Makijaż do ślubu - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 08:50   #3151
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
O to mi właśnie chodziło, sama fuksja na ustach i fiolet na oczach może świetnie współgrać z Twoją urodą (choć podobnie jak Hanako nie ryzykowałabym z fuksją), ale pamiętaj że makijaż musi tworzyć całość. Tego koloru będzie bardzo dużo - szafirowe buty, szarfa i wstążka w kwiatach, fioletowe oko i fuksjowa szminka. Kwestia jeszcze tego, w jakim kolorze jest suknia i czy planujesz jakieś dodatki (biżu?)?
Oko nie będzie nachalnie fioletowe, cienie są raczej w odcieniach delikatnej szarości, a na czarny eyeliner jest nałożony delikatnie opalizujący fiolet, który nie jest nachalny i w sumie widać go dopiero z bliska przy przyjrzeniu się.
Biżuteri jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie będą to proste, wiszące kolczyki z bezbarwnymi kryształkami swarovskiego. Może w komplecie z bransoletką. Żadnych wisiorków, naszyjników, bo krój mojej sukienki to wyklucza. No i białe bolerko, prawie do pasa, w formie żakietu. Bez żadnych dodatkowych kolorów i ozdób. Sukienka w ogóle jest dość prosta i całą jej ozdobą jest właśnie ta szafirowa szarfa.
A co w takim układzie polecacie na usta? Ja działam zero - jedynkowo. Albo mam mocną czerwoną szminkę, albo ochronną pomadkę dającą jedynie połysk, a żadnego koloru.

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2016-04-19 o 08:55
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:16   #3152
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Oko nie będzie nachalnie fioletowe, cienie są raczej w odcieniach delikatnej szarości, a na czarny eyeliner jest nałożony delikatnie opalizujący fiolet, który nie jest nachalny i w sumie widać go dopiero z bliska przy przyjrzeniu się.
Biżuteri jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie będą to proste, wiszące kolczyki z bezbarwnymi kryształkami swarovskiego. Może w komplecie z bransoletką. Żadnych wisiorków, naszyjników, bo krój mojej sukienki to wyklucza. No i białe bolerko, prawie do pasa, w formie żakietu. Bez żadnych dodatkowych kolorów i ozdób. Sukienka w ogóle jest dość prosta i całą jej ozdobą jest właśnie ta szafirowa szarfa.
A co w takim układzie polecacie na usta? Ja działam zero - jedynkowo. Albo mam mocną czerwoną szminkę, albo ochronną pomadkę dającą jedynie połysk, a żadnego koloru.
Ja bym postawiła na to drugie - jeśli chcesz zaakcentować oko, a dodatkowo masz kolor w sukni - to nie podkreślałabym ust ;-) Jedynie jakaś pomadka dobrana do koloru twoich warg.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 06:38   #3153
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Makijaż do ślubu

Mało jest niestety wizazystek które potrafia mozniej podkreslij plusy a wyretuszowac makijazem niedoskonałosci. Ale jesli cos w makijazu ma byc mocno podkreslone to jedynie jesli jest atutem panny mlodej. Jesli nie to bylabym za lekkim makijazem. Ja do slubu malowałam sie sama :P
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:45   #3154
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Makijaż do ślubu

Nie odważyłam się malować do ślubu sama. O ile oko nie sprawia mi trudności, o tyle nie radzę sobie kompletnie z makijażem reszty twarzy. Na co dzień korzystam z podkładu mineralnego, na specjalne okazje z azjatyckiego BB kremu. Ledwo sobie daję radę z neutralnym, lekkim różem. Byłam przerażona na myśl o tym, że przed ślubem mogą mi wyskoczyć jakieś niedoskonałości i zwyczajnie tego nie będę umiała ukryć.
Na szczęście moja makijażystka stanęła na wysokości zadania i zarówno na ślubie, jak i sesji miałam piękny, trwały makijaż.

Ps. Z fuksji zrezygnowałam. Zresztą makijażystka również doszła do wniosku, że choć kolor mi pasuje, to jednak pójdziemy w coś delikatniejszego.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:53   #3155
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Makijaż do ślubu

Ja chcę mieć zdecydowanie mocne oko, makijaż oka, który dołączam jest idealny jak dla mnie
Do tego matowe, neutralne usta.
Pomaluję się chyba sama.
Tak czy siak puder musze dobry kupić na poprawki, szminkę też. Tak czy siak, lubię makijaże i nie sprawiają mi trudności, lubię eksperymentować i się uczyć, więc myślę, że ogarnę temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maxresdefault.jpg (165,5 KB, 77 załadowań)
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:58   #3156
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Makijaż do ślubu

Dla mnie trochę za mocno, ale do odważnych świat należy:P
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 10:07   #3157
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę za mocno, ale do odważnych świat należy:P
Wiele zależy od urody PM i sukni ślubnej
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 19:53   #3158
~katie~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
GG do ~katie~
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez elizzka Pokaż wiadomość
Ja chcę mieć zdecydowanie mocne oko, makijaż oka, który dołączam jest idealny jak dla mnie
Do tego matowe, neutralne usta.
Pomaluję się chyba sama.
Tak czy siak puder musze dobry kupić na poprawki, szminkę też. Tak czy siak, lubię makijaże i nie sprawiają mi trudności, lubię eksperymentować i się uczyć, więc myślę, że ogarnę temat
Co druga klientka prosi o taki makijaż, więc taki look staje się chyba normą
__________________
WARSZAWA/ cała Polska
makijaż/włosy/charakteryzacja

zapraszam do mojej galerii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101999
~katie~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:55   #3159
benikuleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej,


Czy ktos moze mi polecic jakas dobra wizazystke do zrobienia makijazu na slub?
Slub mam w lipcu, okolice Tychow I Katowic.


Pozdrawiam
Karolina
benikuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:06   #3160
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Makijaż do ślubu

uznaję tylko makijaż nude
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 11:31   #3161
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Makijaż do ślubu

po 1 - ja miałam 3 makijaże próbne u 3 makijażystek po czym makijaż ślubny zrobiłam sobie sama i byłam zadowolona
po 2 - jeśli musisz mieć makijażystkę poproś o subtelniejsze kolory, niech podkreśli Ci tylko oko, resztę zostawi w miarę neutralna, a Ty przed, tylko sobie przypudrujesz bardziej nos, policzki, nałożysz więcej błyszczyka
po 3- jeśli nie masz problemów z cera to tona podkładu jest zbędna
po 4 - nie daj sobie wmówić ze makijaż jest najważniejszy w tym dniu, on jest tylko dopełnieniem do sukni,wcześniejszych zabiegów tj. np.wybielanie zębów
po 5- na pewno znajdziesz chwile w trakcie wesela na lekka poprawę makijażu wiec makijaż nie musi wytrzymać 30h jak mówią niektóre makijażystki
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 13:39   #3162
InataShunjitsu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż Do ślubu

Baaardzo chciałabym Ci pomóc, ale znam tylko podstawowe zasady odnośnie makijażu, takie jak np.: ze rudym pasują zielenie. Nie doczytałam skąd jesteś, a może zastanowisz się nad makijażystką z okolic Poznania? Znam świetną babkę, ma studio makijażu permanentnego, nazywa się xxx i z tego co wiem, wiele osób jest zadowolonych.
Ja jeszcze pomyślałabym nad fioletami, ale nie do pomarańczowego bukietu.. Złoto na pewno, ale co jeszcze, żeby je przełamać...? Hmmm?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-20 o 09:38 Powód: Reklama.
InataShunjitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 15:05   #3163
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: Makijaż Do ślubu

Dziewczyny, jak rozplanować godziny makijażu i fryzury?
Zaczynam rozglądać się za makijażystką i fryzjerem i kompletnie nie wiem jakie godziny powinnam rezerwować Godzinę ślubu też znam tylko orientacyjnie, bo ślub będzie cywilny, więc zapisany będzie pół roku przed.
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:18   #3164
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Makijaż do ślubu

mysle, ze w salonie ci doradzą najpierw umó fryzjera, dogadaj ile czasu zajmie mu robie fryzury i pod to dostosuj kosmetyczkę
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 14:43   #3165
maniaczka1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż do ślubu

wszystko zależy czy wolisz coś mocniejszego czy delikatniejszego jeśli dużo dzieje się na sukience to nie przesadzaj z makijażem bo przedobrzysz czego efektem będzie nieładny i przerysowany wygląd
maniaczka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.