Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 16:57   #31
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez jill1 Pokaż wiadomość
Z tym mostkiem to zalezy jak sie trafi niektóre dziewczyny sobie chwalą niektórym sie psuje. Koszt to teraz na promocji ok 5$ wiec nawet jak padnie to nie ma wielkiej straty. A o tym diamencie slyszalam tylko dobre recenzję ale cena duuuzo wyzsza






Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
Ja mam zwykłą lampę UV o mocy 36V.
Na alie jutro jest wyprzedaż- jest zakładka po wyszukaniu 11.11 sale, tam znajdziesz jutrzejsze promocje!
Naprawdę czasem warto kupić w promocji. Ja jutro zakupię blingi po 1,27$. Także ogarnij dziś temat i korzystaj jutro z okazji.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------




A jakie masz kolory? Możesz jakieś zdjęcia wrzucić?
Dzieki dziewczyny jutro na pewni skorzystam

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Aaa i jest roznica w tym jakich lakierow uzywac w zaleznisci czy mam mostrek led czy lampe uv? Czy to obojetnie i wszystko co jest do hybryd to nie ma znaczenia?
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:53   #32
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Jutro w świetle dziennym postaram się wrzucić zdjęcia na pędzelku i na kartce mam bling 41 a sioux 74
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:34   #33
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez Kruk Czarny Pokaż wiadomość
Aaa i jest roznica w tym jakich lakierow uzywac w zaleznisci czy mam mostrek led czy lampe uv? Czy to obojetnie i wszystko co jest do hybryd to nie ma znaczenia?


Przewaznie obie sie nadają do wszystkich ale lepiej czytac opisy aukcji. Tam zawsze sa takie informacje napisane. Z tego co wiem to czarny semilac nie utwardza sie w led ale nie wiem jak czarne lakiery innych firm

Edytowane przez jill1
Czas edycji: 2015-11-10 o 19:30
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:32   #34
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez jill1 Pokaż wiadomość
Przewaznie obie sie nadają do wszystkich ale lepiej czytac opisy aukcji. Tam zawsze sa takie informacje napisane. Z tego co wiem to czarny semilac nie utwardza sie w led ale nie wiem jak czarne lakiery innych firm
Dziekuje
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 23:16   #35
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Dziewczyny, czy Bling i Sapphire to to samo tylko pod inną marką? Na aukcjach są takie same zdjęcia kolorów i nie wiem, czy konsystencja i krycie są też takie same? Ktoś może porównać te 2 firmy?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 07:55   #36
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Odkrecilam wczoraj mojego Blinga jedynego i okazał się jednym wielkim ciągnącym glutem. Nawet nie zdążyłam nim wzornika pomalować wiec ja dziękuję tanim hybrydom.

Polecam Canni ale ich cena nie jest wcale taka niska. Na eBay 3$. Ale jakość bardzo dobra - od pół roku używam.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 11:06   #37
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Odkrecilam wczoraj mojego Blinga jedynego i okazał się jednym wielkim ciągnącym glutem. Nawet nie zdążyłam nim wzornika pomalować wiec ja dziękuję tanim hybrydom.

Polecam Canni ale ich cena nie jest wcale taka niska. Na eBay 3$. Ale jakość bardzo dobra - od pół roku używam.
Dlatego ja od razu odrzuciłam Blinga, często czytałam takie recenzje, że albo za słabo kryją, albo właśnie taki problem jak ty, ale co dziwne dziewczyny właśnie te hybrydki z ali najcześciej zamawiają.
O Canni słyszałam też sporo fajnych recenzjii.
Na promocji 11.11 zamówiłam sobie 3 sztuki podróbek CND Shellac, które podobno ze wsyztskich hybryd na ali są najlepsze (te w czerwonych opakowaniach). Zobaczymy jak się spiszą
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 11:12   #38
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Odkrecilam wczoraj mojego Blinga jedynego i okazał się jednym wielkim ciągnącym glutem. Nawet nie zdążyłam nim wzornika pomalować wiec ja dziękuję tanim hybrydom.

Polecam Canni ale ich cena nie jest wcale taka niska. Na eBay 3$. Ale jakość bardzo dobra - od pół roku używam.

Reklamuj. Dostaniesz zwrot kasy. J mam kilka blingow I każdy jest inny. Jasne dość smuza ale tylko te bez shimmera. Jeden jasny z shimmerem mam i rozprowadza się pięknie z tym ze nie ma pełnego krycia, jest poltransparentny. Do frencha byłby super. Mam problem z jednym różowym bo nijak nie da się go równo rozprowadzić. Muszę przetestować czerń jeszcze. Za taką cenę te lakiery są ok ale niestety kolory tyłka nie urywaja.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 23:52   #39
anyszek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Cnd shellac z Chin

Hej dziewczyny czy zamawialyscie kiedys shellac cnd z Chin? Na ebay zwykle kosztuja ok £12 a te z Chin £4.

Shellac robie tylko sobie.

Nie wiem czy bylaby wielka roznica miedzy nimi bo jesli nie to chetnie bym oszczedzila.

CO SADZICIE?
anyszek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:11   #40
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Cnd shellac z Chin

Oczywiście to są podróbki ale podobno całkiem niezłej jakości. Do mnie właśnie lecą 3 kolory z aliexpres po nieco ponad 1,6$ za sztuke (chociaż nie wiem czy mówimy o tych samych). Jak dojdą to dam znać, chociaż nie będe miała porównania z oryginalnymi.
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 19:32   #41
anyszek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cnd shellac z Chin

Aliexpres nie slyszalam o takich.

Cnd shellac to podobbo najoryginalniejszy shellac ale te z Chin to podroby tak jak mowisz tylko czy wlasnie jakos jest w miare...
anyszek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 19:33   #42
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Cnd shellac z Chin

Aliexpress to sklep. Takie chinskie allegro
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 09:18   #43
anyszek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cnd shellac z Chin

Aaa nie mialam pojecia o tym ale zerkne tam na pewno

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Jak wywprobujesz te shellac lakiery to daj znac
anyszek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:02   #44
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Ja mam dwa Siouxy i jestem zauroczona. 1,64$ a jakosc extra. Jedzie do mnie kolejnych 6 kolorow. Teraz mam 18 i 82. Trzymaja sie tak jak CZ, Indigo czy Semilac, schodza pod acetonem bardzo dobrze. Kryja po dwoch warstwach. Nic tylko poszalec
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:10   #45
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Eh ja czekam na te nieszczęsne siouxy prawie miesiąc, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu w końcu przyjdą
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:05   #46
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Dostałam tydzień temu podrobe gelisha i dziś robiłam mani. Lakier jest zajeżysty ikryje po 2 warstwach. Dużo lepszy niz blingi. Jeden pazur robilam kremowym blingiem który też niedawno przyszedł i porażka. Nie wysycha., gluci się i nie da sie cienko pomalować. Więcej blingow nie zamówię. Czekam na podrobe shelac i sioux.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jill1 Pokaż wiadomość
Eh ja czekam na te nieszczęsne siouxy prawie miesiąc, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu w końcu przyjdą
Mój gelish szedł niecałe 3 tygodnie a ostatnia paczka z blingami 2 msc
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 09:21   #47
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Właśnie dostałam zamówiony lakier z alie- Bling 051, bardzo ładny szary odcień, na pierwszy rzut oka trochę gęstszy niż semilac. Jak wypróbuję dam znać. Czas oczekiwania to 3 tygodnie - China Post Ordinary Small Packet Plus.

A mam ktoś z Was bazę i top tych firm a Alie?

Edytowane przez aga030491
Czas edycji: 2015-11-26 o 09:35
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:26   #48
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam zamówiony lakier z alie- Bling 051, bardzo ładny szary odcień, na pierwszy rzut oka trochę gęstszy niż semilac. Jak wypróbuję dam znać. Czas oczekiwania to 3 tygodnie - China Post Ordinary Small Packet Plus.

A mam ktoś z Was bazę i top tych firm a Alie?
Mam bazę i top z bling. Top jest super a bazą ok tyko trudniej schodzi na moich paznokciach. Z paznokci mamy schodzi super. Trwałość obu produktów jest super - do ściągnięcia.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 10:04   #49
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dostałam tydzień temu podrobe gelisha i dziś robiłam mani. Lakier jest zajeżysty ikryje po 2 warstwach. Dużo lepszy niz blingi. Jeden pazur robilam kremowym blingiem który też niedawno przyszedł i porażka. Nie wysycha., gluci się i nie da sie cienko pomalować. Więcej blingow nie zamówię. Czekam na podrobe shelac i sioux.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------



Mój gelish szedł niecałe 3 tygodnie a ostatnia paczka z blingami 2 msc

A możesz podać nazwę tej podróbki gelisha?
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 10:53   #50
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Chyba chodzi o gelpolish

Mojemu blingowi poskręcał się pędzelek i lakier zrobił się mega gęsty i ciągnący- poleciał do kosza

Przyszły za to 2 kolory monnasi- piękne, fajnie kryją. Zamówiłam też kolejne sioux i gelpolish na próbę
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:46   #51
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Ok dzięki. To wypróbuję i te. Jeszcze czekam na 3 kolory z Blinga, zobaczymy kiedy dotrą. Na razie nie mam ich przetestowane, jak tylko nałożę dam znać.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:53   #52
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Question Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
Ok dzięki. To wypróbuję i te. Jeszcze czekam na 3 kolory z Blinga, zobaczymy kiedy dotrą. Na razie nie mam ich przetestowane, jak tylko nałożę dam znać.
Chodzi o gelpolish ale te 15 ml z numerami jak gelish
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:49   #53
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Zamówiłam ostatnio 5 kolorów Gelpolish. Szkoda że to tak strasznie dluugo idzie na swoje Siouxy czekam już 6 tygodni.
Polecam za to lakiery do stempli z ali, naprawdę ładnie odbijają
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 14:21   #54
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Chodzi o gelpolish ale te 15 ml z numerami jak gelish
To takie hybrydy jak na tym filmiku pokazowym?
https://www.youtube.com/watch?v=FSqtmPcItIA

Jeśli chodzi dokładnie o te lakiery to całkiem fajnie się prezentują. Jeśli czerwony i czarny tak ładnie kryją po pierwszej warstwie jak to widać na filmie to chyba się skuszę chociaż na 4 buteleczki.

edit. nie zauważyłam że na buteleczce w filmie pisze gelish chociaż w opisie filmu jest odnosnik do aukcji gdzie buteleczki maja nazwe gelpolish... no teraz to już jednak nie wiem.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2015-11-30 o 14:37
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 18:17   #55
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
To takie hybrydy jak na tym filmiku pokazowym?
https://www.youtube.com/watch?v=FSqtmPcItIA

Jeśli chodzi dokładnie o te lakiery to całkiem fajnie się prezentują. Jeśli czerwony i czarny tak ładnie kryją po pierwszej warstwie jak to widać na filmie to chyba się skuszę chociaż na 4 buteleczki.

edit. nie zauważyłam że na buteleczce w filmie pisze gelish chociaż w opisie filmu jest odnosnik do aukcji gdzie buteleczki maja nazwe gelpolish... no teraz to już jednak nie wiem.
Zamawialam z tej aukcji:
http://www.aliexpress.com/item/2-x-1...855341692.html

Podróbki gelish różnie się nazywają czasami gelish załączam one czerwone po 2 warstwach. Pomalowane krzywo i wyjechane na skórki ale krycie jest super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151123_001.jpg (235,0 KB, 174 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:56   #56
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Ja na próbę zamówiłam pretty poison, indigo frock, plum paisley i steel gaze.... Jak tylko dojdą to wstawię recenzje każdego z kolorów Emotikon smile. Cena 13zł za buteleczkę wychodzi wyjątkowo korzystnie jak na własny użytek. Jeśli będą fajne jakościowo to pewnie zamówię jeszcze kilka kolorów.


To tyle z postanowienia ograniczania kolekcji. A moja skarbonka wpada w anoreksję
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:00   #57
sarah_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ostatnio 5 kolorów Gelpolish. Szkoda że to tak strasznie dluugo idzie na swoje Siouxy czekam już 6 tygodni.
Polecam za to lakiery do stempli z ali, naprawdę ładnie odbijają
Jak nazywają się te lakiery do stempli możesz coś polecić jak masz sprawdzone? I któraś z was nie chciałaby wstawić swoich paznokci pomalowanymi siouxami? :P
sarah_amelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 09:57   #58
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

W końcu mogłam wypróbować blinga i powiem tyle- jest super, nie widzę różnicy pomiędzy nim a semilakiem. Jedyne co to jest gęstszy.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Co prawda kolory odbiegają od tych, które są na zdjęciach aukcji w alie, to jedyny minus na ten moment.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:06   #59
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
W końcu mogłam wypróbować blinga i powiem tyle- jest super, nie widzę różnicy pomiędzy nim a semilakiem. Jedyne co to jest gęstszy.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Co prawda kolory odbiegają od tych, które są na zdjęciach aukcji w alie, to jedyny minus na ten moment.
Ja po przetestowaniu wszystkich z zamówionych kolorów (8 sztuk) jestem zdecydowanie niezadowolona. Jedynie 2 kolory nadają się do użytku. Reszta zostawia smugi I nie da się równo położyć cienka warstwa przez co końcówki paznokci są grube i nie estetycznie to wygląda. Żałuję w sumie zamówionych dałam się skusić ale tyle pozytywnych opinii przeczytałam ze zaryzykowałam. Niestety jak dla mnie do semilaców to im wiele brakuje, począwszy od krycia przez pedzelek i łatwość aplikacji. N szczęście inne odkrycia aliexpresowe okazały się super
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:12   #60
jill1
Raczkowanie
 
Avatar jill1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 56
Dot.: Tanie hybrydy z aliexpress

Dziewczyny, dotarly do mnie lakiery CND shellac w bordowej buteczce (13, 97, 7) i jak na razie pozytywne wrazenia. Uzylam koloru 97 pieknie kryje po 2 warstwach, dobrze sie z nim pracuje. Niestety kolor 7 przyszedl mi lekko uszkodzony i troche sie go w kopercie wylalo. Minusem jest na pewno to ze kolory troche sie roznia od tego co jest na zdjeciach. 97 mial byc pieknym intensywnym fioletem a jest bardziej biskupim kolorem. Ale mimo to podoba mi sie.
http://www.aliexpress.com/store/prod...543697300.html

ps. A na Siouxy ciągle czekam. Zaczynam tracić cierpliwość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1450275076086.jpg (42,1 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1450275112454.jpg (60,7 KB, 171 załadowań)

Edytowane przez jill1
Czas edycji: 2015-12-16 o 15:16
jill1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 19:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.