Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 15:39   #211
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Marzenag1 Pokaż wiadomość

Boże co sie porobiło na tym wizażu... Kiedyś to było naprawde fajne miejsce.
aż miło powspominać )))))))))))))))))))))))) )
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:11   #212
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Marzenag1 Pokaż wiadomość
Może poluzuj troszkę kucyka.
I co tzn zaistnieć? Jakaś analiza mojej osoby na odległość?
Wydaje ci się, że możesz pisać do mnie takim mentorskim tonem bo walnełaś 4 tys postów? Nie życze sobie.
Tymczasem nie chcesz, nie masz nic do powiedzenia w TEMACIE - nie odpisujesz. Post kieruje do osoby życzliwej, podkreślam życzliwej która odp na moje pytanie. Nie do Ciebie.

Boże co sie porobiło na tym wizażu... Kiedyś to było naprawde fajne miejsce.

Musze sie niestety z Toba zgodzic...
POROBIŁO SIĘ..
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:47   #213
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Marzenag1 Pokaż wiadomość
Może poluzuj troszkę kucyka.
I co tzn zaistnieć? Jakaś analiza mojej osoby na odległość?
Wydaje ci się, że możesz pisać do mnie takim mentorskim tonem bo walnełaś 4 tys postów? Nie życze sobie.
Tymczasem nie chcesz, nie masz nic do powiedzenia w TEMACIE - nie odpisujesz. Post kieruje do osoby życzliwej, podkreślam życzliwej która odp na moje pytanie. Nie do Ciebie.

Boże co sie porobiło na tym wizażu... Kiedyś to było naprawde fajne miejsce.
poluzuj kucyka? a to niby jest miły post ?

nie napisałam nic na temat Twojej osoby.
napisałam istnieć, a nie zaistnieć, proszę czytać dokładniej.

i owszem mam do powiedzenia, dlatego odpisuję.

jak myslisz ile razy pojawiło się tu takie pytanie jak Twoje?
odpowiedź na nie jest w pierwszym poście, po to ten post jest, żeby nie padało 32523523 razy to samo pytanie.

Cytat:
Napisane przez Zosia#23# Pokaż wiadomość
W pierwszym poście nie ma przepisu na tonik tylko na peelling, chyba że źle widzę.
Dziewczyna ma problem i grzecznie pyta .Aż strach o cokolwiek pytać...lepiej czytać w ukryciu kilkaset stron
są podane linki, choćby do kalkulatora stężeń, właśnie po to, aby nie trzeba było czytać kilkuset stron, bo nikt nie ma na to czasu, ani ochoty.
istnieje też wyszukiwarka w danym wątku, umożliwiająca przeszukanie tylko jego.
logicznym jest, że jak ktoś dalej nie rozumie czegoś/nie wie, to pyta, tylko że po przeczytaniu pierwszego posta nie padłoby pytanie o proporcje w 10% toniku

przepraszam za ton tamtego posta, ale to jest irytujące, gdy to samo pytanie pada po raz kolejny i kolejny, a odpowiedź na nie jest i nie trzeba czytać kilkuset stron, by ją uzyskać.

jak dla mnie EOT.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:57   #214
Marzenag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nikt?
A kim ty jesteś by wypowiadać się w imieniu całego Wizażu?
Nie masz ochoty - nie pisz, po co strzępisz sobie pazurki?

Wystaczyło napisać 2ml, 3ml, 3,5ml cokolowiek...

A tymczasem wysilasz się na pseudonaukowe wywody które niestety nie trafiają na podatny grunt.

Z mojej strony także EOT.
Marzenag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:08   #215
Marzenag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziękuję Zosi i jeszcze jednej życzliwej koleżance za przepis na tonik migdałowy 10% z konserwantem i i kwasem hialuronowym w ilości 30ml.

Wklejam ten przepis tutaj, (mam nadzieję, że nie bedziecie miały nic przeciwko) może komuś się przyda:

Jeśli zamierzasz zakonserwować konserwantem Optiphen Plus, to przepis na 10% tonik wygląda tak:

woda destylowana 20,8 ml czyli ok 21ml
kwas hialuronowy 5,3 ml czyli ok.5 ml
kwas migdałowy 3,7ml czyli ok 3,5 ml
konserwant 0,15ml

plus minus wyjdzie 30 ml i powinien miec ok. 10% kwasu migdałowego


Pozdrawiam
Marzenag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:57   #216
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
aż miło powspominać )))))))))))))))))))))))) )

zgadzam się ... na początku było nas mniej i o wiele sympatyczniej.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:06   #217
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no masz babo placek.... przesadzilam dzisiaj , to tak jest jak ktos jest nadgorliwy....

zrobilam dzisiaj peeling 25% i wygladam strasznie . Po wczesniejszych peelingach slabo sie luszczylam to chcialam wzmocnic 7 minut mialam go na buzi szczypalo po zmyciu skora miala biale uwypuklenia pozniej zeszlo na czerwono a teraz godzine po peelingu buzia obolala i puchnie na czerwono wyglada to mniej wiecej tak



to oczywiscie nie moje zdjecie ale tak wlasnie wyglada moja skora na policzkach i skroniach . Moim zdaniem to poparzenie normalne ... Dziewczyny czy to zejdzie?? Tzn wiem ze to akurat zejdzie ale jesli jest to oparzenie czy nie powstana mi blizny ???? jeszcze dzisiaj mam gosci i jutro w domu przy poprzednich peelingach skora wygladala normalnie ehhhh
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 15:30   #218
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
no masz babo placek.... przesadzilam dzisiaj , to tak jest jak ktos jest nadgorliwy....

zrobilam dzisiaj peeling 25% i wygladam strasznie . Po wczesniejszych peelingach slabo sie luszczylam to chcialam wzmocnic 7 minut mialam go na buzi szczypalo po zmyciu skora miala biale uwypuklenia pozniej zeszlo na czerwono a teraz godzine po peelingu buzia obolala i puchnie na czerwono wyglada to mniej wiecej tak



to oczywiscie nie moje zdjecie ale tak wlasnie wyglada moja skora na policzkach i skroniach . Moim zdaniem to poparzenie normalne ... Dziewczyny czy to zejdzie?? Tzn wiem ze to akurat zejdzie ale jesli jest to oparzenie czy nie powstana mi blizny ???? jeszcze dzisiaj mam gosci i jutro w domu przy poprzednich peelingach skora wygladala normalnie ehhhh

Przesadilas to pewne, nie pozostaje Ci nic innego jak teraz ta buzie nawilazac, chronic przed sloncem filtrami i czekac co czas pokaze.

Trzymalas na buzi przez 7 min?

Oczywiscie jezeli poparzylas skore to moga zostac blizny i moze to wszytsko miec kiepski final, ale moze tez tak byc ze wszytsko sie uspokoi i ladnie zagoi. I tej wersji bylabym blizsza..
Nie ma co panikowac na zapas. Narazie sie nie stresuj niepotrzebnie.
Ale wyciagnij wnioski na przyszlosc z tego zdarzenia...
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:36   #219
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

tryzmalas go tzlko 7min i tak wygladasz;o ?? kurcze ja mam peeling migdalowy 40% i ostatnio trzymalam jakies 30min i nic mi nie jest prucz lekkiego złuszczenia ale to normalne. współczuje na prawdę jak to jest oparzenie to kurcze;/ lipa a może jakieś uczulenie? chociaz skoro wczesniej nic Ci nie było to to mało prawdopodobne jest
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:27   #220
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witajcie
Po przeczytaniu tej części wątku już wiem że sama nie zmajstruję sobie takich specyfików, a chciałam wypróbować peelingu migdałowego na bardzo zanieczyszczonej skórze nosa mojego męża. Mam pytanie czy któraś z Was używała tego specyfiku ?
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...489271746.html
I czy peeling migdałowy poradzi sobie z męskimi wągrami na nosie nie poddającymi się innym zabiegom oczyszczania? Może spróbować czegoś silniejszego jak myślicie?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 23:40   #221
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja nie chce nikogo zrazac do domowego peelingu bo wiele dziewczyn tu go poleca i wielokrotnie powtarzaly ABY ROBIC PEELING Z ROZWAGA , no czego mi zabraklo.

mirka no wnioski to ja na pewno wyciage , nie wiem co mnie tak napadlo dzisiaj a szczypalo juz w pierwszej minucie tzn nie szczypalo a palilo ! No ale ja dotrwalam do 7 minut mam nadzieje ze za ta glupote nie bede musiala zaplacic trwalymi sladami na buzi

marta89 uzywasz 40% wlasnorecznie robionego czy kupnego peelingu?? Bo miedzy nimi jest roznia i to spora... Ja mialam kiedys robiony peeling migdalowy gabinetowy 40% i po kilku zabiegach w ogole nie mialam nakladanego neutralizatora. A ten domowy to dzisiaj robilam 4 raz ,
1 - 15% bez alkoholu trzymalam 2 minuty
2- 15% bez alkoholu trzymalam 5 minut
3 - 20% z alkoholem (okolo 10% spirytusu) trzymalam 5 minut
no i ten z dzisiaj 25% z alkoholem (alkoholu 30% trzymalam 7 minut

no i sie zalatwilam tym dzisiejszym

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

a i dodam bo nie jest to bez znaczenia bo przy poprzednich peelingach podnosilam ph dzisiaj wylecialo mi to z glowy ! Dopiero po zmierzylam i czerwony pasek czyli ph mialo 1 a poprzednie robilam miedzy 3 a 4 bo dodawalam sody wiec mialy o wiele wiele slabsza moc

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2011-03-11 o 23:35
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 09:13   #222
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jestem po nocy . Chyba dobrze bedzie juz nie mam tych wypuklych plam czerwonych tylko brazowe plaskie kropki a na skroni jeden placek takze chyba bedzie ok . Napisze wam za tydzien jak skora wyglada. A i jeszcze co do wczorajszego peelingu to zawsze wacikiem nakladalam wczoraj pedzlem i to dwa razy bo jak wyschlo i zrobil sie bialy nalot nalyzylam jeszcze raz
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:45   #223
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
jestem po nocy . Chyba dobrze bedzie juz nie mam tych wypuklych plam czerwonych tylko brazowe plaskie kropki a na skroni jeden placek takze chyba bedzie ok . Napisze wam za tydzien jak skora wyglada. A i jeszcze co do wczorajszego peelingu to zawsze wacikiem nakladalam wczoraj pedzlem i to dwa razy bo jak wyschlo i zrobil sie bialy nalot nalyzylam jeszcze raz

Zycze powodzenia i trzymam kcuki ze bedzie dobrze
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:49   #224
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
ja nie chce nikogo zrazac do domowego peelingu bo wiele dziewczyn tu go poleca i wielokrotnie powtarzaly ABY ROBIC PEELING Z ROZWAGA , no czego mi zabraklo.

mirka no wnioski to ja na pewno wyciage , nie wiem co mnie tak napadlo dzisiaj a szczypalo juz w pierwszej minucie tzn nie szczypalo a palilo ! No ale ja dotrwalam do 7 minut mam nadzieje ze za ta glupote nie bede musiala zaplacic trwalymi sladami na buzi

marta89 uzywasz 40% wlasnorecznie robionego czy kupnego peelingu?? Bo miedzy nimi jest roznia i to spora... Ja mialam kiedys robiony peeling migdalowy gabinetowy 40% i po kilku zabiegach w ogole nie mialam nakladanego neutralizatora. A ten domowy to dzisiaj robilam 4 raz ,
1 - 15% bez alkoholu trzymalam 2 minuty
2- 15% bez alkoholu trzymalam 5 minut
3 - 20% z alkoholem (okolo 10% spirytusu) trzymalam 5 minut
no i ten z dzisiaj 25% z alkoholem (alkoholu 30% trzymalam 7 minut

no i sie zalatwilam tym dzisiejszym

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

a i dodam bo nie jest to bez znaczenia bo przy poprzednich peelingach podnosilam ph dzisiaj wylecialo mi to z glowy ! Dopiero po zmierzylam i czerwony pasek czyli ph mialo 1 a poprzednie robilam miedzy 3 a 4 bo dodawalam sody wiec mialy o wiele wiele slabsza moc


mam peeling gotowy jednak przy stężeniu 40% mam neutralizator nie wyobrażam sobie kwasu przy takim stężeniu, bez niego
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:09   #225
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

a i dodam bo nie jest to bez znaczenia bo przy poprzednich peelingach podnosilam ph dzisiaj wylecialo mi to z glowy ! Dopiero po zmierzylam i czerwony pasek czyli ph mialo 1 a poprzednie robilam miedzy 3 a 4 bo dodawalam sody wiec mialy o wiele wiele slabsza moc
i jestesmy w domu... niezliczona ilosc razy dziewczyny pisaly o tym, jak wazne jest ph.
Ja ph traktuje powazniej, niz stezenie

Porzadnie natluszczaj skore, bierz cynk, pij rumianek...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 17:01   #226
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Wczoraj zrobiłam sobie chyba peeling 30% kwasem salicylowym. Kwas mam z chemika (100%). Piszę chyba, ponieważ nie wiem czy nie popełniłam błędu w obliczeniach. Wyszło mi, że aby dostać 30% trzeba dać 5 ml alkoholu etylowego i dodać 2,4ml kwasu salicylowego. Czy ktoś mógłby to sprawdzić? Martwie się, ponieważ na twarzy mam skorupę. I od wczoraj duże zaczerwienienie. Ciągle nawilżam, ale aż się boję co będzie dalej. Czy to na pewno było 30%? Proszę pomóżcie mi !!!

Edytowane przez milena666
Czas edycji: 2011-03-13 o 17:03
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 22:34   #227
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie chyba peeling 30% kwasem salicylowym. Kwas mam z chemika (100%). Piszę chyba, ponieważ nie wiem czy nie popełniłam błędu w obliczeniach. Wyszło mi, że aby dostać 30% trzeba dać 5 ml alkoholu etylowego i dodać 2,4ml kwasu salicylowego. Czy ktoś mógłby to sprawdzić? Martwie się, ponieważ na twarzy mam skorupę. I od wczoraj duże zaczerwienienie. Ciągle nawilżam, ale aż się boję co będzie dalej. Czy to na pewno było 30%? Proszę pomóżcie mi !!!
ph bylo mierzone?
Czy mozesz zajrzec do pierwszego postu, gdzie dowiesz sie - jak dbac o skore po peelingu? Znajdziesz tam informacje, ze nie tylko nawilzanie, ale natluszczanie jest wazne... pisano o tym 1758 razy...

Dziewczyny, ktore zaczynacie przygode z kwasami - miejcie litosc, zadajcie sobie tyle "trudu", zeby zerknac do pierwszego postu...w przeciwnym razie ten watek bedzie tylko wpisywaniem tych samych rad... liczeniem stezen... podkreslaniem, jak wazne jest x spraw...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 22:41   #228
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie chyba peeling 30% kwasem salicylowym. Kwas mam z chemika (100%). Piszę chyba, ponieważ nie wiem czy nie popełniłam błędu w obliczeniach. Wyszło mi, że aby dostać 30% trzeba dać 5 ml alkoholu etylowego i dodać 2,4ml kwasu salicylowego. Czy ktoś mógłby to sprawdzić? Martwie się, ponieważ na twarzy mam skorupę. I od wczoraj duże zaczerwienienie. Ciągle nawilżam, ale aż się boję co będzie dalej. Czy to na pewno było 30%? Proszę pomóżcie mi !!!
zrobiłaś prawie 50% steżenia kwasu. Popełniłaś bład w obliczeniach i zrobiłas sobie krzywde.
Polecam czytać wątek przed takimi ekstremalnymi poczynaniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piling.jpg (108,4 KB, 113 załadowań)
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 10:11   #229
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja dużo czytałam, ale widocznie nie potrafię obliczać . Skórę smaruje ciągle kremem nawilżającym na zmianę z Alantanem. Rumień już właściwie cały zszedł. W tej chwili skóra jest napięta. Mam na twarzy skorupę barwy brązowo-brunatnej, która zaczyna delikatnie odchodzić w okolicy nosa. Więc chyba będzie dobrze... Myślę też o okładach z gazy nasączonej w oliwie. Czy to dobry pomysł? Czy w tej chwili moja skóra nie wygląda podobnie jak po jakimś TCA? Mogę robić coś jeszcze, by pomóc skórze w jej regeneracji? PH nie liczyłam ;/ Człowiek uczy się na błędach...

Edytowane przez milena666
Czas edycji: 2011-03-14 o 10:14
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 12:36   #230
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
zrobiłaś prawie 50% steżenia kwasu. Popełniłaś bład w obliczeniach i zrobiłas sobie krzywde.
Polecam czytać wątek przed takimi ekstremalnymi poczynaniami.
Przepraszam że się wtrącę tzn że 50 % to za duże stężenie mam zamiar kupić gotowy zabieg z takim stężeniem
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...489271746.html

Można się tym poparzyć?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 14:25   #231
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

carolinascotties dziekuje za rady , no te ph juz nigdy nie zapomne o sprawdzeniu i regulowaniu .

marta89 no nie mialam nakladanego neutralizatora tylko maske po wtedy ona sie nawywala chyba karoten czy jakos tak nie pamietam bo neo glis zmienil nazwy chyba bo teraz ta maska to tanning activa to

neska951 gotowe kosmetyki to nie to samo co robione w domu , a link mi nie dziala
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:17   #232
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
neska951 gotowe kosmetyki to nie to samo co robione w domu , a link mi nie dziala
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...489271746.html

mam nadzieję że ten zadziała.
No właśnie boję się robić w domu, w moim przypadku taki gotowy zabieg jest bezpieczniejszy

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2011-03-14 o 15:18
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:33   #233
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Ja dużo czytałam, ale widocznie nie potrafię obliczać . Skórę smaruje ciągle kremem nawilżającym na zmianę z Alantanem. Rumień już właściwie cały zszedł. W tej chwili skóra jest napięta. Mam na twarzy skorupę barwy brązowo-brunatnej, która zaczyna delikatnie odchodzić w okolicy nosa. Więc chyba będzie dobrze... Myślę też o okładach z gazy nasączonej w oliwie. Czy to dobry pomysł? Czy w tej chwili moja skóra nie wygląda podobnie jak po jakimś TCA? Mogę robić coś jeszcze, by pomóc skórze w jej regeneracji? PH nie liczyłam ;/ Człowiek uczy się na błędach...
Tego alantanu to dużo i dokładaj ciągle. Skorupa zejdzie i będzie ok. Nie odrywaj czasem odchodzących skórek! I tyle- dobrze będzie.Możesz sobie połknąć trochę cynku, jeść dużo białka, też pomoże. Przez kilka dni będziesz raczej niewyjściowa , ale poźniej skóra będzie ładna.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...489271746.html

mam nadzieję że ten zadziała.
No właśnie boję się robić w domu, w moim przypadku taki gotowy zabieg jest bezpieczniejszy
Tej firmy nie znam, nie używałam. Ale generalnie tak jak aqgatta58 Ci wyżej napisała - gotowe są delikatniejsze. Znam Natinuela - 40% niby, a łuszczenie małe, a przy którymś peelingu (albo na grubszej skórze) prawie żadne.
Fajne są takie zestawy, bo nie trzeba się martwić o ph, jest już neutralizator.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 16:04   #234
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Tej firmy nie znam, nie używałam. Ale generalnie tak jak aqgatta58 Ci wyżej napisała - gotowe są delikatniejsze. Znam Natinuela - 40% niby, a łuszczenie małe, a przy którymś peelingu (albo na grubszej skórze) prawie żadne.
Fajne są takie zestawy, bo nie trzeba się martwić o ph, jest już neutralizator.
ciekawi mnie, czemu tak jest, że w tych gotowych produktach kwasowych, nawet jeśli stężenie jest 50%, to działanie słabsze, niż przy domowym 50% ?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 16:56   #235
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Tej firmy nie znam, nie używałam. Ale generalnie tak jak aqgatta58 Ci wyżej napisała - gotowe są delikatniejsze. Znam Natinuela - 40% niby, a łuszczenie małe, a przy którymś peelingu (albo na grubszej skórze) prawie żadne.
Fajne są takie zestawy, bo nie trzeba się martwić o ph, jest już neutralizator.
Dzięki za odpowiedź
jak zdecyduję się na zakup to dam znać co i jak
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 23:10   #236
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

3 dzien po peelingu brazowe kropki zniknely ten jeden placek wiekszy na skroni tez zszedl ale mam tam teraz czerwona plame wiec nie wiem czy sie wygoi czy bedzie blizna widoczna po opaleniu . Skora gladziutka po kapieli . Tak ze odetchnelam
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 23:56   #237
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
3 dzien po peelingu brazowe kropki zniknely ten jeden placek wiekszy na skroni tez zszedl ale mam tam teraz czerwona plame wiec nie wiem czy sie wygoi czy bedzie blizna widoczna po opaleniu . Skora gladziutka po kapieli . Tak ze odetchnelam
chron teraz skore przed sloncem, by nie nabawic sie przebarwien
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 00:18   #238
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dobrze ze ja mam gotowy kwas bo jak bym miała sama cos kombinować, liczyć itd to za dobrze bym na tym nie wyszła;p za niedługo przerzuce sie na mieszankę kwasów AHA, tylko musze cos na all znaleźć polecicie cos??
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:58   #239
milena666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milena666 Pokaż wiadomość
Ja dużo czytałam, ale widocznie nie potrafię obliczać . Skórę smaruje ciągle kremem nawilżającym na zmianę z Alantanem. Rumień już właściwie cały zszedł. W tej chwili skóra jest napięta. Mam na twarzy skorupę barwy brązowo-brunatnej, która zaczyna delikatnie odchodzić w okolicy nosa. Więc chyba będzie dobrze... Myślę też o okładach z gazy nasączonej w oliwie. Czy to dobry pomysł? Czy w tej chwili moja skóra nie wygląda podobnie jak po jakimś TCA? Mogę robić coś jeszcze, by pomóc skórze w jej regeneracji? PH nie liczyłam ;/ Człowiek uczy się na błędach...
Dzisiaj już moja twarz wygląda normalnie ;] Zeszło w całości zaczerwienienie i ta skorupa się złuszczyła. Na szczęście wszystko się wygoiło !

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mart89 Pokaż wiadomość
Dobrze ze ja mam gotowy kwas bo jak bym miała sama cos kombinować, liczyć itd to za dobrze bym na tym nie wyszła;p za niedługo przerzuce sie na mieszankę kwasów AHA, tylko musze cos na all znaleźć polecicie cos??
Ja kupiłam http://allegro.pl/clarena-kwas-aha-3...511299190.html i jestem zadowolona. Na innych aukcjach jest jeszcze 25% Tylko do tego musisz dokupić neutralizator.
milena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:11   #240
wiktoriablondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 53
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

No to ja opowiem swoja historie . No to bylo tak po otzymaniu kwasiku przez 2 dni przemylam twarz 5 % tonikiem zeschlam troszke nie bylo widac zednych efektow wiec jak to ja , postanowilam zrobic dzis 10% no i 0,5 ml kwasu i 3,6 wody . no i klade na twarz no wytrzymalam moze 3 minuty i biegne zmyc bo szczypie strasznie. Po zmyciu okazuje sie ze poliki mam bardzo czerwone czuje sie jak po 20 min w solarium twarz mam ciepla i czerwona . No to posmarowalam sie oliwką bo wzgledem mnie najlepiej na mnie dziala . No i czekam do jutra zobaczymy czy dam rade

Edytowane przez wiktoriablondi
Czas edycji: 2011-03-18 o 20:12
wiktoriablondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.