Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 09:55   #1
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699

Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak


.
__________________
Miłego dnia

Edytowane przez kot_ek
Czas edycji: 2014-11-07 o 07:37
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 10:19   #2
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

z ilu przedmiotów? Jeśli z 1 to masz automatyczną poprawkę przy 2 musisz pisać podanie z prośbą o umożliwienie pisania egzaminów. Jeśli olałaś sprawę to powtarzasz rok.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 10:28   #3
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

Cytat:
Napisane przez kot_ek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mój problem polega na tym, że nie zdałam w pierwszej klasie liceum przez swoją głupotę. Chciałabym teraz przenieść się do liceum zaocznego. Czy skoro nie zdałam w pierwszej klasie to mogę przenieść się do liceum zaocznego "klasę" wyżej? Słyszałam, że jest to możliwe, ale wolałabym gdyby wypowiedziała się któraś z Was, która ma/miała z czymś takim doczynienia.
Jeśli to jeden przedmiot to masz automatyczną poprawkę jutro lub pojutrze. Jeśli oblejesz to pisz podanie o przejście do klasy drugiej warunkowo. Ale na poprawkę musisz się stawić i napisać. Po ogłoszeniu wyników, jeśli oblejsz, piszesz podanie do rady pedagogicznej o warunek (masz prawo do jednego warunku w ciągu nauczania na jednym etapie). To rada decyduje. Ale jeśli napiszesz, że zmieniasz szkołę na zaoczną to pewnie wyrazi.

Jeś;li to dwa przedmioty to i tak przecież musialaś skladać w czerwcu podanie o dwie poprawki.

Nie ma możliwości by zacząć naukę w klasie drugiej, jeśli nie masz świadectwa z pierwszej.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:33
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 11:19   #4
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

Dokładnie, nie możesz zacząć nauki w drugiej klasie bez świadectwa ukończenia pierwszej. Nie wiem skąd w ogóle wziął Ci się taki pomysł.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:28   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

Jeśli nie masz świadectwa z 1 klasy to nie możesz iść do drugiej. Chyba, że oblałaś jeden przedmiot i go poprawisz.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:32   #6
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

z tego co wiem to jak nie zdałaś drugiego semestru to w zaocznym jedziesz od drugiego semestru (czyli jakby nie było jesteś i tak pół roku do przodu) czy byś jechała już od trzeciego to nie wiem bo może by trzeba było zdawać egzaminy kwalifikacyjne czy różnice programowe ale to już ja bym się przeszedł i spróbował dowiedzieć bo to mimo wszystko jest lepsza opcja niż pół roku tracić skoro pierwszy semestr zaliczony.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:44   #7
burlesque_queen
Przyczajenie
 
Avatar burlesque_queen
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

Ehh nie wiem skąd się czasem biorą takie pomysły, co prawda w każdej szkole obowiązują inne zasady. Ja kończyłam łódzką omegę i z tego co wiem to nie ma opcji żeby przenieść się do zaocznej szkoły na 2 rok jeśli nie masz świadectwa ukończenia klasy pierwszej, najpierw musisz załatwić to ta jak mówią dziewczyny, podanie o poprawkę/warunek, ale trochę późno na ustalanie dodatkowych terminów. No chyba, że niezdanie jest konsekwencją problemów zdrowotnych to wtedy może w poprzedniej szkole pójdą Ci na rękę..ale obstawiam, że nawet jeśli Ci się to uda to szkołę zaczniesz dopiero w semestrze zimowym...
burlesque_queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 13:36   #8
ZS Poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Liceum zaoczne, szukam osób, które wiedzą co i jak

Witaj
jeśli chodzi o przeniesienie do Liceum zaocznego to tak jak napisała jedna osoba powyżej, jeśli pierwszy semestr miałaś zaliczony to w Liceum zaocznym możesz zapisać się na semestr drugi i mieć pół roku do przodu
Natomiast nie mogą zapisać Cię do klasy drugiej.
Pozdrawiam
ZS Poznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-11 14:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.