Suits "W garniturach" :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 08:37   #61
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez Autumn Witch Pokaż wiadomość
Leciało ale w UK, bodajże na "Dave". Czekam aż puszczą drugi sezon. Czasem korci żeby na pół legalnie obajrzeć, ale mimo wszystko są pewne zalety oglądania Harveya w full HD <3. Już nie długo... dun dun dun
Mhmm, a to musisz wytrwać! Ja oglądałam w HD, dlatego, że mam ściągane odcinki, a nie takie oglądane na stronce jakiejś

Dziewczyny, macie jakieś plany na Sylwestra? Ja wbijam do przyjaciółki na bibę
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:36   #62
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Moja ulubiona to ta: http://www.youtube.com/watch?v=aIzaGUmZBCw

Ja już I rozdział mam napisany. Teraz kończę drugi
Jejj, nie gadaj, że lubiłaś te czarownice Chociaż scena, a w niej zachowanie Billa i Erica co najmniej mocne i zabawne w taki groteskowy sposób Cóż, ja i TŻ, oglądając 5 sezon praktycznie podczas każdego odcinka prezentowaliśmy pomieszanie tych min:

Ja tam lubiłam Erica w długich włosach. To dopiero był skandynawski styl!

Zazdroszczę! Mój pierwszy rozdział rodził się w bólach, przypuszczam, że z kolejnym będzie tak samo.

W ogóle Truebloodowy offtop się nam zrobił

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

lyyli, mój sylwester to impreza w akademiku z TŻ i znajomymi z roku. Widzę, że u Ciebie też szykuje się fajna impreza - domówki są świetne, ale nikt ze znajomych nie organizował, a my z TŻ dopiero mamy w, hmm, przyszłym roku zamiar posiadać własne (czyt. wynajmowane ) M.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:19   #63
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Na sylwestra idziemy ze znajomymi do pobliskiego pubu/restauracji. Najpierw obiad noworoczny a później tańce wywijańce na parkiecie .

Też bym ściągnęła Suits, ale szybkość z jaką się seriale z USA pojawiają się tutaj i brak lektora mnie absolutnie rozleniwił. Wole poczekać niż ściągać - jest to nowość dla mnie od jakiegoś roku. Stałam się praworządną uczestniczką interentu, kto by pomyślał że taki dzień kiedyś nastąpi.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:15   #64
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Regularkate, no właśnie nie lubiłam jej. Uwielbiam jak Eric wysysa to serce Moim zdaniem ostatni sezon nie był jeszcze taki zły - bardzo lubiłam Salome (w ogóle ona była taka piękna). Najgorszy był 4, kiedy Erica pozbawili pamięci i jeszcze ta okropna Marnie.

W ogóle w jakim mieście studiujesz? Moja koleżanka też spędza Sylwestra w akademiku - warszawski Kic - i już się boje, czy uda się jej tę imprezę przeżyć.

I żebyś wiedziała w jakich bólach rodził sie mój I rozdział... Do tego pisałam go w wakacje żeby oddać równo z początkiem października.

Ja Suitsów oglądam w necie. Zresztą tak jak wszystkie seriale, bo ściągać nigdy nie umiałam i jednak się trochę boję, bo podobno czasem kogoś łapią, więc wolę jednak legalnie.

Sylwester spędzam w domku Ale jakoś nie żałuję, bo wcale nie mam ochoty nigdzie iść.

Znacie jakieś dobre książki fantasy? Byłam dziś w bibliotece i jakoś nic nie umiałam sobie wybrać.
__________________
!Me encanta espanol!

Edytowane przez ama
Czas edycji: 2012-12-31 o 13:18
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 20:57   #65
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość

Znacie jakieś dobre książki fantasy? Byłam dziś w bibliotece i jakoś nic nie umiałam sobie wybrać.
A czytałaś Władcę pierścieni albo Hobbita?
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 14:27   #66
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Heeej I jak po sylwku? Mój wypadł świetnie, po północy było winko i później lulu. Jutro powinno być jeszcze wolne!

ama, niestety nie czytam takich książek, ale mogę się koleżanki spytać o tytuł, bo ostatnio opowiadała, że jakąś fajną czytała
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:08   #67
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Tolkiena kocham miłością nieskończoną. Czytałam Władcę, Hobbita, Silimarillion, Niedokończone Opowieści.

Lyyli, jak możesz to będę wdzięczna jak zapytasz
Ja mam wolne - dopiero 7.01 studenci UW wracają na zajęcia.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 17:42   #68
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Tolkiena kocham miłością nieskończoną. Czytałam Władcę, Hobbita, Silimarillion, Niedokończone Opowieści.

Lyyli, jak możesz to będę wdzięczna jak zapytasz
Ja mam wolne - dopiero 7.01 studenci UW wracają na zajęcia.
Ja mogę polecić: seria "Koło czasu", wszystko Pratchetta, "Pamięć, smutek i cierń", "Gra o Tron", "Wiedźmina" Sapkowskiego to pewnie każdy czytał, ale jakby coś to i tak polecam.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:04   #69
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Tolkiena kocham miłością nieskończoną. Czytałam Władcę, Hobbita, Silimarillion, Niedokończone Opowieści.

Lyyli, jak możesz to będę wdzięczna jak zapytasz
Ja mam wolne - dopiero 7.01 studenci UW wracają na zajęcia.
Spytałam koleżanki i bardzo jej się podobała "Pan lodowego ogrodu" autorstwa Jarosława Grzędowicza Spróbuj!

Jak Wam tydzień minął? Ja ledwo co przeżyłam, jestem taka zmęczona, dobija mnie to ciągłe jeżdżenie mzką w jedną i drugą stronę A wczoraj taka u mnie wichura była, że się obudziłam (a to naprawdę ciężko zrobić, bo mam mocny sen ) w nocy i myślałam, że mi dach porwie!

Chciałam iść na studia na UW
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:55   #70
amorelaa
Raczkowanie
 
Avatar amorelaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 80
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Witam wszystkich

Dołączam do Waszego grona fanów tego świetnego serialu
Straaasznie mnie wciągnął ten serial :P
z niecierpliwością czekam na 17 stycznia :/
amorelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:32   #71
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez amorelaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Dołączam do Waszego grona fanów tego świetnego serialu
Straaasznie mnie wciągnął ten serial :P
z niecierpliwością czekam na 17 stycznia :/
Hej Czemu te przerwy są takie długie!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 17:35   #72
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez lyyli Pokaż wiadomość
Spytałam koleżanki i bardzo jej się podobała "Pan lodowego ogrodu" autorstwa Jarosława Grzędowicza Spróbuj!

Jak Wam tydzień minął? Ja ledwo co przeżyłam, jestem taka zmęczona, dobija mnie to ciągłe jeżdżenie mzką w jedną i drugą stronę A wczoraj taka u mnie wichura była, że się obudziłam (a to naprawdę ciężko zrobić, bo mam mocny sen ) w nocy i myślałam, że mi dach porwie!

Chciałam iść na studia na UW
Na pewno spróbuję
Skąd jesteś, że tak wiało? Ja się zawsze bardzo niepokoję jak wieje. Wolę już deszcz i pioruny, ale takie wiatry jak nic nie pada są dziwne. Z filmem "Czekolada" mi się bardzo kojarzą, bo ona zawsze zmieniała miejsce jak zaczynało wiać.

A to gdzie studiujesz? Gdzieś w tym wątku pisałaś coś o super przystojnym uczniu Twojej szkoły, więc myślałam, że jesteś jeszcze w szkole

Ja przez ostatnie parę dni też się utuptałam jak nie wiem co. I u mnie jeszcze leje ciągle. Ale zaliczyłam masę sklepów oraz dwa lumpeksy, więc kupiłam żakiet za 5zł (bardzo ładny zresztą, a la Blair Waldorf), do tego sweter i pasek. No i wreszcie udało mi się nabyć skórzane kozaki, które są na mnie dobre i nie sterczą na łydkach tak jakbym nogę w wiadro włożyła.

Amorelaa, witaj
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:42   #73
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Melduje się wierna fanka Suitsów
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 17:57   #74
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Na pewno spróbuję
Skąd jesteś, że tak wiało? Ja się zawsze bardzo niepokoję jak wieje. Wolę już deszcz i pioruny, ale takie wiatry jak nic nie pada są dziwne. Z filmem "Czekolada" mi się bardzo kojarzą, bo ona zawsze zmieniała miejsce jak zaczynało wiać.

A to gdzie studiujesz? Gdzieś w tym wątku pisałaś coś o super przystojnym uczniu Twojej szkoły, więc myślałam, że jesteś jeszcze w szkole

Ja przez ostatnie parę dni też się utuptałam jak nie wiem co. I u mnie jeszcze leje ciągle. Ale zaliczyłam masę sklepów oraz dwa lumpeksy, więc kupiłam żakiet za 5zł (bardzo ładny zresztą, a la Blair Waldorf), do tego sweter i pasek. No i wreszcie udało mi się nabyć skórzane kozaki, które są na mnie dobre i nie sterczą na łydkach tak jakbym nogę w wiadro włożyła.

Amorelaa, witaj
Mieszkam tuż pod Łodzią Ja też nie znoszę jak tak wieje, ale burzy też się boję Strasznie. Jak słychać, że nadchodzi i jestem sama w domu, to od razu dzwonię do kogoś, by wpadł do mnie przed burzą. Nie oglądałam tego filmu jeszcze.

Tak, tak, jestem jeszcze w szkole, ale już finałowy rok I zastanawiam się co dalej.

Uwielbiam styl Blair z 1-3 sezonów To ładne łupy złapałaś! U mnie w SH same chłamy, za przeproszeniem, są. Nic ciekawego, czasem znajdzie się jakaś bluzka, ale to rzadko. Za to dla małych dzieciaków takich do trzech lat to raj jest!
Też mi buty trudno znaleźć Ale dobrze, że trafiłaś!

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Melduje się wierna fanka Suitsów
Hej
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:00   #75
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Lyyli, a o czym myślisz w takim razie w kontekście studiów? Prawo? Ale uprzedzam, że facetów wyglądających jak Harvey brak. Za to takich jak Louis jest mnogość Tylko są mniej śmieszni, a bardziej żałośni.

"Czekoladę" koniecznie zobacz. Gra Johnny Deep. Bardzo fajny film.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:17   #76
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Lyyli, a o czym myślisz w takim razie w kontekście studiów? Prawo? Ale uprzedzam, że facetów wyglądających jak Harvey brak. Za to takich jak Louis jest mnogość Tylko są mniej śmieszni, a bardziej żałośni.

"Czekoladę" koniecznie zobacz. Gra Johnny Deep. Bardzo fajny film.
Kurcze! Szkoda! Jakby byli tacy jak Harvey to poszłabym na prawo bez zastanowienia
O prawie raczej nie myślę, bo po tym nie da się wyjechać zagranicę, no i to jednak dużo nauki. Myślałam o czymś związanym z reklamą (Advertising na London College of Communication ) albo o marketingu. Mam w głowie mnóstwo świetnych pomysłów i chciałabym je realizować. Na trzecim miejscu International Business, ale to zbyt ogólne moim zdaniem jest i nie wiem, czym konkretnie bym się mogła po tym zajmować. Wiem, że chciałabym w przyszłości pracowac w jakiejś międzynarodowej korporacji typu Ernst & Young albo Deloitte, gdzie bym pracowała i obserwowała mężczyzn w dobrze skrojonych garniturach

Nie jestem jakąś wielką fanką Deepa, ale spojrzę

edit. Czy mi się wydaje, czy Georgina spiknęła się z Jackiem w finale "Plotkary"? Oboje są awesome i mam nadzieję, że tak!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.



Edytowane przez lyyli
Czas edycji: 2013-01-05 o 19:59
lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:19   #77
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Jezu, korpo to zło! Dobrze się zastanów, czy chcesz tam pracować. Korporacje robią ludziom pranie mózgu, a po 10 latach niemal niewolnictwa i tak większość wyrzucają i biorą młodszych i wydolniejszych.

Po prawie da się wyjechać, chociaż jest trudno. Można wstąpić do dyplomacji, pracować w organizacjach typu ONZ albo kancelariach prowadzących sprawy, gdzie wchodzą w grę interesy polskie i zagraniczne.

Co do Georginy i Jacka to tak, na ostatnim odcinku są razem
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 22:30   #78
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Lyyli, a o czym myślisz w takim razie w kontekście studiów? Prawo? Ale uprzedzam, że facetów wyglądających jak Harvey brak. Za to takich jak Louis jest mnogość Tylko są mniej śmieszni, a bardziej żałośni.

Ale cudownie to ujęłaś
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 23:32   #79
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość

Ale cudownie to ujęłaś
Też jesteś prawniczka in spe? Jaka uczelnia? W ogóle właśnie siedzę nad prawem cywilnym i to jest taaaakie nuuuudne.... Jak Harvey może się w tym specjalizować?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 10:09   #80
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ale uprzedzam, że facetów wyglądających jak Harvey brak. Za to takich jak Louis jest mnogość Tylko są mniej śmieszni, a bardziej żałośni.
Harvey to w końcu niedościgniony ideał, zdziwiłabym się, gdyby któryś WPiA dysponował takimi studentami U mnie również bez szału pod tym względem i rzeczywiście, więcej jest Louisów, którzy z zadartą głową biegają po korytarzu w garniaku i z aktóweczką Ale za to w kancelariach zdarzają się niezłe ciacha!

10 dni do Suitsów!!!

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

ama, cywil jest Poczekaj na takie kąski jak prawo upadłościowe i naprawcze czy ustawy o CIT i PIT Bo prawo ochrony środowiska i prawo rolne to podobno tylko na WPiA UŚ, więc sorry, ale takie atrakcje to tylko dla nas
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:35   #81
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Też jesteś prawniczka in spe? Jaka uczelnia? W ogóle właśnie siedzę nad prawem cywilnym i to jest taaaakie nuuuudne.... Jak Harvey może się w tym specjalizować?
Nie, nie Nie mam nic wspólnego z prawem Ale właśnie wiele młodych osób wyobraża sobie nasz polski prawniczy świat jak ten z amerykańskich seriali (lub z Magdy M.)
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:21   #82
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Suits "W garniturach" :)

17 stycznia nowy odcinek <3
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:43   #83
zwyklaniezwyczajna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwyczajna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
17 stycznia nowy odcinek <3
Ja już nie mogę się doczekać!
__________________
Mamy żółte serca w których płynie czarna krew, bo to Skra Bełchatów, bo to Skra Bełchatów jest!
Studentka I roku AWFu : )
tumblr
zwyklaniezwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:36   #84
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Harvey to w końcu niedościgniony ideał, zdziwiłabym się, gdyby któryś WPiA dysponował takimi studentami U mnie również bez szału pod tym względem i rzeczywiście, więcej jest Louisów, którzy z zadartą głową biegają po korytarzu w garniaku i z aktóweczką Ale za to w kancelariach zdarzają się niezłe ciacha!

10 dni do Suitsów!!!

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

ama, cywil jest Poczekaj na takie kąski jak prawo upadłościowe i naprawcze czy ustawy o CIT i PIT Bo prawo ochrony środowiska i prawo rolne to podobno tylko na WPiA UŚ, więc sorry, ale takie atrakcje to tylko dla nas
Jak to? U nas rolne też jest (podobno zresztą nudne, ale łatwe), prawo ochrony środowiska również. UW ma też największą w Polsce ilość specy do wyboru, więc u nas wszystko mamy Stolyca w końcu

Cywil to dla mnie mordęga. Za to karne jest bardzo ciekawe.

Oglądałyście The Good Wife? Też podobno prawniczy. Fajny?

A propos Harveya to my przecież mamy wykładowcę, który jest do niego podobny. I z wyglądu (chociaż chyba trochę starszy, bo jest koło 40tki) i ze sposobu zachowania. Miałam z nim rok zajęcia z historii prawa i było naprawdę super.
__________________
!Me encanta espanol!

Edytowane przez ama
Czas edycji: 2013-01-07 o 14:39
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:29   #85
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jak to? U nas rolne też jest (podobno zresztą nudne, ale łatwe), prawo ochrony środowiska również. UW ma też największą w Polsce ilość specy do wyboru, więc u nas wszystko mamy Stolyca w końcu

Cywil to dla mnie mordęga. Za to karne jest bardzo ciekawe.

Oglądałyście The Good Wife? Też podobno prawniczy. Fajny?

A propos Harveya to my przecież mamy wykładowcę, który jest do niego podobny. I z wyglądu (chociaż chyba trochę starszy, bo jest koło 40tki) i ze sposobu zachowania. Miałam z nim rok zajęcia z historii prawa i było naprawdę super.
Aha, czyli macie też takie kwiatki. Tylko wynika z Twojego posta, że to są przedmioty fakultatywne, podczas, gdy my mamy i rolne, i poś obowiązkowe, każde w jednym semestrze 4 roku. I niestety nie są łatwe... Wolałabym się skupić na czymś bardziej przydatnym niż status prawny ziemniaka

Przyzwyczaisz się do cywila. To jednak mekka dla każdego prawnika i czy chcesz, czy nie, musisz go znać dość dobrze Ale również dobrze to karne może okazać się Twoją domeną.

Co do pogrubionego - oj, to nie mogłam tego wiedzieć na taką odległość Gdzież się też chłop marnuje w katedrze historii prawa! Jakąś bardziej reprezentatywną dziedzinę by sobie wziął, co bym go mogła w tv wyhaczyć

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Chodzi Ci o Żonę idealną? Czasem leci na 13th street albo Universal Channel, teraz nie pamiętam. Nie obejrzałam nigdy całego odcinka, ledwie parę minut, ale rzeczywiście ponoć recenzje ma bardzo dobre, i ileś tam Złotych Globów chyba (?).
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:35   #86
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Przyzwyczaję się - to pewne. W końcu skończyłam już prawie jedne nudne studia, to i drugie skończę.

To trochę beznadziejnie macie z tym rolnym. U nas jest tak, że obowiązkowe przedmioty mamy na I i II roku, a potem mamy pulę takich, które są obowiązkowe, ale można sobie wybierać kiedy je zrobimy oraz pulę takich, z których obowiązkowo musisz sobie wybrać ileś tam. I tak jak ktoś nie chce robić rolnego to musi np. handlowe także mamy szansę się sprofilować. Plus oczywiscie spece, które sa już w 100% fakultatywne i których jest ok. 200 co roku.

W ogóle na jaką aplikację się wybierasz?

Pamiętacie ten odcinek Suitsów, w którym Louis pyta Donnę, czy kocha Harveya? Chodzi mi o symulację procesu. Na UW uruchamiają takie zajęcia, które są właśnie symulacją procesu karnego. Jest sala sądowa, togi, akta itd. A na II roku jest niestety za wcześnie
Swoją drogą w tym odcinku miałam ochotę zabić Louisa.

Tak, Żona Idealna to polski tytuł. Mad Man też zostali obsypani nagrodami, a tak się wynudziłam przez pierwsze kilka odcinków, że nie chcę się drugi raz naciąć na nudny serial. A sesja idzie, więc oglądanie seriali czas zacząć
__________________
!Me encanta espanol!

Edytowane przez ama
Czas edycji: 2013-01-07 o 19:36
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:54   #87
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Suits "W garniturach" :)

kilka lat temu na UWroc prawo ochrony środowiska też była obligatoryjne i był to jeden z najciężej zdawalnych przedmiotów, więc chyba każda uczelnia ten przedmiot ma. Ja na studiach też miałam jednego prowadzącego mega przystojnego, odpicowanego, w fajnym garniturze i był to wyjątek na tle innych wykładowców.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 15:54   #88
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jezu, korpo to zło! Dobrze się zastanów, czy chcesz tam pracować. Korporacje robią ludziom pranie mózgu, a po 10 latach niemal niewolnictwa i tak większość wyrzucają i biorą młodszych i wydolniejszych.

Po prawie da się wyjechać, chociaż jest trudno. Można wstąpić do dyplomacji, pracować w organizacjach typu ONZ albo kancelariach prowadzących sprawy, gdzie wchodzą w grę interesy polskie i zagraniczne.

Co do Georginy i Jacka to tak, na ostatnim odcinku są razem
Ale takie korporacje dają niesamowite pole do rozwoju, zwłaszcza dla młodej osóbki, która dopiero zaczyna swoją karierę. Poza tym, dobrze mieć choć jedną tak rozpoznawalną firmę w swoim CV. Z resztą, nie widzę siebie pracującej w takiej małej Ewentualnie to tylko agencja reklamowa, to taka mniejsza też jest spoko

Do dyplomacji to chyba ciężko się dostać, o ONZ to już nie wspomnę

Ha! Oboje są super

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Oglądałyście The Good Wife? Też podobno prawniczy. Fajny?
Oglądałam tylko kawałek i jakoś mnie nie zaciekawił szczególnie, ale nie będę się wypowiadać, bo musiałabym choć parę całych odcinków obejrzeć "Cuddie" tam gra.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
17 stycznia nowy odcinek <3
Jeej! Wszystko w przyszłym tygodniu wreszcie rusza!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:48   #89
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
17 stycznia nowy odcinek <3
Czekam i nie mogę się doczekać

Swoją drogą zauważyłam, że aktorka grającą Donnę jest niesamowicie podobna do pewnej polskiej aktorki... Czyż nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (9,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ms.jpg (17,6 KB, 20 załadowań)
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:53   #90
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Suits "W garniturach" :)

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jezu, korpo to zło! Dobrze się zastanów, czy chcesz tam pracować. Korporacje robią ludziom pranie mózgu, a po 10 latach niemal niewolnictwa i tak większość wyrzucają i biorą młodszych i wydolniejszych.

Po prawie da się wyjechać, chociaż jest trudno. Można wstąpić do dyplomacji, pracować w organizacjach typu ONZ albo kancelariach prowadzących sprawy, gdzie wchodzą w grę interesy polskie i zagraniczne.

Co do Georginy i Jacka to tak, na ostatnim odcinku są razem
Tu się nie zgodzę, nawet w korporacjach potrafią docenić zdolnego człowieka
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 14:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.