wpływaja na pracę innych narządów, należy włąsnie tak traktować), ze powinna byc utrzymana odpowiednia dieta, ćwiczenia, a sam zabieg jest jedynie wspomaganiem modelowania sylwetki. tymczasem kosmetyczki obiecuja cuda wianki, ze po samym zabiegu schudnie się tyle i tyle.
musicie brac poprawke i za kazdym razem logicznie oceniać zabiegi - zagadzam się, ze grupon to fatalna sprawa ( ja sama dałabym najtanszy zabieg, na najtanszych kosmetykach i szybko wykonywany, bo to sie nie oplaca) sprzet sie niszczy, głowice do lipo musza byc wymieniane co okolo dwa lata,a kosztuja okolo 1000 zl jedna - gdzie zysk dla gabinetu?
szukajcie miejsc, gdzie ktos poswieci wam odpowiednia ilosc czasu i pamietajcie, ze zabiegi kosmetyczne służa WSPOMAGANIU odchudzania, nie schudna za was, to dieta i sport sa głownymi czynnikami, a zabiegi wspomoga modelowanie sylwetki, ulatwia rozbicie tkanki tłuszczowej, zapobiegna obwisnieciu skory.
nawet banki chinskie daja efekty - jestem tego swiadkiem sama na sobie i klientkach, wiec i to musi dawac efekt, ale nie mozna liczyc na cuda.
Pamietajcie tez, ze jestescie ladne takie, jakie jestescie, zmiencie nastawienie, popatrzcie na siebie w lustrze i odnajdzcie wyjatkowo swoje zalety, nie tylko wady. zadowolone z siebie latwiej uzyskacie efekty, bo nie bedziecie zestresowane Powodzenia zycze wam wszystkim.
Panikosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:28   #30
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Dziewczyny mam do sprzedania 2 kupony na liposukcję ultradźwiękową we Wrocławiu. Odsprzedam tanio, bo ja niestety nie wykorzystam Obiecałam sobie, że jak zeszczupleję to dopiero wtedy zacznę się wpomagać zabiegami.
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-28 20:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.